Opinie o Sanpro Job Service Sp. Z o. o. w Katowice

Agencja Zatrudnienia 2360

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanpro Job Service Sp. Z o. o. w Katowice

Wytapiacz stali

Polecam Sanpro, po niecalym roku dostalem sie do AMP. Nigdy nie bylo zadnych problemow, wyplata na czas lub kilka dni wczesniej. Dobry kontakt w biurze jak i przez telefon. Jak ktos jest bucem i zachowuje sie jak (usunięte przez administratora) to nie ma co sie dziwic ze ma pod gorke jesli chodzi o kontakt z ludzmi. Socjal w Sanpro jest lepszy niz w AMP.

Lidia
@Wytapiacz stali

A to ciekawe, bo w ostatnich czasach nie ma przejęć żadnych do AMP.

ziom

w sanpro dostaną 1000 za covid a w amp i abc nie wiec firma ok

Witold
@Wytapiacz stali

Mógłbyś napisać jaki konkretnie socjal jest w Sanpro skoro już o tym wspominasz. Co wchodzi w jego skład? Wśród benefitów jest prywatna opieka medyczna? Liczę że dodasz więcej informacji.

Elza Nowy wpis
@ziom

Akurat w AMP za covid bylo po 1200

kandydat Nowy wpis

San Pro bardzo dziwaczne pośrednictwo system sam odrzuca kandydatury.

Olaf

Widziałem ogłoszenie na referenta do ich biura w DG. Niech nikt nie robi sobie takiej krzywdy. Tam referenci zmieniają się co chwilę, bo wytrzymać w takiej atmosferze trudno. Zwalanie wszystkich obowiązków pań koordynatorek na referenta, wieczne krzyki, fochy, złośliwe tratowanie, zadania które one powinny robić a wyręczają się referentami. Oczywiście orzeczenie o niepełnosprawności obowiązkowe i praca za minimum krajowe. Na podwyżki żadnych szans, a obowiązków coraz więcej. Do tego mobbing na każdym kroku. Tłumaczenie się z każdej minuty pracy. 10 telefonów do obierania, bo szanowne panie są "zajęte" i jeszcze obsługiwanie przychodzących pracowników w tym samym czasie. A potem i tak pretensje, że jest się w stanie albo rozmawiać przez telefon - maksymalnie jeden na raz, albo obsługiwać pracownika przy biurku. Do tego dzwonienie do kandydatów, przeprowadzanie rekrutacji, wożenie ludzi na rozmowy. Z takimi kwalifikacjami można znaleźć pracę za lepszą stawkę i w normalnych warunkach. Co chwilę ktoś stamtąd ucieka. To mówi samo za siebie. Nie, nie, nie- nie polecam. Moja znajoma przeżyła tam piekło. Na szczęście to już za nią. Ale widząc jak szanowne panie ją gnębiły (i innych referentów też) każdemu będę odradzać.

@Olaf

A zapomniałem dodać- podwyżke można zobaczyć, jak im się grunt pali pod nogami, a jak sytuacja jest troche lepsza potrafią bezczelnie podwyżkę zabrać i kazać podpisać aneks na mniejszą stawkę. To jest hit sezonu. PIP jest bardzo zainteresowany ciekawymi praktykami które się tam odbywają.

Asia
@Olaf

Dzięki za ostrzeżenie. A miałeś racje. Po wysłaniu cv od razu wróciła odpowiedź czy mam orzeczenie. Jak odp że nie to zero odzewu.

Czesław
@Asia

Można przez to rozumieć, że firma Sanpro Job Service poszukuje pracowników tylko z orzeczeniem o niepełnosprawności? Czy w ogłoszeniu, na które aplikowałeś była informacja, że jest to praca dla osób z orzeczeniem? Przedstaw, jak to dokładnie wyglądało.

pracownik sanpro synergy
@Olaf

Co za bzdury ,ja pracuje tu od sierpnia 2018 i nie zauważyłam takich warunków , atmosfera bardzo przyjazna panie Koordynatorki bardzo miłe i pomocne i tak się akurat zdarzyło że jestem referentką więc nie wiem skąd ma Pani takie naciągane informacje. Pozdrawiam

Alojnzy
@pracownik sanpro synergy

Pracujesz odkąd my odeszliśmy przez traktowanie opisane ze szczególami powyżej. Może zmądrzały jak musiały same przez jakiś czas robić to,co na nas zwalały. A może nie wiesz co powinno być w zakresie obowiązków kooredynatora a co referenta i odwalasz za nie robotę. Np wprowadzanie kontrolek do SAP to nie jest zakres obowiazków referenta czy rekrutacje itp itd.

