Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

Janusz

Pracownicy otrzymali narazie tylko zawiadomienie o likwidacji sklepu. Wypowiedzen nie otrzymali jeszcze.

F

Ochrona bez wypłat. Pierwsze takie opóźnienia od początku roku. PÓŁNOC

mg

Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja w Almie w Nowym Targu? Jutro wyjeżdżam na urlop do Zakopanego i chciałem jeszcze po drodze zatrzymać się na zakupy. Pytanie tylko czy w ogóle jeszcze zdąże.

HARFITAI

RZESZOW OPOLE ZIELONA GÓRA JUZ POLECIAŁY KTO NASTEPNY

Łuki
@HARFITAI

A czy są to sklepy ,które miały umowy najmu np.z centrum handlowym?ciekawe czy taką umowę można zerwać prędzej?

alex
@Łuki

w umowie na pewno jest napisane, że alma musi odpowiednio wcześnie np. pół roku wcześniej poinformować, że ma takie a nie inne plany. Właściciel musi znaleźć nowego najemcę.

@Łuki

Czy pracownicy z zamkniętych lokalizacji otrzymują ofertę pracy w innych sklepach? Fakt, lojalni klienci powinni robić zakupy i wspierać swój sklep.

@alex

W Piasecznie niebawem kończy się umowa najmu

alex
@k

A jaki jest powód rozwiązania umów? Likwidacja sklepu? jakie dostaliście okresy wypowiedzenia?

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Hurtowni Danych SAP BW
Wrocław
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ds. kadr i płac
Fudeko S.A.
GNOM

ALMA OPOLE DOWIDZENIA

@GNOM

Zamknęli Was???

adz

To już koniec. Dziś pani przy kasie zwróciła mi uwagę, że mam dużo uzbieranych punktów z klubu konesera, których mogę już nie zdążyć wymienić... Ostatnio był smutny widok jak regał ze słodyczami stał zupełnie pusty. Dziś patrze i już go rozmontowali.

ggg

I jak tam Alma Bemowo ?? Wiadomo coś ?

adz

@pracownicy taak super... zwłaszcza że maile, telefony i petycje uratują jakąkolwiek firme... zwykły klient moze tylko do końca robić tam zakupy. Nie ten poziom możliwości.

pracownicy

Szanowni Klienci!!! Jak macie ulubione sklepy, bo czemu nie zaczniecie o nie walczyć? Piszcie maile, dzwońcie, udzielajcie się i ratujcie Almy. W was nadzieja na uratowanie części sklepów i ludzi.

adz

Co z Almą na Bemowie w Warszawie? Pociągnie tylko do końca września? Nie jestem pracownikiem ale stałym klientem a to mój ulubiony sklep.

@adz

Dziś się dowiemy. Zaraz idę na "dwójkę". Z pewnością nas zamkną, tylko nie wiemy jeszcze kiedy. Spodziewamy się dziś wypowiedzeń, więc do końca września myślę nas zamkną. Dostaw ciast i ryb już nie ma. Towar kupujemy w Makro za gotówkę :D Toniemy.

almarip

To sie tak kończy, jak świnie za rządzenie sie biorą. Naotwierali sklepów bez sensu w złych lokacjach, złapali sie za każdą branże, bezmyślnie zatowarowywali sklepy w niepotrzebny towar i nagle bum na du.. Tyłki se uratują, ludzie przecież to bydło to można zwolnić i sie nie martwić jak rodzine wyżywią, a grunt żeby oni mieli co żreć i w apartamentach mieszkać.

ka

Nowa wiadomość: M.Wojdon złożył rezygnację.

Ostatni wpis to oferta założenia własnej działalności na własne ryzyko, a nie pracy etatowej. Mam rację?

ka
@Gość

żabka to franczyza ta jak miała nią być Alma Smart.

Alma

Odprawy powinny być w zależności od stażu pracy. Natomiast nie podpisujcie wypowiedzeń "za porozumieniem", bo wtedy guzik dadzą. Na wypowiedzeniu musi być wyraźnie napisane, że to wina pracodawcy i wtedy MUSZĄ wypłacić kasę.

AlmaGosc
@Alma

Nie podpisujcie nic pod przymusem ani od razu! Macie prawo do zapoznania sie i przemyslenia decyzji bodajze 24 lub 48h. Tak jak wspomnial przedmowca, absolutnie za porozumieniem stron.

Bemowo

Jestem z Almy Bemowo, idę dziś na "dwójkę", ciekawe czy wręczą mi wypowiedzenie. Nasz sklep nierentowny, także podejrzewam najgorsze. Puste półki, część pomieszczeń wyłączonych z użytku, a "wszyscy święci" co dwa dni u nas na sklepie siedzą.

były
@Bemowo

jak Ci dadzą wypowiedzenie to w piątek..w czwartek będą kity wciskać, że nic nie wiedzą... że będzie dobrze... przyjadą między 1 a 2 zmianą.... pozdrowienia z Rzeszowa:)

@były

Odwołaliście się od wypowiedzeń do sądu?

@były

Bemowo pozdrawia Rzeszów, głośno o was u nas. Jutro mają "święci" u nas być, więc pewnie mają dla nas "niespodziankę".

Mati
@Bemowo

To czyżby Kraków w następny piątek?

@Mati

I do końca miesiąca wywalą nas wszystkich w całym kraju. A i tak hajsów im nie zabraknie na żarcie.

Aster
@Bemowo

To pewno się nasłuchają krytyki od pracowników, ... albo i nie ... bo wszyscy (pracownicy i szefostwo) jadą na jednym wózku i chcą wzmocnić przedsiębiorstwo.

kk
@Bemowo

Tak szybko a odprawy będą to prawdziwy chaos czekac na wymówienie zostało

interesant

Jest nawet gorzej ochrona nie mam wypłat ciekawe kiedy zostawią almy bez ochrony.

nikt
@interesant

Szkoda będe musiał znowu szukać pracy a obiecywali góry a tera mamy dolinę upadłośc ciekawe czy będą odprawy jakieś czy na bruk konkurencja zaciera ręce będzie miała na rybek deikatesów .Co zrobic takie życie ciężki ciądle w pogoni za chlebem

No i jest już pierwszy wniosek o upadłość!!! Ciekawe czy będą następne??? a 1320 pracowników na bruk!!! T

u

Praca czeka zgłos sie tylko

u

Praca czeka zgłos sie tylko

rocky
@u

Wszystkie ruchy kadrowe wstrzymane...

@rocky

Czy czytaliście to koniec będą zwolnienia grupowe musi odejśc 1321 osób założenia Almy takie oficjalna wiadomośc KONIEC możesz przeczytać money .pl jest artykuł

obserwatorzxzzzzzz
@u

Pracy nie ma w ALMIE tylko zwolnienia ilikwidacja czesci sklepów musi odejsc ponad 1000 osób a tak nie dawno przyjmowali do pracy

phil.

Niejeden prezes chciałby mieć taki folwark...Ludzi, którzy spędzili w tej firmie lata i widzieli co się przez te lata działo i zmieniało. Chwała wszystkim pracownikom Almy-zwłaszcza pracującym na sklepie. To dla nich przychodzili do sklepu stali klienci i w ostatnim czasie zawsze mówili, że przyzwyczaili się do miłej obsługi i interesowało ich co z nimi będzie, gdzie się spotkają, gdzie znajdą nową pracę.

Aaaa

Gdzie dobra atmosfera panuje to sie przeniose?

prestige

Dziś poleciał Rzeszów..... zwolnienia nie grupowe.. ale wszystkich zwolnili. Wczoraj jeszcze regionalny udawał że nic nie wie...a dziś wręczyli wypowiedzenia...

g
@prestige

Lawina ruszyła zwolnien nie mogli mówić ludziom bo się bali reakcji a tak wypowiedzonko i z głowy

karole
@prestige

premie w ostatnim wynagrodzeniu na koniec dali...

prestige
@karole

jaką premie? ?? lipiec, sierpień i wrzesień bez premii, tylko to co na umowie.. chyba ze premia w postaci wypowiedzenia:):)

@prestige

Czy j uz trzeba szukac nowej pracy jak tak się dzieje i prezes myśli o sobie i ratowaniu swojej kasy

@r
@prestige

Jakie dostaliście wypowiedzenia?jak ktoś miał na czas określony umowę to jaki okres wypowiedzenia dostał?

wer
@prestige

Podbijam. Jaki okres wypowiedzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market