Opinie o Stalko Sp. z o.o. w Mogilno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stalko Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stalko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalko Sp. z o.o. w Mogilno

Dlaczego firma nadal jest otwarta???? Za czym czekają aż ludzie Zachorują wszystkie firmy już są nie czynne tylko stalko otwarte jest

Pracuś

Nieczynne jak już. Nie z przymiotnikami piszemy razem

Chcesz żeby się wszyscy zarazili

mimi

Cześć przyjmuja kobiety do stalko

Aaa
@mimi

Tak. Podobno na prasach szukaja

Lulu
@Aaa

Na bębny,których oficjalnie nie ma

Cmg
@mimi

Oj skoczek nie ładnie z ucha strzelać!!! Ty wiesz

Stal
@Aaa

A tak w ogóle to czym się tam kobiety zajmują?

Czy Stalko s.c. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Punio

Nie

A

Nie. Jest to kwestia dogadania się z kolegami

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
szkoda

firma z potencjałem, przynajmniej była. Styl zarządzania średniowieczny. Ludzie masowo się zwalniają, juz niedługo nie będzie miał kto tam pracować a szefostwo jakby tego nie zauważało, najważniejsze, że są nowe hale na ktorych nie bedzie miał kto robić

@szkoda

Szef od kiedy tylko pamiętam się odgraża iż sprowadzi kilku niemieckich pracowników a ci pokażą jak wydajnie należy pracować ... Hm... Też by pracowali za 400 Euro ? żenada.

zaal

400 euro to niejeden by w Stalko chciał miec podstawy

A
@X

Szefowa kilka lat temu rzekła iż nie ma problemu ze spawaczami gdyż spawać to i małpę można nauczyć.

@A

W takim razie bez problemu sama by się nauczyła xD

Jak to wygląda na obróbce?Robiąc po 12h wystarcza na życie, jeden wypad na imprezę, ledwie na paliwo i pakiet „przyśpieszaczy”. Bez tego ostatniego w tym zakładzie ani rusz. Normy wyśrubowane przez lizusów majstra, które to później przeciętni pracownicy muszą robić codziennie dzień w dzień. Dostajesz mniej niż podstawę, ale z "premią". Jeśli oczekujesz większej podstawy, musisz być pupilem majstra, albo być konfidentem. Najlepiej jedno i drugie. Na plus terminowości z wypłatą. Atmosfera w pracy jest z reguły dobra, do momentu, w którym nie pojawi się Pokemon. Ile byś nie zrobił zawsze będzie mało. Szybko, dużo, bo pilne, a co do czego to wiele rzeczy zalega dużo czasu

Krzyś

Nadgodziny są potrzebne... za co oplace kobiety z roksy?

Zaskoczony

Dantejskie sceny się dzieją w tym zakładzie. Nowy pracownik startuje z podstawą 1900zl a osoby zwolnione za alko w pracy po paru miesiącach są przyjęci z podstawą 2600zl. Czy to jest sprawiedliwe dla innych....

Ewelina

Nazywa się Twoja teściowa... kłamczuszki ?? 1000 razy powtarzane kłamstwo w końcu staje się prawdą )

Tom
@Ewelina

Szyframi piszecie niewiadomo o co kaman

Malgosia

Kuzwa w tej firmie nie długo to tylko majstry będą robić nadgodziny bo mają konkretną podstawę!!!!

Aaa

Nudne to już jest. Żadnych konkretów. Ale musisz mieć kompleksy

...

Tak zwany Kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie ????????

Użalała

A przepraszam ostatnie pokolenie Włodka ;) będzie cza zmienić. No tak wy to Kelivin ku sobie :) lepiej nie powiększaj rodziny ;)

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje fachowców?

@Zainteresowany

potrzebuje na każde stanowisko

Cmg

Taki jeden ciekawski

Witam idę do zawodówki do stalko na stanowisko ślusarz-spawacz. Mam pytanie czy możliwe jest abym zarabiał choćby po kilku latach 5-6 tys zł netto? Ponoć najlepsi spawacze tyle zarabiają ale ile jest w tym prawdy to nie wiem. I czy matura dała by mi coś bo będę uczęszczał do liceum zaocznego. Chciałbym się dowiedzieć ile najlepsi zarabiają

Jeszcze +nadgodziny bo Zapomniałem napisać

@Taki jeden ciekawski

Ze stoparoma nadgodzinami w miesiącu jest to możliwe, ale czy warto to już zależy od człowieka, bo spać tylko w domu, żeby mieć 5 tys, nie mieć czasu kiedy tego wydać, chodzić wiewyspanym to nie dla mnie. Twój zapał po czasie i tak zdechnie z powodu zmęczenia albo ukladzikow i atmosfery.

@X

Dziękuje za informacje, a czy matura może coś dać? W sensie awanse itp

Fafik
@Taki jeden ciekawski

Nic nie da, podstawa są układy i ukladziki.

Spawacz
@Taki jeden ciekawski

Popracujesz tak pare lat wzrok i płuca do wywalenia. Słabe oświetlenie na hali, jedni spawają koło drugiego nie patrzą, brak wyciągów nad głowa. Nieopłacalne za te pieniądze. To nie jest firma tylko (usunięte przez administratora). A tym bardziej jak się spawa w nocy i jeszcze robią po dwanaście godzin. Same przebywanie tam. Daj sobie spokój chłopaku, młody jesteś nie bądź głupi. Nie daj się wykorzystać, szukaj lepszej firmy spawalniczej. Nawet Ukraińcy tam nie chcą robić ha

Spawik

Zauważyłem ostatnio że Zbyszek wrócił na płytę. Zwolniony za alkohol i przyjęty ponownie. To dopiero trzeba mieć układy, umieć (usunięte przez administratora) Lizać. Żeby głupia palić w pracy to wszystko się zrobi. Mam nadzieję że jest przyjęty na nowych warunkach czyli najniższa krajowa bo byłoby nie fer co do innych spawaczy a już na pewno z dużej spawalni

Karamba

Nieładnie benusś, fuj

Stal

Hm

X

Pamiętaj "kolego" ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. I na Ciebie przyjdzie czas. Buahaaaaa

Adam łysy

Piszesz że Adam wiec napisz jaki bo juz mi tu piszą że znowu Ja coś pisze a mnie to nie interesuje wiec nie podawaj się za kogoś kim nie jesteś skoro boisz się przedstawić i podajesz się za mnie pozdro od Łysego Adama nie wiem co tak się boicie pisać i podpisywać za siebie Dziecinada

(usunięte przez administratora) Bedubiwnia Nie polecam Ta firma to jedno wielkie wyzysk pracownika, a przerwę wszystkiemu pracowników. Jak można płacić spawaczowi najniższa krajowa hahaha Zgraja cwaniaków Styl podejścia do ludzi jak w średniowieczu. (usunięte przez administratora). Najgorsza firma w okolicy. Nie wybierajcie się tam bo pożałujecie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Stalko Sp. z o.o. - Mogilno

• Jak się pracuje w Stalko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalko Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 5 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stalko Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stalko Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stalko Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 6