Opinie o Farutex w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Farutex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Farutex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farutex w Poznań

Czy pracodawca Farutex motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Gamechanger Nowy wpis

Tak,finansowo

Farylaidy Nowy wpis

Chciałam tylko napisać że kiedyś też były w tej firmie fajne czasy magazynierzy na bajerce , telemarketerki z cudownymi śniadaniami telefony do Szczecina na aferki lub bajerki boi aż mnie tak naszło Niestety wszystko co dobre szybko się kończy Powodzenia!

Matmat Nowy wpis

Śmieszne pieniądze, śmieszny pracodawca. Nie polecam. PH rozklekotane samochody, kosmiczne wymagania. Unikać jak tylko się da.

Halszeq987987

Hej A. (usunięte przez administratora) Magazyn Aż dziwne ze Tomki znów siedzą i patrzą... Jak sufit zleci to się zaczną się przyp... C jest czas

@Halszeq987987

Z tym sufitem to jakaś głębsza przenośnia czy naprawdę fizycznie mógłby się tam sypać? Z jakich powodów?

Mateusz99
@Ewa

Hej Nie no chyba przenośnia przecież to nowy magazyn no chyba że ktoś przywalił w coś ale przeciez kierownicy magazynu mają zrobione uprawnienia pereses czy coś tam więc za to odpowiadają za magazyn w pełni od ludzi przez gaśnice po półki ale z drugiej strony to trzeba wstać i wyjść z biura a to już może być wyczyn... Może dajcie km podwyżkę to sprawdza. Jak mawiają wszystko dobrze jak jest dobrze

kierownica
@Halszeq987987

Swoją drogą coś w tym jest, że co rok Łódź zmienia kierownika magazynu. Ciekawi mnie co T.B. na to? On sam go rekrutuje, by po roku zmienić go na innego. Przeglądam ogłoszenia i farutex co chwila kogoś potrzebuje. I tu nie chodzi o rozwój i rozrost firmy. Tu chodzi o to, że są liderem w rotacyjności pracowników. I nie ma winnych.

Kierowca

do tej firmy tylko po znajomości się można dostać obiecują bzdury osoba z którą rozmawiałem rozbawiła mnie do łez jak zapytałem się o pieniądze wyciąga kartkę i zaczyna pisać 2500 hahaha pokazuje mi to i pyta się czy jestem zadowolony hahahahah czym dalej tym gorzej.

całe kierownictwo pracowało w darze natury więc kierowca który tam jeździł jest przyjęty bez pytań.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Jak się pracuje z ludźmi z Farutex?

XXX

(usunięte przez administratora)tak się pracuje z ludźmi w magazynie. Jeśli nie (usunięte przez administratora) większość młodych jest tylko dla papierka typu (usunięte przez administratora)- rzeczywistość pokaże, czy ich doświadczenie z farutexu będzie miało jakikolwiek plus u innego pracodawcy. Do roboty znaleźć coraz ciężej. Młody przychodzi posiedzieć na komórce, brak uprawnień sprawia, że sam palety nie zdejmie, więc ktoś inny musi być angażowany. kompletacja idzie coraz gorzej, bo po co się napinać, skoro są gorsi ode mnie. premie są podobne. w pewnym momencie team-spirit przestaje mieć znaczenie i zastanawiasz się, czy nie zmienić pracy

Były przedstawiciel

A ja osobiście nie polecam pracy w farutexie. Co odział to inne zasady panują. W Zielonej Górze bardzo mocno ingerują w sprawy prywatne!!! Jeśli dorabiasz na boku, to muszą o tym wiedzieć. Jeśli chodzi o wypłatę, to była na czas ale podstawa żałosna, niecałe 3100 netto. Od kilku miesięcy zaden handlowiec nie robił budżetu, ponieważ oddział miał duże koszta, które trzeba było przerzucić na handlowców. Oficjalnie pracowało się do 16, ale mocno zwracali uwagę, żeby wieczorami robić rabaty i za ten czas nie było płacone. Zwykli hipokryci sprawują stanowiska kierownicze. Tak więc wszystkim chętnym, co chcą pracować w tej śmiesznej firmie życzę powodzenia????????????

Rajmund
@Były przedstawiciel

tez pracowałem w ZG - którzy to ci hipokryci? wiem, ktorzy siedza na tylku i nic nie robią

mariusz

"słowo wstępne" dyrektora pł dla każdego kto pracował w tej firmie i zna dyrektora pł który karierę zawdzięcza wyjątkowej zdolności wkręcania się tam gdzie potocznie potrzebna jest wazelina powoduje odruch obrzydzenia - oczywiście jak pisze ten mały dyrektor firma nie chce być korporacją i słusznie ponieważ nie nadaje się do tej ligi tutaj kompetencje nie są potrzebne liczy się (usunięte przez administratora) - eliminuje się osoby zdolne i pracowite z wiadomych powodów plotkarstwo podejrzliwość brak zaufania do własnych pracowników posiłkowanie się w zarządzaniu grupą posłusznych donosicieli i łamanie praw pracowniczych to codzienność - jeśli istnieje karma to właśnie wraca

Dejwid
@mariusz

Niestety ale to prawda. Po 10 latach pracy się o tym przekonałem. Nie liczy się doświadczenie/staż, liczy się kto komu głębiej wejdzie. Z tego też powodu, zmianowymi zostają ludzie bez doświadczenia i wykształcenia, którzy swoją władzą obnoszą się mówiąc głośno komu i za co zabiorą premie. Żenua. Do tego promuje się rozwiązania w których 1/4 załogi siedzi i udaje, że zarządza, a reszta tyra fizycznie. Biorąc pod uwagę, że rotacja na stanowisku magazyniera jest olbrzymia, a za te stawki nie przychodzi nikt doświadczony i konkretny, dochodzimy do sytuacji, gdy zarządza się niczym, a zarządzają ludzie niedoświadczeni ludźmi niedoświadczonymi. Ci ze stażem i doświadczeniem nie widzą poprawy swojej sytuacji, bo każdy musi zarabiać podobnie.

Jakie godziny pracy obowiązują w Farutex?

Xd

magazyn: 6-14, 14-22, 22-6 - zmiany zmieniane co tydzień kierowca: wg harmonogramu wyjazdu i aż do rozwiezienia produktów. biuro - w zależności od potrzeb 6, 7, 8 rano

Ostatnio znów pojawiły się ogłoszenia że firma zatrudni kierowców kat.C.Warto???

Alek Swarzędz

Farutex Poznań-nie płacą całych wypłat swoim. Nie szanują swoich. Praca tam to strata czasu i nerw. Niestety ja popełniłem ten błąd.

Jakub
@Alek Swarzędz

To ile z wypłaty potrafią wypłacić i jakie są ich tłumaczenia zaistniałej sytuacji? Długo ma to już miejsce?

Nikt bardzie ważny
@Alek Swarzędz

Nie płacą całych wypłat ? z tego co wiem kierowcy są rozliczani dobrze

Pracownikfarjuteksa
@Alek Swarzędz

Ale głupoty gadasz człowieku… farutex pod wzgledem płac jest super, tyle ile zarabiasz masz na papierze… wyplata zawsze jest na czas, zawsze 10 dnia miesiąca… pracuje tu od lat i Nogdy nie bylo sytuacji ze dostałem mniej czy cos. Praca jest dla osob co pracują i nie leca w (usunięte przez administratora) Moim zdaniem jest tutaj totalny luz. Tylko magazynierzy i specjaliści prowadzą wojne, oraz wiekszosc donosi jeden na drugiego. Kierowcy sa bardziej spoko. Zarobki jako kierowca są bliskie 6 tys wiec jest to bardzo dobra kwota co do magazyniera jest to kwota kolo 5 tys

Nikt ważny

W każdym zakładzie pracy znajdziemy czarne owce. Każde zawody mają swoje problemy.poznanski oddzial farutexa ma problemów beż liku,więcej niż przeciętnie. Obcinanie wypłaty zależne od widzimisię Pani P i Pana M. (usunięte przez administratora) intrygi i wlazidupstwo. Bałagan organizacyjny magazynu ,,dowodzonego,,przez arcy gbura za kierownika. Tam jedzenie pasuje się od samej atmosfery i mrożenie nie pomaga. Kontrolę nic nie dadzą ponieważ są zapowiadane.

Nikt bardzie ważny
@Nikt ważny

Kiedy pracowałeś w tej firmie ?

Pracowałaś na Poznaniu?

Dostawca

Właśnie jadę do pracy rozwozić towar. Czytam opinie o farutexie. I zgadzam się, że nie płacą tam kasy uczciwie. Atmosfera i organizacją pracy-(usunięte przez administratora). Winni kierownik magazynu i w szczególności jego zastępca.

Bob

Odpowiedź dla Ewy. Tak robią to w czasie pracy. Tym samym inni pracują więcej. Ja osobiście uważam ,że dopiero po zmianie kierownika magazynu i jego zastępcy sytuacja może ulec zmianie. Póki co są równi i równiejsi oraz donosiciele. Ale to mało prawdopodobne. Musiałby przyjechać ktoś na nie zapowiedzianą kontrolę.

Jakub
@Bob

Podejrzewam, że tym kimś od niezapowiedzianej wizyty byłby przełożony kierownika? Tylko najpierw musiałby wiedzieć, że jest problem z organizacją pracy na magazynie. Firma, w sensie absolutnej góry, jest otwarta na zgłaszane nieprawidłowości?

Eh
@Jakub

Serio nie zapowiedziana wizyta? Chyba w kiblu tam nawet kontrolę z bidfood są zapowiedziane jak przyjeżdża gość z angli to nawet trawę malują przed magazynem

Kierowca

W poznańskiim oddziale farutexa panuje paskudna atmosfera. Pracownicy zatrudnieni na magazynie uzaleznieni są od osób które zachowują się jak wielkie paniska. Część obsady przygotowuje im posiłki,myje naczynia,robi zakupy. Slowem wazelina do kwadratu. Te same osoby donoszą o każdej najmniejszej bzdurze. Uważam że praca w takiej atmosferze jest toksyczna. W dodatku za grosze

@Kierowca

Część obsady w sensie, że magazynierzy czy kto? I oni to mieliby robić w trakcie godzin pracy czy po? Bo jak w trakcie to pozostali nie mają wtedy więcej roboty czy jak to jest rozwiązywane?

Rafał

Filię poznańską farutexa z punktu widzenia byłego pracownika oceniam na dno. Prace na zasufiałym magazynie i rownie brudnej mroźnia to katorga. Liderzy to komfidenci donoszacy o byle czym fałszywej Pani P. Pani P. knuje kulawe intrygi pod płaszczykiem dobroci. Odrazajaca osoba. Pracy w tym kołchozie nie polecam. Nie wierzysz. Idź popracuj.przekonasz się sam

Mogę teraz bez strachu napisać że w farutexie królują intrygi i (usunięte przez administratora) Większość liderów to turbo wazeliny i donosiciele.

Jaka atmosfera jest między działami w Farutex?

Dzień dobry, zapraszamy do rekrutacji i osobistego zapoznania się z atmosferą. Nasz firma ma ponad 1000 pracowników i kilkanaście oddziałów i działów. Wszystkie aktualne ogłoszenia znajdują się na naszej stronie w zakładce kariera https://www.bidfood.pl/oferty-pracy.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Farutex. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Tylko jeśli jesteś z nadania ewentualnie wchodzisz tak głęboko, że wychodzisz nosem. Dla pozostałych nie ma szans na rozwój. W tej chwili firma obsadzona przysłowiowym BMW - bierny, mierny, wierny i donosiciel.

Dzień dobry, w zależności od stanowiska, kwestie rozwoju, jak również warunki zatrudnienia są omawiane podczas rozmowy rekrutacyjnej. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie https://www.farutex.pl/pl/kariera/ogloszenia.

Damian

Firma ma teraz dobra pozycje na rynku?

Bongo

Kpina jednym słowem. Robota na magazynie na chłodni 3 zmiany za 2900brutto na start, po 3 miesiącach 3100brutto, dla osoby z 5-6letnim doświadczeniem, wózkami itd. ŻENADA!!!!!!!! Sami sobie pracujcie za takie grosze.

@Bongo

Każdy magazyn jest inny, więc twoje doświadczenie moze tutaj nic nie znaczyć. Tak samo jak uprawnienia na wózki. Firma wymaga, ale i tak spędzasz na wózki z 5% dniowki, a reszta czasu to fizyczne zajezdzanie. jeśli myślałeś,że farutex to miejsce gdzie tylko pracuje się na wózki, to się pomyliles

@Bongo

Z wozka widlowego korzysta sie moze przez 30-60 minut w skali dnia. Tutaj na nic twoje doswiadcxenie, bo produkty musisz uzupelnic recznie, a to wymaga zaangazowania i checi do pracy. Jasne, ze 3 tony dziennie malo kto chce dzwigac, ale na tym to polega

Zostaw merytoryczną opinię o Farutex - Poznań

• Jak się pracuje w Farutex?

Zobacz opinie na temat firmy Farutex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farutex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farutex?

Kandydaci do pracy w Farutex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farutex