Opinie o Wuteh w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wuteh. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wuteh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wuteh w Toruń

obcy

Na maszynowni rządzi m.łąka po niemiecku wiese- psychiczny potomek dozorców z Oświęcimia, więc nie polecam tego miejsca- no chyba że ktoś lubi być gnojony za parę groszy

fyujfuy

guzik prawda nie wiem kto wam te bajki opowiada

robert

W wutehu mają ładne premie znajomy dostał ostatnio razem z premią 2900zł myśle że warto tam się zatrudnić.

łukasz

bylem na rozmowie jako śłusarz, jak usłyszałem jaka jest umowa o prace i systemwynagradzania to ich wyśmiałem i wyszedlem-doslownie

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wuteh? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

zawiedziona

chyba ty piszesz o innej firmie bo w tej którą ja znam w toruniu na produkcji zarabia się maksymalnie brutto 2300 i to pracownik ze stażem 10 lat a jak chodzi o premię to możesz dostać do 500 zł raz na 2może 3 miesiące

bomber

są różne działy ale przeważnie wychodzi się 3tys. z premią za 8 godzin pracy nie jest zle umowy miesięczne a po 3 latach przepracowanych dostajesz umowe na 3 lata plus premie 5tyś czy 6 warto tam robić

zuza

do nieba po chleb pieszo szybciej dojde bo brama tej firmy jest blisko(usunięte przez administratora)

pytający--

Witam,mam pytanie..czy ktos z Was zna opinie,ale realna o firmie Wuteh w Toruniu?.Jakie zarobki tam sa i czy przedluzaja umowy.Prosze o realne odpowiedzi.Tez bym cchial zaznaczyc ze tam pracuje sporo ludzi...

TRY

(usunięte przez administratora) czy wie pan co się dzieje na produkcji jak są traktowani pracownicy przez kierownictwo to woła o pomstę

SZATAN

KOLEDZY WSZEDZIE JEST FAJNIE JAK TAM NAS NIEMA.WUTECH TO TAKIE (usunięte przez administratora) JAK GDZIE KOLWIEK A CO Z TA STREFA EKONOMICZNA W OSTASZEWIE ZROBILI.TYLE LUDZI GDZIE TA PRACA I JAKI SZACUNEK DO PRACOWNIKA,JAKIE UMOWY?

za 8 godzin pracy premie sa duże

ja słyszałem że tam 3 tys. mają

margo

Pracowałem na maszynowni którą zawiadywał sadysta [usunięte przez moderatora].Perwersja słowna tego człowieczka jest wprost proporcjonalna do ilości rozumu jaką posiada .Skrzywdzeni psychicznie ludzi nie powinni ze względów wydolnościowych ich psychiki być obdarzani funkcjami kierowniczymi.

nowy

Czy ktoś mi może coś powiedzieć na temat warunków pracy w sprzedaży - rozwój - kasa itp.

iso

Ale przecież mamy ISO z którego jesteśmy bardzo dumni a co nieliczny nawet się tym chwalą - a buble zwyczajnie rosną w wielka stertę - ciekawe co będzie jak koszty przerosną całą produkcję w toku :)

a on dalej skacze przy homagu czy ma juz nowa zabaweczke?

ble

poprostu ma [usunięte przez moderatora] dobre plecy ze jeszcze siedzi w wutehu a ludzie beda odchodzic z tego bałaganu

nikt

[usunięte przez moderatora] to [usunięte przez moderatora] który nie ma pojęcia o tym co robi że pracownicy przez niego odchodzą Tylko centrum się liczy i palety popsutego towaru który ktoś inny musi poprawić , a szefostwo Mu na to pozwala .Może ktoś otworzy oczy

a co tam sie dzieje ze nikt juz nie pisze

BRAWO

Gdzie ma odejśc jak tu ma najlepiej zgnoić wszystkich i zabrać kasę do kieszeni kiedyś pewnie krzywda ludzka mu wyjdzie bokiem jak [usunięte przez moderatora] tylko biednym zabiera .

Zostaw merytoryczną opinię o Wuteh - Toruń

• Jak się pracuje w Wuteh?

Zobacz opinie na temat firmy Wuteh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wuteh?

Wuteh