Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Jakiego typu pytania ?

Jakiego typu pytania sa na tym tesci ?

tedi

na bavarii mówi się dialektem więc uczysz się od nowa i to jest najlepsze za to są wspaniali ludzie

gosc

czyli trudno jest tam się dostać bez dobrego niemieckiego.

gosc

dzięki za szybką odp,pozdrawiam.

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Tomasz79

Zeitmann się wycofał z bagażowych robi to do dziś jedna Wrocławska agencja na polskich umowach. Robota ok. Ale język trzeba znać bo inaczej nie zdarz egzaminu, moim zdaniem B1 to za mało. Tam jest takie słownictwo które nawet mnie po germanistyce zaskoczyło. Teraz chce jechać z zeitmannem na tego sprzątacza zalerzy mi na niemciekiej umowie. Ja mam u nich wszystkie papiery więc licze że pójdzie to sprawnie

...
@Tomasz79

jak ty tak znasz polski, gramatyke,to jak ty cymbale skonczyłes germanistyke?

gosc

Witam mam pytanie do osób które pracują na lotnisku w Monachium,przy rozładunku bagaży rekrutowały tam dwie firmy jedną z nich jest właśnie zeitmann.moje pytanie brzmi jak ta praca wygląda czy niemiecki faktycznie jest mocno potrzebny poziom B1, czy pracuję tam dużo polaków jakie są warunki mieszkaniowe.Niemieckiego uczyłem się w Liceum , komunikatywnie daje rade.rekrutowali tam ok 100 osób.z góry dziękuje za odpowiedzi.

Teresa

Hej. Zgadzam sie z Toba w 100% kto chce pracowac to bedzie pracowac my pracujemy na lotnisku 3 tydzien i nie narzekamy. Owa osoba ktora byla tak wielce nie zadowolona zrezygnowala po 1 czy tez 2 dnaich szkolenia, a po szkoleniu pracuje sie samemu duzo lepiej. PS. Pozdawiamy owa kolezanke.

Pracuję w ZEITMANN już ponad rok, w różnych firmach do celowych. Obecnie pracuję na lotnisku w Monachium, jestem bardzo zadowolony. Kto chce pracować to będzie, a kto nie - to nie. Warunki mieszkaniowe dobre wraz z internetem. Nie mam powodów narzekać.A.P.

Anika

A możesz zdradzić ile czasu tam byłas? Ile udało Ci się odłożyć do Polski?

xyz

a jadac w ciemno jakie sa szanse na znalezienie pracy? Chodzi mi głownie o to aby podszkolic jezyk z A2 na B2 co najmniej.

Wanda

Ja też maże o takiej pracy za 10 euro netto ale sorry nigdy się z taką stawką nie spotkałam. Po prostu Niemcy nie płacą takich pieniędzy za taką prace. Przykre ale prawdziwe

EwkaW

monika - 2013-03-28 14:58:15 Wiem, że ktoś już pojechał na lotnisko... jak tam praca? Zdajcie relację ;)ja dzwoniłam, by się dowiedzieć ale stawka niska więc szukam dalej, możliwe, ze za pomoc kuchenną wyjadę albo pokojówkę do Niemiec.. tam stawki są od 10 euro netto

monika

Wiem, że ktoś już pojechał na lotnisko... jak tam praca? Zdajcie relację ;)

Anika

Tak tak jesli wiesz cos na ten temet to prosze o info

EwkaW

Anika - 2013-03-25 08:45:30 Beatko a kiedy wyjezdzasz? i czy przez firme Zeitmann na lotnisko do monachium? Pytam dlatego że tez tam jade poczatkiem kwietnia.wam chodzi o te ofertę za 9euro brutto? i praca na nocki?

Beatka

Pracowałam przez dwie niemieckie agencje na sprzątaniu i nie moge ich polecić bo zawsze były problemy z doliczeniem się wypłaty i jakimś dziwnym trafem zawsze na moją niekorzyść. Pracowałam też na opiece ale to zawsze przez polskie agencje a tam jest polska umowa na minimalnej i do tego na zleceniu. A sama praca 24h na dobę. Tu mi się podoba że jest w niemieckiej firmie a nie przez pośredników ja mam znajomych w Monachium więc mi odpadają koszty mieszkania. Jak pojadę to opisze dokładnie jak wygląda praca i czy warto jechać. Pozdrawiam

Folz

Beatka - 2013-03-23 17:36:26 Przykro mi Monia że do Ciebie nie zadzwonili ale Niemcy tacy już są. Coś im się widocznie nie spodobało i nawet nie raczyli do ciebie zadzwonić. Ja w Niemczech pracuje na sprzątaniu już 6 rok i wiem jak jest. Lubią się przyczepić z byle powodu. Ja jadę po świętach, mam dość już sprzątania po mieszkaniach, chce stałej pracy i na umowie. A tobie moge tylko żebyś się nie poddawała i dalej szukała. Głowa do góry Zeitmann to nie jedyna agencja, na pewno coś znajdzieszBeatko, możesz podać (jeśli znasz) nazwy innych agencji ? Też chcę wyjechać ale sam Zeitmann to chyba za mało aby zwiększyć procent możliwego wyjazdu.

Sa

Ja słyszałem, że dobrze płatna robota jest w Polsce :-)

Anika

Beato a czy jedziesz moze do pracy jako sprzataczka na lotnisko w monachium?

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 44 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA