Opinie o El-Cab w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie El-Cab. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie El-Cab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Cab w Bolechowo

kolega

Ile jest zmian w pracy? dwie czy trzy?

O co chodzi z tym skręcanym czasem? Możesz jaśniej? Praca na akord? Serio? Można chociaż na nim jakoś fajnie wyjść? Jak to jest? ;)

Sour

Na tę lokalizację nie ma żadnych ofert? Bo na pracuj widzę tylko dwie na chyba inną?

otomoto

ja tutaj pracuję już z dwa lata no i chyba nie było nigdy takiej sytuacji o której mówisz, zwolnienia nie są z dnia na dzień i tak w ogóle to bym powiedział, że praca jest bardzo stabilna

Zuźka

Młodsza Inżynierka ds. Dokumentacji Technicznej w przeważającej części pracuje po polsku czy po angielsku? Ten wymóg języka obcego w ogłoszeniu trochę mnie przeraził, mam strasznie mało praktyki... Jak Wy dawaliście radę?

Dodo Nowy wpis
@Zuźka

Skoro jest wymóg to pewnie oczekują całkiem dobrej znajomości

kociarz z urodzenia

siema jak tu jest z praca fizyczna? gdzies mi mignelo o gloszenie ciezko jest czy na luzie do zniesienia?

kociarz z urodzenia
@kociarz z urodzenia

dostaje sie tu jakies bony pieniezne? w poprzedniej pracy mialem sodexo i szukam czegos z podobnym benefitem

Ja w sumie też. Ale rozumiem, że akurat tego benefitu tutaj nie ma, tak? A te bony na święta to w jakiej wysokości wam dają? Każdy pracownik tyle samo dostaje? Czy to jakoś zależne od stanowiska?

Indie

Jest coś w zamian za to? Mógłbyś przytoczyc benefity?

Fares

dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie, flexipass i multisport

Fares

no i bony na święta

Lonka
@Fares

ile wynosi to dofinansowanie? brzmi super:)

plack
@Fares

co to takiego te flexipass?

Kasjo Nowy wpis
@plack

Taka karta przedpłacowa z tego co się orientuje i masz tam dostęp do różnych rzeczy

Dodo Nowy wpis
@Kasjo

Na pewno na necie można o tym coś więcej znaleźć

Specjalistka ds. Zakupów Strategicznych ma jakies wdrożenie w tej firmie czy uczy się w praktyce? Interesuje mnie ogłoszenie, jednak nie mam dużego doświadczenia w negocjacjach. Trochę mnie to przeraża, zwłaszcza że są w innym języku jeszcze.

hb

na każdym stanowisku jest wdrożenie w obowiązki

Selve
@hb

Można też liczyć na jakąś pomoc od pracowników z dłuższym stażem?

calineczka
@Selve

jasne, wszyscy raczej są nastawieni pozytywnie do innych, raczej odrazu pomagają jak sie cos dzieje

Galop
@calineczka

Na atmosfere nie ma u was co narzekac?

Mad
@Galop

Właśnie o tym wyżej piszą....że ludzie są pomocni i sympatyczni, to raczej wskazuje na to, że atmosfera jest dobra

Lonka
@Mad

dobrze wiedzieć, ogólnie polecacie prace?

plack
@Lonka

masz moze doswiadczenie zlozyles juz jakies cv? chetnie pogadam z kims kto rowniez probuje dostac tu prace

Kasjo Nowy wpis
@Lonka

Podbijam pytanie, szukam teraz czegoś i pomyślałem o pracy tutaj właśnie

Edzia

Hej, mój mąż myśli nad aplikacją do nich na pracownika działu zapewnienia jakości. Ktoś zdradzi ile osób pracuje w tym dziale, czy może to samodzielne stanowisko? Oferują pracę od 7:30 do 9, a czy jest szansa na pracę hybrydową albo całkowicie zdalną?

@Edzia

Praca od 6:00-14:00 oraz od 14:10 :22:10 produkcja a biura zazwyczaj 8 rano do 16:00 chyba że masz plecy to wychodzisz wcześniej :( magazyn też ma czasmi różne godziny 7:00-15:00

oj nawet q.........a nie pytaj

UCIEKAJ!

Leszno

Cześć na ile dadzą umowę dokładnie? Inżynierka ds. dokumentacji technicznej mnie interesuje a w ogłoszeniu napisane, że umowa stabilna o pracę, ale bez konkretów. Ciekawe czy jest szansa na bezterminową.

smutny

+ różne rzeczy tutaj ludzie piszą, ja bym tak nie ufał na twoim miejscu

flik

To te umowy na ile najpierw proponuja? Oprocz pewnie probnego to potem na ile jest?

Kawał chłopa
@flik

A próbny w ogóle na ile tutaj wypada? 3 miesiące? 6 miesięcy?

zombie
@Kawał chłopa

nie slyszalem zeby na szesc miesiecy dawali, pewnie na trzy caly czas

majli

to mówisz że na żywo nie ma takiej napiętej atmosfery?

hrab
@majli

ja ci powiem ze nigdy sie z tym nie spotkalem osobiscie, wszyscy wobec siebie raczej pokojowo nastawieni

pard
@majli

kontakt z ludźmi zależy od ciebie, zespół na pewno do dogadania

Inia

Czytałam, że te fexipass to po prostu karta przedpłacona na wstępy do placówek kultury, ale i na zakupy też. Kochani, odpowiedzcie w zamian, ile firma dopłaca do ubezpieczenia i opieki medycznej? Czy w zł czy procentach, to wszystko jedno. I ile sprytnej babce zajmie nauczenie się montażu wiązek? Dzięki! :)

jest tu bus pracowniczy?

budda
@punkty

Ponoć są dwa busy. A skad jestes?

@budda

Murowana Goślina, więc niedaleko, ale aktualnie jestem bez samochodu, więc nie miałabym jak dojeżdżać

@budda

Myślisz, że jak np. napiszę maila to mi wyślą jakąś rozpiskę, czy coś?

budda
@punkty

a skąd ja mam to wiedzieć, po prostu do nich napisz i tyle, tyle samo czasu zajęłoby ci naskrobanie maila co zajęło ci napisanie tego komentarza

@punkty

weź wyślij cv i tam się wszystkiego do wiesz bo jak będziesz ich zawalał mailami to nie wiem, mają dużo do roboty...

@punkty

na co wy starujecie w ogóle?

W drodze na szczyt
@picoloco

Ja startuje na kierownika, ale na razie produkcja.

@W drodze na szczyt

ua ambitny zawodnik z ciebie

Dodo
@punkty

Rozpiske to masz w ogłoszeniu przecież, wszystkie trasy rozpisane

Dodo
@punkty

Przez Murowaną też jedzie, z tego co pamiętam. Zresztą, obczaj na stronie

NicK

Jest zapewniony transport pracowniczy

merr
@NicK

poza transportem jakies benefity macie ciekawe?

Krawat
@merr

jest jeszcze dofinansowanie posiłków, bony na święta i przede wszystkim karta flexipass

Manufaktur
@Krawat

co to ten flexipass pierwszy raz z czymś takim się spotyka szczerze?

Manufaktur
@W drodze na szczyt

powiedz jak mogę tak jak ty wspinać się po szczeblach kariery?

serowy
@Manufaktur

podpinam się do pytania, brzmi dosyć egzotycznie moglbys cos wiecej o tym powiedziec? to jakaś karta punktowa czy coś w tym rodzaju?

serowy

serio dofinansowuja posiłki? dobra opcja lubię jeść a zwłaszcza jak ktoś dopłaca, to są obiady czy śniadania?

wakawaka

w skrocie pisze ze to taka karta z dostepem do roznych miejsc ale i tak nie do konca to rozumiem

Wiersz
@wakawaka

Ją trzeba jakoś aktywować co miesiac? ma się tam jakąś pulę środków czy jak to działa?

konwers
@serowy

szczerze pierwszy raz słyszę o czymś takim, mógłby ktoś dokładnie wytlumaczyć o co chodzi z tą kartą?

bax
@Wiersz

dostajesz regularnie doładowania

Jakie są aktualnie perspektywy dla osoby na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Zakupów, żeby awansować na specjalistę? Na początku ubiegłego miesiąca było ogłoszenie, ale nie pisali aż takich szczegółów na temat potencjalnego awansu, a mnie to interesuje, bo nie lubię stać w miejscu i wolę wiedzieć takie rzeczy na początku.

czas

podbijam, rowniez sie z checia dowiem jak wyglada rozwoj na tym stanowisku, jest na co liczyc w ogole?

@czas

Pracuje 13 lat i żadnego awansu :) praca godna jie polecenia

Małgorzata

A inni awans dostali czy nikt? Wiadomo, nie każdy przecież awans dostanie, tak mi się zdaje. Ktoś musi być szeregowym pracownikiem w końcu. No a jakieś inne benefity, podwyżki są okresowo czy nie ma zbytnio na co liczyć?

Ale skoro pracujesz tutaj aż 13 lat, to coś Cię tu musi trzymać... Jestem ciekawy, co takiego? Mógłbyś to jakoś rozjaśnić? ;-) Zastanawiam się cały czas nad złożeniem CV w to miejsce. ;-)

yeti

ja też się zastanawiam, mógłbyś zdradzić gdzie widziałeś ogłoszenia?

Wiersz
@yeti

wpisz sobie nazwę firmy i dopisz pracuj czy tam praca powinno coś wyskoczyć

bax

na stronie firmowej sa oferty pracy

Sour

Dual
@Sour

nie ma póki co żadnych ofert też sprawdzałem

szukacz
@Dual

a zapowiada się coś?

kom
@szukacz

napisz do nich bezpośrednio mailem zapytanie tak się najszybciej dowiesz

szkliw
@kom

mozecie podrzucić jakiś mail do nich w takim razie?

damek
@kom

Poza tym dobrze sie tutaj pracuje nadal? Bo kiedys cos slyszalem ale biore pod uwage ze sie moglo zmienic cos

plektor

no dobra, ludzie pytają bo może są jakieś wewnętrzne przyjęcia, mniej oficjalnymi drogami...

Maxx
@plektor

Wewnętrzne? Czyli jakieś z polecenia masz na myśli?

lupa
@Maxx

może przypadkiem jest akurat premia za polecenie pracownika hehe

blis
@lupa

To macie tu jakies dodatki lub premie skoro juz o tym sie tu nawinelo?

blis
@blis

Tylko prosze o same powazne odpowiedzi od kogos kto faktycznie to wie a nie sobie potem zartuje.

Got
@blis

mnie interesują ogólnie benefity bardziej, ktoś może powiedzieć czy mogę tutaj liczyć na opiekę medyczną?

drep
@Got

jest ubezpieczenie medyczne jesli o to ci chodzi

berzem
@drep

jakie to ubezpieczenie jak już piszesz i czy w pełni macie wszystko dofinansowane czy tylko w jakimś stopniu?

pabol
@berzem

w sensie że ja dopłacam jakąś część a resztę firma?

pabol
@pabol

byle więcej płacili oni, albo chociaż fifty fifty xD

Krawat
@damek

mnie pracowało się dobrze, ludzie byli w porządku, nikt nikomu pod górkę nie robił, zgrana ekipa była

rackS
@Krawat

dlugo pracowales w tej firmie ? stabilne zatrudnienie ?

Syjam
@rackS

Dla mnie stabilne to juz umowa o prace, daja tu taka od poczatku?

@Syjam

w ogłoszeniach piszą o umowie o pracę :)

figaro

no próbny jak wszędzie jest

Dorsz
@Syjam

Dają umowę o pracę, przynajmniej ja pracuję i nie kojarzę żeby ktoś ze znajomych miał coś innego

Dorsz
@Syjam

I jest całkiem stabilnie nie ma zwolnień z dnia na dzień, wypłaty na czas mi tam odpowiada

Jinjay

Wszyscy to ci nie odpiszą ale nawet jest ok. Nie za wszystkimi może nie wiadomo jak przepadam ale nie mam z nikim żadnych sporów itp.

Jinjay

A co tu jest do organizacji? Jak jesteś pracownikiem szeregowym to się nie zajmujesz czymś takim, tylko przychodzisz do pracy zgodnie z grafikiem, robisz swoje, a potem czekasz na wypłate. Zawsze jest na czas, bez żadnych opóźnień więc to mogę ocenić na plus.

Zero

warunki pracy według mnie na poziomie

Istny
@Zero

Macie tutaj jakieś szkolenia dla pracowników?

Zorro
@Istny

Podbijam pytanie jeśli tak to czy zdarzają się jakieś wymagające wyjazdu?

konwers
@Zero

ogólnie uważasz, że warto aplikować? praca stabilna?

bryczo
@Istny

są szkolenia, najpierw wprowadzające potem tzw. środowiskowe

Sims

Sam uop o tym nie swiadczy wedlug mnie, predzej brak zwolnien bez powodu

otomoto

kolega

Ile jest zmian w pracy? dwie czy trzy?

@kolega

i jak z dojazdem do pracy?

Eden
@kolega

Jest dowóz zapewniany przez firmę. Skąd byś dojeżdżał? To mogę ci mniej więcej powiedzieć, jak trasa wygląda :)

exer
@Eden

Obrzycko? jeździ cos stamtąd? i mniej wiecej o której takie transporty?

DWK
@exer

a z Runowa ktoś kojarzy ??

DWK
@Eden

a czyli jak zapewniany przez firme to bezplatny i oni mnie dowoza do pracy po prostu ?

transport
@exer

z obrzycka jeżdżą ale nawet nie wiem o której rano to czasem wiem że już 5:30 był czasem pod zakladem po poludniu też z 20 minut wcześniej czasem przyjeżdza, ale o ktorej chlopaki wsiadają to nie wiem

venom
@transport

okay a skoro tu pracujesz to mozesz cos powiedziec wlasnie o atmosferze? nie ma jakiejs zbednej rywalizacji?

osobastąd
@kolega

Na produkcji dwie zmiany. Tylko jeden dział nocki.

Bruk
@osobastąd

w weekendy robione czy nie?

Szak
@osobastąd

praca ciężka fizycznie? mam lekki uraz kręgosłupa stąd chciałbym się upewnić, że mnie nie połamie po tygodniu

Architekt

A który dział ma nocki?

Lyon

poza tym zawsze może przyjść i zobaczyć jak jest, jak się przekona sam to będzie łatwiej podjąć decyzję :) ja uważam, że da się radę ale o zdrowie lepiej dbać

julek
@Architekt

a są w ogole? bo w ogłoszeniu widziałem że praca dwuzmianowa??

Eter
@julek

tak praca jest dwuzmianowa

Ada
@Eter

A na kontroli jakości jakie warunki?? Kobiety też przyjmują, znajdzie się tam jakies stanowisko? Ktos tu pisal, ze transport firma organizuje do zakładu, a jakies inne udogodnienia dla pracownika macie? :)

Mip
@Eter

powiesz proszę czy są tutaj jakieś dodatki do pracy?

Mip
@Eter

czy mogę na przykład liczyć na multisporta czy niezbyt?

Duku
@Mip

tak masz multisporta i flexipas do wyboru

Duku
@Mip

ubezpieczenie grupowe i medyczne

ron
@Duku

pracodawca doplaca po prostu jakas czesc do takich benefitow?

@ron

A nie wiesz przypadkiem jaka jest to część? Zdarza się, ze pokrywa 100 kosztów? Ktoś pisał o flexipas, może wiesz co to jest i mógłbyś wytłumaczyć jaki to benefit?

Pola
@Duku

A jakie wtedy są to wysokości ubezpieczeń? Czy można dodatkowo dopisać rodzinę? Wtedy mieści się to w pakiecie czy trzeba coś dopłacić?

bong

spoko jest pod tym względem, w porządku ludzie tu pracują

Rudi

Przed wami porządna definicja słuchajcie. Flexipass daje dostęp do obiektów kulturalnych, rekreacyjnych i sportowych. Nie ma za co.

no zarycz no
@Rudi

też taka dosyć ogólna XD mogę z nią wabić na każde wybrane wydarzenie kulturalne czy sportowe? XD ma jakiś limit? ską∂ się w ogóle wybiera te wydarzenia? jest jakaś pula dostępnych albo platforma?

persil
@bong

myślisz, że można się tutaj zatrzymać na dłużej? nie ukrywam, że szukam czegoś stałego

persil
@bong

orientujesz się też może jakie tutaj jest wymagane doświadczenie żeby się zatrudnić?

maverick
@persil

są ludzie co po wiele lat pracują ja też się do nich zaliczam więc czy się da? no da się zatrzymać na dłużej o ile robota ci podejdzie

maverick
@persil

najlepiej w ogłoszeniach sobie sprawdzaj bo nie wiem na co aplikujesz

@maverick

Mnie interesuje praca na stanowisku magazyniera, widzę że są aktualne ogłoszenia, możesz powiedzieć o atmosferze w pracy? Jakie są zmiany?

