Opinie o Sanpro Job Service Sp. Z o. o. w Katowice

Agencja Zatrudnienia 2360

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanpro Job Service Sp. Z o. o. w Katowice

Lidia

@Lukasz, a czy Twój kolega zdecydował się na aplikowanie do pracy w firmie Sanpro Job Service na zajmowane wcześniej przez Ciebie stanowisko? Czy może jego wizyta w biurze była spowodowana tym, aby zorientować się, czy ta oferta jest rzeczywiście aktualna?

Nero

Sanpro Job Service to jedna z nielicznych agencji, która posiada w swojej ofercie pracę dla osób niepełnosprawnych a oszuści z całą pewnością nie zajmowaliby się takim tematem. Myślę, że niektórzy powinni zastanowić się.

ISENGRIM FAOTARIANA
@Nero

No właśnie tu jest największe pole do przekrętów.

@ISENGRIM FAOTARIANA

Dokładnie. Jakoś dziwnie nie zatrudniają osób orzeczeniem lekkim. Umiarkowane tylko specjalne, no i oczywiście ciężkie, bo największa dopłata. Ważne, że kasa się zgadza. Niepełnosprawni- świetne źródło dochodu dla firmy.

@Nero

świetny biznes. Kwota miesięcznego dofinansowania dla pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne jest przede wszystkim uzależniona od stopnia niepełnosprawności pracownika. Wynosi ona: 1800 zł w związku z zatrudnieniem pracownika o znacznym stopniu niepełnosprawności, 1125 zł w związku z zatrudnieniem pracownika o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, 450 zł w związku z zatrudnieniem pracownika z lekkim stopniem niepełnosprawności. Uwaga! Powyższe kwoty dofinansowania zwiększa się o 600 zł w przypadku osób niepełnosprawnych w odniesieniu do których orzeczono: chorobę psychiczną (02-P), upośledzenie umysłowe (01-U), całościowe zaburzenia rozwojowe (12-C), epilepsję (06-E) oraz niewidomych w stopniu znacznym i umiarkowanym (04-O).

AMIRA
@Nero

Każda jedna ma, przynajmniej na papierze, zatrudnione osoby niepełnosprawne. Przecież to żyła złota. A wy jaka szybko zatrudniacie, tak szybko tych ludzi zwalniacie. Wskaźniki nie takie, dopłaty nie będzie to ONa na bruk.

Lola
@Nero

Dubieniecki też się na niepełnosprawnych dorabiał.

Lukasz
@Lola

Oszukali mnie. Zwolnili mnie, bo niby projekt się kończy, a ogłoszenia na to stanowisko dalej są. Mój kolega byl w biurze i powiedzieli mu, żeby przyniósł orzecznie i cv na kolportera. Jak ja dzwonię to niby nie mają miejsc. Umowę miałem na rok, a po 4 miesiącach na raz mnie zwolnili bez powodu bo sie niby projet konczy. Oszusci.

Lidia

@anonymous, każdy pracownik może mieć odmienną wizję danego aspektu pracy w firmie Sanpro Job Service. Dlatego często pytania związane z tym miejscem pracy mogą zdawać się podobne, jednak druga osoba może inaczej widzieć daną kwestię. Możesz napisać coś więcej, jeżeli chodzi o poziom odnoszenia się do potencjalnych kandydatów osoby, która rekrutuje nowych pracowników?

Lidia

@GM, masz może więcej informacji do przekazania odnośnie pracy w firmie Sanpro Job Service? Jeżeli posiadasz jakieś informacje, które mogłyby być pomocne dla osób, które rozważają podjęcie pracy u tego pracodawcy to bardzo proszę, abyś podzielił się z nimi na forum.

@Lidia

Jestes monotematyczna. Jako rzekomy moderator nie zauważasz że robisz tu (usunięte przez administratora) pisząc to samo któryś raz. I nic do dyskusji nie wnosisz. Spychologia prawdziwych opinii na koniec głupimi postami? Płytkie, ale w sumie poziom taki, jak i ta firma.

Firma Sanpro Job Service Sp. Z o. o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Lidia

@Pawel, bardzo proszę o nie ubliżanie innym uczestnikom dyskusji oraz wyrażanie swoich komentarzy w sposób kulturalny zgody z regulaminem forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Czy możesz coś dodać odnośnie pracy w firmie Sanpro Job Service? Posiadasz jakieś doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Jeżeli tak, to bardzo proszę o podzielenie się swoimi informacjami na ten temat.

No to w czym problem. Otiwerasz OLX, wpisujesz "praca sanpro",klikasz "szukaj". Serio takie trudne?

Pawel

Idiota

taki moderator że pisze bez logowania w serwisie. pic na wode. zresta taki sam jak i ta firma. w hucie sie smieje ze tyraja za darmoche.

Lidia

Czy ktoś z obecnych na forum korzystał ostatnio z pośrednictwa Sanpro Job Service? Jeśli tak, to na jakie oferty pracy rekrutowaliście i jak oceniacie współprace z firmą? Zachęcam osoby znające firmę do aktywności na forum. Może okazać się to pomocne dla osób poszukujących pracy tymczasowej.

Tomasz
@Lidia

Witam, kto Pani zlecił zainteresowanie firmą Sanpro?

Lidia

@Cyryl, forum dotyczy opinii na temat Sanpro Job Service. Zachęcam Cię do nieodbiegania od głównego tematu tego wątku. Czy ktoś z obecnych na forum posiada informację o nowo otwartych rekrutacjach przez firmę? Na jakie stanowiska i gdzie poszukują pracowników? Jak przebiega rekrutacja do pracy?

@Lidia

tak trudno poszuakc na olx?

jan

Kolego mówisz o Hucie ? To nie job service i nie katowice

@jan

Jak jo się zatrudinioł to było sanpro job seriws, jak pracuja tem tyle lot to już chyba piąaty raz się inaczej nazywa w Dąbowa.

marek

o jakim oddziale piszesz ? byłem w Katowicach i nie ma tam godzin pracy wywieszonych na drzwiach biura

@marek

Dąbrowa

Cyryl

Firma Complex na kombinacie hutniczym rekrutuje: młody pracownik monter lub spawacz 2600 netto w 160 godzinach, jedna zmiana, pełne ubezpieczenie. Zapraszamy.

Wiks

Nie polecam tego pośrednika , u nas w zakładzie każdemu pracownikowi ucięli godziny pracy, mi osobiście aż 20! Oczywiście skontaktowanie się z kierownikiem jest niemożliwe...

Tomasz
@Wiks

Z biurem tez nie. 4 telefony a jak dzwonisz to zawsze odbiera ta sama pani wiec trudno sie dziwic ze nie wyrabia a dwie panienki siedza w jedenastce

@Tomasz

I przejadają nasze kartki :D A potem dziwicie się, że macie potrącenia, albo na wydział nie dotarły. Nic w przyrodzie nie ginie.

Zenek

Konkurencja inspiruje do pisania tych pseudo opinii?

MK
@Zenek

Obie firmy siebie warte. Zatrudniałem sie w jednej, kilka miesiecy temu przenieśli mnie do drugiej. Na h taka konkurencja. Jeszcze trroche i pip wszzystkih wywali. ktto to widzial agencje pracy a hucie.zrobie kursy i stad spadam.

@Zenek

Nie mają czym to chociaż pseudo-dobrymi opiniami muszą sobie nadrobić.

Jacek
@Zenek

Zenek, jesteś taki mądry jak te Panie tam w biurze. Nawet telefonu nie odbierają. Jednej Pani załączył się telefon w torebce i bylo słychać o czym sobie dyskutują.

Lidia

Jak oceniacie współprace z Sanpro Job Service? Jak przebiega proces rekrutacyjny? Jakie dokumenty są niezbędne przy zatrudnieniu? Każda wypowiedź na tym forum jeśli jest prawdziwa i merytoryczna, pomaga osobom poszukujących pracy tymczasowej.

Na drzwiach mają napisane ze biuro od 7, byłem pon wt śr od 6.50 do 7.15 , zawsze zamknięte.

Aneta

Byłam dzisiaj na rozmowie o pracę, jestem bardzo zadowolona z rozmowy... Byłam z dzieckiem którego obdarowali slodkosciami i życzliwością uśmiechem, i dostałam wiele zrozumienia od strony pani Magdy jak i od Pana który obok biurka siedzi, mili Państwo którzy są bardzo pomocni, czułam się bardzo spokojnie, bezproblemowo przebiegła rozmowa, jestem z szokowana tak negatywnymi opiniami. Bardzo polecam firmę dla osób którzy chcą tam pracować.

@Aneta

Nie ma to jak samemu pisac sobie pozytywne opinie ,nie kompromitujcie si bardziej

Jacul
@anonymous

Pan chyba z konkurencji i naprawde sie nudzi .. I kompromituje sie poszac na kazdego ze jest z biura i pisze komentarze :) ewidentnie cos uwiera jakoes kompleksy :)

@Aneta

hahahahah instytucja charytyaywna sie znalzazla Tak jest super ze kolejna osobe wykonczyliscie,referentka wam uciekala podobo

huciak
@Jacul

Też sądzę iż, to jest napisane, przez Panie z biura ale jeżeli faktycznie Pani Aneta jest nowym pracownikiem, to po dwóch miesiącach się przekona jak to Pani Magda jest na prawdę i ciekawe czy dalej będzie twierdzić, że nie wiem dlaczego firma ma takie opinie :) co do referentki to nie wiem, bo ostatnio jej w biurze nie widzę. Ale skoro firma raz w roku potrafi mieć czterech referentów to chyba jednak jest coś na rzeczy, że zmieniają się tam jak rękawiczki Ci referenci :)

@huciak

Nic nie pomoże pisanie o sobie samym pozytywnych komentarzy. Prawda w oczy kole...

