Opinie o Farutex w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Farutex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Farutex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farutex w Poznań

gosiaczek

Te pietaszek jak długo .... ? weź się chłopie ogarnij ... że nikt nie widzi co ty chłopie robisz a może nie chce ...

anka b

jeśli ogłoszenie nie kłamie to powinno być auto służbowe

yatomi

Ja też szukam pracy jako Przedstawiciel- znacie stawki i warunki?oczywiście umowa o pracę,prowizja i auto służbowe- ktoś? Coś?

kocica

Witam, czy orientujecie się ile można otrzymać jako Przedstawiciel? I czy jest możliwość umowy na własnej działalności gospodarczej?

Kierowca

do tej firmy tylko po znajomości się można dostać obiecują bzdury osoba z którą rozmawiałem rozbawiła mnie do łez jak zapytałem się o pieniądze wyciąga kartkę i zaczyna pisać 2500 hahaha pokazuje mi to i pyta się czy jestem zadowolony hahahahah czym dalej tym gorzej.

całe kierownictwo pracowało w darze natury więc kierowca który tam jeździł jest przyjęty bez pytań.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
om40

A czy ktoś wie ile zarabiają w Faru.kierowcy kat.b,bo właśnie szukają i aplikowałem.

Ok dzięki za info o firmie. Jeśli byłeś nastawiony od pierwszego miesiąca na kokosy to się pomyliłeś. Najpierw musisz coś sobą pokazać a potem negocjować nowe stawki, a nie zaczynać od narzekania i spóźnień. I tak ten miesiąc to przesada chyba. Pozdrawiam

pracownik... były

Z terminowością wypłat nigdy nie było problemu, zawsze na czas. Raczej nie bawią się w "śmieciówki". A zarobki...no cóż. Jako PH więcej zarabia się w konkurencji. Kierowcy nie mają 4 tys na rękę. No chyba, że nastuka z 280 godz. Nie jest tak łatwo otrzymać premię za sprzedaż. Jeden klient nie zapłaci Ci na czas i premii nie ma.

fabi

jakie są zarobki na stanowisku młodszego specjalisty ds obsługi klienta? pytam bo akurat jest ogłoszenie i nie napisali czy dają umowę o pracę

żuchol

Rolnik sam w dolinie proszę używaj innego nicka bo jako że M.M. woła na mnie "sołtys" padły podejrzenia że to moja radosna twórczość spływa pod tym nickiem z góry dziękuję

XXX1

NO NO DOBRE HEHEHEH BURAK I MAŁY KIBIC DOBRE ...NIEDLUGO MALY KIBIC BURAKA WYRWIE ...HEHEHEH

xxx

Powiem tak robiłem kilka lat w tej firmie i stwierdzam jedno szkoda zdrowia i czasu na tą firmę. W tej firmie nie sinieje hierarchia władzy zwłaszcza w oddziale Poznań gdy do władzy doszli burak z Krotoszyna który całkowicie nie ogarnia kuwety i mały kibic Lecha który uważa się że jest jakimś wielkim bossem. Szkoda tylko że zarząd ma gdzieś swoich pracowników i nie reaguje na to co robią te dwa przygłupy. Nie Polecam tej Firmy....

yyy
@xxx

no właśnie kradli i kradną ale nie tylko magazyn skoro sam KS bierze niby na próbki do klienta a jedzie do chaty upasł się jak świnia nie dość że wielki to gruby nieźle wkręca się w (usunięte przez administratora) komu trzeba że tyle lat gwiazdorzy (wiadomo komu ale on ma bardzo du (usunięte przez administratora)

cichy

jeśli chodzi o magazyn to praca jest ok kasa na czas ale po ostatnich kradzieżach magazyn pewnie zapomni co to premia uczciwi zapłacą za złodziei i niekompetentnego kontrolera stanów Wiesława

RKS

Zaproponowano mi pracę w farutexie w Poznaniu. Czy możecie napisać parę słów o atmosferze jaka tam panuje. Mam być kierownikiem sprzedaży ? Co z pensją, płacą na czas? Czy duża rotacja pracowników? Będę wdzieczny za info.

pppppppppppppppppp

ja tak właśnie zrobiłem jak piszesz jakiś czas temu i nadal mam nadzieję ze zadzwonia z propozycja rozmowy- posiadam wymagane doswiadczenie. A Ty tam pracujesz? Mozesz opisac czy firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo i jakie sa to kwoty oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna?

kitom

Zaproponowano mi pracę w farutexie w Poznaniu. Czy możecie napisać parę słów o atmosferze jaka tam panuje. A jaka jest kierowniczka telemarketingu? Czy faktycznie taki zap... i brak poszanowania dla pracowników? A co z pensją, płacą na czas? Czy duża rotacja pracowników? Będę wdzieczna za info.

rozjuszonymagazynier

pracowałem tam przez pół roku i dobrych wrażeń nie wyniosłem. Kierownik magazynu na każde pytanie odpowiada "to nie mój problem, musicie sobie poradzić". Pytanie jest następujące-po co taki kierownik? a może z kimś wyższym jest spowinowacony? Nikt tam go nie szanuje-sam byłem świadkiem jak kazał kierowcy iść do LIDLA po piwo i pączki za rozładowanie samochodu, a po akcji nawet nie podzielił się z pracownikami,którzy szarpali się z paletami. Coś z tą firmą musi być nie tak jeśli nie reagują na sygnały pracowników. Aha jeszcze jedno, jeśli któryś z pracowników chce wprowadzić usprawnienie, słyszy standardową odpowiedź-"to kosztuje", nawet jakby przyniósł wykresiki pokaujące zyski dla FIRMY. Nie polecam pracy

tomek
@rozjuszonymagazynier

przykład idzie z góry, skoro kierownik oddziału sie trzęsie i nie decyduje to co z kierownikiem magazynu, wynik do du.. więc na nic nie ma kasy, tradycja kuleje sieci odpadają niedługo nie bedzie kierowników bo nie bedzie kasy na nich oszczędza sie kosztem ludzi a nie pomysłami

jaro

Ja pracowalem tam przez miesiąc na magazynie atmosfera do bani tam każdy każdego ma w ... a kierownik [usunięte przez admina]jest leko nieogarniety a magazynirzy jakby moglii to by go zaciukali osobiscie odradzam nie z powdu jakosci pracy ale z powodu atmosfery jaka tam panuje

izam

KIEROWNIK NIE MA NIC DO POWIEDZENIA TRZĘSIE SIĘ BO RZĄDZI NIM NASZ MAŁY 1,90... MAŁY KIBICU LECHA TWÓJ CZAS DOBIEGA KOŃCA PH DOSTAWCÓW PŁACĄ HARACZE ;)

achillesa

Kierownik S-T i K-TM potrafią sobie odrobić do pensji, kto chce współpracować musi się starać... lepiej pewnych rzeczy nie widzieć ale jest na to zielone światło...:)za dodatkowe organizowanie dochodów dla siebie nagroda wycieczka do RPA!

pw

Pewnie wpisał się pracownik biura, aby opinie nie spadły firmie i wychwala jaka to wspaniała ta firma.

kuba

Trochę dziwią mnie te opinie pracowałem w tej firmie na magazynie i twierdzę że atmosfera jest ok choć długo tam nie zabawilem ze względu na męczące dojazdy. Kierowcy z jednym wyjątkiem też wporządku. Osobiście polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Farutex - Poznań

• Jak się pracuje w Farutex?

Zobacz opinie na temat firmy Farutex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farutex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farutex?

Kandydaci do pracy w Farutex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farutex