Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

xyz

Pytaj się masz duże szanse warunek chcesz naprawdę pracować czekamy .Drzwi otwarte praca jest na pewno a co będzie póżniej to nikt nie odpowie bo nie wie ale czas czas ...........

socjali brak

prac.

Jak na razie z wypłatami problemów nie było. Wszystko w terminie. Wypłata 10 każdego miesiąca, lub dzień - dwa wcześniej, jeśli 10 wypadał w dniu ustawowo wolnym od pracy.

Kiedy będą normalne dostawy? Bo brakuje wielu produktów, np. w Klifie w Wawie.

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Hurtowni Danych SAP BW
Wrocław
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ds. kadr i płac
Fudeko S.A.
almex

Od lipca brak premii (ok. 100zł netto ) za tajemniczego klienta. Wyszedł super ale premii nie było... w tym miesiącu nawet nie pokazali nam wyników (a wiemy że wyszedł dobrze)... Przelali nam tylko wypłatę kolejny raz bez premii.Z tego co mi wiadomo inne oddziały dostały....

red

A w Pruszkowie kończy się umowa najmu i ma być Biedronka:)

rudy
@red

tak-biedronka.cerfur,piotr i paweł,saturn ,wszystko tu ma być

kot

Łączenie miało być 250 zł brutto: 150 za tajemniczego i po 50 za wzrost obrotu i liczby klientów. Ale nadal była to premia uznaniowa: przeszliśmy tk, ale nie było obrotu, bo z czego mieć obroty ja nie ma towaru to nic nie dostaliśmy., a wcześniej otrzymywaliśmy w takiej sytuacji.Po co się starać, gdzie motywacja ludzi....

Xyz

W Lublinie premii brak

karole

W Rzeszowie to i premie były po 150 jest ok

@karole

to wy przynajmniej mieliście premie ,bo u nas lipa

ziuta

Kasjer-sprzedawca 8 - letni staż w Almie .. 1350 zł na rękę plus premia / dobrze że była ! / 104 zł.. Ale co dalej ?..........

nitka
@ziuta

tszeba sie było uczyć to byś została posłem

k
@nitka

A jednak to prawda częśc sklepów Alma zlikwiduje aby spłacic zobowiązania bankom bo grozi upadłośc tak donoszą portale co dalej

k
@k

Alma chce restrukturyzacje przeprowadzic wystąpiła do sądu o postępowanie sanacyjne a to oznacza łatwe zwolnienia z róznymi skutkami

...

1600 do ręki + premia 100-120

ka

też dostaliście wynagrodzenie wcześniej w tygodniu ? A premie dziś doszły?

...

Nadal nie ma normalnych dostaw, limity na sklepach na podstawowe zakupy. Wszystko opłacane za gotówkę.

karole

no właśnie nie było dobrej atmosfery , brak poszanowania dla pracowników i jest to co jest

Chyba czytasz archiwum

Justyna M.

Kurs akcji rośnie, czyli coś jest na rzeczy z tym inwestorem :) Komu się nie podoba, to niech założy własny sklep i się nie użala. Jak składaliście cv do pracy to niby wszyscy tacy dyspozycyjni i pracowici. A co do czego to tylko biadolić potraficie... Powinno się takich pracowników roszczeniowych zwalniać bez zastanowienia. Tyle jest osób chętnych do pracy, że z pewnością będzie komu pracować. Pozdrowienia dla Pana Prezesa! Cmok cmok cmok :))))

nick
@Justyna M.

Widzisz Justynko... My wszyscy nadal jesteśmy dyspozycyjni i pracowici, tylko cos z tą pracą jest nie tak skoro trzeba jej ma siłę w miejscu pracy szukać. Ale z uwagi na Twój post udam się jutro do pracy ze szczotka ryzowa pod pachą i przez 8 godzin bede szorować podłogi dla zabicia czasu. Mam nadzieję, ze nie zarzucisz mi wtedy nieróbstwa :)

obserwator
@Justyna M.

To juz chyba koniec almy brak partnera strategicznego z dużą forsą bo chyba na restrukturyzacje za pózno marka Almy została przez braki towarowe zmarnowana. Pomysł był dobry ale rozminą się z zyciem .Lepiej kupic w biedronce zakupy a wyjechac na wczasy np. DO PARYŻA ludzie są gospodarni chcą oszczędzać na ciekawe zycie a nie przejadać go

@Justyna M.

Rosną to szybciej wlosy pod twoją pacha niż akcje almy. Ale jako latwowierna ssij dalej zamiast cmokac! Cmokac nie wypada...

Query
@Justyna M.

Justyna calujesz jeszcze prezesa? Cmok Cmok, czy prezes Was wycmokal :)

Zbych

Po co zatrudniać ??? Wodę na półce to i te ostatnie 5 osób postawi !!!

gość

Jaka wyplata? Nie przedłużają umów, zatrudnienia sa wstrzymane. Sklepy zaczęły sprzątać swoje zaplecza jakby szykowały się do wyprowadzki w najbliższym czasie... Pensje wypłacone bez premii. Pracownicy zestresowani. Wyplata jest taka ze za miesiąc możemy jej nie mieć.

basia

Mówi się, że od października wchodzi poważny inwestor Kellogg’s Taipei... Zarobki może trochę spadną, ale etaty mają być utrzymane. Premie uznaniowe, tylko dla tych z dużymi uszami. Ktoś może to potwierdzić?

ka

przez 6 lat żadnej podwyżki. pensje rosną jak rośnie najniższa krajowa.A jak rośnie najniższa to wtedy mniej pieniędzy na premie, które pomimo spełnienia różnych kryteriów pozostają uznaniowe.

Zbych

Można , ale obowiązków !!

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market