Opinie o E.Leclerc Gdańsk w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie E.Leclerc Gdańsk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie E.Leclerc Gdańsk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.Leclerc Gdańsk w Gdańsk

Karol

A cóż takiego [usunięte przez moderatora] odstawia ?? Czyżby kolejna tyrania na hiperze ?

sw.trojca

witajcie [usunięte przez moderatora] z leclerkow a jak wam sie podoba najnowszy [usunięte przez moderatora] kierownik ,,[usunięte przez moderatora] to dopiero [usunięte przez moderatora] cooooo?

grrr

dzis dzien bonow na swieta poprostu zenada!!! nie dosc ze najwieksza pula to tylko 150 zlotych to jeszcze do tego musimy je wykorzystac do konca roku i to tylko w leclerc. Az wstyd komus powiedziec ze znajomych. W innych firmach jest okolo 500 zlotych za to mozna zrobic swieta a tu nawet u nas na waciki nie starczy... odbiegajac tematu BONY na bonach oszczednie to chociaz mogli by zaczac wystarczajaco grzac bo wszedzie jest zimno... kazdy pracownik kicha prycha kaszle lub ma chrype... a ludzie boja sie isc na zwolnienie bo zabieraja z wyplaty i premi... albo nie ida na zwolnienie bo boja sie stracic prace.

robol

Witajcie ! W Gdańsku to i tak macie sielankę ! Zapraszam do nas do Elbląga ! Nasza Pani Dyrektor [usunięte przez moderatora] traktuje nas jak [usunięte przez moderatora]. Wyzywa na każdym kroku. Byłam nie raz świadkiem jak się odzywa do kierowników działów. Ja na szczęście nie mam z nią do czynienia osobiście i całe szczęście. Ładnie mówi o was z Gdańska. Mówi i Śmieje się , że chodzicie sobie w trakcie pracy na siłownie zamiast (usunięte przez administratora) !!! Może kiedyś ktoś odważy się ją nagrać na dyktafon to sprawę w sądzie wygra na pewno ! Powodzenia !

Brałeś udział w rekrutacji do E.Leclerc Gdańsk. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Fan

o na to ma kierownik swojich spiegow,Pani [usunięte przez moderatora] na przykład

grrr

[usunięte przez moderatora] ciekawe czy nasz kochany dyrektor wie jak zastepca kierownika z suchych oraz panowie z dzialow agd i sasiadujacych dzialow spedzali wieczory w pracy :D mianowicie siedzieli sobie na fotelach i mecze ogladali EURO 2012 :)

antyfan

czytajac te forum mam wrazenie ze tu jest dopiero inteligencja i kompetencja zwolniona z marketów,pewnie was pozwalniali i teraz wylewacie tu swoje żale,lepiej do pracy sie zabierzcie....ludzie czy wy nie macie wiekszych problemow?? co za żallllll

leclerc pracownik

Ona jest przynajmniej miła nie jak inni wiecznie zkrzywieni np.u mnie na dziale ale co człowiek pracuje bo nie ma innego wyjścia A widzieliście kogoś kompetentnego pracującego w markecie? tam idziesz i robisz żadna kompetencja nie jest potrzebna .zresztą w leclerc nawet [usunięte przez moderatora] zatrudniaja to jest dopiero kompetencja na leczenie lepiej ich niech wyślą bo to [usunięte przez moderatora] choroba XXI wku

Fan

Pani [usunięte przez moderatora] pomyliła zawody,jest absolut niekompetentną osobom ale to normalne w tym zirkusie Leclerc Gdańsk

turystka

I co z tego że wszyscy wiedzą ze [usunięte przez moderatora] to kawał fałszywej żmii a zastepca to [usunięte przez moderatora] i (usunięte przez administratora) cz .Oni pracuja a wy nie.Bo tam nie o prace chodzi.Tam chodzi o to aby krasc i mniej odpornych wygryść.Przyjżyjcie sie [usunięte przez moderatora] jak daje rade.Głupie to to ale pracuje.Na jedna nagada dzisiaj na druga jutro ale prace .I nie oglada sie za siebie wracajac do domu.A trzeba by bylo zaczac droga [usunięte przez moderatora]

A ja wiem kto sie na p. [usunięte przez moderatora] uwzial..hehe [usunięte przez moderatora] czyli wielka pani kierownik kas [usunięte przez moderatora] i jej [usunięte przez moderatora] czyli jej zastepca. CO DO Dyrektora to on nawet nie wie z kim pracuje.

kasjer

"Pisza do mnie i kasjerki i kasjerzy i osoby z innych działow,ze żałują iz ja już nie pracuję.Spotykam też wielu swoich byłych klientów,którzy ubolewaja nad tym,ze taka miła osoba jak ja odeszła z pracy.Nalezysz do nielicznych,którym byłam solą w oku bo zwyczajnie byłaś zazdrosna o moje świetne z ludzmi kontakty.Lubic nikt nikogo nie musi ale w przeciwienstwie do Ciebie-pokazując klasę-nikomu nie dałam nawet odczuc że go nie lubie.Tego się ode mnie naucz.Więcej pokory."....początek Pani wypowiedzi zupełnie jak z "dnia świra"...."pisze do mnie rossmann, pizza hut....":P.........a, że "klienci ubolewają, że taka miła osoba jak ja odeszła z pracy", no to już czysty narcyzm, nie tylko Pani byłą lubiana;)....najlepsze jest to: "pokazując klasę nikomu nie dałam nawet odczuć, ze go nie lubię", a teraz jak Pani nie dostała umowy to daje Pani popalić innym co nie? nagle Pani sympatyczne koleżanki z pracy są zazdrosne, że Panią klienci lubili i to są te kasjerki co gębę na kłódkę trzymają... gdzie teraz Pani pokora się podziała, została na kasie 16/17?...nie tylko Pani nie dostała umowy, ale tylko Pani tyle szumu robi, klasę to pokazały te kasjerki które na tego typu forach nie wylewają z tego powodu takiego jadu jak Pani...

!!!!!!!!!!!!!!!!

Gdyby tak można było cofnąć czas. Gdyby tak można było rozmawiać z tobą. Gdybyśmy zrozumieli Cię. Być może Twoje serce pokonało by tę ciężką próbę. Pozostaje nam tylko zapewnić Cię, że będziesz w naszych sercach na zawsze.

worker

ciekawe, ze tylko Pani tyle hałasu i zamieszania na forum dookoła siebie robi....ale jak to w powiedzeniu : "wiele hałasu o nic"...

(*) (*)

... proszę przyjmij wyrazy mojego najszczerszego żalu i współczucia z powodu tragicznej straty ... Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.

.................

Toż to tragedia jedna wielka byłaś a teraz cie nimaaaaa.......................

wielkieś nam uczyniłą pustki w sklepie naszym, nasza droga Pani [usunięte przez moderatora], tym zniknieniem swoim, pełno Cię a jakoby nikogo nie było, jedną kasjerką tak wiele ubyło....

WSPÓŁPRACOWNICY

DO ZIMNY ŁĄCZYMY SIĘ Z TOBĄ W BÓLU NAJSZCZERSZE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA Z POWODU TAK WIELKIEJ STRATY JAKĄ BYŁAŚ BYŁAŚ TAK KONTAKTOWĄ OSOBA ŻE AŻ ŻAL [usunięte przez moderatora] ŚCISKA (*) (*) (*) WSPÓŁPRACOWNICY

Pani Zimny....Pani nie wie sama co pisze. Najpierw, że o wielu kasjerkach nie można powiedzieć, że są miłe, i żeby dostać umowę to trzeba trzymać \"gębę na kłódkę\",po czym nazywa Pani te kasjerki miłymi koleżankami z pracy. I że celowo opinie o Pani nie docierały do dyrektora...czyli co...w niszczarce lądowały?ktoś się na Panią uwziął?jakaś zmowa?.....A upieranie się, że to Pani ma rację to czyste zadufanie...I jeszcze wypisywanie, że kasjerki były zazdrosne, że do Pani klienci lgnęli....Pani z tego chyba nie była sama zadowolona, szczególnie pod koniec pracy jak inne kasjerki mogły już zamykać kasę a u Pani jeszcze kolejka i pełne koszyki...oczami Pani przewracała, że jeszcze tylu klientów i Pani nie może kasy zamknąć...I na jakiej podstawie ocenia Pani pracę innych kasjerek? skoro otrzymały one umowy znaczy są wartościowymi pracownikami dla pracodawcy....[co do otrzymania umowy, to trzecia umowa powinna być na czas nieokreślony a nie czwarta jak Pani napisała, umowa na okres próbny nie wlicza się do tego.Jeżeli Pani nie otrzymała kolejnej umowy na czas nieokreślony to nie została Pani zwolniona, po prostu nie przedłużono Pani umowy. O zwolnieniu może Pani pisać jeśli w trakcie trwania umowy dostanie Pani wypowiedzenie]

XXX - 2011-07-06 08:33:53 Do Zimny Wszyscy się cieszą że Ciebie nie ma , taka biedna, skoro Ciebie zwolnili to był jakiś powód,wiecznie tylko stękałaś kręgosłup mnie boli i jak KWOKA na grzędzie oblegałaś 16-17 kasę . A na imprezie kręgosłup nie bolał jak się napiłaś jak [usunięte przez moderatora] i do domu trzeba było Cie odwozić . NAJLEPIEJ MARUDZIĆ NIC NIE ROBIĆ I KASĘ DOSTAWAĆ !!! Wszyscy czyli Ty i Ty i jeszcze raz Ty się cieszą?Ja mam jednak wiele dowodów na to ze jest zupełnie odwrotnie.Pisza do mnie i kasjerki i kasjerzy i osoby z innych działow,ze żałują iz ja już nie pracuję.Spotykam też wielu swoich byłych klientów,którzy ubolewaja nad tym,ze taka miła osoba jak ja odeszła z pracy.Nalezysz do nielicznych,którym byłam solą w oku bo zwyczajnie byłaś zazdrosna o moje świetne z ludzmi kontakty.Lubic nikt nikogo nie musi ale w przeciwienstwie do Ciebie-pokazując klasę-nikomu nie dałam nawet odczuc że go nie lubie.Tego się ode mnie naucz.Więcej pokory.

Zostaw merytoryczną opinię o E.Leclerc Gdańsk - Gdańsk

• Jak się pracuje w E.Leclerc Gdańsk?

Zobacz opinie na temat firmy E.Leclerc Gdańsk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.Leclerc Gdańsk?

E.Leclerc Gdańsk