Opinie o Stalko Sp. z o.o. w Mogilno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stalko Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stalko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalko Sp. z o.o. w Mogilno

Marko polo

Dlaczego mimo wykrycia covida19 u pracowników firma nie jest zamknięta na czas kwarantanny majstrowie i brygadzisci pouciekali jak szczury że statku żeby się czasami nie zarazić

@Marko polo

Najgorsze jest to że młodzi pracownicy nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji i przemieszczają się z działu na dział bez maseczki. . Na to zwrocilbym uwagę.

Janek
@Marko polo

Wam już kompletnie od tego wszystkiego odbija. Wezcie się za siebie i nie płaczcie. Jak się pracować nie chce to na L4 albo wypad.

Ty

Nie tylko młodzi pracownicy poruszają się bez maseczki, nawet młodzi majstrowie nie przestrzegają restrykcji szefostwa. Jak majstrowie dają przykład to pracownicy tez go naśladują

GASZA POTWIERDZONY COVID19 FIRMA NADAL PRESPERUJE ZADNYCH BADAN CZAS WEZWAC OSOBOSCIE SANEPID ORAZ INSPEKCJE PRACY.

pamiętaj... w sieci nikt nie jest anonimowy ;) i na przyszłość : 1. " PROSPERUJE" 2. nie zaszkodzi zainwestować w pampersy jak cie sraka dopada.....

Zimno zimno

Dlaczego szatnia niejest ogrzewana??? Jak tu być zdrowym tymbardziej że panuje ten wirus.Tak szukacie oszczędności kosztem ludzi BRAWO pani Prezes róbcie tak dalej...

Variofit

Benol ?? Dlaczego tak trzymasz za Lewandowkim ? Przecież burek i lewy to byli kapusie. Kto ma jąka postawę, kto ile robi, kto nie robi. Konfindeci!!!!!!!!! Powinni Lewandowskiego zwolnić razem z burkiem!!!! Sobie na to zasłużył!! Konfindeciiii !!!!! (usunięte przez administratora) Plewy !!!!

@Variofit

Szczerze ja tam benka nigdy nie darzylem sympatią bo zawsze się wpienia w rozmowę innych a c... A co wie. Pozdro inny dzial

BARTOSZ

KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kargul

Tyh majstruw to tylko mpgk do ulic zamiatania zwłaszcza variofit i motaż a szajd...a to zwłaszcza w tym zakładzie to powinły być rutynowe kontrole alkomatem chociasz co dwa dni wszystkich przepusić przez alkomat to by ciekawie było to jest do szefostwa bo zamkła się do gury w tej norze.

Xxx
@Kargul

Po pierwsze piszesz bez składu i ładu, W dodatku mnóstwo błędów ortograficznych. Jeżel iprzypuszczasz, ze ktoś spozywal alkohol to zgłoś to. A jeżeli jesteś sfrustrowany życiem to się zwolnij jak inni. Może gdzie indziej będziesz miał lepiej. Nikt Cię tu nie trzyma.

Tomasz
@Kargul

Ty pisząc ten post też najpierw powinieneś wytrzeżwieć

Adaś

Firma kroczy ku upadkowi. Pracownicy odchodzą (10 lat pracy za najniższą wszystko tłumaczy). Niestety szefostwo buja w innym świecie. Ważne, że własne portfele napchane.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Stalko s.c.?

Kolo

Atmosfera słabo do tego słabo płacą.

sendi

Ktoś napisał, że wydajnia ma bardzo słabą opinię już od dluższego czasu. Kto tam się zajmuje komisem samochodowym.Dziwne a dlaczego nikt z kierownictwa nie reaguje?.Prawda czy pomówienia?.

ooo
@sendi

Dlaczego nikt nie prostuje ten wpis?.

S
@ooo

Kiedy będą podwyżki na czysto powinnim zarabiać 3000 jak będziecie robić tak jak teraz robicie to firma się za długo nie utrzyma

Kaziu

Słyszałem że w formie stalko rozlecialy się piły na stolarni firma zewnetrzna dostarcza pocięty material zamiast kupić nową maszynę na gwarancji jaki to ma sens

Bogumil

Do spawaczy szefowa stwierdziła że spawania nawet małpe nauczysz

Brak słów. Pracownicy którzy coś potrafią dostają tak marne wypłaty że szok...choć wymaga się od nich przenoszenia gór. A Ci co nic nie potrafią byle tylko do 14 a mają 200-300 zł mniej od tych co potrafią i oczywiście nic się od nich nie wymaga...

Prrrr
@pracownik

A co ty chciałeś, żeby cię docenili? Tutaj dobrze mają tylko ci, którzy wchodzą w tyłek majstrowi. Jeśli coś potrafisz i robisz w stalko możesz dorobić się tylko garba....

Koniowi
@pracownik

Widze, ze oprocz tego, ze to firma produkcyjna, to juz nawet komis samochodowy........ ale wydajnia może wszystko

Były z obr

Ogólnie nie polecam tego zakłady pracy, kolesiostwo, na produkji wyzysk za najniższą krajową chyba że masz znajomości z majstrem... Nie polecam...

xyz

Jeśli chodzi o pracowników, którzy prowadzą autobusy, to niektórzy pracują tam chyba za karę. Nastawienie do klienta powinno być raczej miłe, a wredota co niektórych w niczym nie skutkuje.

Tomasz
@xyz

Co ty bredzisz piszesz nie otej firmie

Obserwator OBWE

piszą państwo że wstyd, piszą państwo że wyzysk, jak i również piszecie państwo że mobbing. Jednak i tak w poniedziałek każdy z was wstawi się nie w kadrach z wypowiedzeniem, lecz na hali przywita majstra podając mu rękę. Jak w tym przysłowiu, psy szczekają, karawana jedzie dalej.

@Obserwator OBWE

W samo sedno.

obserwator OBWE

Jako wolny człowiek, żyjący defakto w niepodległym kraju nikt was nie zmusza do pracy u tak złego pracodawcy jak twierdzicie. Z tego co widzę nie piszą tutaj byli pracownicy, dlatego nawiązałem do tego powiedzenia. Do przyrządu łańcuchami was nikt nie przywiązuje, można odejść i poszukać lepszych perspektyw, zamiast w kółko tak "po polsku" marudzić i narzekać. Z tego co wiem każdy etatowy pracownik to osoba dorosła, warunki zakładu są znane od wielu lat, więc każdy kto przychodzi i podpisuje umowę raczej ma świadomość czego się spodziewać. Stalko nigdy nie obiecywało gruszek na wierzbie, zapewnia podstawowe warunki socjalne (choć są oczywiście osoby które wolą jeść posiłki z pyłem na hali) zapewnia wode w czasie upałów ( lecz były osoby ,które nadwyrężały obowiązek pracodawcy wynosząc zgrzewki do domu, to samo tyczy się mleka).Już o alkoholu, narkotykach i paleniu w czasie pracy nie wspominam. Do czego zmierzam, kij ma dwa końce a każdy jest kowalem swojego losu, nie ma idealnego pracodawcy jak i nie ma idelanych pracowników. Każdy jest kowalem swojego losu. Pozdrawiam

????
@obserwator OBWE

Hohoho jakie wymóżdzenia sama filozofia marudzić "po polsku"a co ty nie Polak?no pewno jak sie nic nie robi a się dużo zarobi to można filozofią wyjeżdżać pozdrowionka dla ciezko pracujących!

Zaklad

W tej firmie dobre czasy się skończyły pora na zmiany Nie będę się tu narabial za grosze,

Młody duchem

Po 18 latach przepracowanych w tej firmie mam 200zl więcej niż moja żona na kasie w Twoim Markecie a szef mi mówi że mam się starć jeszcze bardziej bo może kiedyś będą pieniądze dla pracowników . Teraz będą wciskać ludziom że przez pandemie jest mniej zamówień i żeby nie zwalniać pracowników nie będzie podwyżek minimum przez 3lata.To już lepiej zamknijcie tą firmę i nie okradajcie ludzi z godności i szacunku do samego ciebie.

Spawalnia

Na spawalni, dwa stare odyńce i ich wiecznie schorowany i niedouczony majsterek skoczek przechodzą drugą młodość lub nadzwyczajniej dostali na głowę. Ci ludzie nie mają mózgu i po prostu zażynają się na własne życzenie, ale tu nie chodzi o Ich tępe głowy, tylko o tych, którzy mają rodziny i chcą godnie pracować. Kariery nie zrobią, tylko zmarnują sobie i innym życie, ale i tacy muszą być

Stalko

Naprawdę co się z tą firmą stało? Logiczne jest ze nikt nie chce ciężko pracować za takie pieniądze. Przyjdzie czas to naprawdę szczególnie spalacze poodchodzą. . Aż wstyd kobicie pokazać wypłatę

Spawacz
@Stalko

Wstyd, to wogóle się przyznać, że w tej firmie się pracuje. Już wiadomo, że kilku ludzi ma odejść, a zarząd niech sobie myśli, że pracy brakuje, to kiedyś obudzą się, ale z ręką w nocniku

Wymagają wydajności na100% ludzkich możliwości, to My się pytamy, kto i jak długo wytrzyma fizycznie ten wyzysk. Przecież teraz jest wszystko wyliczone na granicy możliwości pracowników.... I te ciągłe dręczenie i zastraszanie spawaczy jest dla Inspekcji Pracy. (usunięte przez administratora)

Ten kto to napisał jest szczerą prawdą normy spawaczą dawaja a za jakie pieniądze to jest kpina nie zakład majstrowie się niech za robote wezmą najlepiej się zwolnić

To co się dzieje to porażka, ludzi brak, kasy brak... śmieszny zakład

Prasy

A kiedy zacznie się handel obwoźny ????? Bo trzeba zgłosić.

Zostaw merytoryczną opinię o Stalko Sp. z o.o. - Mogilno

• Jak się pracuje w Stalko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalko Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 5 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stalko Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stalko Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stalko Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 6