Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Asia29

Busem jechać można. Podobno prawie 11 godzin.

olkkkaaa

a do monachium jest daleko? czy jest jakaś komunikacja?

Do A

Wiesz już ile można na rękę wyciągnąć ? Pisaliście o Turkach że nie znają języka... to jak oni się tam dostali ?

A

Najbliższy market jest penny jakieś 2 - 3 km od mieszkania ale dwa razy w tygodniu jeździmy busem z firmy na zakupy

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
Są Kebaby

Jest Turek ,który sprzedaje Kebaby w pobliżu hotelu więc sprawa stołówki załatwiona.

Do Pracuje2

Oraz czy jest gdzieś blisko tego Hotelu stołówka lub sklepy?

do pracuje

aha jeszcze jedno pytanie czy dzwonił do Ciebie ktoś z Niemiec zadawał pytania ?

Do pracuje

Mam do Ciebie kilka pytań: 1. Na jakim poziomie jest twój niemiecki ? Czy uczyles/as się samemu ? 2. Czy wymagane jest konto w niemieckim banku ? Czy tez wystarczy w polskim ? 3.czy ten hotel jest duzy i warunki do zaakceptowania ? Czy jest daleko od lotniska ? w ogłoszenie jest napisane 3km. 4. czy pracujecie na umowie agencyjnej czy tez normalna umowa o prace ?

pracuje

każdy na lotnisku ma do wypracowania w miesiącu dwa weekendy (sobota i niedziela) więc jak ci się złoży to pracujesz ciurkiem i może ci wyjść 5 dni od poniedziałku do piątku, 2 dni za sobotę i niedzielę i 5 dni za kolejne od poniedziałku do piątku i wychodzi ci 12 dni. Mnie tylko ciekawi ile wyjdzie za to kasy jak będzie dobry pieniądz to moge zasuwać

12 dni

Ktoś pisał że praca jest 12 dni pod rząd... Może to ktoś wyjaśnić chodzi o osoby pracujące już tam. Czy potem jest kilka dni wolnego ??

Asia29

ktosio - 2013-04-15 18:48:58 Niby niezbyt trudne ale ja sie strasznie stresuje i zdarza mi sie zapomniec polski jezyk a co dopiero mowic po niemiecku. Natomiast jak czytam teskt to nie ma problemu moge czytać ksiazki po niemiecku bez problemu z ale mówieniem mam problem :(ja też tak mam. A mówię szybko i jak się stresuję to zdarza mi się jeszcze szybciej. mam nadzieję że ci się uda, głowa do góry. Mój e-mail jakbyś miała jakieś pytania: joan.w1984@gmail.com Daj znać jak ci poszło.

Asia29

ktosio - 2013-04-15 17:37:06 a jakie pytania mialas po niemiecku ? o prace zawod itd. ?Pytania są dość proste: ile masz lat, jak się nazywasz, czy byłaś lub pracowałaś kiedyś w Niemczech i czemu chcesz tam pracować. Jak się nauczyłaś Niemieckiego. jaki masz zawód, czy masz auto, czy autem pojedziesz do Niemiec. To chyba wszystko, bo więcej nie pamiętam. Ten Niemiec ma pytać podobno o coś podobnego. Pozdrawiam.

ktosio

a jakie pytania mialas po niemiecku ? o prace zawod itd. ?

Asia29

ktosio - 2013-04-15 16:53:36 Asia29 a jak długo uczyłaś sie niemieckiego aby opanować taki poziom no wiesz kwalifikujący Cie do pracy ? Chodziłaś na jakieś dodatkowe zajęcia?Niemiecki miałam tylko w podstawówce. Ale "wychowała się" na Niemieckich Dubbingach. A zresztą jak do mnie ktoś zadzwoni z Niemiec to nie wiadomo jak wyjdę, bo Niemcy mówią szybko a człowiek zestresowany jak sobie poradzi.

Asia29

ktosio - 2013-04-15 13:49:17 Czy do tej pracy na lotnisku dzwoni ktoś potem z Niemiec jak przejdzie sie pierwszy etap ?Podobno dzwoni, Do mnie jeszcze nie dzwonił. Czy ktoś tu się wybiera do tej pracy w tym miesiącu? z okolic Krakowa lub Kęt? Razem by było Raźniej.

Asia29

Ja też bym chciała dowiedzieć się czy daleko do sklepów. czy jest gdzieś blisko miejsca zamieszkania stołówka czy coś takiego???

Tess

Robota na lotnisku jest ciężka, cały czas bieganina i nie ma posiadywania. Troche się odzwyczaiłam bo ostatnie lata raczej miałam siedzącą pracę. Jest dużo pracy bo brakuje ludzi więc z tym na pewno nie ma problemu. Hotel do przeżycia

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA