Opinie o Pomimex Stal Sp. z o.o. w Mogilno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pomimex Stal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pomimex Stal Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pomimex Stal Sp. z o.o. w Mogilno

B.M

Na dział montaż bym wrócił fajna praca ,inne działy nie do mnie ,kierownik też w porządku

@Tt

A skąd informacja, że mają go wymieniać? Gdzieś można znaleźć takie ogłoszenie? Zresztą, może chodzi o dodatkowego kierownika, np. na zastępstwo?

B.M

Nela Nowy wpis
@B.M

A czemu akurat dział montażu jest taki fajny? Kto zarządza tym działem, możesz napisać z imienia i nazwiska? Co najlepszego było w pracy tutaj? Wiesz może czy firma zatrudnia ponownie byłych pracowników?

Tt Nowy wpis

Jak taki dobry kierownik montażu to po co szukają kierownika montażu żeby wymienić ????

Tt Nowy wpis
@B.M

@Tt

Pojawiła się oferta pracy na operator produkcji w firmie Pomimex Stal Sp. z o.o.. Warto aplikować?

Pan

Nie, nie warto ... firma wykonuje wyłącznie palety do Automitive, a jak wszyscy wiedzą branża ta zaczyna podupadać....

Jola
@Pan

Czyli, że co? Nie ma szans na długotrwałą współpracę? Skoro potrzebują nowych ludzi, to musi iść nieźle? Tak zapytam odnośnie produkcji, ile tutaj jest zmian? Grafik jest ustalany jakoś wcześniej? Każdy w miesiącu pracuje na każdej zmianie?

Widziałem, że pojawiła się oferta pracy na kierownika działu montażu, jest to umowa na czas określony, czyli na start dostanę umowę na trzy miesiące czy na rok? Zależy mi na stabilnym zatrudnieniu.

praca

czy warto przyjść do pracy ,za ile ,czy jakieś podwyżki były - czy tylko z podatku mają być ??? opinie nieciekawe coś się zmieniło na lepsze ,dbają o pracownika czy gorzej może lepiej

Aplikowałeś do firmy Pomimex Stal Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Dawid

Ja z okolicy Mogilna i pracy szukam. Tylko opinie nie zachęcają do złożenia CV. Nadal słabe zarobki i dziwne relacje w tej firmie?

Sławek
@Dawid

Lepiej to było kiedyś... to fakt . kto mądry to już dawno odszedł, zostali ludzie co.pracują tam z ostateczności....

Olga
@Sławek

ale pod jakim kątem było lepiej kiedyś? Z tymi stawkami?

POM

Podobno szukają pracownika na Laser ciekawe kto tego pracownika przeszkoli? Podobno 3000 zł na miesiąc i to jeszcze brutto plus przynajmniej 3 soboty w miesiącu bez premii to nawet 2900 nie wyciągniesz. Takie są zarobki w wytwórni palet nikomu nie potrzebnych. A szkoleń i awansów całe pakiety jak wicher.

Zuzanna
@POM

A to szukają obojętnie kogo? Nie trzeba mieć doświadczenia? Że piszesz coś o przeszkoleniu

Helena

W opublikowanych w przeszłości komentarzach znalazłam informację, że nie jest to firma, która oferowałaby awanse swoim pracownikom. Czy naprawdę nie można tam liczyć na żadną możliwość rozwoju? Chcę się jedynie upewnić, jak to wygląda. Dajcie znać, co o tym sądzicie jako osoby, które tam pracują.

Helenkaaaa HI
@Helena

Awans ok ale trzeba mieć plecy udawać że wszystko się robi i wie ,umie a jak coś to myk na….. i pościemniać . kł-ć .umieć się wykręcić . ktoś za ciebie pracę zrobi ,no siła że nikogo się nie boi oj nie boi a wyniki ..... oj wyniki :) Niewidzialny pracownik no teraz zdalna praca przepraszam .dużo opinii trafionych na forach a które pomyśl. Praca super atmosfera super

marek

andrzej sie boi prawdy o sobie ,wszyscy widzą co tam jest-ZGROZA ŻYCIA (PATRYCHNA RZĄDZI POMIMEX)

WP
@marek

i tu pomyliłeś imiona rządzi ktoś inny który pracuje a nie pracuje jest w pracy a nie ma w pracy śmiech ale nie śmiech itd ważniejsza od .....

Po co
@WP

@wp...chyba dawno tam nie byłeś.. Teraz rządzi trójca święta... To dopiero władza...

Paulina

Zdarzają się u was awanse?

On
@Paulina

Awanse... Nie w tej firmie...

@On

Według Ciebie w firmie Pomimex Stal nie ma szans na awans na wyższe stanowisko, czyli możliwości rozwoju zawodowego są ograniczone. A czy pracodawca oferuje np. jakieś szkolenia dodatkowe?

marek

@paulinka są awanse,ale tylko dla LOJALNYCH .Pewna sekretareczka awansowała ale to za wiedza i zgodą andrzeja do działu ekonomicznego....

marek

@kordian koleś w kturym ty świecie żyjesz ,żeby spawacz pracował za PŁACE MINIMALNĄ ?Czy on inaczej spawa niż jego odpowiednik z volcwagena,który już11 lat temu miał 6tyś miesięcznie.I w POM-ie sobota jest dniem obowiązkowym pracy ,spróbuj nie przyjść-Andrzej tylko na to czeka,już ciebie niema na liście płac.

Kordian

Łatwo się krytykuje, firma warta dobrych opinii i takie ma a przy tym jest dobrym pracodawcą.

@Kordian

Tylko jednego Barana zatrudnili jakiś czas temu który tą firmę do ruiny doprowadzi .

@misiek
@rafael

@Kordian...fakt!!!

wojtek

Tam do tej firmy to ludzie idą w ostateczności...

andrzej

Mój imiennik i jego powiernice to BANDA SNOBÓW

rafael

Opinię na temat tej firmy na pewno bym pozostawił lecz powstrzymam się bo i tak zostanie zablokowana przez administratora z całą pewnością. Szefostwo boi się prawdy i dla tego wszystkie opinie nie po ich mysli są blokowane. Niestety prawda w oczy kole.

Krzysztof

Cześć! Starałem się znaleźć jakieś ogłoszenia do pracy w tej firmie. Czy aktualnie poszukują nowych pracowników? W internecie brakuje aktywnych ofert, dlatego chciałbym się upewnić.

@Krzysztof

Proponuję szukaj dalej jak nie chcesz się zawieść.

Helena

Na jakim stanowisku w Pomimex Stal pracujesz, że nie wyciągasz 3000 złotych? I ile masz wypłaty?

@Helena

żeby 3 koła tu wyciągnąć to trzeba się nie źle nagibać .

Elo

Witam. Bardzo porządna firma,duzo Nowego sprzętu, szkolenia pracowników a to wszystko ze środków unijnych,bo firma ze swojej kieszeni nie inwestuje,tylko biorą do siebie w biurowcu...ostatnio założono monitoring ze względów ,,bezpieczeństwa'',a Tak naprawdę to wiadomo żeby ludzi gneb..pociotki robią co chcą,do pracy nie muszą chodzić,wystarczy wypisać raport????super firma

POM

Jeden z niewielu starych zakładów który pozostał . Zakład który odnawia się , rozwija, inwestuje - zawsze może być lepiej . No i są miejsca pracy.Jest zakład który produkuje. A urzędów coraz więcej :( Zakładów mniej :(

Joanna

Niestety - nie do końca wiem, czego dotyczy Twoja wypowiedź. No ale zapewne pracujesz w Pomimexie, a więc będziesz mi potrafił pomóc. Zastanawiałam się, czy firma zatrudnia osoby, które byłyby zainteresowane podjęciem pracy na część etatu? Wiesz coś o tym?

Zostaw merytoryczną opinię o Pomimex Stal Sp. z o.o. - Mogilno

• Jak się pracuje w Pomimex Stal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pomimex Stal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pomimex Stal Sp. z o.o.?

Pomimex Stal Sp. z o.o.
  • Padniewska 27