Opinie o Wuteh w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wuteh. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wuteh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wuteh w Toruń

montaż

ja powiem tak ci wszyscy co piszą żle o wutehu to palanty bo pisać na internecie to każdy potrafi a jak mieliśmy jakieś zebrania z naszym byłym kierownikiem[usunięte przez moderatora]to kazdy łeb na dół i cisza a tu same chojraki jak wam tu tak żle to [usunięte przez moderatora]i dać szansę ludziom którzy chcą tu praować a takich jest wielu fakt niektórzy mistrzowie czy kierowik maszynowni to szkoda słów ale jak niektórym tak żle to czemu tu wracają mi osobiście żle się nie pracuje robie swoje a reszta mnie wali więc nieroby do roboty i skączcie te bzdury wypisywać powiedzcie to tym którzy wam nie pasują prosto w oczy czy może brakuje wam odwagi

stary

Czyżby pora odlotów się zaczynała ..... [usunięte przez moderatora]czy Cię naprawdę tak [usunięte przez moderatora]czy może to jakaś trauma z dzieciństwa pozostała - żyj i daj ludziom pracować a nie szukaj możliwości wykazania się przed górą ..... ludzie nie dajcie się zwariować, czy już naprawdę mózg macie tak wyprany, że sami nie myślicie ....

maszynownia O

to jest wlasnie chore ze sie odchodzi od maszyny powiedzmy po paleciaka frez okleine pile itp i na drodze spotka sie pana miroslawa i juz jest sto pytan do ... a gdzie pan idzie ? a po co ? itd a oczywiscie tzw brygadzisci to samo stosuja zeby nie podpasc miras szkoli jak trzeba . to jak tu pracowac ? praca nie jest zla tylko obecnie panuje tam zaszczucie pracownikow . CDN

astor

Odszedł kierownik, mielismy tydzien spokoju, teraz zaczal rzadzic dyrektor. Jego nowe przepisy to zabranie czajnikow i zamykanie stołówki. Otwarta jest tylko na 15 min. Mimo, ze mamy do czynienia z rozpuszczalnikami, to nie wolno nam pic. Premie przydziela dyrektor, a nie jak kiedys mistrz, a o jej przyznaniu nie decyduje to jaki kto jest pracowity i czy dobrze wykonal swoja prace. Kiedy wchodzi na hale i przylapuje kogos na rozmowie, nawet dotyczacej pracy, nie przyznaje premii.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wuteh? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń
logo firmy Specjalista ds. umów
ONDE S.A.
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Businessface Sp. z o.o.
stary

Tak tak wszystko się zgadza - trzeba najpierw trochę popracować by wyrażać swoje opinie ... kilku kierowników, szefów czy "dyrektorów" ( jak zwał to zwał ) się przez te 10 lat zmieniło i co za tym idzie zmiany będą cały czas następować - tak to już jest czy się nam podoba czy nie ... Szef szefowi nie równy .... jeden jest "świnią" inny "człowiekiem" ale to każdy może sobie sam ocenić po pewnym czasie. Jednemu na pewno ręki nie podam jak go na ulicy kiedyś spotkam ;) Ale tak naprawdę to wpływu nie mamy kto będzie naszym "szefem" "dyrem" ... bo "Król" jest tylko jeden :) - no może i dwóch hihi A dlaczego starzy milczą .... bo wiedzą jak szybko mogą wylecieć .... z dnia na dzień i już innej roboty nie znajdą - młody może pokrzyczeć bo jak nie tu - to taniej siły roboczej wszędzie jest ..... coś się znajdzie. Dlatego siedzą cichutko ....... bo ściany mają uszy ..... lubu - dubu ... lubu - dubu ... niech nam żyje Prezes naszego ....

maszynownia

A ja na pracę w w/w firmie nie narzekam. Fakt pieniążki mogły być większe to fakt, ale robię swoje to co do mnie należy i ani do mnie nikt się nie czepia ani nie ma żadnych pretensji. A ci co najwięcej narzekają to lenie i nieroby jak źle wam w wutehu to zapraszam do japońców tam na pewno będzie lepiej :) i dodam że pracuję na maszynowni. Zgodzę się że kierownik [usunięte przez moderatora]to nieuk i nie wiem co tam robi tak samo jak nowy [usunięte przez moderatora] naczytał się głupot o żabkach i próbuje wszystkich uszczęśliwić na siłę. A tak po za tymi dwiema osobami praca nie jest zła a do nich można przywyknąć. Końcowe zdanie jest takie, robić swoje i mieć tych dwóch głęboko w[usunięte przez moderatora]

szakal

tak ta firma jest nie do podrobienia nijgorszy syf jaki morze byc jest w tym zakladzie a szkolenia jakie kolwiek to tylko wielka sciema i nic wiecej ODRADZAM WSZYSTKIM TA FIRMĘ

stary

Tu przecież nigdy nie ma winnych .....robić robić robić - nie myśleć tylko robić ..... inni myślą za ciebie ..... ojjjj jak myślą aż czerwienieją ze złości .... i zawsze coś wymyślą - i nawet jak nie ma na kogo zwalić - ostatecznie można objechać nawet klienta bo ... zamówił za dużo albo nie to co akurat się robi - wiec niech żyje bałagan i "dobra" organizacja pracy i Pani co jak zwykle pozjadała wszystkie rozumy .... a tak naprawdę to szkoda słów bo powie się za dużo ....

Lewek32

No i stało się. Poprzez nagonkę kadry kolega stracił palce. Szybko , szybko, szybko, to tylko potrafią powiedzieć a jak doszło do wypadku to ani Pani od BHP o inspekcji pracy nie wspomnę. Kierownik szybko do domu uciekł jakby nic się nie stało i jak znam tę firmę całą winą zrzucą na pracownika.Porażka nic innego nie przychodzi mi na myśl.

stary

Kadra kierownicza ??? przepraszam bardzo - śmiechu warte a raczej płaczu - żeby kierować ludźmi trzeba najpierw zyskać ich szacunek - wtedy wszystko można zrobić - można liczyć na "swoich" pracowników i nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia. Niestety tutaj mamy zgraję "przydupasów" prężne chorągiewki, które robią wszystko, by tylko zarobić "srebrnika". Nie tędy droga - droga władzo :) więcej normalnej ludzkiej uczciwości - jadu już dosyć, bo później kto będzie temu winien .... pikuś ? nie nie .... to ciekawe kto ....

stary - 2010-08-17 16:53:23 Od dawna tak się ciekawie już dzieje. Jako OSTATNIA DESKA RATUNKU ZWOLNIC PSYHOLA [usunięte przez moderatora]ON SIęZNA NA TREPACH

stary

Od dawna tak się ciekawie już dzieje. Jako "stary" mogę jedynie powiedzieć, że od kilu lat przeszliśmy na system pozaludzkiego zarządzania - ludzie się już nie liczą - dobrych znających się na pracy ale mających swoje zdanie lepiej wywalić lub pozwolić im odejść - nieudaczników którymi można manipulować zatrudniać. Nie ma to jak spychoterapia - byle własny tyłek obronić ... strach ... strach ... strach panuje cały czas - a jakie zmiany przyniesie jutro ??? !!!

j.

No niestety kadra w firmie Wuteh zna się tylko na szmaceniu i poniżaniu pracowników.Ale jaki zarząd takie rządzenie.

harys

[usunięte przez moderatora]to głupcy idioci i debile

yogi

Witam z przykrością stwierdzam dopisując ze niestety jest to prawda w 100% a co do Darka kierownika to właśnie dziś wyleciał z Wuteh może się coś zmieni jest jeszcze jeden do odstrzału Kierownik Mirek były trep z wojska totalna kanalia jeżeli chodzi o prace w wuteh odradzam.

Lewek32

Niestety ale muszę się przyłączyć do wypowiedzi przedmówcy> Kadra kierownicza nie wykwalifikowana. Może na pracach budowlanych są obeznani ale jeżeli kartki do raczki nie dostana nie wiedza co do czego przykleić. Nie wspomnę o odzywkach do pracownikach takie słownictwo jakie pada z ust kadry kierowniczej jest nie do przyjęcia nawet wśród majstrów komunistycznej klasy budowlanej a my ponoć jesteśmy w UE. Nie mogę zrozumieć tego, że starzy pracownicy zatrudnieni w WUTEH-u nie "lizing" pozwalają tak sobą pomiatać. Końcowe moje zdanie jest takie jeżeli masz możliwość wyboru innego zakładu pracy zrób to wybierz inny.

Zostaw merytoryczną opinię o Wuteh - Toruń

• Jak się pracuje w Wuteh?

Zobacz opinie na temat firmy Wuteh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wuteh?

Wuteh