Opinie o Sanpro Job Service Sp. Z o. o. w Katowice

Agencja Zatrudnienia 2360

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanpro Job Service Sp. Z o. o. w Katowice

Stella

Czy wszystko jest w firmie ok? Warto starać się o pracę?

@Stella

Odradzam. Na produkcji zarobisz tyle samo, anie tyrasz piątek, świątek, w czterobrygadowce.

Tonik

Sami niezadowoleni. Generalnie trzeba pracować i to jest wada podstawowa.

Krzysiek
@Tonik

Pracować, pracować, ale za godną stawkę. Cztery brygady (święta, weekendy, nocki) za 2200? I to nie jest lekka praca w przyjemnych warunkach. I wiecznie pomyłki w wypłtach, potrącenia za kartki, trzeba się chodzić kłócić o wszystko. W biurze same nikompetetne osoby i nikt nie umie wyjaśnic dlaczego brakuje jakiejś cześci wypłaty. Bardzo słabo... kiedyś sie dowiedzialem ze mam nie isc do pracy bo mam nieważne badania od ponad miesiaca.

Krzysiek
@Tonik

I urlop ciagle ginie a zaswiadczenia czeka sie kilak tygodni

@Krzysiek

Ja z nikim sie tam nie muszę kłócić. Zawsze na spokojnie wszystko moge załatwić. Co do kompetencji, też bym nie dramatyzowal bo jednak w wiekszosci jest bdb. A jesli sa tak slabe warunki to dlaczego dalej tu tkwisz ? Warunki jakie sa takie sa , zgodzilismy sie na to. Nikt nikogo sila nie trzyma

@HelmutHeinrichVonTeupke

Bo licze ze mnie przejmą do arcelora. znowu moje kartki na posiłki nie dotarły na wydział ale potrącenie pewnie jak co miesiac bedzie.

Sebastian
@HelmutHeinrichVonTeupke

Jesteś jedną z tych Pań w biurze? No to nie ddiwie sie, że nigdy się do was dodzwonc nie idzie skoro takie zajęte pisaniem tu anonimowych komentarzy.

@Sebastian

Nie. I fakt ze dobic sie tam to koszmar ..

ten
@anonymous

czekaj czekaj aż się doczekasz. Jak nie masz dobrych pleców to zapomnij o przenosinach do AMP. Zasięgnij języka czy chociaż raz w ciągu ostatnich trzech lat przeniesiono kogoś bez znajomości.

Toudi

Wie ktoś czy to prawda,że zamykają biuro w Krakowie?

Kopeć

Za te same pieniądze znalazłem pracę na produkcji- 3 zmiany od poniedziałku do piątku, a nie czterobrygadówka. I robota o wiele lżejsza. W Dąbowie podziękowałem po miesiącu. Na taśmie robię siódmy miesiąc.

Firma Sanpro Job Service Sp. Z o. o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy
Dominik

nie polecam, nie przedluzyli mi umowy,bo mialem 1 dzien L4 na 3 miesiace okresu probnego. kierownikowi z walcowni sie to nie spodobalo i nie zgodzil sie zeby z takiego powodu przedluzyc, bo wedug niego maja pracowac sami zdrowi.nei masz prawa chorowac.firma w ogole nie zainteresowala sie.jak powiedzial kierownik to jest swiete.nie ten to nastepny.liczy sie ilosc a nie jakosc. zlozylem cv bo dalej mieli ogloszenie na tomiejsce tonawet zaprosili mnie na rozmowe, dopiero jak przeyszedlem i po raz kolejny robilem ich glupie testy to mi powiedzieli ze nie moga mnei zatrudnc. strata czasu,totalny brak organizacji.

Miszel

Było 170 osób z firmy w hucie w Krakowie, zostało 20. To o czymś świadczy. Niech sobie sami pracują.

Alex
@Miszel

Z Karkowa już ich wywalają, z dąbrową niedługo będzie to samo.

professor UJ

Zgoda- Hutnicy,zatrudnieni bezpośrednio przez Hutę i spółki zarabiają ponad 3 tyś netto, bez godzin nadliczbowych, do tego roczne premie, dodatki świąteczne, darmowe stołówki, a tutaj szukają niewolników za 1/3 tego co zarabiają Hutnicy, bo za ok. 2000 brutto i zero przywilejów, jak długo jeszcze będzie zgoda w tym kraju na taką patologię i złodziejstwo, tak złodziejstwo !

bbb
@professor UJ

Szanowny Panie, może Pan napisać o jakie spółki Panu chodzi konkretnie? Bo pisze Pan - przez Hutę I SPÓŁKI zarabiają (...). Dziękuję za odpowiedź.

