Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Grzegorz

przecież już milion razy wszyscy o tym pisali zeitman ma pierdolca na punkcie języka nie wyjedziez z nimi jak nie znasz. Najpierw dzwonią do ciebie oni a potem dzwonią do ciebie z niemiec - tyle! tak robią ze wszystkimi i tak samo jest w wypadku magazynu o którym pisze kolega powyżej - byłem i wiem - to magazyny lekkerlandu! Oni nie biorą bez języka niemieckiego!!!

krisss234

A na ten magazyn to sprawdzali ci język czy nie pozdro ???????? co się pytali po niemiecki i jakie wymagania ma zeitmann pozdro ??????????

ja jadę we wtorek z nimi do Allerhausen na magazyn dlatego śledze co kto tu pisze. Wygląda to dla mnie ok

zx

a jak tam z zeitmann , miał ktoś ostatnio telefon? Do jakich miejscowości wysyłają? I czy oferty z ich strony są aktualne?

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
alonzo

akes - 2013-06-04 14:55:27 Znasz niemiecki ? ja, ich kann schon sehr gut deutsch sprechen :-)

akes

Znasz niemiecki ?

Na produkcji da się zarobić do 1200 na łapę po tym jak ci zabiorą kase za mieszkanie. Najmniej zarobiłem 950 jak były święta i było mało godzin. Mieszkanie w Weicheringu zajebiste! duże i na wiosce ja ludzi miałem fajnych i ekipa była zgrana na weekendach było wesoło. O innych mieszkaniach nic nie moge powiedzieć bo mieszkałem tylko tam. Pozdro dla arbaiterów z Ingolstadt ;)

T. z Dingolfing

zy - 2013-06-02 20:11:56 Dobra bo zeszlismy na boczny tor : kwalifikacje kolegów , ja chciałbym sie tylko dowiedziec , kto sie pochwali , jakie warunki mieszkaniowe oferuje zeitmann , realne zarobki itp?? Moga chwalic sie ludzie ktorzy pracuja w roznych branzach.Na wózku mozna zarobić od 1200 w górę ja zarobiłem max 1350 - to są kwoty po odliczneiu mieszkania. Goście co tu już są dłużej twierdzą że w sezonie można wyciągnać na nockach i sobotach do 1600 na łape po mieszkaniu ale ja tego nie potwierdzam. mieszkania ruletka od całych domów w których są zajebiste warunki po syfiaste małe mieskzania nie wiesz nigdy gdize trafisz bo to zeitmann nie decyduje tylko tu na miejscu ustalają. Ja jestem zadowolony jestem tu już 8 miesięcy i jak narazie nie szukam innej roboty

alle

Zadzwon do biura , jezeli szukasz pracy na wozkek bo nie nam forumowicza oceniac poziom znajomosci twojego jezyka pozdrawiam.

Ich suche eine arbeit in ZEITMANN als staplefahrer

Deutsch ist meine Muttersprache! Sollten Sie Probleme mit der Grammatik haben, dann schreiben Sie mir einfach und ich helfe Ihnen! Leider ist die deutsche Grammatik sehr schwierig, aber nicht unlösbar! Liebe Grusse coś takiego starczy czy nie Gut oder nein oder nicht TŁUMACZĘ Niemiecki to jest mój język ojczysty, jeżeli masz problemy z gramatyką ja ci chętnie pomogę niestety gramatyka jest bardzo trudna ale nie nie możliwa heute ist freitag ich bin schnell und ich mochte arbeitete als staplefahre Ja chciałbym pracować jako kierowca wózka widłowego ich fahre mit dem zug Ja przyjadę pociągiem TAKIE COŚ STARCZY ŻEBY DOSTAĆ PRACE W ZEITMMAN DODAM ŻE PRACOWAŁEM JUŻ W NIEMCZECH 2 MIESIĄCE W NETTO MARKEN DISCOUNT pozdro dla wszystkich szukających Gut dann bis freitag um halb zehm dobrze jestem umówieni w piatek na dziesiąta czy taki poziom języka starczy żeby dostać pracę

Ich suche eine arbeit in ZEITMANN als staplefahrer

mam pytanie jaką trzeba znać znajomość niemieckiego czy starczy was macht dein mann ich arbaitete als stalpefahrer itd poziom MOCNY A2 pozdro

zy

do PIS

A czy napisał że szuka pracy jako informatyk ?? Chłopak szuka pracy w niemczech , w rejonie Inglostadt i sie zapytał , nikt nie prosi cie o wypowiedzi jak siedzisz w polsce i jestes wybrancem narodu . Forum jest dla ludzi ktorzy za posrednictwem agencji szukaja mozliwosci zarobienia za prace godziwych pieniedzy .

wrooblinio

Szkoła średnia to technikum telekomunikacyjne , studia informatyka , a pracuje jako operator procesu na oczyszczalni ścieków a konkretnie suszarnii i spalarnii osadów . Także praca przy komputerze , ale sporo to serwisowanie i konserwowanie urzadzen, takze troche mechaniki załapałem , uprawnienia SEP do 1kV , ciepłownicze i gazownicze , wózki widłowe, uprawnienia wysokościowe , kurs pierwszej pomocy. Nie ukrywam że fajnie było by sie dostac na podobny obiekt w niemczech , ale zadowole się praktycznie kazda oferta zwiazana z praca na dluzej i mozliwosci sciagniecia po paru miesiacach zony do niemiec i osiedlenia sie . Pare lat temu pracowałem w holandii w logistyce w Dhl w Vogel , i polu golfowym Almeerderhout w Almere .Pozdrawiam

do wrooblinio

Jeżeli jesteś fachowcem: spawaczem frezerem dobrym mechanikiem to z praca nie będzie problemu na dłużej. Ale jeśli nie potrafisz robić czegoś konkretnego to może być ciężko się zahaczyć. Jakiej pracy szukasz ?

wrooblinio

Jak czytam ogólnie takie opinie typu, ja nie chce przez agencje , ile kosztuje mieszkanie w "zachodnich niemczech" to myślę sobie czy na forum są 10 latki. Po pierwsze jak nie chcesz przez agencję jechać i pytasz o cenę wynajmu mieszkań to podpowiem :GOOGLE--->wohnung zu vermieten (i na koncu miasto ktore cie interesuje) i wyszukasz sobie sam . Po 2 żeby nie pracować na początku przez agencje niemiecki musisz mieć tak jak swój język ojczysty , a sądząc po poście kiepsko jest z niemieckim , także polecam wyjazd przez agencje , jak obyjesz się z naszymi zachodnimi sąsiadami to zacznij szukać pracy bez pośredników. Ja swoją przygodę z niemcami raczej zacznę od zeitmanna ,ale mieszkanie na własną ręke. Preferuje Ingolstadt , wypowiada się ktoś z okolic jakie warunki pracy , i jakie zawody poszukiwane , i czy jest możliwość pracy na dłużej ??

alonzo

Vettel - 2013-05-29 14:16:51 Alonzo, mi też się szykuje robota w BMW, to wiadomości nieoficjalne. Do zobaczenia na torze w Abu Dabi :-)Na stanowiska kierownicze tez tam w tym BMW polakow zatrudniaja? Bo nie widzialem takich ofert z zmeitmann'a?

Vettel

alonzo

Maciek - 2013-05-28 08:53:44 Jemu nie chodzi że nie ma roboty w Niemczech tylko że ciężko znaleźć robotę bezpośrednio u pracodawcy. Jak byś chciał pracować w BMW to nie ma szans dostać się do nich bez pośrednio tylko trzeba przez agencje. Sam się o tym przekonałem. (usunięte przez administratora);)No co ty nie powiesz. A to BWM to normalnie jakiś raj czy co? Może mi chodzi o inną robotę. Wszyscy tylko BMW i BMW, już niedobrze się robi.

Maciek

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA