Profil firmy VOSS Automotive Polska

Obserwuj
Dodaj opinię

Opinie o VOSS Automotive Polska

koro 2016-04-03 18:28:15
No często to tak jest, że jak pracownika zwolnią to przychodzi na forum wylać swoje złości. W sumie to się temu nie dziwię...ale chyba nie jest tak źle w VOSS. Widziałem ofertę na elektromechanika utrzymania ruchu w Legnicy. Można liczyć na umowę o pracę i pakiet socjalny.
sdf 2016-04-04 11:14:45
skoro są tacy wspaniali to pewno szybko prace znajdą... w lepszej firmie, za lepsze pieniądze... tak gdzie to pracownicy podejmują decyzje... nie ma kierowników, brygadzistów i grupowych... tylko kto wtedy będzie winny ?
Huah 2016-04-04 17:31:15
Praca lekka tylko ludzie ciezcy czasami za ciezcy ...
janek 2016-04-04 20:00:01
Witam,

Pracuje w branży automotiv i chciałbym się zapytać jakich rzędów zarobki można się spodziewać?
pionek 2016-04-04 22:53:29
1700 na rękę i traktowanie jak śmiecia. Warto spróbować ;)
Hmmm.. 2016-04-05 13:26:33
Dobrze Pionek napisales ze traktuja pracownika jak smiecia...premie ciagle zabieraja i my sie na to godzimy nic z tym nie robiac.Tylko majac 7 miesieczna umowe nic z tym nie zrobimy.A jeszcze te nowe wytyczne 103%..zrobisz cala premia o ile kierownik nie zabierze, mniej jak 98% zero premi. Czekam tylko konca umowy i sama zrezygnuje. Na pracuj.pl znow rekrutacja potrzebuja pracownikow.Nie polecam pracy w tej firmie.
Bartek 2016-04-05 18:40:18
Chłopaki podajecie zarobki ale nie dopisujecie na jakim stanowisku @pionek przecież każde stanowisko ma inne warunki zatrudnienia umowa + zarobi, napisz o które dokładnie chodzi
janek 2016-04-05 20:16:10
Obecnie jest na stanowisku logistycznym i bez żadnych nadgodzin niewiele więcej niż 1500zł. Traktowanie to samo choć nie dawno dostałem umowę i zapisałem się do związków, więc z traktowaniem powinno się poprawić. A pracownik na produkcji ma jakieś 200zł brutto mniej.

Mianowicie zarobki na poszczególnych stanowiskach:
pracownik produkcji ok 1950brutto
operator wózka 2100 brutto
lider ok 3000brutto
chwdv 2016-04-07 17:35:54
Ludzie to tylko Voss :) nie warto się ścierać. Jest tyle pracy że jak ktoś chce pracować to będzie ,i nieważne w jakim się jest wieku. A że mały w brylach to konfident i biedak leśny to prawda :) aha ,oddawaj kolaka bucu ;)
Madrzejsza 2016-04-07 22:24:20
Mala suczka D.K. w brylkach.Nie jednej osobie nabajerowal i nie jedna pewnie uwierzyla.Dziewczyny gdzie wy macie oczy.Jeszcze troche to mu zacznijcie dawac dupi moze tak sprobujecie wejsc w Vossie na lepsze stanowisko.Zenada co sie tam dzieje w tej firmie.Jestem ciekawa ile juz malzensw sie rozpadlo jak tak dalej bajeruje Was dziewczyny.Mialam z nim stycznosc i wiem co gada.Juz mam z nim spokuj od kad tam nie pracuje.Leci prawie na kazda.A jak slodko obiecuje.Dziwie sie ze dopiero teraz go zauwazyliscie.Uwazajcie dziewczyny.Nie badzcie naiwne.Odmowilam i nie zaluje.Robil wszystko zeby mnie zwolnili.Wspolczuje jak sie czuje ta co mu daje.
Madrzejsza 2016-04-07 22:33:34
Ten zaklad to jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Premie uwalaja a zadania byly coraz wieksze.A D.K.To juz ma we krwi okradac.MQB to najwieksze plotkary siedza wielkimi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i patrza kogo wyrwac zeby wejsc na wiekszy szczebel.Zacznijcie od Malego w brylach dupolizuzy.Siedzicie tylko i obrabiacie innym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a same nie jestescie lepsze.Nigdy bym tam nie wrocila.Tam tylko maja ci co liza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] albo sami daja.
