VOSS Automotive Polska

Legnica

Opinie o VOSS Automotive Polska

ababab 2016-04-17 10:43:19
brawo raczej nie wiedza o tej aferze bo jak to mozliwe ze tylu ludzi kontroluje faktury i prezesi podpisuja a ten dalejkradnie.
:-) 2016-04-22 08:55:46
Hura hura majówka wolne
kilof 2016-04-30 20:21:39
Jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] daje , to pies bierze takie są prawa natury.
lol 2016-05-04 11:20:56
Podaj nazwisko tej D.K jesteś za bardzo dyskretna :D idiotka!
tomcio 2016-05-05 13:55:06
jest do nich jedna oferta pracz, jako specjalista IT, wiec w dyiale informatzcynzm no i wzmaga} jest troche, bo np. dobra wiedza z zakresu produktów firmy Microsoft (klient/serwer, Win 7 Office 2010, Active Directory, DHCP, File Sharing), ale jest to na pewno roywojowa praca.
:-) 2016-05-06 09:40:02
W TV głośno o nowej firmie w Jaworze a to nie daleko ? Trochę na pewno ucieknie z VOSS kurcze przestancie juz pisać o tych romansach bo ż...........się chcę każdy jest kowalem swojego życia!
Stara hala☺ 2016-05-06 12:00:05
Nie wiem co was w tej firmie trzyma...chyba ze umowa na stale. Jest tyle innych firm ktore daja dobrze zarobic i nadgodziny wyplacaja co miesiac a nie jak w vossie co 4 miesiace.A romanse i yebakow zakladowym w kazdym zakladzie znajdziesz...tak samo jak panie szukajace przygod..a w domu maz i dzieci☺
vossman 2016-05-09 09:06:38
Są to pierwsze słowa skruchy na tym forum.Każdy popełnia błędy,pomawia,oczernia,pluje jadem.Ale nie każdy ma odwage by się do błędu przyznać.
ziel 2016-05-09 20:50:00
Hehe, a jeszcze mniej potrafi by powiedzieć to w TWARZ.
Aryjczyk 2016-05-12 08:31:47
Ludzie już nie długo dwie nowe firmy z dziedziny automotive będą więc troche ludzi odejdzie. Ja się cieszę i zarazem nie, odejdą osoby normalne i pracowite, z którymi pracuje się na poziomie i nad tym ubolewam ale zaś z drugiej strony odejdzie masa ludzi typu podpierdzielacze, oszuści, no i część tych co myślą że są zajefajni bo nic nie umieją tylko plotkują. W nowej firmie będą mieć nowe tematy do obgadywania. Mam nadzieję że z tymi co warto pracować jeszcze się spotkamy w innych firmach :)))) Natomiast jeśli chodzi o zakład to i tych co zostaną to czeka ich ciężki czas.... z braku części ludzi do pracy w produkcji.... nadgodziny... soboty....niedziele... i tak dalej. Bo przecież trzeba produkować z mniejszym personelem czy też z pełnym składem klient czeka na zamówione części... Sądzę że będą masowo zatrudniać ludzi oderwanych granatem od pługa, co będzie skutkowało reklamacjami... przecież to normalne prawda? SŁAWA WAM NORMALNI LUDZIE
a reszcie kołek w plecy.
xxxy 2016-05-15 15:42:43
Wszyscy jesteśmy popękani. Każde z nas zaczyna życie jako wodoszczelny okręt. Ale potem przydarzają się nam różne rzeczy - ludzie nas opuszczają albo nas nie kochają, albo nas nie rozumieją, albo my nie rozumiemy ich, więc tracimy, przegrywamy i ranimy się wzajemnie. I okręt zaczyna miejscami pękać. No a kiedy okręt pęka, koniec jest nieunikniony. (…) Jednak zanim pęknięcia zaczną się otwierać i ostatecznie się rozpadniemy, mija wiele czasu. I to właśnie w tym czasie możemy się nawzajem zobaczyć, bo wtedy wyzieramy zza naszych szczelin i zaglądamy przez szczeliny innych do ich wnętrza. Kiedy zobaczyliśmy swoje prawdziwe oblicza? Dopiero kiedy zajrzałeś w moje szczeliny, a ja zajrzałam w twoje. Wcześniej patrzyliśmy zaledwie na wzajemne o sobie wyobrażenia, jakbyśmy patrzyli na roletę w oknie, ale nigdy nie zaglądali do środka. Lecz jak tylko okręt zaczyna pękać, do środka może dostać się światło. Światło może się wydostać na zewnątrz.
— John Green – Papierowe miasta
Kiniol 2016-05-16 12:36:41
Co z tym UR?
UR 2016-05-16 16:40:14
Nic, cisza spokój, robimy swoje....zawsze możesz wrócić :) Zapraszamy...
ajax 2016-06-01 19:41:03
@xxxy nie wiem tylko jak się odnieść to ma konkretnie do tej firmy... w każdym razie ja bardzo chciałbym u was zdobyć zatrudnienie na stanowisku pracy Młodszy Specjalista w Dziale Personalnym - ile płacicie?
hehe 2016-06-02 10:12:53
A mówiłem, że mały w brylach to konfident. Jak to jest być taką szmatą? Ciekawe ilu kibiców sprzedałeś. Kiedyś zapłacisz za to, gnido
gość 2016-06-02 15:37:48
Ooo to prawda nie trzeba być pracownikiem tej zmiany aby problemu nie zauważyć ,zgłoście problem panu dyrektorowi a na pewno wam pomoże.Skoczki rządzą,tylko nie to stanowisko moje drogie panie.
tomcio 2016-06-02 18:44:57
hej! no a jak wygląda oferta pracy jako Pracownik Obsługi Działu Montażu? bo nie wiem jak mam się do tego zabrać, czy jest normalnie wypłacana premie i podstawa?
jedwabna 2016-06-04 19:19:43
kochani ciekawi mnie czy na stanowiskom Koordynator Systemów Zarządzania Jakością i Środowiskowego nadal jest aktualna oferta pracy - czy ktoś ma wiedzę?
słodka 2016-06-08 16:01:31
A jak sie pracuje na ramach ?
tomcio 2016-06-08 22:55:35
jak dla mnie to sam fakt, że zatrudniają na umowę o pracę, już jest b. istotny. Ustawiacz wtryskarek to wcale nie takie łatwe zajęcie, jakby się mogło wydawać.
tomcio 2016-06-11 22:34:02
Pewnie, że jak analiza jest na dobrym poziomie @zimny to wtedy można otrzymać wyższe stawki niż się zamierzało. A wypłata?
grey 2016-06-18 20:00:48
Słyszałem , że nasza słynna Pani naklejka uwielbia trzymać w swoich kieszeniach cudze telefony .
n, 2016-06-18 21:28:43
chcesz pwoiedzieć że ktoś przywłaszcza sobie cudzą własność?
:) 2016-06-26 17:35:16
Przywłaszczanie w tym zakładzie jest na porządku dziennym przez żółtych oczywiście,zwłaszcza cudzych żon lub kobiet swoich "kolegów"...
erek 2016-06-26 18:38:53
kochani, wybieram się do firmy na stanowisko Inżynier Jakości - Koordynator analiz PFMEA do Legnicy do was do pracy - czy będzie wymagane posługiwanie się narzędziami 5Why, Ishikawa i ewentualnie jakieś doszkolenia?
-\ 2016-06-27 13:52:31
Jak je swędzą to trzeba zdradzić nazwiska i miejsca pracy się zwolnią i same zostaną lub sami jak tak można przecież macie kamery ale ubaw!!!!
roman 2016-06-27 14:11:26
Czy jest tu ktoś kogo poza plotkami o romansach interesuje praca i może pomóc mi ze stanowiskiem pracownika działu montażu? Chciałbym wiedzieć dokładnie czy muszę mieć doświadczenie bo w ofercie zero na ten temat, będę wdzięczny za poważne odpowiedzi
nick 2016-06-29 11:20:37
Droga koleżanko, muszę Cię szczerze wesprzeć w Twoich nadziejach pokładanych w Vossie i w tym jak bardzo tę pracę kochasz i szanujesz. Szanuj ją, bo z takim poziomem ortografii nigdzie indziej pracy nie znajdziesz.
vovi 2016-06-29 11:46:55
Mówią, że jak chcesz schudnąć, to powinieneś dużo żałować, bo podobno żal doope ściska. Otóż nie. Chcesz schudnać to idź na Termoformowanie. Ci ludzie stamtąd niedługo znikną, albo staną się przezroczysci. Zamiast dawac im wode do picia powinni ich podpiąć pod kroplówkę z jedzeniem. Latają całe 8h przy tych stołach i zasuwają tak szybko tymi łapkami, że aż mi ich szkoda jak na nich patrze, że zarabiają tyle samo co ktoś kto 8h chodzi i nic nie robi albo związuje przewody tylko. Ktoś bardzo mądrze im skrócił czas cykli w ogóle nie biorąc pod uwage tego że jeśli cykl był dłuższy, to w tym czasie zdążali założyć przewody na drugim stole. A teraz cykle są krótsze, więc zakładasz na jednym a drugi i tak stoi i czeka. Nikt o tym nie pomyślał, a cel od razu podnieśli. Bawią mnie te wasze wyliczenia celi. Zapraszam tam na 8h porobić.
mako 2016-06-29 15:06:33
Kilka lat pracy w tym zawodzie robi swoje, nabywasz precycji i jestes perfekcjonista...
Stasia 2016-06-29 22:31:49
Zastanawiam się czy ta praca jest problematyczna czy nie za bardzo, w sensie no rozumiem, że Inżynier jakości to nie jest błaha sprawa, trochę trzeba się w roli koordynatora pewnie nachodzić i namyśleć, czy jest to prawda i czy pensja jest adekwatna?
Mała 2016-06-30 07:17:46
Wielki szacunek dla ciebie że ktoś z boku widzi ze na termoformowaniu się zasuwa
Minister 2016-06-30 11:10:53
Mi się wydaje, że generalnie jest do zarobienia tutaj sporo kasy, np. pracownik działu montazu ma całkiem niezłe zarobki i tak trzeba na to patrzeć, a nie mówić, że coś jest źle i się nie chce pracować, no co mogę powiedzieć, praca to jest praca jednak
Q 2016-06-30 14:41:59
Ty minister, jak pracownik działu montażu ma całkiem dobre zarobki to jakie ty masz. My powinniśmy zarabiać wiele więcej to na was nieroby obiboki my zasuwamy
Tomek 2016-06-30 15:50:32
@Q a możesz powiedzieć tak mniej więcej jakie masz zarobki na tym stanowisku? Przyznam, że w Legnicy wydaje mi się to być jedna z lepszych ofert pracy i chyba będę aplikował, ale wiadomo - kwestie finansowe zazwyczaj przesądzają sprawę, więc byłbym wdzięczny za odpowiedź :)
xxxy 2016-07-01 10:50:47
zarobki to ok 2000 na rękę z całą premią ,ale są działy gdzie mimo,że mają cel to jest im zabierana premia ot tak dla zasady :/
maniek 2016-07-01 10:54:14
ale premia to chyba nie jest coś co się należy, wiec nie dziwie się, że jeśli ktoś nie wyrabia premii to jej nie dostaje, dla mnie to dosyć prosta sparwa jest.. poza tym ruszyli też z rekrutacją jako Elektromechanik Utrzymania Ruchu, nie wiem tylko czy ktoś już pracował na tym stanowisku?
xxxy 2016-07-01 12:23:44
No właśnie to nie taka prosta sprawa dla osób które robią 103-105 % i zabiera się im premię smutne ale niestety prawdziwe :/
olik 2016-07-01 12:26:04
@xxxy ale w takim razie jak się motywuje zabranie tej premii? Ciężko uwierzyć, ze bez powodu lub dla przykładu. Właśnie aplikowałem na pracownika działu montażu,a powiesz, których działów to dotyczy?
niewazne 2016-07-01 13:45:46
Pracowalem w tej firmie po krotce moge powiedziec tyle warunki pracy dobre praca lekka i prosta kaleka by sobie poradzil dosyc czysto zarobki niestety mizerne przerwy co 2h co do ludzi jest paru spoko ale wiekszosc niestety obrabia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za plecami lub lata donosic polecam osoba mtore nie chca odkladac pieniedzy i lubia wegetowac odeszlem i jestem dumny znalazlem prace o normalnych zarobkach i nie tkwie w srodku czerwono czarnego przedszkola jakim niestety jest dla mnie voss ps. Jezeli masz rodzine na utrzymaniu lub jakies ambitne plany lu cele unikaj tej firmy szerokim lukiem .
osvald 2016-07-01 13:58:32
cieszą mnie pozytywne informacja o zarobkach i wynagrodzeni powyżej, to mnie zachęca jednak żeby wysłać cv na automatyka utrzymania ruchu u was - czy to nadal aktualne?
Uprzejma 2016-07-02 16:51:55
doświadczenie mile widziane,umiejetnosc czytania rysunku technicznego to podstawa
ww 2016-07-02 18:27:57
@osvald ale teraz takiej ofetyy przeciez nie ma :( jest inna dla pracownika dzialu montazu w Legnicy fajnie ze w oglsozeniu napisali ze sa w statnie zaoferowac m.in. stałe zatrudnienie w ramach umowy o pracę czy program szkoleniowy o profilu zawodowym
Alien 2016-07-23 21:35:05
Jest OK ! Możesz śmiało składać papiery w kadrach firmy . Ja tu pracuję 10 lat na montażu i mam co miesiąc 2000 zł na rękę i nie pękam .
Raj 2016-07-23 22:41:20
To bardzo fajnie wygląda, ogólnie to jest dobra kasa, bardzo szanuje i pozdrawiam wszystkich chętnych
Dorota 2016-08-15 16:11:24
Mam szanse pracować w tej v firmie. .. zastanawiam się. . Proszę o rady. ... pozdrawiam. .DDorota
Dorota 2016-08-15 16:12:03
milk 2016-08-15 16:13:10
@rqaj skoro już posiadasz taką kompleksową wiedzę o wynagrodzeniach w tej firmie to możesz chociaż napisać o jakich konkretnie stawkach tutaj mówimy>v ?
xxxy 2016-08-15 20:04:25
1940 stawka zasadnicza,premia 620 jeśli masz cel(104 %) nie chorowałeś,nie złapali cię na jedzeniu na stanowisku ,paleniu w czasie pracy,nie miałeś reklamacji (jeśli na całej hali nie ma celu to też zabierają premię) plus 80 zł premii frekwencyjnej.
ww 2016-08-15 21:46:54
no kazda premia uważam ze jest dobra bo to zawsze przecież sa jakies tam dodatkwoe pieniądze kotre zaaawsze będą Ci potrzebne chociaż wiadomo ze z czasem to się chce żeby te zarobki byy większe jak się zdobywa jakies doświadczenie w pracy przecież..:)
Zostaw swoją opinię o VOSS Automotive Polska - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VOSS Automotive Polska