@Alojnzy

W takim razie co nalrży do obowiązków referenta?

Ex

Pracownik, to jako referent nie znasz swoich obowiązków? Na 100% wprowadzenie kontrolek nie jest obowiazkiem referenta, no chyba, że juz dodali koordynatorzy, żeby mieć mniej pracy.

OL
@Ex

Dokładnie. To samo tyczy się jeżdżenia na dyżury i po hucie, samemu i z kandydatami, dzwonienie do ludzi i weryfikowanie cv czy przeprowadzanie wsępnych etapów rekrutacji. referent mial być wsparciem, a z czasem zaczął odwalać robotę koordynatorów za minimum krajowe i koniecznie z orzeczeniem.

@OL

Dokładnie masz racje. Więc, przyszlym referenta radzę sie dopytać o zakres obowiązków o ile już wszystkie obowiazki koordynatork to nie są już ich obowiązki :)

@Ex

Przypominajka dla kandydatow na refrentow

@pracownik sanpro synergy

I co, przekonalas sie na własnej skórze jak tam jest?

Snieszek
@Olaf

Chyba tak skoro szukają następnych :D

Mariusz Nowy wpis
@Olaf

Lubię takie opisy moja koleżanka mi powiedziała ale ja się wypowiadam za nią

Ile jest zmian w Sanpro Job Service Sp. Z o. o.?

ona

Pracuje od ponad 3miesięcy na stanowiska referenta. Praca super, wszyscy pomocni. Nowe biuro i dużo możliwości. Bardzo polecam

referent ds. administracyjnych

Jestem pracownikiem Sanpro od lipca tego roku. Za co cenię pracę tutaj? Za super atmosferę, koleżanki w pracy bardzo sympatyczne, zawsze pomocne, z uśmiechem chodzę do pracy, co jest motywujące. Z obserwacji stwierdzam, że zarówno koordynatorki, jak i koleżanki obsługujące dział socjalny i biuro podróży są miłe, pomocne dla osób obsługujących. Z czystego sumienia polecam pracę w Sanpro :)

Ilona Nowy wpis
@ona

Jakie możliwości daje praca w Sanpro na takim stanowisku? Chodzi Ci o rozwój zawodowy w postaci awansu? Czy może o rozwój osobisty i różnego rodzaju szkolenia poszerzające wiedzę pracowników? Mogłabyś rozwinąć ten temat i napisać co dokładnie miałaś na myśli? :)

Firma Sanpro Job Service Sp. Z o. o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Jakiś hutnik w sanpro będzie w tym roku?

Olcia

Pracuję na stanowisku Referent d/s administracji. Praca w tej firmie daje mi bardzo dużo satysfakcji, pozwala mi to w pełni spełniać się zawodowo oraz zdobywać nowe doświadczenia. Atmosfera w pracy jest bardzo miła, wszyscy są pomocni i życzliwi, ponadto firma dba o pracowników dla których przewidziane są różne benefity. Wszystkim polecam pracę w tej firmie, wreszcie przychodzę do pracy i wracam z niej uśmiechnięta i zadowolona.

Basas
@Olcia

Hmm, 3 miesiące już tam pracujesz to gratuluję :). To ile, sanpro chce zatrudnić jeszcze referntow, skoro co miesiąc odnawia ogłoszenia o pracę?

Czy możliwa jest praca w systemie home office w firmie Sanpro Job Service Sp. Z o. o. w przypadku pracy jako Lekarz.

Olga

A od kiedy Sanpro zatrudnia lekarzy?

Jak ze studentami w Sanpro Job Service Sp. Z o. o.? Chętnie zatrudniają?

Fruy

Nie ma szans

Jakie wartości są cenione w Sanpro Job Service Sp. Z o. o.?

Lidia

Poczucie humoru- robisz za smieszne pieniądze.

Śmieszne

Czemu są pokasowane opinie na temat ofert pracy na referenta Sanpro Job Service? Niech przyszli kandydaci dowiedzą się jak się tam ludzi traktuje.

Olaf

oo link mi sie jakis wklil sory

Smieszek

Kolejny rok, kolejne ogłoszenie na referenta. Polecam Panią z biura zatrudnić jakąś psiapie to zagrzeje tam miejsce na dłużej :)

@Smieszek

Ooo kolejna uciekła. Zresztą co się dziwić. Opisałem wszystko kilka postów niżej.

Śmieszek
@Olaf

Dlatego twierdze, że dopóki nikt ze znajomych koordynatorek nie bedzie tam referentem, nie zagrzeje tam miejsca na dłużej :D choćby dawał z siebie 100% zaangażowania, bo zawsze się znajdzie "coś" co będzie "źle. Referenci są pomiatani :D

Arexxx
@Śmieszek

W Abc nie ma refernorow. Sami koordynatorzy i każdy ma zakres swoich obowiązków. W sanpro Panie muszą mieć referenta, zeby się wyslugiwac. Na dyżury do nas zawsze przyjezdzala koordynatorka, z nią się wszystko zalatwialo a teraz co chwilę jakas nowa osoba.. żenada. Źle to wygląda w oczach pracowników i kierowników na zakładach AMP ale jak tak chcą to proszę bardzo.

Nowyyy

Witam Mam rozpocząć pracę jako operator suwnicy po zrobirniu kursu na suwnicowego. Prosze o informacje jakie są zarobki na poczatku pracy...l

PTY
@Nowyyy

To nie powiedzieli Ci na rozmowie?????? Robisz kurs w ciemno?

Nowyy
@PTY

Chcialem tylko zweryfikowac swoja informacje o 2800 zl na rekę, czy rzeczywiscie po kursie u nich juz taki zarobek...bo wydaje mi sie to troche przesadxone, aby ktos nowy dostawal na poczatek prawie trójkę.

Helix

Byłem tam kilka dni temu i więcej nie pójdę. Siedzi tłusta baba, stoisz czekasz a ta przez telefon opowiada co dzieciak jadł na śniadanie. Jak skończyła to sama zaczęła jeść a ja stałem dalej z CV. Więc zrezygnowałem, z drugiej strony budynku jest ABC i tam złożyłam CV i jutro zaczynam pracę.

@Helix

Potwierdzam. Bardzo nie sympatyczna pani. Też miałem z nią do czynienia. Siedzi tam jakby za karę.

huciak
@Helix

Ona siedzi tam i myśli, że rządzi bo zna się z Panią prezes dlatego myśli, że wszystko jej wolno ;/

Tomasz K.
@huciak

słyszałem jak darła ryja na bogu ducha winna dziewczyne z pierwszego pokoju, tłusta

huciak
@Tomasz K.

Bo Pani wszystko wolno, aż żal mi tych z pierwszego pokoju. Też kiedyś byłem świadkiem jak nie miło się zwraca do pracowników z biura. Ciekawe czy ktoś pomyśli o tym żeby zrobić z tym porządek. Pewnie nie skoro to znajoma prezeski.

Klimek
@huciak

pojawila sie tam ponownie kolejna ktora ma pretensje ze smiales tam przyjsc ta czarna.przy zatrudnianiu w zeszlym roku jak przyszlem po skierownie to ton miala jakbym byl jakims zlem koniecznym i z tonem z pretensjami o malo ie spytaa czego tu chce. opsluga pozostawia duuzo do zyczenia. a osoba o ktrej mowa wyzej faktycznie dramta ale jak zobaczy kierowniaka to jest jak wazelina. slabo,slabo

Rafał
@Klimek

Daroo
@Helix

Widać ze tutaj są rasisci co do wagi osób, niewiedzacy dlaczego ktoś tyle waży itp. Ale nie o to chodzi bo akurat ta pani na którą co niektórzy imbecyleee najezdzaja jest najbardziej ogarnięta i konkretna co do spraw. Także wez się jeden drugim puknij w ten tępy lebsztal....

Rafał
@Daroo

Hahahhaha idz, zobacz, psuchaj jak sie odnosi do wspolpraconikoww biurze.moze i cos tam wie,trudno po tylu latach pracy byc laikiem w temacie,ale kultura osobista pozostawia wiele do zyczenia.

@Daroo

Kobieto nie kompromituj sie. Każdy widzi te chipsy, czekoladki czy mcdonalda na biurku.

GM
@anonymous

byłem, widzialem, tak jest!

@GM

Miałem nieprzyjemnosć na nią trafić i popieram co wyzej napisane jest. Już na dzień dobry wiesz że będziesz nikim w tej formie. A raczej problemem który śmiał przyj śc do ich biura. Nie polecam. Odnoszenie się do potrencjalnych kandydatów bardzo kiepskie. Zresztą widziałem że do pracowników niewiele lepsze.

Robert
@anonymous

Dramaat jakis, rekrutacje jakies glupie testy.strata czasu

@Helix

dalej tam siedzi i nic nie robi

Alojzy

Jak to nic? Ostatnio jka byłem to jadła :D

@Rafał

"Potwierdzam. Pracuje tam juz kilka lat i odkad pare osob z tego biura odeszlo to zostala patola. Ze 3 dni temu bylem swiadkiem jak pani Magda znowu wydzierala sie po dziewczynie z pierszego pokoju. Z tego co wiem szefowa jest tam ktos inny. Wstyd. To pod mobing podchodzi." O właśnie, o tym pisałem powyżej.

piter
@Helix

nie potwierdzam, pracuje od roku na hucie i w biurze zawsze można wszystko załatwić. Panie nigdy nie były opryskliwe. co do pracy i płacy do szkoda gadać.. huta musi zacząć płacić bo wszyscy uciekną!

lordofthrone

Nic się nie zmieniło.

Nick nick

Czyli o ile mniej więcej zarabiają pracownicy Sanpro niż Mitallowcy?? I ile wynosi nagroda z zysków?? Z góry dziękuję za opowiedz!

Weronika
@Nick nick

Ja nie wiem, bo dopiero szukam jakiegoś info o pracy w Sanpro. Może warto byłoby się z nimi skontaktować i zapytać. A jakich zarobków oczekujesz?

Nick nick
@Weronika

To po o opowiadasz jak nie wiesz????

Hmmmmm

Mają jakieś premie lub benefity czy dodatki dla pracowników?

@Hmmmmm

Będziesz patrzył jak Mittowcy za tą samą robotę dostają Małego Hutnika, Jubilata, nagrode z zysków itp

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Sanpro Job Service Sp. Z o. o.?

Trzeba mieć duże poczucie humoru, bo będziesz pracować za śmieszne pieniądze.

pracownik SC

jak się przyjmowaniem na hutę w sosnowcu obiecywali że bez o przyjęcia pod mital nawet po pół roku A tu jednak niespodzianka.wykorzystuja pracownika ile się tylko da. Najgorsze jest to jak się dowiadujesz że pracownik Michała zarabia 1500 zlotych więcej od Ciebie i się śmieje że on by za tą kasę nie robił.Ludzie co podstawówki nie skończyli pupili kierownika podpierdalacze ikombinatorzy.tak wygląda sytuacja w sosnowcu

Tadeusz

No i gdzie obiecany dziń hutnika i festyn (usunięte przez administratora)

@Tadeusz

Odbyl sie dla praxownikow AMP a nie agencji :)

Ryszard

Nikt nie zmusza do kontaktów z agencją.Firma jest spoko i ja polecam!

Kandydatazu na hut
@Ryszard

Niestety zmusza. chciałem na hute isc to odeslali mnie do agencji. takze nie klamcie ze nikt nie zmusza. kolega juz u was robil i uciekl, to ja wolalem isc do abc. przynajmniej od dzien dobry o warunkach poinformowali a tu tylko siwi kazali zotawic i czekac

walcarz

ja tam polecam. przynajmniej wypłata zawsze wcześniej na koncie, bo abc na hucie wypłaca z tygodniowym opóźnienie... praca jak każda inna... wypłata się zgadza, a że niska to nikt nie musi tutaj siedzieć za kare. socjal jest, kartki, grusze. mam blisko więc nic więcej nie potrzebuje.

Aldikk
@walcarz

Ale bzdury. Pracuję w ABC i nigdy nie bylo opóźnień w wypłatach. Zanim ktoś bzdury napisze mógłby najpierw zapoznać się z kodeksem pracy i poczytać o rzekomym tygodniowym opóźnieniu w wypłacie.

Ron
@walcarz

no własnie wypłata czesto się nie zgadza!

Zostaw merytoryczną opinię o Sanpro Job Service Sp. Z o. o. - Katowice

• Jak się pracuje w Sanpro Job Service Sp. Z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanpro Job Service Sp. Z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanpro Job Service Sp. Z o. o.?

Sanpro Job Service Sp. Z o. o.