Jest jakiś numer na który da sie dodzwonic??? Na ogloszeniach olx jes podany, ale dzwonie od tygodnia i nigdy nikt nie odbiera.

Ja tez

Maarceel

Byłem w arcelormittal tubular w Krakowie, na produkcji wypłata 2100 - 2300, poza produkcją około 2400. Praca na 3 zmiany. Niech sobie sami sobie pracują. Porażka. W spółkach w hucie lepiej płacą.

Regina

Dobry pracownik zawsze poradzi sobie i będzie zadowolony. Gorzej z maruderami, zawsze będą narzekać.

Henryk
@Regina

Regina przyjdź do tego syfu i brudu, nap... 40kg młotem przez 8 godzin w temperaturze ok.50 stopni za 1600-1700zł. W niedziele, święta, nocki itp. Przychodze do domu zmęczony, zdrowie siada, a nie jestem w stanie z tego rodziny utrzymac.

Adrian
@Henryk

To niech nas traktują ja pracowników. Przy tych zarobkach czujemy sie jak niewolnicy.

Macieju
@Henryk

Niewiem skad taka cienka kwota do wypłaty w twoim przypadku skoro teraz najniższa stawka to 2320 brutto plus dodatek zmianowy dający do wypłaty na czysto około 2400.... praca nie jest jakaś przesuper ale idź do innego zakładu i przekonasz się jaka jest praca. ...

@Macieju

Panie z biura zainteresujcie sie pracownikami w realu a nie wypisujcie na necie ładne teksty. Wystarczy iśc na urlop/L4 i już tych "wspaniałych" dodatków sie nie dostaje, tylko goła podstawę. Tak zrobione umowy powinny być zakzane. Emerytura czy L4 też nalicza nam się od podstawy a nie dodatków. Oszczędzanie na każdym kroku an naszej pracy która lekka nie jest.

Leks

Nie moge wkeic linka, ale kto będzie chciał to znajdzie ten artykuł. Sami się zastanówcie jakie perspektywy was tam czekają. "Wielki piec nr 2 w Dąbrowie Górniczej w obecnym stanie technicznym może funkcjonować zdaniem związkowców jedynie do połowy przyszłego roku. O konieczności jego gruntownego remontu mówi się od lat. Jednak zarząd ArcelorMittal Poland poinformował związki zawodowe działające w spółce, że zamiast kapitalnego remontu, przeprowadzi jedynie częściową modernizację, która przedłuży funkcjonowanie wielkiego pieca zaledwie o 2-5 lat. Piwo w plenerze 2018. Straż miejska i policja sypie mandatami. Nowe prawo prohibicyjne działa w praktyce Pijesz piwo w plenerze, szykuj gotówkę na mandat! Nowy kodeks pracy 2018. Będziesz mieć dłuższą dniówkę jeśli: pijesz kawę, wysyłasz prywatne mejle, palisz papierosy Nowy kodeks pracy. Będziesz mieć dłuższą dniówkę? Działki są "w barterze". Na resztę w programie Mieszkanie Plus potrzeba gotówki Rząd nie ma pieniędzy na mieszkania komunalne – Dla pracowników to bardzo zła wiadomość. Jeśli po tym okresie piec miałby zostać wygaszony, pracę stracą nie tylko osoby zatrudnione bezpośrednio przy jego obsłudze. Likwidacji ulegną również miejsca pracy przy instalacjach powiązanych z wielkim piecem oraz w firmach zewnętrznych działających na rzecz AMP. Łącznie jest to kilka tysięcy miejsc pracy – mówi Jerzy Goiński, przewodniczący Solidarności w dąbrowskim oddziale AMP. Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/z-regionu/a/dabrowa-gornicza-nie-bedzie-remontu-wielkiego-pieca-nr-2-w-arcelormittal-co-z-pracownikami,12702398/"

Zostaw merytoryczną opinię o Sanpro Job Service Sp. Z o. o. - Katowice

• Jak się pracuje w Sanpro Job Service Sp. Z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanpro Job Service Sp. Z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanpro Job Service Sp. Z o. o.?

Sanpro Job Service Sp. Z o. o.