@professor UJ

Ciekawe bo i tu mamy dodatki na święta.. Premie kwartalne ..

@HelmutHeinrichVonTeupke

A karta hutnika? a jubilusz do wyplaty za trud lat pracy? gdyby nie związki to nic by bylo. premia kwartalna? pierwsze słysze.

karol

robisz za marne grosze,nawet 2000tys.zl.nie przekroczysz,a cala kadra brygadzistow i majstrow to idioci,mitalowcy maja lepiej placone

Kikimora77
@karol

Brygadzisci i majstrzy to ekipa Mittala...

Mat
@karol

marne grosze?? 2000TYS zł?? to jakieś 2mln? xd Ile robiłeś i naprawdę tak źle upkami?

Maryś

Rozlewacz stali na 3 zmiany w Krakowie w systemie: 3300 brutto, jaja sobie robią. Nawet już w urzędzie pracy szukają. Spółki płacą spawaczowi lub monterowi 2500 - 2700 netto w normalnych godzinach.

Sebastian B.

Ludzie idźcie tam zrobić sobie kurs suwnicowego albo spawacza za free, a potem sie zwaolnjcie. kurs zostnie.te ichlojalnosciowki to pic na wode. juz 6miesieccy jak sie zwolnilem z lojalnosciowka i nic.

Witam mam pytanie dlaczego konsultanci umawiający na rozmowę kwalifikacyjną żądają nr PESEL i dowód tożsamości pod pozorem wypisania przepustki przecież rozmowę nie przeprowadza się na hucie to zakrawa na wyłudzenia danych osobowych.

Ox
@anonymous

Ja miaołem rozmowe na hucie, zawiezli mnei na stalownia.

@Ox

Czyli nie chcieli przelać Ani nr dowodu niby do wyrobienia przepustki?

Pogo
@anonymous

Ode mnie też chcieli do przepustki . A teraz w piątek jadę do nich do biura do Dąbrowy

Ario
@anonymous

Mnie zawieźli na stalownie i wchodzilem na rozmowe do kierownika na hute,wypisywalem przepustek.

Tomasz K.
@anonymous

Przepustke jednorazową nie trzeba zgłaszać kilka dni przd. Wystarczy iśc do biura, podać dane jak wiem że musze isc na teren huty, i wtedy wysyłają zgłoszenie. Inaczej to zwykłe wyłudzanie danych. Tak samo jak podawanie peselu na tych ich głupich testach. Niby wielce pierwszy etap rekrutacji a przychodzisz i dostajesz do zmierzenia kwadraty. Nie podałem tam peselu to mi kobieta powiedziała że w takim razie nie bede mogł być zatrudniony bo nie mozna mnie zweryfikować. Więc zastanówcie się gdzie te pesele trafiaja i po co. Nie podpisywałm żadnej zgody na prztwarzanie danych osobowych wiec jakbym podał i trafiłby ten pesel gdzie to można by ich podac do sądu o niedozwolone przetwarzanie danych osobowych.

Marcos

Niby wypłata na czas, ale co miesiąc czegos nie zapłacą.Kolejny (7 lub 8) miesiąc jak muszę się wykłocać dlaczego nie zaplacili mi nadgodzn ktore mi sie naleza.Albo zaplaca za duzo i trzeba oddawac, a paski sa tak napisae zeby pracownik nie zrozumial i sie nie doliczyl. Do biura szkoda czasu zeby isc bo i tak zadna nie potrafiwyjasnic. Urlop czesto znika tak jak nadgodzny.Pracuja tam bardzo niekompetentne osoby, bo o co by nie spytac to nie umieją wyjascić. Ciagle potracenia za posilki, rzedu ok.60zł miesiecznie mimo ze oddaje wszytsie kartki. Po awanturze na raz sie znajdują. Odsylaja na infoolinie na ktrej tez nie mozna sie nic dowiedziec, bo ktos rzekomo ma oddzwonic ale nigdy nie oddzwonil.Obecnie są jakies przekrety z danymi osobowymi ,ktore jakos trafily do konkurencji ktora do mnie wydzwania i kaze mi sie zwolnic z sanpro i zatrudnic u nich.Niby dają lokalki za kursy i trzeba placic jak sie zwolni wczesnije, ale na szczescie teog też nie umieja dopilnowac. Strasza, ze trzeba placic a kumpel zwolnil sie pol roku temu i do dzis nie dostal nawet pisma zeby zapłacic. (usunięte przez administratora) totalny. Już zlożylem wypowidzenie.

Opinionka

Słuchajcie ale przecież agencja otrzymuje oferty ze stawkami od pracodawców. W tym temacie nie mają nic do powiedzenia. Swoją marżę muszą wziąć, im większe zarobki tym ich zarobek też jest większy. Może zatrudnili ludzi, którym nie chciało się pracować?

@Opinionka

Przy tych stawkach to biora kogo sie da...

Darek

pracoje na Hucie Krolewskiej w Chorzowie juz 3 lata,jakos nie narzekam,zrobili mi kurs przepalacza gazowego,operatora suwnicy z poziomu zero,zarobki tak 1800-200,grusza 800,zapomoga 700,na swieta 750,paczki ze zwiazkow zawodowych,w sumie na osiem godz.pracy robisz 4 godz.a i jest doworzony catering,5 par ubran buty letnie i zimowe,ale lepiej moze komus siedziec w domu na zasilku za 600zl i zbierac zlom niz pracowac,od razu nie dadzanigdzie 3000tys.jeszcze jedno co 3 miesiace mamy wyplacane zyski po 500zl,tak ze zbierajcie zlom nieroby dalej

jaja
@Darek

nie wspomniałeś tylko o kawiorze i szampanie do śniadanie.

marcin

praca dla spawaczy i monterów którzy dopiero rozpoczynają. w Krakowie oferują około 2100 - 2600 i na 3 zmiany w systemie, albo na jedną zmianę bez dodatku zmianowego. na hucie w Krakowie są firmy co 2500 - 2600 to standard i dla rozpoczynających i na jedną zmianę od poniedziałku do piątku. firma porażka.

piotr m.

kolejna agencja pośrednictwa (niewolnictwa) pracy. Ofert w brud, chętnych brak. Dlaczego? Bo to co proponują to najzwyczajniej wyzysk. 2200 netto za pracę na koksowni (czynniki szkodliwe, zapylenie, temperatura i wszelki inny (usunięte przez administratora) przy baterii w czterobrygadówce to już nawet nie kabaret. Nie sądzę żeby się taki jeleń znalazł, chyba, że niespełna rozumu. Nie polecam, nie marnujcie czasu.

ja111

praca dla nich jest bez sensu. W AMP w Krakowie zarabia się o 30-40% mniej niż gdyby być zatrudnionym bezpośrednio, a nie przez Sanpro. Oczywiście zakres obowiązków ten sam. Za lekko ponad 2000 na rękę praca w tych warunkach to czysty wyzysk. Nie polecam tego pracodawcy a karty multisport i preferencyjne ubezpieczenie niech sobie wsadzą. Lepiej iść na jakiś magazym pieniądze te same, praca bez weekendów i świąt w warunkach nie zagrażających życiu i zdrowiu.

ja111

Lidia

@Lola czy Tobie tak się zdarzyło, że Cię zwolnili bez podania powodu? Skąd takie informacje? @Opinionkaczy masz jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie Sanpro Job Service Sp. Z o. o.? Czy pracowałaś tutaj?

Lidia

@Pracownik wiesz może dlaczego pracownicy dostali wypowiedzenia? Powiesz dokładniej dlaczego nie polecasz firmy? @Magister twój stary a czy próbowałeś wstawić się osobiście do firmy i porozmawiać o wypłacie? @August z oferty wynika, że poszukują osób niepełnosprawnych na kolportera ulotek w Dąbrowie Górniczej. W ofercie nie ma mowy jaki trzeba mieć stopień niepełnosprawności.

Lola
@Lidia

Zatrudniają tylko z grupą UMIARKOWANĄ i ZNACZNĄ, za te jest największe dofinansowanie. Ale bywa, że jak szybko zatrudniają tak szybko zwalniają, bez podania powodu.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanpro Job Service Sp. Z o. o. - Katowice

• Jak się pracuje w Sanpro Job Service Sp. Z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanpro Job Service Sp. Z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanpro Job Service Sp. Z o. o.?

Sanpro Job Service Sp. Z o. o.