VOSS Automotive Polska

Legnica

Opinie o VOSS Automotive Polska

Stara hala☺ 2016-05-06 12:00:05
Nie wiem co was w tej firmie trzyma...chyba ze umowa na stale. Jest tyle innych firm ktore daja dobrze zarobic i nadgodziny wyplacaja co miesiac a nie jak w vossie co 4 miesiace.A romanse i yebakow zakladowym w kazdym zakladzie znajdziesz...tak samo jak panie szukajace przygod..a w domu maz i dzieci☺
vossman 2016-05-09 09:06:38
Są to pierwsze słowa skruchy na tym forum.Każdy popełnia błędy,pomawia,oczernia,pluje jadem.Ale nie każdy ma odwage by się do błędu przyznać.
ziel 2016-05-09 20:50:00
Hehe, a jeszcze mniej potrafi by powiedzieć to w TWARZ.
Aryjczyk 2016-05-12 08:31:47
Ludzie już nie długo dwie nowe firmy z dziedziny automotive będą więc troche ludzi odejdzie. Ja się cieszę i zarazem nie, odejdą osoby normalne i pracowite, z którymi pracuje się na poziomie i nad tym ubolewam ale zaś z drugiej strony odejdzie masa ludzi typu podpierdzielacze, oszuści, no i część tych co myślą że są zajefajni bo nic nie umieją tylko plotkują. W nowej firmie będą mieć nowe tematy do obgadywania. Mam nadzieję że z tymi co warto pracować jeszcze się spotkamy w innych firmach :)))) Natomiast jeśli chodzi o zakład to i tych co zostaną to czeka ich ciężki czas.... z braku części ludzi do pracy w produkcji.... nadgodziny... soboty....niedziele... i tak dalej. Bo przecież trzeba produkować z mniejszym personelem czy też z pełnym składem klient czeka na zamówione części... Sądzę że będą masowo zatrudniać ludzi oderwanych granatem od pługa, co będzie skutkowało reklamacjami... przecież to normalne prawda? SŁAWA WAM NORMALNI LUDZIE
a reszcie kołek w plecy.
xxxy 2016-05-15 15:42:43
Wszyscy jesteśmy popękani. Każde z nas zaczyna życie jako wodoszczelny okręt. Ale potem przydarzają się nam różne rzeczy - ludzie nas opuszczają albo nas nie kochają, albo nas nie rozumieją, albo my nie rozumiemy ich, więc tracimy, przegrywamy i ranimy się wzajemnie. I okręt zaczyna miejscami pękać. No a kiedy okręt pęka, koniec jest nieunikniony. (…) Jednak zanim pęknięcia zaczną się otwierać i ostatecznie się rozpadniemy, mija wiele czasu. I to właśnie w tym czasie możemy się nawzajem zobaczyć, bo wtedy wyzieramy zza naszych szczelin i zaglądamy przez szczeliny innych do ich wnętrza. Kiedy zobaczyliśmy swoje prawdziwe oblicza? Dopiero kiedy zajrzałeś w moje szczeliny, a ja zajrzałam w twoje. Wcześniej patrzyliśmy zaledwie na wzajemne o sobie wyobrażenia, jakbyśmy patrzyli na roletę w oknie, ale nigdy nie zaglądali do środka. Lecz jak tylko okręt zaczyna pękać, do środka może dostać się światło. Światło może się wydostać na zewnątrz.
— John Green – Papierowe miasta
Kiniol 2016-05-16 12:36:41
Co z tym UR?
UR 2016-05-16 16:40:14
Nic, cisza spokój, robimy swoje....zawsze możesz wrócić :) Zapraszamy...
hehe 2016-06-02 10:12:53
A mówiłem, że mały w brylach to konfident. Jak to jest być taką szmatą? Ciekawe ilu kibiców sprzedałeś. Kiedyś zapłacisz za to, gnido
gość 2016-06-02 15:37:48
Ooo to prawda nie trzeba być pracownikiem tej zmiany aby problemu nie zauważyć ,zgłoście problem panu dyrektorowi a na pewno wam pomoże.Skoczki rządzą,tylko nie to stanowisko moje drogie panie.
słodka 2016-06-08 16:01:31
A jak sie pracuje na ramach ?
grey 2016-06-18 20:00:48
Słyszałem , że nasza słynna Pani naklejka uwielbia trzymać w swoich kieszeniach cudze telefony .
:) 2016-06-26 17:35:16
Przywłaszczanie w tym zakładzie jest na porządku dziennym przez żółtych oczywiście,zwłaszcza cudzych żon lub kobiet swoich "kolegów"...
-\ 2016-06-27 13:52:31
Jak je swędzą to trzeba zdradzić nazwiska i miejsca pracy się zwolnią i same zostaną lub sami jak tak można przecież macie kamery ale ubaw!!!!
nick 2016-06-29 11:20:37
Droga koleżanko, muszę Cię szczerze wesprzeć w Twoich nadziejach pokładanych w Vossie i w tym jak bardzo tę pracę kochasz i szanujesz. Szanuj ją, bo z takim poziomem ortografii nigdzie indziej pracy nie znajdziesz.
vovi 2016-06-29 11:46:55
Mówią, że jak chcesz schudnąć, to powinieneś dużo żałować, bo podobno żal doope ściska. Otóż nie. Chcesz schudnać to idź na Termoformowanie. Ci ludzie stamtąd niedługo znikną, albo staną się przezroczysci. Zamiast dawac im wode do picia powinni ich podpiąć pod kroplówkę z jedzeniem. Latają całe 8h przy tych stołach i zasuwają tak szybko tymi łapkami, że aż mi ich szkoda jak na nich patrze, że zarabiają tyle samo co ktoś kto 8h chodzi i nic nie robi albo związuje przewody tylko. Ktoś bardzo mądrze im skrócił czas cykli w ogóle nie biorąc pod uwage tego że jeśli cykl był dłuższy, to w tym czasie zdążali założyć przewody na drugim stole. A teraz cykle są krótsze, więc zakładasz na jednym a drugi i tak stoi i czeka. Nikt o tym nie pomyślał, a cel od razu podnieśli. Bawią mnie te wasze wyliczenia celi. Zapraszam tam na 8h porobić.
Mała 2016-06-30 07:17:46
Wielki szacunek dla ciebie że ktoś z boku widzi ze na termoformowaniu się zasuwa
Q 2016-06-30 14:41:59
Ty minister, jak pracownik działu montażu ma całkiem dobre zarobki to jakie ty masz. My powinniśmy zarabiać wiele więcej to na was nieroby obiboki my zasuwamy
xxxy 2016-07-01 10:50:47
zarobki to ok 2000 na rękę z całą premią ,ale są działy gdzie mimo,że mają cel to jest im zabierana premia ot tak dla zasady :/
xxxy 2016-07-01 12:23:44
No właśnie to nie taka prosta sprawa dla osób które robią 103-105 % i zabiera się im premię smutne ale niestety prawdziwe :/
niewazne 2016-07-01 13:45:46
Pracowalem w tej firmie po krotce moge powiedziec tyle warunki pracy dobre praca lekka i prosta kaleka by sobie poradzil dosyc czysto zarobki niestety mizerne przerwy co 2h co do ludzi jest paru spoko ale wiekszosc niestety obrabia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za plecami lub lata donosic polecam osoba mtore nie chca odkladac pieniedzy i lubia wegetowac odeszlem i jestem dumny znalazlem prace o normalnych zarobkach i nie tkwie w srodku czerwono czarnego przedszkola jakim niestety jest dla mnie voss ps. Jezeli masz rodzine na utrzymaniu lub jakies ambitne plany lu cele unikaj tej firmy szerokim lukiem .
Uprzejma 2016-07-02 16:51:55
doświadczenie mile widziane,umiejetnosc czytania rysunku technicznego to podstawa
Alien 2016-07-23 21:35:05
Jest OK ! Możesz śmiało składać papiery w kadrach firmy . Ja tu pracuję 10 lat na montażu i mam co miesiąc 2000 zł na rękę i nie pękam .
Dorota 2016-08-15 16:11:24
Mam szanse pracować w tej v firmie. .. zastanawiam się. . Proszę o rady. ... pozdrawiam. .DDorota
Dorota 2016-08-15 16:12:03
xxxy 2016-08-15 20:04:25
1940 stawka zasadnicza,premia 620 jeśli masz cel(104 %) nie chorowałeś,nie złapali cię na jedzeniu na stanowisku ,paleniu w czasie pracy,nie miałeś reklamacji (jeśli na całej hali nie ma celu to też zabierają premię) plus 80 zł premii frekwencyjnej.
R. 2016-08-24 15:50:39
Orientuje sie ktoś po jakim czasie od rozmowy kwalifikacyjnej można spodziewać się telefonu od nich z informacją o przyjęciu do firmy?
R. 2016-08-24 16:10:17
Tak, po rozmowie, zwykłe stanowisko na produkcjii. No powiedzieli,że się odezwą, a z racjii,że zależy mi na pracy tam czekam dość niecierpliwie na telefon więc pytam czy ktoś może wie w jakim zakresie czasowym się odzywają x)
Patataj 2016-09-01 23:09:33
Jakby ktoś chciał nagrania z rozmów na zebraniach to mogę udostępnić i nie tylko to....
biały 2016-09-05 08:40:05
żółci nie dali rady w czasie urlopów tak zarządzac ludźmi aby likwidowac " wąskie gardła" i osiągnąc cele, że teraz ludzie za ich brak kwalifikacji zapłacą premiami. Może dyrekcja powinna zorganizowac wykłady z podstaw zarządzania produkcją. Może po kliku takich miesiącach na takie stanowiska nie będą przyjmowali na zasadach " Bolka żony brat rodzony" tylko ludzi z wiedzą
Kivano 2016-09-07 21:33:01
Drogi kierowniku kiedy Pan przestaniesz zastraszać swoich pracowników! Uwarzasz się Pan za Bóg wie co, za experta z dziedzin prawa k.k oraz kpp nawet uważasz się Pan za eksperta medycznego. Moim zdaniem marnuje się Pan u nas w pracy. Może czas pomyśleć o zmianie pracy? Np. Ambergold na pewno tam pana przyjmą... bo masz pan zawodowy dryg do takich rzeczy.
nine level 2016-09-10 09:23:57
Kto uczciwie i ciężko pracował przez miesiąc cały, ten całą premię otrzymał , leser z niskimi ambicjami na wydajność , który przychodzi tylko na pogaduszki , kawkę i papieroska premii nie ma .
zwykły 2016-09-13 14:08:42
Impreza i po imprezie każdy bawił się jak mógł ale jak nisko trzeba upaść by poniżyć niepełnosprawnego i dostać czy zaliczyć glebę kilka razy na parkiecie będąc kobietą lub tańczyć z jednym z prezesów jak pewna zdesperowana żółta ,która wcześniej obgadała i rzucała epitetami w jego stronę by na końcu sama się skompromitować jak także i inne szukające przygody a jak trafiły na porządnych to niby faceci są bez jaj.Macie pewnie mężów,dzieci i co?Teraz siara.No cóż.Przecież do niczego nie doszło i nic się nie stało.To tylko impreza,kto by pamiętał kto komu co powiedział. :)
ROMERO 2016-09-13 16:55:57
Niepełnosprawny skoro umie się napić i czekać na pożal się boże obrończynie śmiechu wartą która uprzejmością nie grzeszy i kielichem powinien takich żenujących imprez unikać i schować się w skorupie w celu użalania się co do upadłej żółtej to dla niej żaden wstyd raczej normalka jak i dla paru innych "pań" żółtych chociaż ta przekroczył granice wszelkiej kultury o godności nie wspominam można oglądnąć niezły filmik nawet tych co myśleli że są niewidoczni ta pseudo imprezka służy chyba po to żeby nie robiono pewnych rzeczy w zakładzie żenująca sprawa i na to idą nasze pieniądze większość uczestników nie ma szacunku dla swoich rodzin a organizatorzy pozwalają na takie a nie inne zachowanie a powinny być wyciągnięte konsekwencje od niektórych nawet od wielkiej obrączyni inwalidów i jej zapitego obrońcy ta pani akurat nie popisała się bo nie reprezentowała sobą nic w dalszym ciągu zakładowejj imprezki raczej to co większość w stanie alkoholu serwowanego przez zakład który zapewnił również exscesy he he ciekawe co zobaczymy w przyszłym roku szkoda mi wszystkich mężów i żon oczywiście tych nieświadomych he he to do siego roku
Haha 2016-09-13 19:15:02
Kierownik Zmiany Działu Produkcji.. takie ogloszenie widnieje,widze ze zmiany,miedziany [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] juz sie wykruszyl,czy wspolnika szuka?
xxxy 2016-09-13 20:10:48
Przeczytałam i myślę,że jesteś ograniczoną osobą ,która sama siedzi w swojej skorupie a jedyne co potrafisz to obserwacja .Każdy ma prawo żyć ,bawić się a nawet upić .Każdy popełnia błędy a osoba niepełnosprawna nie jest inna od nas i nie pisz mi o szacunku do rodzin ,bo ty sam nie masz szacunku.Odnoszę wrażenie ,że pisze to osoba co dostała w pysk zresztą myślę,że zasłużenie należało się od kilku lat za wyśmiewanie się z innych bo święty Rafałku nie jesteś .Szkoda tylko ,że to wszystko działo się na naszej imprezie :( ale w ocenie tego co się działo jednak UDANEJ :) Pozdrawiam wszystkich co si dobrze bawili i mam nadziej ,że ten incydent nie zaważy na następnych imprezach :/
pracownik 2016-09-15 11:02:58
Co rozumiesz pod słowem stabilne warunki pracy? Osiem godzin pracy?Bo poza tym już nic nie jest stabilne.Jeden budynek ale różnic cała masa.Co hala inne zasady.Tylko związki jakoś nie widzą różnicy.
ROMERO 2016-09-15 15:34:37
Strzelasz w ciemno nie jestem Rafałkiem he he a ten biedaczek który się zasłaniał wypitą "panią" nie jest facetem i jak potrzebuje ochrony to nie powinien chodzić na alkoholowe imprezki gdzie większość do siebie nie ma szacunku to tobie po głębszych podobały się panie nawet o zapachu cebuli wszystkie były piękne dla was takie spotkania to miód he he ja tylko oglądałem fajny filmik nigdy bym nie stanął w obronie wypitego inwalidy czy wulgarnej baby nie brudził bym sobie rąk takimi osobami ale ktoś pewnie czuje się z tego powodu bohaterem od pijackich burd dla mnie mam kogo bronić jest kobietą z klasą którą szanuje a nie coś co udaje kobiety i w takich spotkaniach nie ma poczucia że nią jest to tyczy się tez panów chociaż nie wszystkich bo są tacy którzy wypić i się fajnie bawić ty do nich nie należysz he he Pomyśl kim jestem he he
xxxy 2016-09-15 19:25:53
Wiesz jakoś panie zwłaszcza nie domyte mnie nie obchodzą :/ ja się myję ,świetnie się bawię i jestem KOBIETĄ :) POZDRAWIAM :)
:-) 2016-09-15 21:51:34
Nic innego tylko macie znowu ,oczym pisać ''impreza'' do roboty bo zima idzie .Ta pani dała wielki popis i udaje święta ,obie strony są winne i tyle .
:-) 2016-09-16 08:56:14
Ty dobrze wiesz jaka pani i jaki popis wiec nie udawaj wariata.
MKK 2016-09-21 23:26:59
Czytam i własnym oczom nie wierzę!!! Mam nadzieję że Bóg Cię pokarze za te słowa. Idioto jakby Twoje dziecko było niepełnosprawne zamknął byś je w domu i nie pozwolił wyjść do ludzi i napić się drinka. Albo jakby Ci teraz w pracy rękę urwalo to rozumiem, że na imprezę już nigdy nie wyjdziesz??? Zastanów się co piszesz bo nie wiadomo jaki los Ciebie czeka!! A dla tego Pana "NIEPELNOSPRAWNEGO" wielkie brawa za chęć do życia :) pozdrawiam wszystkich oprócz ROMERO
Victim 2016-10-16 22:15:27
Włamania do szafek w szatniach pracowników i kradzieże są bardzo częstym zjawiskiem w tej firmie . Sam wiele razy byłem okradany .
Mordo 2016-10-18 20:41:36
Dawaj chodz napewno sobie dasz rade
Mordo 2016-10-18 20:59:16
Wydajność jakość dyscyplina + za nie chodzenie na l4
były pracownik 2016-10-20 22:12:21
Pracowałem tam 4 lata. Wymyślanie coraz to bardziej bzdurnych powodów do zarąbania premii na PKW . Kierownik ma pracowników za kompletnych idiotów. Podczas gdy sam nie panuje nad tym co się dzieje na dziale. Zmuszanie do przychodzenia do pracy w weekenedy i wieczne szarpanie się o wypłacenie pieniędzy za nadgodziny odradzam prace w tym burdelu. Poza VOSS też jest życie.
Luk 2016-11-17 18:32:21
Interesuję mnie praca na stanowisku Inżyniera Procesu. Proszę o informacje jaka atmosfera w dziale inżynierii i jak wygląda obłożenie pracą? Można koncentrować się na jednym projekcie czy prowadzi się kilka projektów w tym samym czasie? Na jakie wynagrodzenie mozna liczyć (orientacyjnie)?
No cóż 2016-11-30 21:35:22
Z przykrością muszę się z tobą zgodzić. Mam na myśli to (nie)panowanie kierownika nad tym co się tutaj wyprawia. Kompletnie nie rozumiem podejścia do ważnych spraw, np tego jak premiowani są pracownicy. Czy naprawdę nie ma znaczenia to, kogo i za co się nagradza? Jaki jest więc pożądany pracownik? Bo odnoszę wrażenie, że najbardziej ceni się tych, co mało robią a dużo oczekują. Jeżeli sądzi się, że nieroba można zmotywować, to proponuję przyjrzeć się niektórym " pracusiom". Jestem pewien, że taki pseudo-pracuś uzna, że sobie zasłużył i nadal będzie żerował na pracy innych. Jakie to smutne.
Poinformowany 2016-12-07 19:21:16
Dla tych co jeszcze nie wiedzą będzie od nowego roku będzie nowy system oceny pracownika
X 2016-12-09 12:43:29
To zacznij się starać!
Legniczanin 2016-12-10 11:29:39
Niedlugo zebranie ciekawe co znowu zaproponuje gora poza tym ze beda jak co roku uswiadamiac ludzi ile to nie bylo reklamacji itp itd ludzi to gozik obchodzi ludzie chca wkoncu konkretne stawki Voss strasznie znedznial ale kogo to obchodzi przerost biurowcow nad produkcyjnymi to jakies przegiecie ludzie uciekajcie z Vosu tam nic juz sie nie wydazy ciagle na kase oszukuja nie placa sobot za szkolenia pracownikow tez nie chca placic a niby sie nalezy OSZUSCI
Zostaw swoją opinię o VOSS Automotive Polska - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VOSS Automotive Polska