Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

polakpotrfi

Ja tu jestem już prawie rok, myśle że od Zeitmanna będzie coś koło 80 osób. Nie wiem tego dokładanie tak mi się wydaje. Raczej rotacji nie ma, jakiś zwolnień też dużych nie było odkąd się tu zatrudniłem. Jak trafisz na dobre mieszkanie i ok ludzi na zmianie to nie ma powodu żeby tą robotę zmieniać. A BMW nie przyjmuje od tak dajcie 100 osób niech zaczną od jutra, tylko wszystko się odbywa stopniowo. W co jakiś czas kilka osób przybywa. Ja na razie się stąd nie ruszam

JakJestwBMW

Czemu już rok wiszą ogłoszenia do BMW? Czy jest tam tak duża rotacja czy tak dużo ludzi potrzeba? Będę wdzięczny za odpowiedz od osoby co tam pracuje? Interesuje mnie to bo mam tam wyjechać do pracy przez Zeitmanna

Mareczek

ja wiem że ma być 10 nowych miejsc na widlakach na BMW

polakpotrfi

nie tylko zeitmann szuka ale też jakieś pięć innych niemeickich agencji. Na magazynie już od zeszłego tygodnia krążą plotki że będą nowych przyjmować i każdy chce znajomych albo rodzine wkręcić więc nie łódzcie się że niewadomo ile ludzi przyjmą. Tutaj też żądza kontak i znajomości tak jak w Polsce. Ja też będę brata wkręcał

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
Maciek

Znowu zaczęli szukać do BMW, do kogoś dzwonili, mówili od kiedy robota? Ja się ostatnim razem nie dostałem się przez niemiecki. Powiedzieli że zasłabo mówie. Jak ktoś coś wie niech napisze

Robi

tak jak wszystkie rozmowy po niemiecku z Zeitmannem przewalcują cię po niemiecku tak że potem jak do Ciebie dzwoni jakiś Helmut żeby sprawdzić czy się z tobą dogada to szprechasz z nim jakbyś 20 lat w RFNie siedział :D A tak na poważnie to standard gdzie pracowałeś co robiłeś, jakimi samochodami jeździłeś czy umiesz z przyczepą jak długo jeździsz itp po prostu trzeba znać ten niemiecki i nawet w prosty sposób mówić - nawijać. Ja znam ich zdaniem za kiepsko. aLe będę drugi raz próbował się tam dostać bo dobre opinie o nich krążą. Życzę powodzenia i pozdrawiam

Ja też chce na kierowce

Hej! JA wygladała rozmowa z Niemiec . Jakie pytania zadawali ?

gotard

ja pracowałem w tamtym roku przez 3 miesiące, było super ale musiałem zjechać bo żona była chora. Firma w porządku, mieszkania fajne, pieniądze zawsze na czas.

Beata

Mąż z nimi pojechał na kierowcę do Mercedesa pod Stuttgart. Dzisiaj ma pierwszy dzień pracy. Jak na razie wszystko było tak jak obiecywali. Wczoraj po przyjeździe podpisali umowę i zabrali ich na mieszkanie. Liczę że będzie ok i wypłata będzie się zgadzała. Czy jest tu ktoś kto już pracuje przez nich jako kierowca?

Hej Bogus

A skad znasz język ? Uczyłeś sie gdzieś wcześniej ???

Boguś

Jako ślusarz do zarobienia jest 1400 euro po odcięciu kasy na mieszkanie ( zarabiasz 1650 - 250 idzie na mieszkanie) chłopaki co są tu dłużej mówią że z nadgodzinami i jak sobota wpadnie da się zarobić 1600 - 1700 po mieszkaniu. Planujemy coś wynająć na własną rękę wtedy wyjdzie na pewno taniej a i może dojazd będzie lepszy. A co masz do nas dojechać bo nie słyszałem ostatnio że będą jeszcze kogoś zatrudniać? Czy gdzieś indziej jedziesz?

marek

Dobra czy nie, to się zawsze okazuje na miejscu. Z różnymi agencjami jeździłem, było tak że czasami obiecywali gruszki na wierzbie a na miejscu był obóz ale zdarzało się też tak (i to był przypadek Zeitmana) że przez telefon dziewczyna mówiła mi o niższych zarobkach jakieś 900 euro ale nie miałem roboty to pojechałem. Co się okazało? po 15-tym na konto dostałem ponad 1000 więc o co chodzi? Pewnie wolą mówić szczerze normalne stawki a nie ściemniać ludzi że zarobi się dużo siana a potem na miejscu dno...

leszek1234567

Jak dostales oferte to jedz sluchaj tego co w biurze ci mowia nie zwarzaj na glupie wpisy bo ludzie sa rozni Zeitmann dba o ludzi nic sie nie martw . Z robota jest ciezko teraz w niemczech tez powoli takze jak dostales oferte to zasuwaj kopa na szczescie Zeitmann do bardzo dobra firma

jarek 26

Bogus mam pytanie dostalem oferte jako slusarz w ingolstadt mowisz ze spoko bez obaw mozna jechac bo troche mi namieszal jeden gosc co tu rozne rzeczy wypisuje

Boguś

Ja też potwierdzam że to dobra agencja. Mam od nich robote załatwioną jako ślusarz w Ingolstadt i wszystko jest tak jak mowili. Jak coś do nich masz to napisz dokładanie o co ci chodzi a nie jakieś pierdoły!!!! Polecam agencje! Przedwszystkim za uczciwość! Kasa jest i jest na czas! Umowa niemiecka! Nie jakieś kombinacje w delegacj ma polskich umowach śmieciowych którymi (usunięte przez administratora) można sobie podetrzeć!

PatrykP

Byłem z nimi w zeszłym roku na produkcji przez 3 miesiące wakacji i byłem bardzo zadowolony, w tym roku chce jechać w sierpniu. Nie mam żadnych zastrzeżeń do nich jedyny minus to mieszkanie albo raczej osoby które w nim mieszkały. Ja polecam ich

john

Witam. Czy ktoś pracuje przez zeitmana jako kierowca? pozdr.

Śledzę uważnie co kto wypisuje tutaj bo mój mąż jest w Allershausen i też na początku bardzo obawialiśmy się wyjazdu z jakąkolwiek agencją. Dostał ofertę od Zeitmanna ale wcale to nie była najlepsza oferta finansowa jednak zdecydowaliśmy się zęby z nimi pojechał bo oni nie byli namolni i nie obiecywali cudów. Na miejscu okazało się że wszystko jest prawdą pieniądze nie są nadzwyczajene ale są na czas i jest niemiecka umowa o pracę. Na mieszkaniu jest zwyczajnie bo chłopaki które są z moim mężem bardzo dbają o porządek, wprowadzili obowiązek że każdy za sobą sprząta. Z tego co mówi to wiem że jest zadowolony a ci którym pienądze nie odpowiadały już dawno wyjechali. Osoba podająca się za chris1234 jest dość dla mnie dziwna raz że komentarze wypisuje o różnych godzinach czyli co nie chodzi do pracy? ma czas? Bo mój mąż na wypisywanie komentarzy na forum czasu ani ochoty nie ma. Poza tym jak ktoś tak dobrze zna język to czemu od tylu miesięcy nie zmieni pracy tylko wypisuje że dno że nie zadowolony. Bardzo dziwne są te komentarze, nic konkretnego nie mówią tylko jakieś w kółko bluzgi i pretensje nie wiadomo o co. Jak ktoś jedzie do pracy i jest nie zadowolony to zaraz szuka innej lepszej pracy. Dla ludzi co znają niemiecki zawsze się praca znajdzie

Marcin609

Cześć, podaj mi gdzie dokładnie pracujesz, w jakim zakładzie i co się nie zgadza? Widziałem że wiele ludzi się dobrze wypowiada o tej firmie. Skąd mam wiedzieć że po prostu nie jesteś konkurencją która wypisuje takie rzeczy? Ja mam juto jechać do Adelholznera na Bawarię na magazyn z wodą mineralną do miejscowości Siegsdorf

zły

Nie można wypisywać takich przekleństw i mieć pretensje że komentarze usuwają! To jest chamstwo a nie opinia!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA