Opinie o Serwis Montersko Spawalniczy Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Serwis Montersko Spawalniczy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Serwis Montersko Spawalniczy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serwis Montersko Spawalniczy Sp. z o.o. w Katowice

zainteresowany Nowy wpis

Może firma już nie prowadzi działalności skoro trudno znaleźć o firmie jakieś informacje?

ela Nowy wpis

a wiecie ile u nich kobieta spawacza może zarobić?

były pracownik Nowy wpis

A co się stało z poprzednią firmą?

PRACOWNIK Nowy wpis

ZGADZAM SIĘ ZE WSZYSTKIM CO TU ZOSTAŁO NAPISANE. CHOCIAŻ UWAŻAŁEM SEWERYNA ZA NORMALNEGO CZŁOWIEKA ,JEDNAK POZORY MYLĄ...

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Serwis Montersko Spawalniczy Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
TAKdlaSMS

W nawiązaniu do ostatniego posta użytkownika Seweryn. Znam osobiście Panów Witczaka, Buczka, Seweryna, firmę SMS i absolutnie nie zgadzam sie z opinią Seweryna na temat tych Panów i firmy SMS. Seweryn, jakim kmiotem Ty jesteś, że wypisujesz tu takie rzeczy? Jesteś skończonym idiotą i ostatnim człowiekiem, który ma prawa wypowiadać sie negatywnie na temat firmy SMS i jej włacicieli. Dlaczego? Byłeś, jesteś i będziesz nikim, skoczonym zerem, prostakiem, połgłówkiem, baranem bez szkoły, bez ogłady i odrobiny najmniejszej kultury, którego ta firma mimo wszystko przygarneła. Pan Witczak dał ci szanse na zarabianie bardzo dobrych pieniędzy i je zarabiałeś, o przepraszam, dostawałeś za darmo, bo ty nigdy nic nie zarobiłeś swoją pracą!!! 5 zł za godzinę nie jesteś wart a miałeś chyba ponad 30 zł !!!. Miałeś być brygadzistą a co robiłeś?? Co dałeś w zamian Panu Witczakowi za te pieniądze? Nic, zero, null, nothing! Twoje mdławe opowieści jaki ty nie specjalista jesteś a każdy wie, że jesteś zerem i nawet twoja baba tobą pomiata. Widzieliśmy to każego dnia. PRZYSPORZYLEŚ PROBLEMÓW PANU WITCZAKOWI NA BUDOWACH, bo podstawowych spraw nie ogarniasz, tak jestes głupi. Ty swoim zachowaniem wielokrotnie NARAŻAŁEŚ FIRMĘ NA STRATY a mimo to Pan Witczak wziął cię pod swój dach, żebyś mieszkał w dobrych warunkach. A ty co? Jedyne twoje zajęcie to bycie no budowie, nic robienie, siedzenie bezczynne w magazynie, w palarni a najczęstrze twoje słowa to „że masz na wszystko (usunięte przez administratora) A Pan Witczak to tolerował i ci płacił za takie podejście do pracy żeby twoja rodzina miała, co do gara włożyć. Facet, ty za nic robienie dostawałeś najlepsze pieniądze wsród brygadzistów i na budowie. JESTEŚ ZEREM AUTORYTETU DLA INNYCH PRACOWNIKÓW, ZEREM W OCZACH ZLECENIODAWCY NA BUDOWIE, NIE UMIESZ ZORGANIZOWAĆ PRACY NA NAJSPOKOJNIEJSZYM ODCINKU, ZERO WYCZUCIA SYTUACJI, ZERO WIEDZY FACHOWEJ, PRACOWNICY SIĘ Z CIEBIE NAŚMIEWAJA I MAJĄ CIĘ GŁĘBOKO W DUPIE. Dlaczego nie napisałeś, że firma SMS nie jest Ci nic winna? Że ci wszystko zapłacili, co? Za nic! Tylko komu (usunięte przez administratora) obrobić potrafisz, nic więcej. Dlaczego nic nie piszesz, że SMS został przez Energomontaż okradziony a mimo tego spłacali swoje powinności wobec pracowników jak mogli?? Na szczeście z tego, co wiem podpisali już Opole i wreszcie sprawy pòjda lepsza drogą, czego im życzę. Sumując: Informacje dla kolegów Seweryna: SEWEREN TO ŚCIEMNIACZ, PODPIERDALACZ, OPIERDALACZ, ŻADEN BRYGADZISTA, ANI MONTER ANI SPAWACZ, MALKONETENT, PRETENSJONALNE BYDLE potrafiące zadwzonić do Pana Buczka w dzień pogrzebu jego matki aby dopominać się o pieniądze, których nie zarobił!!!! NAJLEPIEJ, CO MU WYCHODZI NA BUDOWIE TO UTRZYMANIE KASKU NA GŁOWIE. Jeśli przyjdzie wam pracować z nim gdzieś, to uważajcie, bo wam narobi kołu (usunięte przez administratora) przy najbliższej okazji. INFORMACJA DLA POTENCJALNYCH PRACODAWCÓW SEWERYNA: NIE ZATRUDNIAJCIE TEGO CZŁOWIEKA! On wam nic nie pomoże a tylko NARAZI WASZA FIRMĘ NA STRATY swoja postawą, zachowaniem i słowami. To WICHRZYCIEL, NIKODEM DYZMA BRANŻY MONTERSKO-SPAWALNICZEJ, MALKONTENT mający pretensje do wszystkich o wszystko, ale nic wobec siebie. A do tego jak wspomniałem: zero podejścia do pracowników, brak szacunku do kolegów, ZERO WIEDZY MERYTORYCZNEJ I FACHOWEJ, OBIBOK, LEŃ I PRYMITYWNY KOMBINATOR. To taki smerf mądrala z długimi włosami. Zanim następnym razem coś tu napiszesz, to się mocno zastanów, a potem poproś kogoś o sprawdzenie swoich błędów ortograficznych, bo nawet tego nie ogarniasz. Tak żałosny jesteś. Jedyne do czego się nadajesz to zamiatanie kałuż, co nawet dobrze podobno wychodziło ci na budowie w Niemczech.

Seweryn

Panowie prezesi Pan Witczak i pan Buczek jak im nienwyszedł Sms założyli Preo Service Montersko Ppawlniczy i oszukują ludzi dalej przez tel obiecują zlote góry a co do czego daja umowe o dzielo obiecane stawki to juz calkiem ściema z obiecanych pieniedzy na umowie dostajesz polowe a jak sie zwolnisz to wogóle zapomij o wypłacie A jak chcesz swoje co ci sie nalezy to Pan Witczak powie ze on nie ma pieniedzy i choinke na swieta kupił z pożyczki Prowidenta wiec jak ktos chce czasami pracowac u tych panow nie polecam

gucio

zapomniałem dopisać ci co dalej pracują nie dostali pieniedzy za dwa miesiace chyba maja cos z głową wim bo sprawdzilem

lolo

Ci ludzie co jeszcze chodzą do roboty na gazoprcie trzeci miesiąc za darmo i na czarno to chyba mają coś nie tak z głową.Nabijajcie godziny dziadom, oni to se kase kiedyś wykombinują a was wyportkują.Naobiecywali wam bzdur a wy latacie po tym piochu mało sie wam zelówy nie zapalą.

Przyjaciel

Co by tu napisać i od czego zacząć ? trudne pytanie Prezes Zarządu Witold bardzo sympatyczny i uczciwy gość, ale niestety współwłaściciel Pan Marek.W to największy kręt i oszust jakiego znam, na gazoporcie ma miano kierownika, jaki z niego kierownik jak nic nie robi chodzi tylko do narzędziowni pije kawkę z swoim przydupasem i raz na jakiś czas robi obchód po gazoporcie z kierownikami z Energo i wciska im bajki nie z tej ziemi, a to potrafi robić w stopniu zaawansowanym, ludzi kłamie wypłat nie ma od 3 miesięcy. Ma czelność wychodzić do ludzi pomimo to pisać kolejne bajki ze wypłaty idą, ze będą, a mimo to na koncie pustki obiecuje ludziom dziwne wyjazdy zagraniczne Sardynia, Hiszpania, Niemcy już chyba sam się pogubił w tym co mówi i jakie rzekomo ma kontrakty załatwione. NIE POLECAM TEGO GOŚCIA BO TO ZWYKŁY CZUB I KRĘT Andersen przy nim to naprawdę małe PIWO !!! Pozdrawiam przyjaciel

Pimpon

Nie polecam!!!!Kręty,oszusty co się chciały szybko dorobić.Na święta orżneli wszystkich pracowników na wypłatę,zus to ostatni płacony był za wrzesień.Następny pośrednik (usunięte przez administratora) do kolekcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Serwis Montersko Spawalniczy Sp. z o.o. - Katowice

Serwis Montersko Spawalniczy Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Poetów 7
    40-558 Katowice

Serwis Montersko Spawalniczy Sp. z o.o.