Opinie o Tel-Tom s.c. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tel-Tom s.c.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tel-Tom s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tel-Tom s.c. w Łódź

Arek Nowy wpis

Co według Was w firmie jest do zmiany ?

Livia Nowy wpis

No i tak pilnowali interesu ze Samsung zabrał firmie Aga -Win autoryzacje na naprawy. Ojejku widzę ze ktoś wreszcie dostrzegł jak fatalnie prowadziła firmę i traktowała klientów. Bardzo dobrze bo "karma zawsze wraca "co widać na tym przykładzie. Pracownicy zostali bez pracy a Pani Agnieszce już wszyscy dziękują za współpracę. Brawo Samsung

Byli pracownicy Nowy wpis
@Livia

O nie wyskakuj mi tu typie z głupimi komentarzami bo to Twoją firmę tu oceniają a nie moją z tego co mi wiadomo wszyscy pracują więc nie pisz bzdur

Maja Nowy wpis

@byli pracownicyrozumiem, że nie masz dobrej opinii na temat firmy. Dlaczego uważasz, że należy ostrzegać przed nią innych? Mógłbyś pokrótce napisać co w firmie się dzieje oraz jakie są plusy i minusy pracy w tel-tom s.c.? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które myślą nad podjęciem zatrudnienia w firmie.

byli pracownicy

A my i tak dalej ostrzegamy przed pracą w tej firmie, która dyma pracowników, po więcej informacji prosimy pisać udostępnimy na każdą prośbę :)

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Maja

@Liviarozumiem, że Tobie dobrze oceniasz tel-tom jako pracodawcę. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Co możesz powiedzieć na temat pracy w dziale, w którym pracujesz?

diko

wydaje mi się, że takie spory nie sa tutaj jednak potrzebne, nie uwazacie też tak? mozna u nich znaleźc prace też przez ich stronkę głównie wydaje mi się.

Livia

Oj chyba komuś nadepnelam poważnie na odcisk bo tak ostro reaguje i ktoś się pomyliło z tym Panie Dominiku. Widać ze winni się najcześciej tłumaczą bo to co słyszałam o byłych pracownikach to naprawdę trzeba mieć tupet i beszczelnosc w tego typu działaniach. Z tego co wiem to już prawie wszyscy odeszli od "nowego i lepszego szefa " bo było tak dobrze. Ja jestem bardzo zadowolona jak już wcześniej pisałam z pracy. Szef jest ok i oby było więcej takich pracodawców na rynku pracy.

Ludzie z małymi mózgami

Na wyrokach nie ma klauzuli o tajności więc możemy je udostępniać osobom zainteresowanym, pracodawca przełożył sobie spłatę o cztery lata?! - dobre i ma za to wyrok któremu poddał się dobrowolnie żeby uniknąć większej kary??. Szkoda komentować te bezeceństwa Panie Dominiku, jedynymi osobami wydymanymi są pracownicy firmy tel- tom s.c., a gdyby nie to że pilnowali tego interesu i dbali o to abyś miał Pan wpływy do kieszeni- nie miał byś nic bo w ogóle nie interesowałeś się firmą droga "Livio"... Wydymałeś mnóstwo osób, którym nie chciało się iść do sądu, a Ci co poszli-gwarantujemy że nie odpuszczą dochodzenia sprawiedliwości, bo nie o kasę którą ukradłeś tu chodzi ale o to abyś już nigdy nikomu nie zrobił takiego świństwa.

Livia

Nie jeden pracodawca nie płaci na czas Zusu i żyje na tym świecie. Pewnie nie płacił bo ważniejsze były wynagrodzenia dla pracownikow w trudnych czasach gdy zamiast pracować myśleli jak tu wydymac pracodawcę. A Zusu zawsze można przesunąć w płatnościach i zapłaci sie z odsetkami. Po reakcji na komentarz widac jakie małe mózgi tam pracowali a tym bardziej chęć rozpowszechniania informacji na tematy wrażliwe bez zgody osoby której to dotyczy jest napewno karalne w naszym kraju. A w firmie zajmuję sie logistyką i kontaktem z klientem.

Ludzie z małymi mózgami :)

Droga Livio!! nie wiemy czym zajmujesz w firmie tego człowieka, pewnie stoisz na czatach pod domem i ostrzegasz Jaśniepana o zbliżających się komornikach. Ponieważ pojechałaś trochę z tym komentarzem to informujemy że każda zainteresowana osoba może się do nas zwrócić o skan wyroków jakie już ma pan Dominik M. w tym skan wyroku za kradzież składek których nie odprowadzał do Zusu co najmniej od 2010r. Wystarczy podać nam swój mail na tym forum a my od razu wyślemy załączniki. Pozdrawiamy droga Livio!!!

Ludzie z małymi mózgami :)

Livio- ciekawe co u niego robisz, stoisz na czatach i ostrzegasz przed komornikami aby do mieszkania nie weszli, skoro wypisujesz takie bzdury to powiemy tak każdy, kto będzie chciał zobaczyć pełnomocny wyrok sądu- świadczący o tym że Pan Dominik M. właściciel firmy pełną gębą która jest(?!) i była firmą krzak może dać nam znać na tym portalu podając adres mailowy a my wyślemy skan wyroków bo już ma ich kilka a taki to przecież uczciwy człowiek, włącznie z tym za ZUS-y których nie płacił od co najmniej 2010 r za co dostał wyrok w zawieszeniu i nakaz spłaty. Pozdrawiamy Cię Livio!!!

Livia

Z tego co wiem to byli pracownicy to nie do końca utrzciwii ludzie bo nawet sądy im nie wierzą. Mali ludzie z małymi mózgami. Ja mam szacunek do właściciela bo był i jest mega szefem. Pracuje u niego i jestem bardzo zadowolona. A firm można mieć kilka:)))

BYLI PRACOWNICY

A czy Pan Zubel był zajrzeć do wnętrza tej firmy?? tam jest od miesięcy pusto, nikogo nie ma a firma to tzw krzak, bo Pan właściciel buja się po sądach i unika komornika :) a tak nam się zrymowało

oszukany

Bez wypłat,po wiele godzin, a jak już znudzi Ci się wolontariat to o jakąkolwiek kasę będziesz musiał dreptać do sądu.

nikt

Jak ktoś lubi głupią robotę, ale pewną to dobrze trafiłeś.

Zostaw merytoryczną opinię o Tel-Tom s.c. - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tel-Tom s.c.?

Kandydaci do pracy w Tel-Tom s.c. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tel-Tom s.c.