Opinie o Sanpro Job Service Sp. Z o. o. w Katowice

Agencja Zatrudnienia 2360

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanpro Job Service Sp. Z o. o. w Katowice

Józek

Agencja Sanpro ma różne oferty pracy w zależności od kwalifikacji!!

xxx

Jeśli za pracę w systemie zmianowym, w ciężkich i szkodliwych warunkach (huta) proponuje się około 2000-2200 zł/netto to jest śmiech na sali. Pracownicy AMP dokładnie za to samo dostają o 40-50% więcej. Słyszałem, że przynajmniej nie spóźniają się z wypłatami. Jak ktoś ma nóż na gardle, albo brak innej perspektywy to się może skusi, dla mnie takie zarobki to po prostu niewolnictwo.

Waldi

Czy jesteście przekonani, że nie da się napisać coś pozytywnego o firmie? Zawsze mogą być okresy lepsze i gorsze ale tak bywa i tego nie zmienimy trzeba tylko pracować.

Magister twój stary

Złodzieje wypłacają pieniędzy zero kontaktu telefonicznego

Firma Sanpro Job Service Sp. Z o. o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy
Nero

Nie widziałem nigdzie nowych ofert pracy. Czy Sanpro nie ma zupełnie zapotrzebowania na nowych ludzi?

August

Witam, mam pytanie i liczę , że ktoś mi pomoże. Widziałem ofertę pracy dla osoby niepełnosprawnej na śląsku. O jakiej pracy może być mowa? W jakim rejonie maja te prace? Dla jakich osób jest praca chodzi mi o stopień niepełnosprawności? Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Ładnie poleciały wypowiedzenia wczoraj na kompani piwowarskiej w tychach +/- 30 osob. Trzymajcie się od tej firmy jak najdalej. Nie polecam.

Karol

Pracuje 9 miesięcy w sanpro synergy na hucie katowice i kasa jest tak jak kolega wyżej napisał 2200-2600. Opłaca się chyba tylko na zmianach robić z tego co słyszałem od znajomych pracujacych na same ranki to mają gołą podstawe 1800-1900 . Socjalka taka sama jak na hucie na boże narodzenie dostałem 600zł , mawet hucian dostali mniej hehe :)

Nero

Sanpro Job Service jest jedną z najszybciej rozwijających się firm specjalizujących się w wyszukiwaniu pracy również dla niepełnosprawnych. To jest fajna agencja.

....

Byłem dzisiaj. Praca na Hucie Katowice, ze wszytkimi dodatkami, nocne itp. niecałe 2 tys może wyjdziesz. Nawet sie nie pytają co potrafisz, z miejsca przyjęcie, chyba ludzi brak. Mydlenie oczu i jakieś dziwne psychotesty, propaganda na poczekalni typu niby przypadkiem wyjete i rozłożone papiery które trzeba złożyc o dodatki.

Zdalny

Interesuje mnie praca w tej firmie ale zupełnie nie wiem co mam zrobić. Opinie na tym forum są tak bardzo podzielone , że mam mętlik w głowie! Wiem, że to duża agencja zatrudnia parę tysięcy osób więc w sumie kilka złych opinii nie jest miarodajne, prawda?

Impel

Tragedia, pracowałam 2 dni w zakładzie Impel w Tarnowie - prace pomocnicze przy produkcji wyrobów garmażeryjnych..stanowczo odradzam praca ciężka i 6,25 zl netto za godzinę i pretensje o wszystko ! Jeśli ktoś ma możliwość wyboru to niech omija SanPro job consulting !!!!! To wyzysk !

Lidia

Jak wygląda praca na odlewni?

Niki

Pewnie pomogłeś sobie poprawić nastrój tym wpisem. Pracuje tu od dawna i wiem, że to jest dobra firma w przeciwieństwie do maruderów.

Janusz

Przepracowałem już ponad miesiąc a w umowie jest wyraznie że wypłata do 10 a dzisiaj jest 10 i nie ma wypłaty. Czy tak będzie co miesiąc ?

Wku.....

Zdecydowanie nie polecam zatrudnienia się w tej firmie nie dość że opóźnione są wypłaty to nie wywiązują się z kodeksu pracy jeżeli chodzi o komornika. Drugi miesiąc z rzędu nie dostałem wypłaty choć komornik przesłał im informację że ma mi tylko zabierać 60% z umowy zlecenia. Tłumaczą się tym że żadnego pisma nie dostali choć komornik przesłał pismo w dwóch egzemplarzach. Stanowczo odradzam!

@Wku.....

Straszna maruda z Ciebie. Odstraszasz ludzi, którzy chcieliby pracować tak jak ja. Swoje problemy łączysz z firmą. Ja wiem że jest ok. i jak tylko masz chęci do pracy to będziesz zadowolony i zarobki będą też dobre.

jasiek

Magazyniera z uprawnieniami na wózki widłowe jest u nich potrzebny.

jjklAMPDG

hejo a orientuje sie ktos moze czy mozna starac sie w jakis sposob przejsc pod mittal ?bo w sjp pracuja ludzie niekompetentni i uprzykrzają prace na kazdym kroku ...

Tyros
@jjklAMPDG

Czego ty chcesz czlowieku. W biurze zupełnie normalne i sympatyczne kobitki pracują. No chyba, ze jests pan bucem, bo pracuje od lat i nigdy zlego slowa na biuro nie powiem. Ciesz se ze w ABC nie robsz, tam cos zalatwic to jest dramat, nie mowiac o ile gorzej finansowo jest. Wsjs jest duzo dodatkow dla pracownikow przynajmnije.

Aga

Najgorsza agencja pod jaką byłam zatrudniona. Problemy ze świadectwem pracy,PIT-em, śmieszne umowy i wzajemne wyzbywanie się odpowiedzialności z pracodawcą użytkownikiem. NIE POLECAM !

nick

sanpro job to oszusci bylam na rozmowie w spr pracy niby przeszlam ja pozytywnie i zaprosili mnie na podpisanie umowy tylko ze do spotkania nie doszlo dostalam telefon ze nie zakwalifikowalam sie do nastepnego etapu i ze mam czekac na telefon tylko ze nikt nie zadzwonil stracilam tylko swoj cenny czas. Rozmowe kwalifikacyjna przeszlam tylko ze nikt nie chcial podpisac umowy o prace. Robia tylko ludziom nadzieje organizuja spotkania o prace i nic z tego nie wynika.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanpro Job Service Sp. Z o. o. - Katowice

• Jak się pracuje w Sanpro Job Service Sp. Z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanpro Job Service Sp. Z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanpro Job Service Sp. Z o. o.?

Sanpro Job Service Sp. Z o. o.