Opinie o High Technology Machines Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy High Technology Machines Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w High Technology Machines Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o High Technology Machines Sp. z o.o. w Gliwice

Witam, zauważyłem, że wystawiono ofertę dla Młodszego Inżyniera Realizacji Projektu. interesuje mnie kwestia związana z rozwojem oraz ewentualnymi awansami. W opisie wskazują, że istnieje na nie możliwość. W jakim zakresie i po jakim średnio czasie udaje się przejść wyżej?

Już za chwilę były pracownik Nowy wpis

Pierwszy raz zamieszczam wpis na GoWork, natomiast ta firma na to zasługuje. Na tak mała firmę panuje w niej rotacja pracowników porównywalna do dużych korporacji. Ale firma zupełnie się tym nie przejmuje i sama zwalnia/ nie przedłuża umów pracownikom za to, że (usunięte przez administratora) krzywo spojrzały na daną osobe. Dobrze wykonana praca sama się tu niestety nie obroni. Ciężka atmosfera panuje w każdym dziale także finansowym. Firma robi dobre wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej, ale na tym się kończy. Potwierdzam opinie negatywne, które się pojawiają.

Na których stanowiskach może wychodzić to cale nierówne traktowanie, które ktoś teraz niedawno wspomniał? we wcześniejszych opiniach pojawiło się stwierdzenie dotyczące poprawiających się warunków pracy, co uległo zmianie, że jest z nimi teraz inaczej?

Gość Nowy wpis

Rotacja pracowników przyśpiesza chyba z każdym miesiącem. Menedżerowie na pokaz, dbający tylko o swoje „(usunięte przez administratora)” od serwisu zaczynajac, a kończąc na technologi czy księgowości. Ludzie odchodzą z różnych powodów, trzeba wyżebrać o podwyższę albo zmienić robotę, zatrudniają na najniższa podstawę a dodatkowe premie, plus nierówne traktowanie ludzi, jedno zasypani robota po uszy inni papierosek i lanczyki

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie High Technology Machines Sp. z o.o. na stanowisko Serwisant CNC? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez High Technology Machines Sp. z o.o. rekrutacji na stanowisko Serwisant? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

gosc12

Pytałem się pracowników serwisu o pracę, to odradzali mi w tej firmie, bo jest tam (usunięte przez administratora)-kierownik, który nie ogarnia serwisu. Podobnież było tam już dwóch koordynatorów, którzy się przez niego zwolnili. Ogólnie jest tam duża rotacja i nie tylko w serwisie, ale u handlowców czy w kadrach.

@gosc12

Siemka a ja się zatrudniłem i proponuję przekonać się a nie pisać bez wiedzy. Dużo ostatnio się zmienia i to na duży plus. Dochodzą nowe osoby a więc warto ich zapytać o opinię. Pozdrawiam

Magdalena

Jaka jest podstawa i premia (uznaniowa, jak rozumiem z wpisów) na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży? Będzie jakiś nabór? Rozumiem, że jeszcze dochodzicie do siebie po targach, ale może do świąt ktoś odpisze :))

Błażej

Czy na stanowisko którego dotyczy ogłoszenie o pracę "Praca Inżynier Realizacji Projektu" można liczyć na wynagrodzenie w okolicach średniej krajowej tj. ok 5000 netto? Czy za stanowisko inżyniera tylko najniższa krajowa?

@Błażej

Można liczyć na takie wynagrodzenie ale zależy ono od doświadczenia, wiedzy i wdrozenia w projekty. Zapraszam do złożenia CV.

Magdalena

Jak wygląda aktualnie praca dla inżyniera sprzedaży w firmie? pytam, bo ogłoszenie jest i chcę poznać czyjeś zdanie z praktyki. Jak wdrażają i co z ogólną atmosferą pracy? Do tego na jaki ostateczny zarobek można liczyć, bo nie podali?

Na rozmowie wszystko fajnie, ładnie, pięknie w rzeczywistości delikatnie mówiąc jedno wielkie nieporozumienie

Robert
@Anonim

Co konkretnie było obiecane na rozmowie i wyglądało inaczej w rzeczywistości? Chodzi o zarobki, atmosferę, szkolenia czy coś zupełnie innego? Fajnie jeśli w kolejnej wiadomości szerzej opiszesz całą sytuację. :)

Sopel
@Anonim

Daj jakieś konkrety , jaka kasa itd.

@Anonim

Ludzie! Konkrety! Co to jest w ogóle za opinia? Nieporozumienie bo co? Skoro pracujecie tak jak piszecie opinie to nie dziwię się, że wszędzie jest źle.

Miki

Pracownicy na duży plus. Zarząd na duży minus. Dyrektorów i kierowników na pęczki ale i tu jest spora rotacja. Płaca podstawowa niska + premie uznaniowe. Nie do końca jest to zgodne z KP, gdyż zapłata za zadania stałe nie powinna być rozliczna w ten sposób. Pieniądze są ok chyba, że z powodu choroby/pandemii/itp nie są wypłacane.

Miłosz
@Miki

Napisz, że pieniądze za projekty są wypłacane w momencie kiedy klient zapłaci co nie powinno mieć miejsca w takiej firmie. Dodaj jeszcze o niewłaściwych ludziach na stanowiskach Dyrektorskich/Kierowniczych, a mianowicie ludzi bez pojęcia i brygadę "koordynatorów serwisu" pociskających kity klientom, że wszystko da się zrobić w czasie x krótszym od czasu wymaganego na wykonanie pracy. A co najważniejsze zabrakło informacji o "zadowolonych klientach" łapiących się za głowę po zobaczeniu faktury wystawionej przez HTM. Jeszcze tyle można by było tutaj napisać :)

Zofia
@Miki

A ile wynosi płaca podstawowa, a ile premie uznaniowe? Co jaki czas można się spodziewać takich premii i czy wiadomo za co mogą zostać przyznane? No i z czego wynika wspomniana spora rotacja?

Miki
@Zofia

Płaca podstawowa w High Technology Machines wynosi tyle co najniższa krajowa :) A na premie uznaniową nie ma co liczyć w tym miejscu :)

Tomasz

Pracowałem w tej firmie na wyższym szczeblu przez pewien czas. Nie mam w zwyczaju pisać opinii na moich pracodawców ale zdecydowałem się napisać gdyż poczuwam się że zostałem (usunięte przez administratora) na wynagrodzeniu wtedy kiedy wypowiedziałem umowę. Wynagrodzenia w firmie są rozmyte nie ma podkładek na papierze, wszystko załatwiane słownie. Zarządzanie przez zastraszanie. Wewnętrzny stres ogromny. Zarząd zapewniał mnie o wspieraniu się i pomaganiu a tak naprawdę ze wszystkim jesteś sam. Piszę o tym gdyż wiem, że tam nie wrócę choćby próbowali nawet wołami.

Remik
@Tomasz

Kierownik serwisu nie mający pojęcia o obrabiarkach sterowanych numerycznie. Panie Tomku czy wytoczył Pan coś w końcu na frezarce podczas "kariery" w htmie? Czym się Pan tak stresował? Brakiem pojęcia i waleniem ściem klientom? W czym miał Panu pomóc zarząd? W rozwiązywaniu problemów z maszynami? Najważniejsze, że Pan był właściwą osobą na właściwym miejscu, w dodatku z kompetencjami przewyższającymi stanowiska kierownika serwisu, przepraszam kierownika do spraw rozwoju serwisu.

Katarzyna

Niewiele wiadomo tak naprawdę o High Technology Machines. Przynajmniej ja muszę przyznać, że miałam problemy ze znalezieniem jakichkolwiek informacji na temat tego, jak się tam pracuje. A tym bardziej o tym, na czym ta praca polega. Ktoś może napisać?

Miłosz
@Katarzyna

Wszystko zależy od działu w którym pracujesz, inaczej się pracuje w serwisie a inaczej chociażby w technologii sprecyzuj to może będę w stanie pomóc

Firma charakteryzuje się nieprofesjonalnym podejściem zarówno do swojego klienta jak i pracownika. Zarobki są marne wręcz głodowe, Często brak ciągłości zleceń, a współpraca z ludźmi z poszczególnych działów jest trudna. W tej firmie trzeba sobie radzić samemu i wypełniać obowiązki innych osób.

Zofia
@Adam

Jaki w takim razie jest zakres obowiązków w High Technology Machines? Wspomniałeś, że trzeba wypełniać obowiązki innych osób więc zastanawiam się jak to generalnie wygląda.. Przybliżysz?

Jasiek

@Anonim dlaczego nieporozumienie?

fruu

ofert to i ja od dawna nie widziałem, choć firma działa prężnie.

Firma stważa pozory, w rzeczywistości to jedno wielkie kłamstwo i [usunięte przez moderatora]

gosc

firma fajna czyli ludzie a kierownictwo do bani. pierwsze wrazenie super a rzeczywistosc jest duzo mniej niz przecietna.

Zostaw merytoryczną opinię o High Technology Machines Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w High Technology Machines Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy High Technology Machines Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w High Technology Machines Sp. z o.o.?

High Technology Machines Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Robotnicza 2
    44-100 Gliwice

High Technology Machines Sp. z o.o.