Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

karson

Witam czy ktoś pracował jako operator koparki w tej agencji?

Bartek

A Ja byłem w Dingolfing na BMW więc temat znam dobrze. jezdzilem na widlaku byłem 4 miesiące ale musiałem zjechać do Polski. Kasa na czas, z mieszkaniami wielka niewiadomoa, raz trafisz na super mieszkanie a raz nie. Najgorzej jest z ludzmi nigdy nie wiadomo czy się z kimś na mieszkaniu dogadasz czy nie. Jak chcesz z nimi jechać na produkcjie to napewno mają Ingolstadt wiem bo kilku gości z tamtąd przyszło. i ponoć jest jeszcze Regensburg i Landshut. Ogólnie mają dobrą opinie w Niemczech i sporo ludiz przez nich ma robotę szczególnie na Bawarii. Wiem że w Monachium mają Mana fabrykę ale tam ludzi biorą tylko po szkole mechanicznej. A ty gdzie robiłeś w Monachium?

A coś więcej możesz o nich powiedzieć? Płaca w terminie? Jak z mieszkaniem? Gdzie pracowałes? Mają dobre oferty same znane firmy, chciał bym przez nich pracować w BMW. Ktoś wie czyciężko się tam dostać ?

Maxio

dobra agencja znana w Niemczech, robiłem przez nich w Monachium. polecam

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
waldek

ja jestem w Passau, plusem jest to że jak zadzwonię to panie z Krakowa mi bez problemu pomagają. W piątek skończyła mi się jedna praca, dzisiaj mam wolne a od jutra idę do nowej firmy. Nie musiałem nawet zjeżdżać do Polski.

Józek

my jesteśmy z nimi przy granicy z Francją ale tu są sami murarze, cieśle i zbrojarze - tynkarzy nie ma. Firma ok, tylko czasu mało dali na zastanowienie czy sie chce jechać czy nie ale ja nie żałuje wszystko jest jak należy, pieniądze się zgadzają i są na czas. jak możesz z nimi jechać to nie ma czego się co bać. Nam załawiała robote dziewczyna z biura w krakowie Pani Monika. Mają jeszcze biuro w Niemczech gdzieś na Bawarii chyba

zainteresowany

Witam czy ktos dostał pracę przez tą firmę w budowlance konkretnie jako tynkarz maszynowy !!

Pola

Ja jadę z nimi do Niemiec na sprzątanie na lotnisko. Jestem w dobrym kontakcie z Panią Moniką i z tego co wiem to nie szukają nikogo do Austrii do sprzątania tylko do Niemiec. Ja znam tą firmę moja koleżanka przez nich pracuje już od ponad 3 miesięcy i jest bardzo zadowolona. Mówiła że na początku było dużo zamieszania ale teraz kiedy zostali już sami ludzi którzy wiedzą po co tu przyjechali to jest bardzo ok

ania

Mam wyjechać z tą firmą do sprzątania w Austrii. Ktoś tam był? Dajcie znać bo muszę szybko się zdecydować.

ADAM

Mnie pytała o to ile mam lat, gdzie nauczyłem się niemieckiego, jaki mam zawód, skąd pochodzę, czy mam samochód, co robiłem w pracy, jakie mam uprawnienia, od kiedy mogę podjąć pracę - sorry że tak chaotycznie ale nie pamiętam dokładnie. Bo to było w takiej sensownej kolejności zadawane. Do tego można się przygotować wcześniej bo wszystkie agencje zadają takie same pytania. Tylko że drugą rozmowę masz z twoim przyszłym szefem z Niemiec i tu się zaczyna problem bo nie jest już tak łatwo. Życze powodzenia. Ja pojechałem z nimi pojechałem jako ślusarz i robiłem 7 miesięcy potem znalazłem sobie robote już bez pośredników sam. Patrze jeszcze od czasu do czasu co mają bo może coś się trafi za lepszą kasę. W zeitmannie nic nie było przekłamane, pieniądze nie były za dobre ale się zgodziłem bo mają dobrą opinie. Potem jak jesteś na miejscu możesz już szukać czegoś samemu.

xy

xxx - 2013-08-28 13:38:12 Dzisiaj dzwoniłem i mi język niemiecki sprawdzała dziewczyna wiedziałem co będzie pytać ale zmieniła kolejnośc pytań i po raz 3 nie udało się z nimi wyjechać. Zna ktoś jeszcze inną dobra agencję? Bo ta ma dobrą opinie i chciał bym jechać z kimś sprawdzonyma co to za pytania? Możesz je dokładnie zacytować. Dzięki

xxx

bobb

Chyba nie znasz niemieckich realiów. Bo 1100 na wózkach po mieskzaniu w Niemczech to stantart. W BMW masz 1400 - 1600 po mieszkaniu i to są zajebiste zarobki. To 1100 to zarabiają wszyscy bez konkretnego zawodu na produkcji. W Niemczech w rejonach gdzie dobrze płacą i jest robota to znowu jest zajebiście drogie mieszkanie. A co do CNC to taka kasa jest do zarobienia ale nie wiem jak możesz porównywać wózkowego z gościem co jest operatorem cnc! Ja jestem jednym z pierwszysch co przez Zeitmanna przyjechali do Dingoling jestem tu już ponad 1,5 roku i rozglądałem się za robotą za lepszą kase ale nie znalazłem - więc siedze tu dalej

loro

a jaka tam jest kasa w tym bmw juz po odliczeniu chaty??? bo ja mam teraz ok 2500 kumpel wyjechal do niemiec na operatora cnc na tokarke ma ponad 2000 euro to za taka kase ok alejak tu ludzie pisza ze zapieprzaja za 1100 i z tego oplaty to masakra jakas zeby sie oplacalo to 1500 to chyab minimum jest chyba ze sie tylko sprzatac umie ale chyba w bmw takiego gowna nie placa???? jak to jest???

malarz

jestem przez nich w Passau jestem zadowolony, wszystko jest tak jak mowili

martka

Dziś zadzwonili do mnie z ofertą pracy w Fabryka nazywa się BINDER i znajduje się w Steinheim na Siemenstr. koło Ulm. mówią ze (usunięte przez administratora)e miesiecznie za mieszkanie,35h tygodniowo obowiązkowo +nadgodziny,średnio na rękę miesięcznie +/- (usunięte przez administratora). czy pracował ktoś w tej firmie? proszę o informacje.

Tomeczek

To nie jest taka lekka robota jak się niektórym wydaje. Zasówać trzeba na wózku na pełnej prędkości. nie ma opierdalania jak na magazynie w Polsce. Jedynie gdzie tak się jeździ jeszcze w PL to w Schenkerze ale to wiadomo Niemeicka firma!

ygo

No ostatnio ciężko o stałą prace w Niemczech więc jak ktoś się załapał to siedzi. Niedziwota

Janek

Nie ma szans na pracę w BMW bezpośrednio, zawsze jesteś przez jakiegoś pośrednika zatrudniony. Może jak byś był Niemcem to by cie bezpośrendio zatrudnili. A pozatym magazyny w BMie są wszystkie obsługiwane przez firmy logistyczne i nie ma znaczenia gdzie jesteś. Ja tak samo pracowaem w Regensburgu, teraz jestem w Dingolfing. A co do tego że ludzie się tu nie zmieniają to potwierdzam, z mojej grupy gdzie nas przyjechało 7 od pół roku nikt nie odpadł

Zibi

Ja pracuję same nocki i nie jest to robota bezpośrednio w BMW. Robimy dla Rudolf Logistic ale na magazynach BMW i przerzucamy podzespoły na linię produkcyjną. Robota w porządku, ludzie jak ludzie - jedni przychodzą drudzy odchodzą, wypłata zawsze na czas, nie ma co narzekać. Jak chcesz robić to robisz i masz kasę.

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA