brak logo

tel-tom s.c.

Łódź

Opinie o tel-tom s.c.

nikt 2009-09-08 22:59
Jak ktoś lubi głupią robotę, ale pewną to dobrze trafiłeś.
1
oszukany 2014-06-05 23:06
Bez wypłat,po wiele godzin, a jak już znudzi Ci się wolontariat to o jakąkolwiek kasę będziesz musiał dreptać do sądu.
BYLI PRACOWNICY 2016-02-04 14:54
A czy Pan Zubel był zajrzeć do wnętrza tej firmy?? tam jest od miesięcy pusto, nikogo nie ma a firma to tzw krzak, bo Pan właściciel buja się po sądach i unika komornika
:) a tak nam się zrymowało
Livia 2016-02-21 19:54
Z tego co wiem to byli pracownicy to nie do końca utrzciwii ludzie bo nawet sądy im nie wierzą. Mali ludzie z małymi mózgami. Ja mam szacunek do właściciela bo był i jest mega szefem. Pracuje u niego i jestem bardzo zadowolona. A firm można mieć kilka:)))
Ludzie z małymi mózgami :) 2016-04-25 12:31
Livio- ciekawe co u niego robisz, stoisz na czatach i ostrzegasz przed komornikami aby do mieszkania nie weszli, skoro wypisujesz takie bzdury to powiemy tak każdy, kto będzie chciał zobaczyć pełnomocny wyrok sądu- świadczący o tym że Pan Dominik M. właściciel firmy pełną gębą która jest(?!) i była firmą krzak może dać nam znać na tym portalu podając adres mailowy a my wyślemy skan wyroków bo już ma ich kilka a taki to przecież uczciwy człowiek, włącznie z tym za ZUS-y których nie płacił od co najmniej 2010 r za co dostał wyrok w zawieszeniu i nakaz spłaty.
Pozdrawiamy Cię Livio!!!
Ludzie z małymi mózgami :) 2016-04-25 12:46
Droga Livio!! nie wiemy czym zajmujesz w firmie tego człowieka, pewnie stoisz na czatach pod domem i ostrzegasz Jaśniepana o zbliżających się komornikach.
Ponieważ pojechałaś trochę z tym komentarzem to informujemy że każda zainteresowana osoba może się do nas zwrócić o skan wyroków jakie już ma pan Dominik M. w tym skan wyroku za kradzież składek których nie odprowadzał do Zusu co najmniej od 2010r. Wystarczy podać nam swój mail na tym forum a my od razu wyślemy załączniki. Pozdrawiamy droga Livio!!!
Livia 2016-04-26 13:32
Nie jeden pracodawca nie płaci na czas Zusu i żyje na tym świecie. Pewnie nie płacił bo ważniejsze były wynagrodzenia dla pracownikow w trudnych czasach gdy zamiast pracować myśleli jak tu wydymac pracodawcę. A Zusu zawsze można przesunąć w płatnościach i zapłaci sie z odsetkami. Po reakcji na komentarz widac jakie małe mózgi tam pracowali a tym bardziej chęć rozpowszechniania informacji na tematy wrażliwe bez zgody osoby której to dotyczy jest napewno karalne w naszym kraju. A w firmie zajmuję sie logistyką i kontaktem z klientem.
Ludzie z małymi mózgami 2016-04-27 08:06
Na wyrokach nie ma klauzuli o tajności więc możemy je udostępniać osobom zainteresowanym, pracodawca przełożył sobie spłatę o cztery lata?! - dobre i ma za to wyrok któremu poddał się dobrowolnie żeby uniknąć większej kary??. Szkoda komentować te bezeceństwa Panie Dominiku, jedynymi osobami wydymanymi są pracownicy firmy tel- tom s.c., a gdyby nie to że pilnowali tego interesu i dbali o to abyś miał Pan wpływy do kieszeni- nie miał byś nic bo w ogóle nie interesowałeś się firmą droga "Livio"... Wydymałeś mnóstwo osób, którym nie chciało się iść do sądu, a Ci co poszli-gwarantujemy że nie odpuszczą dochodzenia sprawiedliwości, bo nie o kasę którą ukradłeś tu chodzi ale o to abyś już nigdy nikomu nie zrobił takiego świństwa.
Livia 2016-04-29 10:42
Oj chyba komuś nadepnelam poważnie na odcisk bo tak ostro reaguje i ktoś się pomyliło z tym Panie Dominiku. Widać ze winni się najcześciej tłumaczą bo to co słyszałam o byłych pracownikach to naprawdę trzeba mieć tupet i beszczelnosc w tego typu działaniach. Z tego co wiem to już prawie wszyscy odeszli od "nowego i lepszego szefa " bo było tak dobrze. Ja jestem bardzo zadowolona jak już wcześniej pisałam z pracy. Szef jest ok i oby było więcej takich pracodawców na rynku pracy.
diko 2016-05-16 23:09
wydaje mi się, że takie spory nie sa tutaj jednak potrzebne, nie uwazacie też tak? mozna u nich znaleźc prace też przez ich stronkę głównie wydaje mi się.
Maja 2017-04-26 15:22
@Livia rozumiem, że Tobie dobrze oceniasz tel-tom jako pracodawcę. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Co możesz powiedzieć na temat pracy w dziale, w którym pracujesz?
byli pracownicy 2017-04-28 07:01
A my i tak dalej ostrzegamy przed pracą w tej firmie, która dyma pracowników, po więcej informacji prosimy pisać udostępnimy na każdą prośbę :)
Maja 2017-06-09 09:28
@byli pracownicy rozumiem, że nie masz dobrej opinii na temat firmy. Dlaczego uważasz, że należy ostrzegać przed nią innych? Mógłbyś pokrótce napisać co w firmie się dzieje oraz jakie są plusy i minusy pracy w tel-tom s.c.? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które myślą nad podjęciem zatrudnienia w firmie.
Livia 2017-07-25 15:04
No i tak pilnowali interesu ze Samsung zabrał firmie Aga -Win autoryzacje na naprawy. Ojejku widzę ze ktoś wreszcie dostrzegł jak fatalnie prowadziła firmę i traktowała klientów. Bardzo dobrze bo "karma zawsze wraca "co widać na tym przykładzie. Pracownicy zostali bez pracy a Pani Agnieszce już wszyscy dziękują za współpracę. Brawo Samsung
Byli pracownicy 2017-07-28 12:07
O nie wyskakuj mi tu typie z głupimi komentarzami bo to Twoją firmę tu oceniają a nie moją z tego co mi wiadomo wszyscy pracują więc nie pisz bzdur
Maja 2017-09-08 12:51
Możecie powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Czy rzeczywiście wygląda to tak, jak opisuje @Livia? @Byli pracownicy widzę, że Ty masz odmienne informacje. Ktoś z obecnych pracowników może to wyjaśnić?
Zostaw swoją opinię o tel-tom s.c. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tel-tom s.c.