Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

wio

a jak po zmianach w Pruszkowie ?

Lala

A kto na kierownika sie pcha na zwyciezcow? Wolnych etatow brak, kierownicy wszyscy sa na razie

Czy ktoś się może orientuje jak wygląda praca kierowcy/kuriera w zakupach online? jak zarobki, jaka umowa? praca po ile godzin? Nigdzie nie mogę trafić na taka informacje... Jakieś tajne dane czy co? :)

mm
@Andrzej

W Warszawie dostawca (właściwie przedstawiciel handlowy, bo tak jest w umowie) dostaje 2200 zł. brutto + premia. Na rękę w granicach 1600-1750 zł. Umowa o pracę. Na początek na okres próbny 3 miesiące, a potem na czas określony. Praca po 12 godzin od 10 do 22 średnio 13-14 dni w miesiącu.

u88 N

Nie ładnie kazdy wie dlaczego zwalnjają na Zwycięzców .

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
AAA....

Wydaje mi się że jest więcej takich osób co pchają się na stanowiska kierownicze, w zasadzie to niekoniecznie na stanowiska, ale żeby przypodobać się dyrektorce.

bbb
@AAA....

Tylko są to osoby które nie nadają się na stanowiska kierownicze mają wysokie aspiracje ale to nie wystarczy.Bycie kierownikiem nie polega na siedzeniu przy komputerze 8h i chodzeniu na papieroska co chwilę no i jeszcze narzekaniu ile to jest pracy do zrobienia.To również jest praca na sklepie co część kierownictwa potrafi tylko wtedy gdy na obiekcie jest regionalny lub operacyjny.

beti

ktos wie co się stalo na Pruszkowie? inwentaryzacja im źle wyszla? czy pracownicy sami sie zwalniaja?

AAA....
@beti

Na zwyciezców też dyrektor po zwalniała, a to dla tego żeby swoich ludzi mogła zatrudnic. Podejzewam ze na pruszkowie to z tej samej sytuacji. żeby zatrudnic swoich ulubieńców. Alma to mafia nie polecam pracy w tym gównianym sklepie.

bbbb
@AAA....

Na Zwycięzców jest jedna osoba z otoczenia pani K która się pcha na kierownicze stanowisko po trupach do celu

tak

Oj zmiany są wszędzie...Od Nas z Jutrzenki- połowa w Pruszkowie...

mimi

A to jakieś zmiany na zwycięzców....

blabla

A ze Zwycięzców ktoś tu zagląda? jak tam nowe kierowniczki panie M i P????

Ryba
@blabla

Na zwycięzców robią roszade zwalniają fajnych ludzi.

kk

Nie jest aż tak strasznie. Kasjerzy i bok mają 2200brutto, stanowiska świeże 2300.Pracy jest tak jak w każdym innym sklepie. Wykładanie układanie obsługa klienta. Owszem paczek świątecznych nie dostajemy, a moglibyśmy coś otrzymać, nawet w postaci bonów. Jeśli obsługa jest dobra dostaje się premie za tajemniczego i nie tylko, gdzie akurat w moim sklepie mamy ją co miesiąc. Ucinana jst jedynie osobom, które pójdą w danym miesiacu na zwolnienie.

uuu

U nas jest 1850zł brutto....i szlak mnie trafia bo nawet w biedronce lepiej mają....prestiżowy sklep??? sami sobie odpowiedzcie!!!

zonk

Zgadzam się, że w Almie nie równo traktuje się pracowników!!! Premie po świętach to tylko udowodniły!!! Jeden wszystko ma w dupie i dostanie premię a drugi zapitala a i tak nie dostanie, bo nie właził w odpowiednim momencie do dupy dyrektorowi !!!

Irek

Czas na zmiany

ooo

I znów roszady wśród Dyrektorów w Centrum. Z Jutrzenki w Pruszkowie.

aaa
@ooo

Chyba sprzątanie nowego Regionalnego po poprzedniczce...

Revo

W almie panuje nierowne traktowanie !!!!!

Zarobki lepsze ? Hahaha Najniższa krajowa to wyższe zarobki niż u konkurencji ? Dobry żart!

Revo

Odradzam ci ,bedziesz zalowal .Nigdy e almie .

Mario

Awansowac beda ulubiency dyrektorow bo sa i tacy ,wielki balagan ,brak poszanowania ,ja juz nie pracuje i sie ciesze i nielatam juz po wszystkich dzialach obslugujac ludzi

Ktos

Nie zle ? Awansem nazywasz rzucanie osób ciągle po dzialach bo personelu nie ma ? Jak awansujesz z kasy na bok kasę masz ta sama + więcej obowiązków. W biedronce awansujesz i masz inna pensje socjal bony a tu pójdziesz na chorobowe to zaraz ucinają premie nie ma niczego .Wszyscy myślą ze pójdą do Almy ekskluzywne delikatesy to więcej zarobią pomylka. Ale jesli ktos tak lubi pracować jego sprawa .

Ktos

Lepsze pieniadze ? Na kasie i magazynie czy boku zarabia się najniższą krajowa +premie 200 zl brutto jesli zda załoga TK . W biedronce maja chociaż bony na święta social i zarabiają więcej .A w Almie tego nie ma Wiem bo pracowałam w obu sklepach ...

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market