Opinie o Wuteh w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wuteh. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wuteh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wuteh w Toruń

nie zadowolony

[usunięte przez moderatora] nie wstyd panu,sprowadzasz pan tę firmę na manowce. Nie sprawdziłeś się pan jako manager,odejdź pan oszczędź pan sobie wstydu.

ona

a czy pracuje tam jeszcze [usunięte przez moderatora]? pracował na produkcji i czasem jezdził wozkiem widlowym

Pracownik w każdej dobie ma prawo do co najmniej 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku (art. 132 § 1 K.p.).

Ghost.

[usunięte przez moderatora]......... nie pracuje

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wuteh? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

nie pamiętam nazwiska ale jak ja tam pracowałem to on robił z takim kolesiem z tatuarzami laminaty

gal

no to pracuje czy robił (pracował)? [usunięte przez moderatora] to jest mnóstwo :)

mam pytanie czy pracuje w tym zakładzie [usunięte przez moderatora] co robił na produkcji

dobry

Doba firma - dobry prezes - dobry zarząd - dobrzy dyrektorowie ;) - dobrzy kierownicy - tylko czemu tak dobrze nie jest = pewnie pracownicy zawinili i może jeszcze stonka ;)

tomasz

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .........................

BRAWO

Trochę odwagi i praca się znajdzie.

A jednak cały czas tam pracujecie i trzymacie się tego zakładu jak rak torby myślicie że w innych zakładach jest inaczej cieszcie się że macie prace

krystian

prawie jak putin - kto ma swoje zdanie od razu leci - dużo dobrych ludzi co żyli tą firmą "wyszło" z tej firmy ( nie mylić tych co żyją z tej firmy ;)) zostali ci co dobrze wazelinują - trzymać tak dalej a to wszystko się [usunięte przez moderatora] wesołych świat

ktoś

Fajnie było do 2004r do puki nie było prezesa [usunięte przez moderatora]

nowy

Słyszałem, że tak fajnie jest w tej Waszej firmie, że takie perspektywy są a wy narzekacie?

sss

Panika potężna i tylko smród się unosi nad firmą tacy są posrani przed "ISO" .Mirusia na palete ,zastreczować i wywieść z firmy do Płocka z dala od tej firmy ! w zeszłą sobotę to był pięknie skacowany

mała

Samo życie - władza mózg rozmiękcza - a mamona zmienia ludzi o 100% - kto pamięta naszych rządzących kilka lat temu - czy coś się zmieniło ?

brawo

Z czego się cieszysz twój zarobek nie zmieni się przez najbliższe parę dobrych lat ceny w górę a ty w miejscu .Obiecali nam z kryzysu wyjdą będziemy zarabiać, do dzisiaj my nic a oni nowe domy, mieszkania i fury i podwyżki co roku bo mało mają, jak by mogli to by zabrali jeszcze tobie.

Czy tu naprawdę nikt nie potrafi normalnie \"zarządzać\" ???? Podchody, spychoterapia i palenie głupa zawsze kiedyś wyjdzie. Tylko ile osób musi jeszcze tego doświadczyć by otworzyć innym oczy !!! To już jest żenada!!! A zaraz będzie opłatek i fałszywe obietnice bez pokrycia - co rok to jeszcze lepiej tylko pan (usunięte przez administratora) ciągle uśmiechnięty

to może fizyczną mowę zrozumie ? zrobić mu małe przedstawienie a'la ku klux klan ?

z (usunięte przez administratora) to tylko może porozmawiać psychiatra z Mickiewicza albo Świecia nie warto się odzywać do kołysanego w betoniarce .

Zostaw merytoryczną opinię o Wuteh - Toruń

• Jak się pracuje w Wuteh?

Zobacz opinie na temat firmy Wuteh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wuteh?

Wuteh