Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

elektryk

Ktoś skończył już ten kurs niemieckiego dla elektryków w Krakowie? Dużo ludzi odpadło? Kiedy wyjeździjcie do Niemiec? Ciężko było sie nauczyć? Liczę że ktoś się wypowie bo widzę że szukają elektryków na kolejny kurs

Wojtek

Ja jestem na magazynie BMW w Monachium. Pieniądze o których mówisz są tu do zarobienia a nawet większe jak wpadną nocki. Potwierdzam co mówisz jeśli chodzi o zalety Niemiec, przede wszystkim że blisko też to czuje jak jadę do domu. Pozdrawiam

Hej Woj..tek

To dlaczego w innych krajach jest inaczej ? Np. w Wielkiej Brytanii tam możesz samemu wyjechać i szukać pracy. Ludzie znajduja itd. chodzą po agencjach. Mam rozumieć ,że Niemcy nie są do końca nas przekonani. Setki tysięcy Polaków tam pracuje. Zarobki właściwie albo te same albo lepsze. 1100 funtów na ręke to jakieś 1300 euro. Niemcy na plus to tańsze mieszkania i najważniejsza zaleta "BLISKOSC POLSKI". Wsiadasz w samochód i te parę godzin i jesteś. Wojtek a Ty gdzie pracujesz przez Zeitmanna ??

Do aaaaa

Jeżeli jestes tak pewny swojego jezyka a Zeitmann jest taki zly czy ktos tam to wyjedz samemu do Niemiec :) Nie musisz byc na łasce zadnej agencji ciekawe jak sobie poradzisz wtedy.

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
ass

Hej Bar - 2013-04-26 02:38:43 Sluchaj a jak Twój niemiecki ? Tzn trudne byly te pytania odnosnie pracy w tym magazynie ?O BMW możesz zapomnieć, łatwiej chyba w kosmos polecieć niż dostać tam pracę. Ze względu na potrzebną wręcz akademicka znajomość niemieckiego. Gdybym znał tak dobrze niemiecki jak wymagają, to bym za taką samą kasę miał pracę w polszy. Co do tego całego Lucka, to niestety potwierdza się stara maksyma o polakach za granicą.

wózkowy

W Dingolfing na BMW trzeba dobrze jeździć wózkiem i całkiem przyzwoicie znać niemiecki pomimo że pracuje się z polakami ale tak se Niemcy wymyślili i tak ma być! Do tej pory był tam za wszystko odpowiedzialny . A teraz jest Pani która jest Niemką i jest lepsza od dawnego koordynatora Polaka. Ona do ciebie dzwoni i ona ci sprawdza język. No trzeba po prostu mówić po niemiecku. Robota jest ok mieszkania ruletka, zależy gdzie trafisz i z kim. Samo Dingolfing to mikro mieścina w której są tylko dwie ogromne fabryki i mieszkania dla arbaiterów. Kasa ok. Ja tam byłem 6 miesięcy wróciłem ze względów rodzinnych. Raczej tam rotacji nie ma jak już cię przyjmą i nie podpadniesz to będziesz tam pracował

Hej Bar

Bartek

Dobra, dobra! Dyskusja odbiega od tematu! Dostałem propozycje pracy od nich na magazyn do BMW w Dingolfing. Ktoś tam pracuje lub pracował i może mi przybliżyć jak tam jest ? Czekam na info a nie bzdury czy Polakom chce czy się nie chce pracować! Mi się chce ale oczekuje że wszystko na miejscu będzie tak jak mi przedstawili to w Polsce

TEDI

witam widzę że większość wyjeżdżających do Niemiec to ludzie jadący pierwszy raz pytania o hotele i telewizory obsługę room service są śmieszne od razu wiadomo kto jedzie tam po raz pierwszy powodzenia

Małgosia31

Gość mówi powoli i wyraźnie pyta się co robiłaś i kiedy chcesz wyjechać. Czy wszystko ci z Zeitmanna powiedzieli o mieszkaniu pracy itp. Na końcu mówi że szczegóły co do wyjazdu przedstawi ci Pani Paulina. Ja nie znam dobrze niemieckiego więc jak ja dałam sobie radę to każdy sobie poradzi. Ja się oceniam na A2 czyli trochę więcej niż podstawy. Mam troche osłuchany język przez wyjazdy więc wszystko rozumiem co do mnie mówią tylko gorzej z mówieniem.

Asia29

I jak ci poszło?

Małgosia31

Jeśli pytasz o sprzątanie na lotnisku to do mnie dzwonił wczoraj i ja też czekałam ponad tydzień. W Zeitmannie mówią że oni nie mają na niego wpływu wyślą mu twoje Cv i potem muszą czekać aż on cię sprawdzi językowo. Może zadzwoń do Pani Pauliny i dopytaj się jej kiedy będzie dzownił. Masz jej numer telefonu w mailach od niej

Asia29

Czekam już od ponad tygodnia, i ten facet z Niemiec jeszcze nie zadzwonił, czy wy też tak macie czy to tylko ja???/

A

my pracujemy na pierwszą i drugą zmianę więc nie ma dodatku za nocki i 1200 po mieszkaniu jest nie osiągalne. Faceci pewnie mogą zarobić więcej bo oni pracują na nockach. Ale ja jestem za krótko i nie miałam jeszcze wypłaty. Z tego co wszyscy gadają można zarobić do 1100 po mieszkaniu na rękę. Jak będę miała na koncie to powiem ile się dokładnie da wyciągnąć :)

HEJ A

Cześć!!! A czy można zarobić na ręke 1200 euro ?? Hmmm jesli pokoj kosztuje 300 coś to ciekawe ile Wam zostaje ???

A

na pokój przypadają dwie osoby raz się zdarzyło że umieścili trzy dziewczyny ale tylko na trzy dni. W całym hotelu może być na jakieś dwadzieścia kilka. Jest czysto ale bez jakiś szczególnych wygód zwykły hotel dla pracowników. Jak ktoś da rade pierwsze dni to potem już jest ok.

ja25

Na ile osób są w te pokoje hotelu?

Zieter

A ile dokładnie tam jest miejsc? Bo tak naprawdę to nie wiadomo ile osob jest potrzebnych?

Beata

Słyszałam że pokoje w Hotelu są na dwie osoby. Czy są szafki na klucz lub przynajmniej dostajecie klucze do pokoju? Pozdrawiam

Miśka

Zależy skąd z Polski jedziesz ale 11 godzin to taki standard przynajmniej od nas ze śląska. Z dworca Monachium wsiadasz w szybką kolej podmiejską i jesteś na lotnisku

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA