Opinie o Sanpro Job Service Sp. Z o. o. w Katowice

Agencja Zatrudnienia 2360

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanpro Job Service Sp. Z o. o. w Katowice

jakc

LDZ- wypłacają tak jak jest w umowie, chyba ze masz przekaz pocztowy wówczas poczta może przynieść tobie kase nawet do 2 tygodni później

LDZ

ja pracowalem przez job sanpro chwile gdyz robota do (usunięte przez administratora) placa jeszcze bardziej zmienilem i nie zaluje ale jednak za ponad tydzien pracy kasy do tej pory nie widze juz 2 miesiac minool 15 rowniez i kasy nie ma dzwonisz nie odbieraj piszesz nie odpisuja a w biurze zadko kto jest sprawe zglosilem do PIP mam nadzieje ze ta zlodziejska firma sie juz bardziej nie rozwinie bo nabieraj sie tylko ci ktorzy jeszcze tam nie pracowali jak pytalem innych kasa niby do 15 ale czesto sie zdarza do 4 dni po terminie albo jak w moim przypadku wcale nie polecam JOB SANPRO LODZ !

Jorgg

Witam.Ja pracuje w Sanpro grupa Impel na hucie w Labedach i jestem zadowolony.Robota dla ludzi którzy chca pracowac.z kasa niema problemu jak juz sa jakies minimalne opóźnienia to uprzedzaja takze polecam firme i nie zgadzam sie z tymi bredniami.poprostu kto chce ten ma...

esterh

To moze ktos mi napisze jak wygląda praca na hucie przez sanpro-zatrudniają na wielkim piecu ,na stanowisku wytapiacza-ile tak na prawdę jest do ręki pensyjki ...czyzby rzeczywiscie były problemy z wypłatami

Firma Sanpro Job Service Sp. Z o. o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant rowerowy

Witam, jestem pracownikiem na hucie zatrudnionym poprzez San Pro i z prawie całością komentarzy sie zgadzam chociaż nie do końca... Prawda jest taka że zatrudnieni na HK mają stawki słabe bo jakies niecałe 1700 do wypłaty i to największy ból ponieważ w systemie 4 brygadowym to przynajmniej powinno być 2200 na rękę.. Kazdy pracownik otrzymauje na start pełne wyposażenie ubrania co nie w kazdych zakładach bywa, do tego ubrania są prane przy oddawaniu ich do pralni, kartki zywnosciowe na posiłek na cały miesiąc, fundusz socjalny, wczasy pod grusza oraz mozliwość wstąpienia do związków co też nie wszedzie jest.. Wystarczy podnieść ludziom stawki i myślę ze kazdy bedzie zadowolony.. :) Pozdrawiam

łatek

jak się nazywa pośrednictwo pracy przy hucie katowice dąbrowa górnicza co mówią na nią w skrócie ABC??macie namiar żeby się z nimi skontaktowac?

do szukam pracy

nie ma juz na hucie mp s. jest ta ! firma czyli sanpro j.

niki666

Jedno wielkie dno...Pracowałam już pod kilkoma agencjami typu ranstad,work, ale nigdzie nie miałam takich problemów! Żeby cokolwiek załatwić trzeba mieć zapas kropli walerianowych... wypłacanie wynagrodzeń na raty - podstawa w terminie, ale "premia" (czyt.nadgodziny i święta do wypłacenia)niewiadomo kiedy, obecnie już 9 dni spóźnienia! Jeśli mam w umowie napisane że do 10. mają być pieniądze to tak ma być, w banku nikogo to nie interesuje że dostaję wypłatę na raty, kilku kolegów którzy płacą alimenty na dzieci też mieli przez to wiele kłopotów i musieli się tłumaczyć...Przy zaznaczeniu że koledzy i koleżanki z tego samego zakładu pracy ale innych agencji dostali wszystko jednym przelewem, a jeśli na raty to dzień po dniu... Po pasek też trzeba non stop łazić, liczyć i sprawdzać wszystko. Jednym słowem dno!!

szukam pracy

Czy orientuje się ktoś, czy MP Services jest jeszcze na hucie katowice?

Elektronik

Tak, już lece do Sanpro, do przemysłu ciężkiego, z suwnicami nad głową, zagrożeniem gazowym, nocami tyrać za 1500 netto, podczas gdy starsi Hutnicy za tą sama pracę zarabiają 3500 netto plus liczne przywileje ...naprawde wierzycie wy tam z Sanpro, że znajdziecie3 jeleni po technikum , elektroników co będą haratać za tą sumę, chyba musiał by upaść na główkę !

Benio
@Elektronik

To prawda, ci starsi Hutnicy maja niezłe pensje,oprócz tego wczasy pod gruszą, dopłaty do świąt, roczne premie, za darmo stołówka i obiady ! Jak to bywa po co komu płacić lepiej przy tym bezrobociu, jak można znależć niewolników co będą zapierd...za 1200, takie myślenie zrodziło sie w głowach nawet chyba nie Mittala, tylko tego naszego kapo ! Więc czekają aż starzy z przywilejami wyumierają, a nowych zatrudniają poprzez firmy pośredniczące, wcześniej manpower, teraz sanpro i szukają frajerów za 1200, nie doczekanie wasze , musiałbym być jebn.. aby za tyle po technikum tyrać ! Ci ludzie z Sanpro chyba z księżyca spadli !

Rafał

Pracowałem na magazynach w niedźwiedzincu 2 miesiące szczerze nie polecam tam pracy no chyba że bardzo ale to bardzo potrzebujecie pieniędzy niby pracuję się po 8h a zdarzało się i to bardzo często że pracowało się po 10 niby nie dużo jednak gdy jeździ się autobusem jest to bardzo uciążliwe sama praca polega na ciągłym chodzeniu i pakowaniu części na wózek lub do koszy podczas pracy jesteśmy bardzo poganiani szczególnie przez pana jacka oraz wielu innych trzeba również pilnować godziny podczas wypisywania ponieważ brygadziści lubią te godziny skracać kończenie pracy też jest również śmieszne nie dość że musisz czekać aż cię wypiszą to jeszcze czekasz w kolejce z 10 min za nim pójdziesz się przebrać jeśli myślicie że są jakieś zmiany to się grubo mylicie owszem są ale żeby dostać się na taką zmianne musimy naprawdę co chwile o to prosić na koniec dodam że ten zasrany motoprofil czy tam sanpro jest do (usunięte przez administratora) już lepiej iść na budowę i sobie dorobić przez te wakacje na pewno mniej się narobicie a i lepiej zarobicie Pozdrawiam pracownik wyjebany za to że szedł 2 min za późno po przewie :)

desperat

Witam może ktoś mi udzielić informacji dlaczego PUP odsyła ludzi do Agencji pracy.Czyżby handel siłą roboczą i poprawianie statystyk skuteczności Urzędu Pracy.

hutnik

pracownikowi najlepiej najniższą krajową bo przeziez trzeba kazdego co tam siedzi w pośrednictwie opłacić. wprowadzanie takich pośrednictw jest na niekorzyść pracownika i każdy dobrze o tym wie!

paloszud

Witam. Podzielę się troszkę opinią o SJS z racji tego, że chwilę w niej pracowałem. Chodzi o oddział w Dąbrowie Górniczej. Z tego co wiem, prowadzona jest teraz rekrutacja do HK na większość stanowisk. Jeśli chodzi o zarobki, nie są one powalające, ale koło 2tyś. netto z dodatkiem czterobrygadowym można zarobić. Wszystko zależy, oczywiście, od stawki. Socjal jest, przynajmniej jeśli chodzi o Hutę, z tego też względu od 1 stycznia spółka będzie miała nową nazwę. Jaką, już nie pamiętam :P Kartki żywnościowe też się dostaje. Trochę tylko mają bajzel w papierach, ale też jest to związane z przejęciem pracowników z MP Services. Papiery można składać na Piłsudskiego w Dąbrowie Górniczej, budynek Denwer, następne wejście od głównego.

tyrystor
@paloszud

Piszesz o 2000 zł netto, to jest i tak o wiele mniej jak płaca Hutnika, piszesz o socjalu, ale to co piszesz nie wynika z ogłoszenia jakie dają- tam podają warunki zatrudnienia- jakaś dziwna suma 1480 zł brutto + plus 4 zł za roboczo godzinę, co daje jakieś 2000 zł ale brutto, tyle, nic nie wspomniane o socjalu, stołówkach itd....wystarczy wziąć na logikę- Nie po to Huta zatrudnia po przez pośrednika, aby dawać przyzwoite warunki Hutnicze, ale, żeby maksymalnie zaoszczędzić,taka jest idea firm pośredniczących, dla mnie to jest niezrozumiałe zjawisko, przecież im trzeba także zapłacić za obsługę, patologia !

pavlo

Cześć, wszystkich którzy szukają aktualnie pracy polecam nowe ogłoszenie firmy Sanpro Job Service Sp. Z o. o., moim zdaniem warto się zainteresować. Agencja Pracy Tymczasowej SANPRO JOB SERVICE Sp .z o.o. (wpis do KRAZ 2360) poszukuje dla jednego z Klientów os&o... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5723713?keywords=&region=

HANYS

ATERA SAMPRO MO CAŁY ARCEROLMITTAL W GARSCI BO WYGROŁ PRZETARG ALE Z NAMI TAK ŁATWO MU NIY BYDZIE A ŁON CHYBA O TYM WIY

SanShit worker

Firma chała... Sciagają chajs za pracowników... same kłopoty z nimi... zero socjalu... nawet umowa o prace niestylistycznie napisana

info

Oferty pod względem wynagrodzenia niezbyt ciekawe dla fachowców ze sporym doświadczeniem zawodowym.Trochę dziwny system rekrutacji,ale widocznie tak to teraz jest.Ale choć atmosfera podczas rekrutacji miła.

zapytanie

Witam.Otrzymałem propozycję pracy przez tą firmę w Dąbrowie Górniczej.Z tego co czytam to ta firma nie szuka pracowników dla zakladów pracy tylko ich wynajmuje.Czy tak jest rzeczywiście?Bo szukam pracy stałej na umowę o pracę.Wynajem mojej osoby mnie nie interesuje.Może któś mi napisze czy w takim razie warto tam w ogóle jechać.Jako bezrobotny każdy grosz jest dla mnie ważny.A do DG mam kawałek.Jak nie załatwiają pracy na umowę w firmach i płacą kiepsko to szkoda mi kasy na podroż.

Do 15 każdego miesiąca.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanpro Job Service Sp. Z o. o. - Katowice

• Jak się pracuje w Sanpro Job Service Sp. Z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanpro Job Service Sp. Z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanpro Job Service Sp. Z o. o.?

Sanpro Job Service Sp. Z o. o.