logo Randstad p. z o.o.

Randstad p. z o.o.

Poznań

Opinie o Randstad p. z o.o.

Pracownik 2013-10-23 14:33:06
Pracowałem w Lisner w Poznaniu przez pośrednictwo pracy Randstad, pomocniczy pracownik produkcji (praca fizyczna)umowa o pracę tymczasową, zarobki niemałe 12,04 zł/h brutto + premia, wypłata pensji 8 każdego miesiąca. W Lisner co dziennie są wydawane posiłki regeneracyjne - ziemniaki, mięso surówka, do tego napoje do picia wszystko za darmo, spożywamy je na przerwie, na przerwie można sobie odpocząć pogadać i zjeść. Zarobki patrząc na rynek pracy są niemałe. Przełożeni w firmie Lisner jak i Ranstad po prostu ludzie, normalni. Jest możliwość przejścia na umowę o pracę w Lisner.
karol 2013-10-23 14:41:01
hey, dzieki za informacje, fajnie czy oni jeszcze potrzebuja tam ludzi ? Mozna sie dostac bezposrednio czy trzeba koniecznie przez randstad, jak wiadomo przez agencje zawsze gorzej
Pracownik 2013-10-23 14:50:08
Dzisiaj odszedłem, polecam ta firmę pośrednictwa pracy, jest wolne miejsce na produkcji, co do umowy o pracę masz podpisywaną umowę o pracę na tydzień i przedłużaną, jak wykonujesz pracę ok, to przełożony w Lisner wrzuca ciebie w grafik na następny tydzień, a w Randstad odbierasz umowę na następny tydzień, pracowałem z osobami które już pracują rok przez pośrednictwo pracy. Jest możliwość, przejścia na umowę o pracę w Lisner. Polecam to pośrednictwo pracy jak ktoś chce pracować to ma pracę, płacą do 10, ale mi pieniądze przekazywali 8 każdego miesiąca.
anonim 2014-01-13 22:22:11
Mowa tu o Randstad w Poznaniu.Najbardziej denerwujące jest jak Pani dzwoni o godz 13 i pyta czy przyjedzie się do pracy na 14, jak wiadomo rzadko kiedy ktoś mieszka przy firmie i ma się 15min drogi do pracy... Głupie jest też to,że nie podają grafiku na cały tydzień tylko dzwonią w piątek i podają na następny tydzień na dwa lub trzy dni a potem dzwonią rano w poniedziałek i szukają osób które przyjdą do pracy z godziny na godzinę. Może to nie wina Pań, które tam pracują ale to one nauczyły te wszystkie firmy o podawanie informacji o zapotrzebowaniu pracowników w ostatniej chwili...
mika 2015-10-19 22:59:19
ja tez polecam firme Randstad p. z o.o. jest to w koncu firma dordcza ktora oferuje prace tymczasowa jak i na stale. firmom zas oferuj przeprowadzanie rekrutacji oraz pozyskiwaniu do firm nowych wykwalifikowanych pracownikow. ja tez korzystalam z ich uslug i sie nie zawiodlam, bo wtedy bardzo potrzebowalam pracy i oni pomogli
igor 2016-04-22 23:46:05
mika, ja podobnie jestem w stanie polecić agencję pracy randstad. Prace znajduja standardowe - kasjer, magazynier, pracownik sklepu. Zazwyczaj umowa zlecenie, zarobki około 2000, ale kasa jest na czas.
Nie zadowolona 2016-05-29 20:03:57
pracuje za pośrednictwem agebcji ranstad i nie dawno zgłaszałam ze potrzebuje zaświadczenie od firmy ranstad tamta firma okazała się w porzątku bo przy mnie zgłosili co i jak potrzebuje ale firma ranstad to totalne dno od 12 maja czekam na zaświadczenie od nich a tu widu ani słychu nie wiem co mam myśleć oni z ludzi robią tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Zostaw swoją opinię o Randstad p. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Randstad p. z o.o.