Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Mirek

Z mojego doświadczenia niestety wynika że znalezienie roboty nie przez agencje w dzisiejszych czasach w Niemczech graniczy z cudem. No chyba ze chcesz robić na czarno ale ja tak nie chce.

Poko

Andrze jak do konca jest z jezykiem ? Ja nie mowie jakos super rozumie niemieckie seriale filmy. Nie wiem czy to wystarczy ? Ja myslalem aby samemu wyjechac. Ile kosztuje wynajecie pokoju zachodnich DE ? Po przeczytaniu poprzednich postwo wychodzi na to że prace można dostac tylko przez agencje ?

Po niemiecku raczej wszyscy mówią nie zdarzyło się żeby przyjechał ktokolwiek co nie zna. Pomimo że na zakładzie jest dużo polaków i nie było by problemu jak by ktoś nie mówił. A z pracą to zależy do jakiego zakładu się trafi są miejsca gdzie po prostu potrzebują ludzi i praca jest na stałe i umowę ci bez problemu przedłużą a są roboty gdzie przyjeżdżasz na 4 - 5 miesięcy i nie ma znaczenia że umowe masz na 6 rozwiążą za wypowiedzeniem i wracasz do Polski. Tymi 6 miesiącami sie nie sugeruj oni po prostu mają tu taki system że umowy na tyle wystawiają. Nie wiem jak robią w Monachium wiem że tak jest w Ingolstadt, Dingolfing i w Regensburgu. Pozdro :)

Oil

malwina znacie dobrze niemiecki ? Miesliscie już rozmowe spradzajaca ze strona niemiecką ? Taka praca to pewnie na okres max 6 miesięcy. Potem trzeba wracać do domu i czekac jakiś czas na nową robotę.

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
Malwina

Grzesiek moze nie wiedzieć o jakich powierników chodzi bo to jest praca koło munchen więc może to być 5 a może 10 km od, a ingolstatd jest dalej. Jeszcze mam pyt. Znacie może kogoś pracującego jako hydraulik czy jest to praca całym rokiem w niemczech?

Grzesiek

Tak jak pisałem wcześniej nie ma z nami w Ingolstadt polerników i nic nie wiem o tej pracy. Więc w tym temacie nie pomogę. Tu są wszystkie duże agencje ale icch nie wypisze bo wiem że wtedy administrator może usunąć cały post. Musisz poszukać na necie jakie są agencje w mieście do którego jedziesz i albo wysyłać cv lub jak już będziesz na miejscu to chodzić od agencji do agencji i pytać o pracę. Dużo ludzi ma przedłużane umowy ja też tylko że pracujesz przez agencje, z zaczepieniem się bezpośrednio jest problem. Są tu ludzie którzy w jednym zakładzie pracują prawie dwa lata więc praca jest raczej stała

Hejka

Grzesiek o co chodzi z tym "polernikiem" ? Co to za zawód i praca ? Proszę odpowiedz ktoś pisał że na dane stanowisko rekrutują różne agencje a czy można gdzieś sprawdzić jakie ? Czy są tutaj osoby które dostały przez Zeitmana prace na stałe i powiedzmy pracują w jakimś miejscu ponad rok ?

Grzesiek

Standardowo niemieckie agencje dają umowy na 6 miesięcy lub na czas nieokreślony. W Ingolstadt z 6 osób załapało się do pracy bezpośrednio ale oni pracowali już ponad rok i przy tej ilości ludzi jaka tu jest to nie jest jakaś niesamowita liczba. Możesz wyjechać przez Zeitmanna a potem szukać czegoś na własną rękę. Czy ci przedłożą umowę to zależy w jakim zakładzie pracujesz i jak pracujesz - mi przedłużyli. Są zakłady które są typowo sezonowe, chłopaki pracują w firmie co stawia garaże i tam jest robota tylko od wiosny do zimy. Co do mieszkania to im jest nawet bardziej na ręke jak znajdziesz sobie mieszkanie bo wtedy zwalnia się im miejsce i mogą kogoś za ciebie tam wsadzić. W firmie tylko dajesz znać że od następnego miesiąca nie mieszkasz. Troche ludzi już tak zrobiło, musisz tylko obczaić czy będziesz miała dobry dojazd do pracy i czy się to kalkuluje. Z nami polarników nie ma więc w tym temacie nie pomogę.

Malwina

Witam, mam kilka pyt: 1. Z tego co przeczytałam to we wszystkich ofertach jest umowa na 6 miesięcy z możliwością dłuższej współpracy. Chciała bym się dowiedzieć jak z tym jest w rzeczywistości. Czy można po prostu zamieszkać w niemczech na stałe i dostać umowę bezpośrednio z tą firmą w której się pracuje? Czy po 6 miesiącach dalej jest umowa podpisywana z niemiecką agencją pracy? 2. Czy jest możliwość wynajęcia sobie małego mieszkanka wyjeżdżając do pracy przez Zeitmann? 3. Chciała bym wyjechać ze swoim mężem. I cały czas jest taka oferta pracy jako polernik koło Monachium. Wie może gdzie ta praca jest dokładnie?

Mumek

Mam pytanie może ktoś tu będzie wiedział składałem wczoraj aplikację na jedno ze stanowisk z ofert Zeitmanna i wieczorem przyszedł mi mail od jakiegoś (usunięte przez administratora) żebym pobrał jakieś kwestionariusze do wypełnienia itp. Wpisałem w google i coś tam jest że to ktoś się podszywa pod ludzi z Zeitmanna wie ktoś może coś na ten temat?

A mial ktos z was tak ze dzwonili tylko aby sprawdzic jezyk ? Do mnie jakas kobieta dzwonila juz 2 razy jak to powiedziala w celu sprawdzenia jezyka niemieckiego, 2 razy powiedziala ze jezyk jest okej i jak bedzie jakas oferta pracy to oddzwoni. Dziwne wg mnie bo do dzisiaj cisza z ich strony

ALONZO

to znaczy jest to samo, tylko tam jest E a u nas gówniane PL. Poza tym ZAROBIC 2000zł a ODŁOŻYĆ 2000zł to olbrzymia rużnica.

ALONZO

Zarobki - 2013-05-18 09:08:00 Prawda jest taka że 700 czy tam nawet 800 euro to nie są duże pieniądze. Tyle można zarobić w Polsce przy znacznie niższych cenach. Trzeba pracować tylko w dobrej firmie czy też fabryce na produkcji. W fabryce Fiata na taśmie ludzie po 2 -3 latach zarabiają takie pieniądze w Polsce albo Mana (ciężarówki) w Niepolomicach. A jak ktoś pracuje w jakiejś malej firemce czy sklepie u typowego polskiego kapitalisty to niech się nie dziwi że zarabia mało.W MAN ludzie zarbiają w porywach 2300 netto z premią. Jeśli to jest to samo co w niemczech to ja jestem pluszowy niedźwidek. Poza tym ceny żywności w DE i PL SĄ TAKIE SAME.

Fabryka

Czy do fabryki BMW jadą jacyś nowi ludzie ?

praca

Albo wystarczy być przedstawicielem handlowym w Polsce też zarobki na ręke od 2200 zł do nawet 4 tysięcy. Tam kolega powyżej jak dla Ciebie dużo to 800 euro i nie znasz języka to proponuje Holandię tam biorą ludzi nawet bez języka!!! I zarobisz właśnie 700 -900 euro.

Zarobki

Jak wyglada praca w fabrykach BMW ?

Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy w fabrykach BMW ? Jakie pytania zadają Niemcy dzwoniący z Niemiec ? A tak poza tym dziwią mnie ludzie którzy pchają się do Niemiec a nie znają nawet podstaw niemieckiego.

Hej Ryjek

Czyli te 900 euro to po odliczeniu mieszkania ? hmmm tak mniej więcej na jedzenie ile wydajecie jest tam cos na czym można podgrzać jedzenie (kuchenka itp) ? Naprawdę co jakiś czas ktoś rezygnuje ? Jak myślisz jaki może być tego powód ?

pytaniiaa

1.A ile tam w sumie Polaków pracuje na tym lotnisku ? 2.Ilu mieszka Was tam w tym domu/hotelu ? 3. Czy ktoś dojechał później z dodatkowej puli ?

ryjek

Co do pracy na lotnisku to "zadowolona" trochę podkoloryzowała. 1200 ojro to chyba tylko na nockach da się wyciągnąć, ale na nocki biorą tylko facetów. Atmosfera w domu nie wiem czy taka dobra (usunięte przez administratora) Sama praca nie jest ciężka, ścieranie kurzy na terminalu i ewentualnie jakieś biura. Wczoraj była wypłata i wszyscy mają smutne miny, bo liczyli na więcej :)

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA