Opinie o Wuteh w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wuteh. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wuteh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wuteh w Toruń

Nie jestem pracownikiem Wuteh ale czytam co się u Was dzieje , dlaczego nie zbierzecie się i nie \"porozmawiacie\" z tym całym Mireczkiem ? Jak się przyzwyczaił że może tak ludzi traktować to na pewno sam się nie odzwyczaji ! Trzeba mu pomóc pokazać że świat może być inny bradziej kolorowy ! facet jest sfrustrowany i tyle a poza tym jak można dać się poniżać za 1200 zł.! To w tym Toruniu już nie ma innych zakładów, ja bym wołała myć gary w Anglii niż dać się gnoić popaprańcom za parę groszy!

mała

Panie Prezesie nie trzeba tworzyć fikcyjnych stanowisk i obstawiać się "nieudacznikami" - używać zagranicznych nazw - menagerów ... i nie tylko :) by firma stała się silną - wszystko zależy od ludzi, którzy chcą a nie tylko przyklaskują - w nich tkwi siła - jeśli takiego myślenia się nie zmieni będzie coraz gorzej !!!

Powiem tak meble to Wy macie fajne ale sprzedawcy w tym Waszym salonie, jakaś masakra, oni zniechęcą każdego nawet najwytrwalszego. totalny brak chęci do pracy, olewanie klienta i brak wiedzy na temat tego co sprzedają. Ja jestem cierpliwy ale mój wspólnik szuka dalej.tragedia

brawo

Sprawa jest prosta to jest (usunięte przez administratora)podpisać pismo na (usunięte przez administratora) do prezesa jeśli nie to inspekcja pracy myśle że pracodawca się obudzi jak nie to nałożą karę na firmę.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wuteh? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
toy

Po co to głupie gadanie - (usunięte przez administratora)... robole - śmietankę spijają wybrani !!!

maszynownia o

jakich zmian ? psychicznie chory i oblakany miroslaw ciagle wydziera ten ryj kurw-a nawet do toalety nie mozna isc bo awanture wielka zrobi i mówi zeby przy maszynie sie wyprużniać jak nie wytrzymuje . do czego tu dochodzi a takie slowa "BO JAK WY JE BIE W TEN GLUPI ŁEB" .Nie wiem co takie bydle tak dlugo tam robi ? fakt fantastycznie ludzi goni tylko brakuje łańcucha i kłódki do nogi przy każdej maszynie a panu kierownikowi bata w reku :) no i produkcja idzie :) za 1200 zl a mirek po dwóch latach pracy nie odróżnia boku od blatu he :) itp to jest fachowiec od gnania pracowników kto sie nie da wypowiedzenie od reki a ze 99 % zalogi jest z nim w konflikcie sam bedzie tam robil brak słów :) tylko sie smiac

Z dnia na dzień zamast lepiej większy syf się robi ale są tacy co od lat wciskają że jest dobrze ......

A co powiecie na temat ostatnich zmian w wutehu??

prymat

Co za miła atmosfera sie zrobiła - czyżby święta i czas świeczki zapalać dla naszych geniuszy - ciekawe co jeszcze ciekawego wymyśli jeden z drugim ;)

brawo

Oj tak tak (usunięte przez administratora) wpadł kiedyś na pomysł z bokami jak przyspieszyć pracę ,mimo że chłopacy tłumaczyli że tak niemożna będzie żle ,uparł się i kazał wykonać cóż polecenie trzeba wykonać i co się okazało .wszystko na marne pracę mieli wykonać w 5 godz.zrobili w 16godz 5 godzin zastanawiał się jak to poprawić próbowali w końcu i tak z felerem puścili bo grunt się zaczął palić. (usunięte przez administratora) się dopytywał a że mu wierzył to miał i tak wiele mądrości wprowadzał miruś ile napsuł władza ????????

powolny

A ja robie sobie powoli i wszystko mam w (usunięte przez administratora).... głupich z tytułami i głupio-mądrych bez na górze nie brakuje .... a w głowie i butach słoma .... może trzeba wymienic i zasługi ich wypisać - bo boss sam sie nie domysli ....

brawo

Odpowiedzialność Niezależnie od tego, kto jest sprawcą, a kto ofiarą, w myśl prawa odpowiedzialny za dopuszczenie mobbingu w zakładzie pracy jest przede wszystkim pracodawca. Sprawcą, czyli mobberem może być zarówno przełożony, jak i współpracownik, a nawet podwładny ofiary. Pomimo to, że sprawcami mogą być również osoby spoza kierownictwa, pracodawca będzie odpowiedzialny za wystąpienie mobbingu, ponieważ odpowiada za to, co dzieje się w zakładzie pracy. Jednak, jeżeli będzie on mógł się wykazać działaniami skierowanymi na zapobieganie temu zjawisku (bądź natychmiastową reakcją na zaistniały już problem), można mówić o zmniejszeniu odpowiedzialności (albo w pewnych przypadkach także o jej braku). Pracodawca powinien czuwać nad atmosferą w zakładzie pracy, bacznie przyglądać się zmianom w zachowaniu pracowników oraz szerzyć działania prewencyjne.

brawo

Art. 183c.§ 1. Pracownicy mają prawo do jednakowego wynagrodzenia za jednakową pracę lub za pracę o jednakowej wartości. § 2. Wynagrodzenie, o którym mowa w § 1, obejmuje wszystkie składniki wynagrodzenia, bez względu na ich nazwę i charakter, a także inne świadczenia związane z pracą, przyznawane pracownikom w formie pieniężnej lub w innej formie niż pieniężna. § 3. Pracami o jednakowej wartości są prace, których wykonywanie wymaga od pracowników porównywalnych kwalifikacji zawodowych, potwierdzonych dokumentami przewidzianymi w odrębnych przepisach lub praktyką i doświadczeniem zawodowym, a także porównywalnej odpowiedzialności i wysiłku. Art. 183d.Osoba, wobec której pracodawca naruszył zasadę równego traktowania w zatrudnieniu, ma prawo do odszkodowania w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalane na podstawie odrębnych przepisów. Art. 183e.§ 1. Skorzystanie przez pracownika z uprawnień przysługujących z tytułu naruszenia zasady równego traktowania w zatrudnieniu nie może być podstawą niekorzystnego traktowania pracownika, a także nie może powodować jakichkolwiek negatywnych konsekwencji wobec pracownika, zwłaszcza nie może stanowić przyczyny uzasadniającej wypowiedzenie przez pracodawcę stosunku pracy lub jego rozwiązanie bez wypowiedzenia.

brawo

Poszanowanie godności w pracy Główny Inspektor Pracy Anna Tomczyk wzięła udział w odbywającej się 31 sierpnia br. w Bydgoszczy konferencji podsumowującej projekt „Poszanowanie godności w pracy”, który realizowało Forum Związków Zawodowych i PIP. Forum Związków Zawodowych i będąca partnerem - Państwowa Inspekcja Pracy, podsumowały realizację projektu współfinansowanego ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt.”Poszanowanie godności w pracy”. Głównym celem projektu była poprawa świadomości w zakresie formalno-prawnych aspektów przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji w miejscu pracy, kształcenie umiejętności dotyczących diagnozowania faktów naruszania godności pracownika, a także tworzenie procedur antymobbingowych. Podczas konferencji podsumowującej realizację projektu, przewodniczący Forum Związków Zawodowych Tadeusz Chwałka podkreślił potrzebę organizacji tego typu projektów ze względu na ogromne zainteresowanie tematyką mobbingu i dyskryminacji. - Mobbing dotyczy coraz większej liczby pracowników. Mamy świadomość, że kryzys i bezrobocie to sprzymierzeńcy mobbingu, dlatego tym bardziej należało sobie postawić pytanie jak walczyć z niepokojącymi zjawiskami, gdzie się udać, żeby skutecznie je eliminować – mówił przewodniczący podkreślając, że chętnych było znacznie więcej niż planowano. - Wykonano wiele pracy, którą można określić jako „dobry krok na przód” – dodał dziękując PIP za merytoryczne wsparcie. Podziękowania i gratulacje przekazała także dyrektor Departamentu Analiz Ekonomicznych i Prognoz MPiPS Elwira Gross-Gołacka, która mówiła w swoim wystąpieniu na temat standardów zarządzania zasobami ludzkimi w kontekście równego traktowania a także przedstawicielka Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania Elżbiety Radziszewskiej. Główny Inspektor Pracy Anna Tomczyk, która merytorycznie podsumowywała realizację projektu, podkreślała przesłanki do realizacji projektu. - Zauważamy że tematyka mobbingu i dyskryminacji nie jest rozróżniania, a z punktu widzenia prawa i aspektów psychologicznych są to zupełnie dwa różne zjawiska. Widząc ten problem, podobnie jak problem niskiej świadomości, należy przeciwdziałać tym zjawiskom, a jeżeli już do nich dochodzi to wiedzieć jak naprawić złą sytuację. Z tymi przesłankami przystąpiliśmy do realizacji projektu – Główny Inspektor Pracy Anna Tomczyk podkreślała szczegółowe cele projektu. Główny Inspektor Pracy Anna Tomczyk wręczyła przewodniczącemu Forum Związku oficjalne podziękowanie „za życzliwość i efektywną współpracę przy realizacji projektu”. W dalszej części konferencji głos zabrał Jacek Okoń z GIP. Mówiąc o kodeksie etycznym i polityce antymobbingowej zwracał uwagę na potrzebę reagowania na niepożądane zjawiska także wtedy, gdy bezpośrednio nas nie dotyczą a także ustalania wewnątrzzakładowych przepisów w zakresie przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji. Psycholog z PIP, Michał Galbarczyk poruszał znaczenie osobowości mobbera, metod neutralizacji niepożądanych zachowań a także konieczność diagnozowania problemów przy współpracy ze związkami zawodowymi. Konferencję zakończyła dyskusja na temat wzmocnienia działań antymobbingowych oraz roli Komisji Trójstronnej w staraniach o ochronę praw pracowniczych. W ramach projektu „Poszanowanie godności w pracy” w całej Polsce zorganizowano cykl 16 seminariów, podczas których przeszkolono 674 osoby.

Angus

Straż pożarna już była, teraz pora na wizytę psychiatry do p.(usunięte przez administratora)

wuteh

praca w wutehu nie hańbi ale wypłata co miesiąc i te kombinowanie z odrabianiem (dajcie soboty za 100% a nie sobota pracująca a poniedziałek wolny np.)

brawo

Synuś ty też możesz być kiedyś stary ,pomyśl o swoim ojcu zanim coś powiesz na temat starych.

ernest

Wuteh to dziwna firma,kieras goni do pracy,wiadomo alkoholu w pracy pić nie można lecz nie w wutehu,tu możesz mieć nawet do3 promili i nadal pracujesz.Jednak jeśli się wykazujesz ,nie trzeba Cię gnać do pracy masz ponad 50lat i umowę na stałe szykuj się że będziesz zwolniony.Kierownictwo firmy nie toleruje staruchów.Może i mają rację?

To fakt (usunięte przez administratora)to totalna kanalia , aż dziwne że jeszcze po ryju nie dostał

siwy

Co się dzieje z ta firmą ? Do czego to dojdzie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Wuteh - Toruń

• Jak się pracuje w Wuteh?

Zobacz opinie na temat firmy Wuteh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wuteh?

Wuteh