Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Randstad p. z o.o.

Pracowałeś w firmie Randstad p. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Pracownik - 2013-10-23 14:33:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowałem w Lisner w Poznaniu przez pośrednictwo pracy Randstad, pomocniczy pracownik produkcji (praca fizyczna)umowa o pracę tymczasową, zarobki niemałe 12,04 zł/h brutto + premia, wypłata pensji 8 każdego miesiąca. W Lisner co dziennie są wydawane posiłki regeneracyjne - ziemniaki, mięso surówka, do tego napoje do picia wszystko za darmo, spożywamy je na przerwie, na przerwie można sobie odpocząć pogadać i zjeść. Zarobki patrząc na rynek pracy są niemałe. Przełożeni w firmie Lisner jak i Ranstad po prostu ludzie, normalni. Jest możliwość przejścia na umowę o pracę w Lisner.
zdjecie uzytkownika
karol - 2013-10-23 14:41:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Pracownik - 2013-10-23 14:33:06]:
hey, dzieki za informacje, fajnie czy oni jeszcze potrzebuja tam ludzi ? Mozna sie dostac bezposrednio czy trzeba koniecznie przez randstad, jak wiadomo przez agencje zawsze gorzej
zdjecie uzytkownika
Pracownik - 2013-10-23 14:50:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Dzisiaj odszedłem, polecam ta firmę pośrednictwa pracy, jest wolne miejsce na produkcji, co do umowy o pracę masz podpisywaną umowę o pracę na tydzień i przedłużaną, jak wykonujesz pracę ok, to przełożony w Lisner wrzuca ciebie w grafik na następny tydzień, a w Randstad odbierasz umowę na następny tydzień, pracowałem z osobami które już pracują rok przez pośrednictwo pracy. Jest możliwość, przejścia na umowę o pracę w Lisner. Polecam to pośrednictwo pracy jak ktoś chce pracować to ma pracę, płacą do 10, ale mi pieniądze przekazywali 8 każdego miesiąca.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2014-01-13 22:22:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Mowa tu o Randstad w Poznaniu.Najbardziej denerwujące jest jak Pani dzwoni o godz 13 i pyta czy przyjedzie się do pracy na 14, jak wiadomo rzadko kiedy ktoś mieszka przy firmie i ma się 15min drogi do pracy... Głupie jest też to,że nie podają grafiku na cały tydzień tylko dzwonią w piątek i podają na następny tydzień na dwa lub trzy dni a potem dzwonią rano w poniedziałek i szukają osób które przyjdą do pracy z godziny na godzinę. Może to nie wina Pań, które tam pracują ale to one nauczyły te wszystkie firmy o podawanie informacji o zapotrzebowaniu pracowników w ostatniej chwili...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Randstad p. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: