Opinie o Stalko Sp. z o.o. w Mogilno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stalko Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stalko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalko Sp. z o.o. w Mogilno

Variofit

I ma w (usunięte przez administratora) pracowników bo pensje sa takie ze się płakać chce!!!!

V
@Variofit

To co tam jeszcze robicie? Brać sprawy w swoje ręce i do innej roboty. W Cmg nie da się zarobić mniej niż w Stalko (bez nadgodzin).

Irena
@Variofit

A czy możesz podać jakieś widełki płacowe wynagrodzeń obowiązujących w Stalko? Gdybyś mógł także napisać, z jakich składników się ono składa, byłoby naprawdę świetnie. Czy pensja pobierana w firmie Stalko zawsze jest taka sama, czy też zależy od jakichś czynników i może się różnić w zależności od miesiąca? Zachęcam do sprecyzowania.

@Irena

Pensja w Stalko zależna jest od najniższej krajowej ustalonej przez rząd.

spawacz
@X

Warto dodać , że "PREMIA" do 25% wchodzi w najniższą krajową , którą mogą Ci zabrać np gdy pójdziesz na l-4 albo nie wyrobisz "normalnej" normy. Szczególnie sportowcom polecam spawalnie ledwo wyrabiasz normę ( jak jesteś dobry) w 8 godzin i witasz gościa 20 min przed końcem , który stoi nad Tobą ze stoperem i liczy normę:D Pozdrawiam!

Witam mam pytanko czy w stalko macie nowego parkingowego pana k bo stoi od 6 do 18 i pilnuje aut kierownictwo otym wie i nic ztym pewnie nie robi

@Marek

Kierownictwo parkuje wewnątrz firmy i zawsze swoje miejsce ma i ma gdzieś że ktoś obcy chodzi po parkingu , że szef produkcji składuje wyrobu produkcyjne na części parkingu a tym samym pracownicy są zmuszeni parkować na chodnikach , we wjeździe,gdzie popadnie.

Czerwony

Najbardziej zaklamana firma w okolicy. Szczególnie majster z wario. Przez pół roku obiecywal ludziom podwyzki i nic. Ostatnio nawet niektorym pracownikom powiedzial ze jak mają inną prace to niech odchodzą bo tutaj sie nic nie zmieni. W glowie sie nie mieści jaki brak szacunku ten czlowiek okazuje pracownikom. Może najwyzszy czas na zmiane?

Variofit
@Czerwony

Jechać z nim!!!jego czas dobiegł konca albo łatwi podwyżki albo niech przybije piątkę (usunięte przez administratora)

Otwierający

Praca nie jest zła, że się non stop chodzi dla mnie zaleta. Piękna prosze cię uśmiech :) wiesz że jestem (usunięte przez administratora) należało ci się ; jesteś zdolniacha. Jak to pisaliście ,,żal (usunięte przez administratora) ściska,, kobitka fajna MACIE KRET YNI SŁUCHAĆ PANI.

Tomasz
@Otwierający

Wyraźniej bo niewiadomo o co chodzi

Mara
@Tomasz

powyżej masz piękny przykład schizy amfetaminowej, nadgodziny uber alles a potem szczury w kiblu i jakieś posty bez składu i ładu.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Stalkier

płaca marna chyba że ma sie znajomosci. Niektore dzialy to istna porazka. Szefostwo powinno przyjrzec sie wydajni co tam panowie wyprawiaja. Czekajac przy okienku mozna zakwitnąć, bo wiecznie zajęcialbo przeglądaniem internetu albo załatwianiem prywacizny albo spaniem. Rozumiem ze dwoch ma szerokie plecy ale ten trzeci w nierobstwie im nic nie ustaje a nawet ich przewyzsza. Nierozuemiem jak to moze byc tolerowane. Zero poszanowania dla czasu pracownika!I jeszcze nie wiem dlaczego na drugiej zmianie nie ma nikogo tam?!!Układy układziki, znajomości i waćpanom mozna wszytsko a w szczegolnosci najmlodszemu ksieciowi!

A
@Stalkier

...i dlaczgo Panowie z wydajni przerwę mają od 9.20 do 10.15 ??

Stalkowicz

Dziś przyszły wypłaty z karpiowkami, nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać z tego, karpiowki mniejsze niż w zeszłym roku (mowa o pracownikach którzy mają małe podstawy), premie uznaniowe od majstrow przyznane tylko swoim lizusom, a reszta dostała grosze. Parodia ta firma schodzi na psy, nie polecam. Kiedyś to był jeden z lepszych z zakładów w Mogilnie, a dziś jest to jeden z gorszych zakładów w Mogilnie biorąc pod uwagę pensje, zarząd, oraz rodzinne machlojki. ŻENADA

Irena
@Stalkowicz

Rozumiem, że "karpiówki" to forma premii świątecznej w Stalko, tak? Jakiego one rzędu mniej więcej są? Jeśli oczywiście chcesz i możesz powiedzieć. Może to, co dla Ciebie jest niewielką kwotą, dla innych już robi różnicę? Napisz też proszę, czy firma organizuje jakieś firmowe spotkania przedświąteczne.

X

Sama praca nie jest łatwa ale bywają też lżejsze działy . Jednak pracownik mimo iż ma wyśrubowane normy często się na denerwuje idąc do wydajni po dany towar czy środki bhp a tam jest potraktowany jak truteń a czas biegnie. Siedzi 3 baranów i się przepychają który ma iść bo jeden coś je , drugi siedzi na kompie i szuka ogłoszeń motoryzacyjnych a 3 jest bo jest a Ty czekasz i czekasz. Dlaczego skoro jest ich 3 wszyscy siedzą w jednym miejscu a nikt nie siedzi non stop w tej wydajni od strony hali produkcyjnej ? tylko trzeba wiecznie chodzić z tyłu i się prosić by ktoś łaskawie podszedł do okienka . Dlaczego nikogo z nich nie ma na drugiej zmianie? A tylko obsługują portierzy którzy nie zawsze wiedzą gdzie co jest albo nie maja dostępu? Dlaczego o wydanie słusznie towaru czasem bywa że trzeba się wykłócić bo ktoś z wydajni ma taki kaprys i nie da bo nie ? Odpowiem ... rodzinne koneksje na samej górze , nikt ich nie ruszy.

krajan
@X

Gdzie jest Prezes i zastępca, nie reagują na taki stan rzeczy. kto organizuje pracę wydajni bo jeżeli jest tak jak napisano powyzej, to odpowiedz jest jedna układy, kolesiostwo i znajomości.

@krajan

Sam sobie odpowiedziałeś.

Kazimierz
@X

Wygląda na to, że wypowiadasz się z perspektywy pracownika Stalko. Pracujesz jeszcze obecnie w tym miejscu, czy nie jesteś już z nim związany? Jeśli może jesteś aktualnie pracownikiem Stalko, to proszę Cię o wypisanie kilku pozytywnych i negatywnych aspektów pracy w tym miejscu.

krzyś
@X

zamawiasz coś w wydajni i czekasz czekasz...pytasz się kiedy dojdzie a oni coooo......nie zamówione ŻENADA!!!!

Pok

Plusy w stalko to pensja na czas karpiowka wczasy pod gruszą i wszystko na papierze.Minusy zła kadra kierownicza nie umiejaca zarządzać pracą i niskie pensje,......

Vivo

Największym paradoksem vario jest grupa szybkiego reagowania. Jak się widzi ich ruchy to aż płakać się chce. Jak można przez godzine szlifować jedną ośke i drapać się po głowie. A panowie ŁN i RG nie dość że nic nie robią to jeszcze chodzą na rano. No ale nic nie poradzisz na zaświadczenia lekarskie (których nie ma i wszyscy o tym wiedzą ale majster upiera się że są) i dziewczyne w biurze. No pozdro Panowie. Żenada ten zakład schodzi na psy

Powodzenia
@Vivo

????

Nie polecam praca za trochę lepiej niż min a premie jeśli są to pod stołem. A kierownicy kolesiostwo.

@6

no akurat tu sie nie zgodze. Jaka by firma nie była to akurat tutaj nic pod stołem sie nie załatwia. Wszystko na konto i to w terminie

na vario też nie jest lepiej to co się dzieje na podłogach przechodzi ludzkie pojęcie ale nikt tam nie ruszy bo to przyszła rodzina i na stopie nie jest lepiej dużo gadania i nic z tego nie wynika najważniejsze żeby zostawać po 12 kierowniczki takie mądre jak by pozjadały wszystkie rozumy i jeszcze niech przyjmą kolejne osoby na stopie będzie wtedy lepiej

jeden wielki (usunięte przez administratora) okradaja firme majstrowie nadgodzinami co siedza po 12 godz a tym samym zmuszaja i zastraszaja pracownikow a nastepna grupa zlodzieji to panie z biura to jest dopiero cyrk jak przyjdzie w sobote z 10 pan na wario panie krygier niech sie pon temu przyjrzy

@12345

Patrząc na styl wypowiedzi 12345 można wywnioskować, ze to pisał jeden brygadzista z Vario. On to jest dopiero "As". Najmniej kompetentna osoba na jakimkolwiek stanowisku w firmie. Jak ludzie co są z nim na zmianie jeszcze wytrzymują to tylko Pan Bóg jeden wie. Powinni im płacić jakieś szkodliwe!

biurwa1
@12345

Panie z biur chodzą na nadgodziny z pasji. To spełnienie ich marzeń i wielka samorealizacja. Za zarobione „miliony” kupują nowe domy, auta i leżą na plaży z drinkiem… Jeśli @12345 tak zazdrości to droga na Variofit i życia niczym z „Dynastii „ jest otwarta. Wystarczy ruszyć tyłek do pracy zamiast pisać brednie.

biurwa2
@12345

kolego @12345 widać , ze musisz być naprawdę nieszczęśliwym człowiekiem jeśli myślisz, że te Panie z biura przychodzą do tego cyrku z pasji i nadmiaru wolnego czasu lub żeby wydać te ukradzione miliony na nowe torebki od Gucciego. Życie w takiej wielkiej frustracji jest niezdrowe, proponuje wyluzować lub zmienić pracę na mniej stresującą(być może ogrodnictwo? Kontakt z natura ponoć uspokaja skołatane nerwy)

Boni

Jakbys mial 3500 podstawy to tez bys chodzil

Dobrodziej

Było miło ale się skończyło(już dawno). Nowa malarnii ruszyła przynajmniej częściowo. I co? Tragicznie. Majster Pokemon daje popis swojej głupoty. I nie widać końca tego szaleństwa. Do końca miesiąca z nowych pracownic pozostanie tylko pamięć. Wiecie komu dziękować? Tak tak macie racje- majstrowi Pokemonowi. Ta firma upada na samo dno. Już niedługo się dziwią. Pozdrawiam.

@Dobrodziej

Właśnie dzisiaj wróciły podłogi, które były zawieszone jedna za drugą, jak na starej proszkowej... Tylko, że pistolety są tylko po bokach, więc wyszło jak wyszło. Wniosek taki, ze on deb*lem to był i prawdopodobnie będzie i firmę doprowadzi do ruiny, amen

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto szukać tu szczęścia?

TX
@Zainteresowany

potrzebuje,czy warto? kwestia potrzeb, sprawa indywidualna, zwolnic sie mozna zawsze.

Juras
@Zainteresowany

Hm czy potrzebuje pracowników ❔ nazwałbym to nieco inaczej

były kierowca

zdecydowanie Nie

@Zainteresowany

Tutaj szczęścia nie znajdziesz. Za to na każdym kroku się natkniesz na wykorzystywanie, wymuszanie nadgodzin, i takie tam.

Dobrodziej

Widząc jak Pokemon czy ten Pokebol kombinuje z systemem wieszania materiału na nowej proszkowej. Zastanawiam się kto wytrzyma dłużej niż 2 godziny tam. (usunięte przez administratora) Polecą wypowiedzenia. Nie ma ludzi do pracy a on jeszcze bardziej do niej zniechęca. Powinien odejść

mogilniak
@Dobrodziej

Dlaczego ktoś z szefostwa nie kontroluje takich poczynań, jeżeli pracownicy zauważają kłopoty na malarni proszkowej?

@mogilniak

Bo nie chce im się. Ludzie odchodzą, niedługo nie będzie komu robić. a zamówień przybywa. Już są poważne braki w załogach. Ale góry to nie rusza. Obudzą się dopiero gdy zamówienia będą miały kilkumiesięczne opóźnienia. Już była w tym roku taka sytuacja kiedy zamówienia VarioFitu osiągnęły trzech miesięcy. Klient się wściekł. Nagle większość produkcji przekierowano właśnie na Vario. Szefostwo reaguje dopiero po fakcie. Jak Pokemon doprowadzi do awarii malarni to się obudzą.

TRZEMESZNO PRZEPRASZA ZA POKEMONA ;(

Waldi

Szkoda, że tak trudno dowiedzieć się czegoś o pracy.

Żabol
@Waldi

A czego ty się człowieku chcesz dowiedzieć? Chcesz być wykorzystywany na każdym kroku chcesz dostać nerwicy i ciężkich chorób psychiczno fizycznych to ZAPRASZAMY!!!

były kierowca
@Żabol

Sto procent prawdy.Jeździłem tam na budowlance.Kij im w oko.Nawet nie próbuj. Dno.dziadtrans.oszust i nic pozatym.Wykorzystuje na każdym kroku jak to słusznie ktoś już nadmienił.Chcesz to próbuj. Nie polecam.Odradzam.Szukaj gdzie indziej

Sirsin

Ciekawe majster "R" kiedy beda podwyzki co? Zalatwisz hmmm... oj boimy sie isc do gory. Ludzi brak co chwile ktos sie zwalnia ps. W grudniu kolejne beda prezenty. Jednak dobrze, ze sie zwolnilem to byla najlepsza decyzja. Z

Sirsin

Marna placa

Kto ma wiedzieć ten wie

Produkcja 4 razy taniej Sprzedaż 4 razy drożej!!

Edyta

@Lulu widzę, że twoja opinia jest raczej negatywna, lecz może znalazłoby się coś pozytywnego związanego z pracą? Jak pracodawca traktuje pracowników? Czy jest szansa na otrzymanie benefitów pozapłacowych? Warto wyrazić swoją opinię na forum, każda wypowiedź przyda się osobom poszukującym tu pracy.

@Edyta

Jak pracodawca traktuje pracowników? Nijak. Znaczy się szef, niemiec, ma gdzieś pracowników. Nie chodzi mi tu o traktowanie ale o przejmowanie się stanem załogi, płacami. Go interesuje tylko realizacja zamówień, nie ważne jak byle poszło. Kolejna jest główna księgowa. Ją z kolei interesują tylko finanse. Byle niemiec zarobił jak najwięcej. Pracownikom, gdyby mogła to by jeszcze obcięła wynagrodzenie. Nie widzi zależności między zarobkami a liczebnością i zaangażowaniem pracowników. Każdy, kto robi na produkcji, widzi, że są poważne braki ludzi zarówno na spawalni jak i na obróbce, czyli dwóch najcięższych i najważniejszych działach (można jeszcze do tej dwójki dodać malarnie). Kierownik produkcji widzi braki pracowników ale nie ma realnego wpływu na ten stan. Szef odsyła Go do gł księgowej. Księgowa Go zbywa, że nie ma kasy. Pracownikami głównie zajmują się "majstrowie", którzy trzęsą portkami, gdy trzeba stanąć po stronie pracownika. Podwyżek nie załatwią bo gł księgowa ich olewa. Czy jest szansa na otrzymanie benefitów pozapłacowych? Nie wiem o co dokładnie chodzi. Jest premia naliczana z góry do wypłaty. Poza tym jest płacony dodatek na wczasy, karpiówka. Premia uznaniowa jest przyznawana przez majstra ale tylko w przypadku, jeżeli ktoś z jego ludzi chorował. Otóż przyjęło się, że za dni chorobowego obniżana jest ww premia. Wtedy, tak zaoszczędzone pieniądze, majster może przekazać wykazującym się pracowniom lub lizusom.

wyborca
@O.K.S.

Nie można szanować Niemca ponieważ zawsze jako naród postępowali podle wobec polaków . Bogacą się kosztem reszty. Jest to przykre i smutne, że nawet w tej firmie Polak Polakowi wrogiem. Nie trzeba dać sie wyzyskiwać i mieś swój honor.

@wyborca

Najlepszym przykładem jest malarnia proszkowa. Dla podlizania się niemcowi upychają na linii towar do maksa. Kiedyś 90% towaru było wieszanych wzdłuż linii aby malarze mogli pracować według zasad, czyli stać w drzwiach i wyciągać tylko rękę. Teraz wieszają 90% w poprzek, przez co malarze zmuszeni są do wchodzenia do kabiny i wyginania całego ciała, aby wszędzie pomalować. Dodatkowo normą jest podkręcanie prędkości linii. Nie ogarniam tego włażenia w (usunięte przez administratora) Co im to daje. Poklepanie po ramieniu, pogłaskanie po głowie czy co? Przepisy mówią, że towar ma wisieć wzdłuż linii to się tego trzymać. Czemu tak mało malujecie? Bo więcej nie wejdzie. Proste. Co do "Nie można szanować Niemca" dałem temu wyraz poprzez "niemiec".

Sraczka
@O.K.S.

Nie ma to jak na spawalni pół dnia grać w karty i chlać wódę całymi nocami... pozdro dla kumatych

Doniu
@Sraczka

Jak chcą to niech pracują w weekendy co Ci do tego. To ich wybór. Pozdrawiam

Łoooooooo
@O.K.S.

Z tym upychaniem na linii towaru to jest jakiś absurd. Pomysł nikogo innego jak Pokemona(premia musi mu się zgadzać, a co!). Ready podpatrzył i również to stosuje, chociaż nie zawsze. Zawieszający pewnie dostają premię, żeby robili swoje bez zbędnego marudzenia i poganiali innych na proszkowej, bo faktycznie oni czują się jakby byli majstrami. Reszta nie musi mieć premii, gdyż to, co będzie zawieszone muszą pomalować xD. Jest gęściej, ale muszą dać radę bo tak i (usunięte przez administratora) Tak więc malarze i ściągający nic nie zrobią, bo to, co jest zawieszone muszą pomalować(w przyp. ściągającego zdjąć, zbandować, wywieść). Z podkręcaniem prędkości linii jest różnie. "Miszcz" zawsze może podkręcić zapominając przy tym, że malarz może pójść na przekór i zatrzymać linie...

Sraczka
@Łoooooooo

Będzie się działo na tej nowej proszkowej... tam będą skierowane wszystkie oczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Stalko Sp. z o.o. - Mogilno

• Jak się pracuje w Stalko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalko Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 5 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stalko Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stalko Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stalko Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 6