Opinie o Stalko Sp. z o.o. w Mogilno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stalko Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stalko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalko Sp. z o.o. w Mogilno

D

Dlaczego robimy od 15 do 23 a nie od 14 do 22 w co nie których firmach robią normalnie

@D

A dlaczego nie robimy po 4 godziny tyko po 8

S
@D

Mamy robić za takie pieniądze a gdzie podwyżki a wy chcecie przejmować ludzi za takie marne grosze macie nas po dziurki w nosie

Kret

A ten z obróbki kre... To sobie biznes tarczkowy otworzył w garażu nadgodzin nima trzeba dorobic

Ślepy Wiechu

Czy wie ktoś czy na wydajnie można pobrać klucz 17?

@Ślepy Wiechu

Powiem Ci że nawet i 18

Spawacz
@Ślepy Wiechu

Ponoć w magazynie amfetamine teraz wydaje dla zwiększenia norm. A i wolny wakat na stanowisko diler amfetaminy.

Red

Czy w nas macie w nosie roboty mało ryzyko duże ludzie sie boją a wy nam nie chcecie dać postojowego

Ona
@Red

I nie dostaniecie, prędzej będzie redukcja etatów.

ktoś
@Red

kurde człowieku przestań jęczeć. Jak chcesz nie przychodź do pracy. (usunięte przez administratora) chcesz coś za nic??? To zatrudnij się u niego, będziesz mu znicze podawał, kurde. Co za naród wszystko im dać. Za robotę się weź, to głupie myśli przestaną ci do głowy przychodzić.

On
@ktoś

To chyba pisze jakiś majster który nie weźmie się za robotę, majstrowie tylko jeżdżą rowerami pozdro R obróbka obserwuję Cie!

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Ludzie jeżeli szukacie pracy, a nie chcecie zmarnować sobie życia, a przede wszystkim zdrowia, to omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Normy niewolnicze i tylko Ci o tym wiedzą, co tam jeszcze pracują lub Ci, którzy już odeszli. W tej firmie po prostu brakuje rąk do pracy i trzeba ją wykonać za wszelką cenę, tymi którzy jeszcze pracują. Ale myślę, że niebawem i Ci, którzy tam jeszcze są i dosłownie wyprówają sobie flaki opuszczą szeregi tego (usunięte przez administratora). Szczerze nie polecam

PawełPrasa123

Uwielbiam moją pracę. Malina to najlepszy majster.Jakbyście chcieli wiedziec co leżało na trzeciej od góry podłodze w lewym kącie na AB 25 lat temu to zapraszam do mnie. Na spawalni też lubiłem pracować ale tam za dużo pyłu i mi zawirowało w bani pozdrawiam

@PawełPrasa123

A to widać że Ci zawirowalo

Dlaczego taka redukcja etatów jest jak w innych firmach robią normalnie

Gdzie redukcja etatu jest

O.K.S.
@Tomasz

Redukcji etatów nie ma. Za to jest brak uzupełnień kadr. Ludzie odchodzą a prawie nikt nie przychodzi. Jak zwykle chodzi o pieniądze.

RanczerRolas

Zamiast za ten metal to byśta się wzieli za pszenżyto albo za kukurudze. TO SĄ DOPIERO PIENIĄDZE

Janek z Giętarek

Dziękuje Bogu i Mirkowi za tę wspaniałą pracę. Wspaniały zakład. Pozdrowienia dla Krajalni

Tery

Prawda to że ma być zmiana kierownika?

Jak dlugo szefostwo będzie grało zdrowiem pracowników? Kiedy zakład zostanie zamknięty? Pracy coraz mniej a strach i niepokój pracowników coraz wiekszy.

Lisek chytrusek

Jak ci się pracować nie chce to na urlop. Jedliście jak zwierzęta po halach, chlew w kiblach zostawiany jak w rosyjskim gułagu, zdrowia by trzaskać po 100 nadgodzin w miesiącu było aż nadto, to teraz wszyscy tacy prozdrowotni się zrobili. Nie rabotajesz, nie kuszajesz.

@Lisek chytrusek

Lepiej jeść na hali niż lizać d..p.e w biurze.pozdro

@Kolo

Smacznego syfiorze a tak poza tym gdzie kierownik ,brygadzisci dlaczego pozwalają żreć w (usunięte przez administratora) halowego pyłu i smrodu pozdrowionka syfiorze

Tt
@Kolo

Pozamiatane hehehe

Janek
@Tomasz

Nie dość że żrom w tym (usunięte przez administratora) to jeszcze wali od nich gorzej niż na wysypisku. Zacznijcie się myć i prać ubrania robocze. Piciu jak raz na tydzień wypierzesz ubrania to będzie lepiej pachnieć w szatni.

Co to za firma. Zwalniają za alkohol potem przyjmują z powrotem. Byle kogo tam biorą (usunięte przez administratora) nie firma Zgraja cwaniaków, alkoholików

I ten Adam z Wieńca razem z nimi

Spawacz
@Tomek

Nie Adam z Wienca tylko krzywa twarz hahaha

@Spawacz

Zapraszam i powiedz to prosto w twarz. Każdy mądry i tylko pisze a siedzą i nic nie robią .

Xxx
@Tomek

Boże znowu to samo. Boli cie ze jestes gorszy i mniej wydajny w pracy. Widocznie znają sie na swojej robocie ze ich przyjęli powrotem. A ty sfrustrowany piszesz te marne wypociny żal mi ciebie.

Dobry fachowiec to dobry pijok Widocznie Ty nie pijesz. Tylko kablujesz

kimberlik

Czt to prawda że w STALKO panuje rodzinna atmosfera?

elomelo
@kimberlik

ha ha ha prawda, prawda, każdy jest tu czyjąś rodziną :-) nigdzie nie ma ofert pracy, a pracownicy się znajdują, najczęściej synkowie lub córeczki wyżej postawionych pracowników. w główce może być sieczka, liczy się nazwisko.

@elomelo

...no właśnie nie ma ofert.To jak się tam dostać??? ????????????

@Nowa

To proste niema ofert to gdzie Ty się chcesz dostać

@kimberlik

Bardzo rodzinna :D Zatrudniani są tylko znajomi i rodzina pracowników, całe klany. Nie liczą się kwalifikacje ani kompetencje. Możesz być zootechnikiem, filozofem, sklepikarzem, kelnerem wracającym z emigracji nie mając bladego pojęcia o wytwarzanych produktach, nie znającym języka a znajdą dla Ciebie ciepłą posadkę gdy tylko jesteś w jakikolwiek sposób skoligacony z rodziną Władzy. Nepotyzm w czystej postaci. Nadgodziny dla wybrańców. Żenadą jest, że technolodzy, jedyni coś warci w tej firmie muszą dorabiać w nadgodzinach. Marketing w Stalko nie istnieje. Dział sprzedaży - brak pozyskiwania nowych klientów (jak sami nie przyjdą to przecież po co się wysilać i szukać), ponadto brak strategii, raportowania. Dział zakupów - zamówi się zły materiał to trudno, domówimy inny, nie nasza kasa. Na produkcji większość maszyn działających jak stare pługi koleśne. Prezes zatrzymał się w PRL-u i nie szuka nowych rozwiązań. Brak pakietów typu multisport, medicover. Prehistoria, która w końcu upadnie.

mistrz
@pracusiowa

Stalko nie posiada działu marketingu(usunięte przez administratora)Stalko jest firmą produkcyjną.... (usunięte przez administratora)

@mistrz

Po Twojej wypowiedzi widać, jakim jesteś pracownikiem. Od kiedy firma produkcyjna nie potrzebuje reklamy, budowania wizerunku, promocji itp ? Na żadnych targach w Polsce już Was nie widać. Na niemieckojęzycznej stronie firmy widnieją 2 osoby , które pracują w dziale marketingu, ot taki szczegół. Może promują ołówki lub żelki zamiast wyprodukowanych w Stalko produktów. Nikt bez znajomości u Was nie dostanie się do pracy. Naokoło paplacie o tym jak spędzacie czas na papieroskach i kawce. Ludzi z produkcji traktujecie jak gorszy gatunek. Potrzebujecie ich tylko gdy trzeba naprawić coś w domu i wtedy ich pomoc jest nieoceniona. Pracują jak woły, za grosze, w tragicznych warunkach, z beznadziejnym oświetleniem, starymi narzędziami, w podartych ubraniach. Wstyd.

Pracusiowa
@pracusiowa

Gościu. Dowiedz się troszkę więcej a potem zabieraj głos. Każda firma, produkcja potrzebuje marketingu owszem. Firma Stalko jest firmą produkcyjną, powtarzam to bo chyba nie dotarło. Marketingiem zajmuje sie firma Cordes. Taki szczegół mały ale istotny. Nie wiem na jaką stronę wchodziłeś ale tutaj Twoja wiedza też jest strasznie uboga. Najpierw sprawdź a potem spadaj ostrzyć ołówki. Nie oczerniaj jeśli nie masz wiedzy. Uzupełnij ją a potem tutaj wróć.

Kieras

(usunięte przez administratora)Ogólnie szefostwo popiera branie przez załogę L4 bo nie musi płacić pseudo premi a rodzina może wtedy przyjść na nadgodziny

@Kieras

Polecam zjechać trochę niżej. Wszystkie wpisy są.

Kieras

Dzięki za info ale dwa dni temu nie było

slusarz

Dlaczego portal usunął wszystkie wpisy o koronowirusie i braku przygotowań w tej firmie na taką sytuacje??

Nowa

Hej. Na jaki e-mail można wysyłać CV do firmy?

Fafik
@Nowa

Jak za dawnych czasów, trzeba ruszyć (usunięte przez administratora) i osobiście dostarczyć do firmy

@Fafik

Wyobraź sobie, że byłam osobiście...Pan nawet mnie do budynku nie wpuścił. Nie ma naboru i koniec. Tyle w temacie ????

O.K.S.
@Nowa

Najlepiej przez polecenie. Jeśli masz znajomego w firmie to poproś o umówienie spotkania lub "na próbę" z majstrem danego działu.

@O.K.S.

Jestem nową w tym rejonie,nie mam ani znajomych,ani znajomości niestety

@Nowa

Tylko nie Stalko, już prędzej Zbychpol, Chemirol, Rufi. W Stalko będziesz mieć jak koń u biednego

Kieras

W Stalko znów nadgodziny .W sobotę do pracy kasę będziemy zarabiać????. A przepraszam pomyliłem się bo to nadgodziny dla wybranych z magazynu i pań z biura .

przerażony pracownik
@Kieras

wszyscy z biur udają że siedzą w biurach i chronią się przed wirusem a jak nikt nie widzi to na nadgodzinki do magazynu idą...paranoja opamientajcie sie

Orto
@przerażony pracownik

Jak już to opamiętajcie

Cmg
@przerażony pracownik

Ludzie nawet już szatnie nie dezynfekuja bo płynów nie ma (usunięte przez administratora) Szefostwo ma to w du.. E mam nadzieję, że pierwsi będą zarażeni. A tylko wystarczy, że jedna osoba będzie chora na zmianie i cala zmiana musi przejść kwarantanne. I wtedy sanepid do tyłka stalko się dobierze. A tak nawiasem majstrowie jako pracownika zwierznicy w (usunięte przez administratora) mają dezynfekcje widać kto (usunięte przez administratora) jest. Róbcie tak dalej STALKO to zwolnienia lekarskie się posypią!

@Kieras

Jak były tylko dla „wybranych” z vario nikt nie marudził.

Jak jest z pakietem medycznym w Stalko s.c.? Można dołączyć rodzinę?

Xxx

Pakiet medyczny tylko ze ZUS :D

Irena
@Xxx

Czyli nie ma żadnego dodatkowego ubezpieczenia grupowego w Stalko? Jeśli ma to znaczenie, to interesuje mnie stanowisko spedytorów. I jeszcze jedno szybkie pytanko - jak zarobki?

@Irena

Najniższa krajowa

Dlaczego my robimy jak polak polaka może zarazić wy nas macie poprostu w nosie

zaniepokojeni pracownicy

Czy firma jest przygotowana na korono wirusa...i w jakim stopniu się zabezpiecza ??

@zaniepokojeni pracownicy

Może wreszcie pojawiają się pojemniki z mydłem w płynie w WC na halach, jak narazie tylko pasta.

@zaniepokojeni pracownicy

zakaz kupowania czegokolwiek przez pracowników ponieważ panie z biura się zarażą , jeżeli czujesz się chory udaj się do lekarza a firma zabierze ci premie miesięczną i część premi świątecznej

@zaniepokojeni pracownicy

Zabezpieczenia przed korona wirusem nie ma żadnego powiedzieć można dużo na ten temat co daje wietrzenie hal przez godz brak jakich kolwiek płynów do dezynfekcji rąk zakład powinien być już zamknięty dla dobra ludzi no ale cóż trzeba robić żeby stan konta się zgadzal szefostwa w tej firmie i tak człowieka mają za nic taka prawda

On40

Ludzie wystarczy protest i Firma stoi.!!! A nowych pracowników nie ma bo każdy zna warunki pracy w Stalko. Działajmy!

Zostaw merytoryczną opinię o Stalko Sp. z o.o. - Mogilno

• Jak się pracuje w Stalko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalko Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 5 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stalko Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stalko Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stalko Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 6