Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

pracowik almy

Nie przedłużają umów, więc jest źle. A atmosfera? Nie będzie dobra, bo pracownicy nie wiedza co dalej.

ppp
@pracowik almy

jak to nie przedłużają umowy znaczy pracownik odchodzi a na jego miejsce kogo biorą

ko
@ppp

pozostali pracują za niego...

gość
@ppp

Nie ma towaru, nie ma klientów. Takie zdziwienie? Pracy jest 1/10 tego co było. Czasami na hali sprzedaży jest jedna osoba na zmianie czasami nie ma żadnej. Przecież i tak nie ma dostaw wiec po co tylu pracowników?

kot

Te posty to pisze chyba ktoś z "góry' w alma24? jakie podwyżki? Jak nie ma towaru to nie ma obrotu=brak pieniędzy na wszystko. Wyjeżdża w teren 2 kierowcow na 6.

PH

PH to kierowca , uznana ,aplikuje !!!! Powodzenia w noszeniu skrzynek z wodą na 4 piętro !!!

Jacoo

Kto w firmie sprawdzał kompetencje naszego regionalnego? Jeśli nie znajomości to cud go chyba w pracy jeszcze trzyma...

kot

Atmosferę między pracownikami tworzą sami pracownicy...chyba, że któryś zacznie donosić. A każdy dyrektor ma swojego konfidenta...

Dostawca

Teraz to kompletna kierowcy. Fajne chłopaki ale na kompletowaniu spozywki się nie znają ,może śrubki itp. Mają opanowane jak to facet ale.... tak czy inaczej porażka. Kiedyś dzwoniła dziewczyna, dwa zdania umiałam zamienniki jakie chcialam.

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Sopocianka

w Sopocie przyjmują do Delikatesów Mrozińscy - o wiele wyższa pensja i umowa o pracę. Ja złożyłam CV i się dostałam

kate

A co z Piasecznem i Pruszkowem?

Wszelkie ruchy kadrowe wstrzymane, umów pracownikom nie przedłużają, takie decyzje odgórne, a dyrektor operacyjny awansował, Ciekawe za co tym dyrektorom płaca skoro firmę do skraju bankructwa doprowadzili!!??

fan

To zły znak czyli ludzie muszą odejśc a słyszałam o restrukturyzacji to zart dla uspokojenia nastrojow jak myslisz

sopociak

wielka lipa w sopocie pustki totalne nawet glupiej mąki brak to po co tam chodzic ...spadają na psy dziady z krakowa

Rekruter

Witam, prowadzę proces rekrutacji dla dużej firmy w branży mięsnej w regionach województwa łódzkiego i mazowieckiego. Osoby chętne, zainteresowane pracą na stanowisku sprzedawcy lub kierownika sklepu mięsnego proszę o kontakt telefoniczny (42) 230 22 30. Dziękuję, Marta.

Daniel

Moim zdaniem to już powoli koniec,w sklepie internetowym pustki,robisz zakupy 3/4 rzeczy nie mają,nie ma na co zamienić.Tragedia,w sklepie pusto się robi,produktów podstawowych brak,a wy piszecie o ekskluzywnych.Owoce i warzywa jakość słaba więc po co przepłacać??

@Daniel

Sklep internetowy to nic innego jak stacjonarny. Skoro Almiesa pustki to tym bardziej na Almie 24

@Daniel

late

kończą współpracę z firma od podroży, z bankiem...

lola
@late

Moze jest dobra wiadomośc o Almie cos optymistycznego wiecie napiszcie

ka
@lola

wstrzymane dostawy z mag. centralnego...Chyba trzeba poczekać do polowy września....

rrrr

Rzym i Alme dawno już zbudowano teraz się powoli burzy .ALMA ma już z 20 lat jest dorosła niestety przykro zauważyc ale nie wykorzystała lat świetnosci swojej za duzo sklepów pogorszyło wizerunek Almy

ona

Chyba juz za póżno może pod innym szyldem ,może kierujący sklepami mieli by odpowiedzialność za prowadzenie sklepu i dobry zarobek to inwentaryzacje dobrze by wychodziły a tak wszystko jedno brak było prawdziwej zachęty do pracy FORSA

AlmaGosc
@ona

@ona A moim zdaniem nie powinno sie trzmac na sile niektorych kierownikow czy dyrektorow i po 2 zlej inwentaryzacji im dziekowac. Mozna ogarnac sprawe zeby inwentaryzacje wychodzily dobrze, tylko trzeba miec do tego leb i dryg...

morda

prosze o czym ty mowisz pozytywy haha ,brak socjalu ,bonow, pozyczek pracowniczych !!!!!ogarnij sie czlowieku na boga ,chcesz to rob jak lubisz pracowac za free

yx

czy ktoś to potwierdzi że jest coraz gorzej braki czy to zarty tylko

Mati
@yx

W Krakowie coraz gorzej, widziałem na własne oczy

Mati

Alma wcale sobie nie radzi, a braki są straszne, na każdym dziale. Nie ma nawet towaru z gazetki

xy
@Mati

Moze macie pozytywne opinie o firmie bo cały czas czytam informacje niepokojące ,

@xy

Jest coraz gorzej, praktycznie teraz Alma juz nie ma szans na wyjście z tego stanu

@xy

Potwierdzam. W sklepie internetowym w Warszawie (Alma24) np. żadnych jajek już nie kupisz - na półkach pusto.

Staszek

Jajek nie ma bo była dostawa drobiu. Jajka będą za jakiś czas. A tak w ogóle to obsługujemy klientów w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się. Nie siejcie paniki, teraz to może być tylko lepiej! Kultura, uśmiech i do roboty!

COC
@Staszek

A co z Tajwanu ludzi będą przywożić nowa firma rozwiąze problemy z brakiem pracownika to bardzo ciekawe nowy partner strategiczny i towary z Tajwanu. A nazwa się zmieni na Alma Tajwan wita w sklepie

dd

Nie ,nie a puste półki i braki towaru w delikatesach Alma to też fikcja chce pracować więc interesuje się kondycją mojego pracodawcy , ostatnio akcje bardzo spadają

xyz

Za duzo piszą w gazetach i internecje o Almie dlatego jest cos na rzeczy .Najwazniejsze jak się z nami rozliczą w razie ogłoszenia upadłosci lub sprzedaz

prac
@xyz

Tak naprawdę to jest jeden artykuł powtarzany później w innych źródłach.

xyz

Nie widzę klientów i nie widzę towaru na półkach , z tego co piszą biznes almy powoli zamyka się a szkoda bo stracimy pracę jak w Markpolu ogłosili upadłosc a co z pracownikiem

anonimus
@xyz

Sprawdź czy odprowadzali i odprowadzają składki, bo jak padną nie będzie juź tak pięknie.pozdrawiam

p

Słychac ze Alma powoli tonie czytałam artykuł money.pl opisują tak bieżącą sytuacje poczytaj czy to prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market