Madrzejsza 2016-04-07 23:07:21
Patologia nic wiecej.
Jurek 2016-04-07 23:14:30
Stara hala zawsze sie trzymala to przyznam.Co do nowej hali to nie wszyscy sa tacy jak piszesz.Ale co do MQB to fakt siedza kwoki i obgaduja same qurwy a w domu mile zonki
Hhh... 2016-04-08 01:50:56
Na scr to samo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co na mqb.Same plotkary na odizolce ktore ledwo w krzeslach sie mieszcza ze swoimi wielkimi tylkami. Co zmiana to lepsza..obsciskiwanie,tulenie,pocalunki...jeszcze troche to na stole do odizolowania dziecko sobie zrobia buhahaha...patologia sie dzieje w tym zakladzie az w oczy kole...
Gddk 2016-04-08 06:42:25
Madzrzejsza co odmowilas pracy i cie uwalil czy co?Bo tak napisalas.Takich jak maly w brylkach pewnie jest wiecej.A wy jestescie inne?Sama pewnie tez nie lepsza jestes a teraz sie chcesz wybielic.Zaklad jak kazdy.Na innych tez mobing sie szezy.Okradaja wszedzie.Zyjesz w polsce i qurestwo sie szezy.Ja bym z checia tam wrocil.Zalezy na jaki dzial trafisz.MQb faktycznie nie polecam.Ale sa inne dzialy.Na ScR moze byc
Madrzejsza 2016-04-08 07:38:00
Odmowilam nadgodzin.Bo obiecywali wieksze pieniadze a mi sie niechcialo.Kazdy nieraz chce miec wolne.Nowa hala najgorsza.Nie chce mi sie pisac juz o tym zakladzie pozegnalam sie z nim i pracuje jak normalny czlowiek
niezadowoleni 2016-04-08 18:53:35
Jesteśmy już w trakcie pisania i tłumaczenia listu który zostanie wysłany drogą mailową i tradycyjną pocztą do Voss w Niemczech. Ciekawe czy wiedzą o przekrętach kierownika UR? A i parę innych osób powinno się obawiać.Będzie ciekawie :)
Axo 2016-04-14 08:06:23
Wynoszenie spraw firmy poza zakład pracy powinno być karane dyscyplinarnie.Z takimi konfidentami nie ma sie co pi.......ić.
ababab 2016-04-17 10:43:19
brawo raczej nie wiedza o tej aferze bo jak to mozliwe ze tylu ludzi kontroluje faktury i prezesi podpisuja a ten dalejkradnie.
:-) 2016-04-22 08:55:46
Hura hura majówka wolne
kilof 2016-04-30 20:21:39
Jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] daje , to pies bierze takie są prawa natury.
lol 2016-05-04 11:20:56
Podaj nazwisko tej D.K jesteś za bardzo dyskretna :D idiotka!
tomcio 2016-05-05 13:55:06
jest do nich jedna oferta pracz, jako specjalista IT, wiec w dyiale informatzcynzm no i wzmaga} jest troche, bo np. dobra wiedza z zakresu produktów firmy Microsoft (klient/serwer, Win 7 Office 2010, Active Directory, DHCP, File Sharing), ale jest to na pewno roywojowa praca.
:-) 2016-05-06 09:40:02
W TV głośno o nowej firmie w Jaworze a to nie daleko ? Trochę na pewno ucieknie z VOSS kurcze przestancie juz pisać o tych romansach bo ż...........się chcę każdy jest kowalem swojego życia!
Stara hala☺ 2016-05-06 12:00:05
Nie wiem co was w tej firmie trzyma...chyba ze umowa na stale. Jest tyle innych firm ktore daja dobrze zarobic i nadgodziny wyplacaja co miesiac a nie jak w vossie co 4 miesiace.A romanse i yebakow zakladowym w kazdym zakladzie znajdziesz...tak samo jak panie szukajace przygod..a w domu maz i dzieci☺
vossman 2016-05-09 09:06:38
Są to pierwsze słowa skruchy na tym forum.Każdy popełnia błędy,pomawia,oczernia,pluje jadem.Ale nie każdy ma odwage by się do błędu przyznać.
ziel 2016-05-09 20:50:00
Hehe, a jeszcze mniej potrafi by powiedzieć to w TWARZ.
Aryjczyk 2016-05-12 08:31:47
Ludzie już nie długo dwie nowe firmy z dziedziny automotive będą więc troche ludzi odejdzie. Ja się cieszę i zarazem nie, odejdą osoby normalne i pracowite, z którymi pracuje się na poziomie i nad tym ubolewam ale zaś z drugiej strony odejdzie masa ludzi typu podpierdzielacze, oszuści, no i część tych co myślą że są zajefajni bo nic nie umieją tylko plotkują. W nowej firmie będą mieć nowe tematy do obgadywania. Mam nadzieję że z tymi co warto pracować jeszcze się spotkamy w innych firmach :)))) Natomiast jeśli chodzi o zakład to i tych co zostaną to czeka ich ciężki czas.... z braku części ludzi do pracy w produkcji.... nadgodziny... soboty....niedziele... i tak dalej. Bo przecież trzeba produkować z mniejszym personelem czy też z pełnym składem klient czeka na zamówione części... Sądzę że będą masowo zatrudniać ludzi oderwanych granatem od pługa, co będzie skutkowało reklamacjami... przecież to normalne prawda? SŁAWA WAM NORMALNI LUDZIE
a reszcie kołek w plecy.
xxxy 2016-05-15 15:42:43
Wszyscy jesteśmy popękani. Każde z nas zaczyna życie jako wodoszczelny okręt. Ale potem przydarzają się nam różne rzeczy - ludzie nas opuszczają albo nas nie kochają, albo nas nie rozumieją, albo my nie rozumiemy ich, więc tracimy, przegrywamy i ranimy się wzajemnie. I okręt zaczyna miejscami pękać. No a kiedy okręt pęka, koniec jest nieunikniony. (…) Jednak zanim pęknięcia zaczną się otwierać i ostatecznie się rozpadniemy, mija wiele czasu. I to właśnie w tym czasie możemy się nawzajem zobaczyć, bo wtedy wyzieramy zza naszych szczelin i zaglądamy przez szczeliny innych do ich wnętrza. Kiedy zobaczyliśmy swoje prawdziwe oblicza? Dopiero kiedy zajrzałeś w moje szczeliny, a ja zajrzałam w twoje. Wcześniej patrzyliśmy zaledwie na wzajemne o sobie wyobrażenia, jakbyśmy patrzyli na roletę w oknie, ale nigdy nie zaglądali do środka. Lecz jak tylko okręt zaczyna pękać, do środka może dostać się światło. Światło może się wydostać na zewnątrz.
— John Green – Papierowe miasta
Kiniol 2016-05-16 12:36:41
Co z tym UR?
UR 2016-05-16 16:40:14
Nic, cisza spokój, robimy swoje....zawsze możesz wrócić :) Zapraszamy...
ajax 2016-06-01 19:41:03
@xxxy nie wiem tylko jak się odnieść to ma konkretnie do tej firmy... w każdym razie ja bardzo chciałbym u was zdobyć zatrudnienie na stanowisku pracy Młodszy Specjalista w Dziale Personalnym - ile płacicie?
hehe 2016-06-02 10:12:53
A mówiłem, że mały w brylach to konfident. Jak to jest być taką szmatą? Ciekawe ilu kibiców sprzedałeś. Kiedyś zapłacisz za to, gnido
gość 2016-06-02 15:37:48
Ooo to prawda nie trzeba być pracownikiem tej zmiany aby problemu nie zauważyć ,zgłoście problem panu dyrektorowi a na pewno wam pomoże.Skoczki rządzą,tylko nie to stanowisko moje drogie panie.
tomcio 2016-06-02 18:44:57
hej! no a jak wygląda oferta pracy jako Pracownik Obsługi Działu Montażu? bo nie wiem jak mam się do tego zabrać, czy jest normalnie wypłacana premie i podstawa?
jedwabna 2016-06-04 19:19:43
kochani ciekawi mnie czy na stanowiskom Koordynator Systemów Zarządzania Jakością i Środowiskowego nadal jest aktualna oferta pracy - czy ktoś ma wiedzę?
słodka 2016-06-08 16:01:31
A jak sie pracuje na ramach ?
tomcio 2016-06-08 22:55:35
jak dla mnie to sam fakt, że zatrudniają na umowę o pracę, już jest b. istotny. Ustawiacz wtryskarek to wcale nie takie łatwe zajęcie, jakby się mogło wydawać.
tomcio 2016-06-11 22:34:02
Pewnie, że jak analiza jest na dobrym poziomie @zimny to wtedy można otrzymać wyższe stawki niż się zamierzało. A wypłata?
grey 2016-06-18 20:00:48
Słyszałem , że nasza słynna Pani naklejka uwielbia trzymać w swoich kieszeniach cudze telefony .
n, 2016-06-18 21:28:43
chcesz pwoiedzieć że ktoś przywłaszcza sobie cudzą własność?
:) 2016-06-26 17:35:16
Przywłaszczanie w tym zakładzie jest na porządku dziennym przez żółtych oczywiście,zwłaszcza cudzych żon lub kobiet swoich "kolegów"...
erek 2016-06-26 18:38:53
kochani, wybieram się do firmy na stanowisko Inżynier Jakości - Koordynator analiz PFMEA do Legnicy do was do pracy - czy będzie wymagane posługiwanie się narzędziami 5Why, Ishikawa i ewentualnie jakieś doszkolenia?
-\ 2016-06-27 13:52:31
Jak je swędzą to trzeba zdradzić nazwiska i miejsca pracy się zwolnią i same zostaną lub sami jak tak można przecież macie kamery ale ubaw!!!!
roman 2016-06-27 14:11:26
Czy jest tu ktoś kogo poza plotkami o romansach interesuje praca i może pomóc mi ze stanowiskiem pracownika działu montażu? Chciałbym wiedzieć dokładnie czy muszę mieć doświadczenie bo w ofercie zero na ten temat, będę wdzięczny za poważne odpowiedzi
nick 2016-06-29 11:20:37
Droga koleżanko, muszę Cię szczerze wesprzeć w Twoich nadziejach pokładanych w Vossie i w tym jak bardzo tę pracę kochasz i szanujesz. Szanuj ją, bo z takim poziomem ortografii nigdzie indziej pracy nie znajdziesz.
vovi 2016-06-29 11:46:55
Mówią, że jak chcesz schudnąć, to powinieneś dużo żałować, bo podobno żal doope ściska. Otóż nie. Chcesz schudnać to idź na Termoformowanie. Ci ludzie stamtąd niedługo znikną, albo staną się przezroczysci. Zamiast dawac im wode do picia powinni ich podpiąć pod kroplówkę z jedzeniem. Latają całe 8h przy tych stołach i zasuwają tak szybko tymi łapkami, że aż mi ich szkoda jak na nich patrze, że zarabiają tyle samo co ktoś kto 8h chodzi i nic nie robi albo związuje przewody tylko. Ktoś bardzo mądrze im skrócił czas cykli w ogóle nie biorąc pod uwage tego że jeśli cykl był dłuższy, to w tym czasie zdążali założyć przewody na drugim stole. A teraz cykle są krótsze, więc zakładasz na jednym a drugi i tak stoi i czeka. Nikt o tym nie pomyślał, a cel od razu podnieśli. Bawią mnie te wasze wyliczenia celi. Zapraszam tam na 8h porobić.
mako 2016-06-29 15:06:33
Kilka lat pracy w tym zawodzie robi swoje, nabywasz precycji i jestes perfekcjonista...
:-) 2016-06-29 18:33:03
Stasia 2016-06-29 22:31:49
Zastanawiam się czy ta praca jest problematyczna czy nie za bardzo, w sensie no rozumiem, że Inżynier jakości to nie jest błaha sprawa, trochę trzeba się w roli koordynatora pewnie nachodzić i namyśleć, czy jest to prawda i czy pensja jest adekwatna?
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VOSS Automotive Polska