@persil

na magazyn w ogłoszeniu nie jest wymagane doświadczenie :)

Holinex
@Budasz

kojarzysz może czy są wymagane jakieś specjalne uprawnienia czy bez tego też da radę?

Olson

Gdzie w końcu najlepiej tych ofert szukać?

@kolega

Nie polecam tej pracy czasy na metryce są skracane przez to nowo przyjęci rezygnują kierownicy wymyślają jakni "gora"i zaczyna się tworzyć akord... żenada

Ala

Hejo, czy na magazynie pracują również kobietki? Znalazłam ofertę i czytam o dźwiganiu zastanawiam się czy dużo tego i jest ciężko? I tez wymagają prawka kat b, a w sumie po co jak to praca na magazynie ?

Maja ofertę na stronie swojej. Na operatora produkcji. Zastanawiam się czy przy rekrutacji wykonywaliście jakieś testy manualne? Czy nie kontrolują tego? Jakis czas temu jak szlam na produkcje przez agencje To musiałam pisać test i obliczać procenty xD

Karolka

Widzę ze na magazyn szukają z wykształceniem min zawodowym, właśnie myślałam dla taty który jest na emeryturze o takiej pracy żeby sobie dorobił ale da się pracować na polowce? I czy jest to ciezka praca fizyczna ?

Są, są oferty na tę lokalizację, tylko nie wiem @Sour, czy te, które Ciebie interesują :) Ktoś mi zdradzi, jaki jest budżet na szkolenia w przypadku specjalisty do spraw zakupów? Jakie jest dofinasowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, karty multisport czy flexipass? 5 procent, czy raczej 80? Większość firm oferuje benefity w całości :3

Baly

Gdzie te oferty masz jeśli można wiedzieć? :)

Filet
@Baly

na pracuj jest jedna oferta właśnie i sam się zastanawiam czy jest gdzieś coś więcej

rik
@Filet

jak się przyjmowałem to normalnie przez maila zapytanie wysłałem, więc jak na pracuj nic dla ciebie nie ma to radze tak spróbować

Doman
@rik

w jakim sensie wysyłałeś zapytanie?

Doman
@rik

że taka informacja czy jest jakieś wolne stanowisko?

Kielec

Jest to rozwiązanie i nawet często wykorzystywane jeśli ludziom zależy na pracy w danym miejscu.

gruch
@rik

skąd tutaj taka niewielka rotacja? firma zapewnia stabilnośc czy jak?

gruch
@gruch

są może jakieś nieoficjalne zatrudnienia, albo przez agencje biorą że nigdzie ogłoszeń nie ma?

Inga

Opowiecie mi coś o pracy w biurze? Szukają specjalisty ds. zakupów, chciałabym na dłużej się gdzieś zaczepić. Większość pracowników pracuje tam wiele lat czy często jakieś zmiany są? Na stronce wpisali coś takiego, że jest budżet na szkolenia do wykorzystania, wiecie ile tego rocznie jest? Da się dobrze zarobić, podwyżki są regularne?

Timmi

W jakich godzinach, na jakich zasadach pracuje się w obsłudze techniczno serwisowej

@Timmi

To praca z dużą liczbą delegacji, także to taki nienormowany czas pracy.

Timmi

Delegacje jak daleko i na jak długo?

mida

zapowiadają się jakieś przyjęcia? bo nie widzę za bardzo ofert

Płacą dodatkowo za takie delegacje? Mam na myśli diety. Jak wyjazd jest kilkudniowy to nocleg i transport też po stronie firmy?

bajobajo
@Timmi

Po kraju. Jeden dzień do kilku dni. W firmie też trochę

kuchta
@mida

no właśnie, gdzie tutaj znajdę oferty? bo na (usunięte przez administratora) widzę jedną tylko

Fobiczny

a ktoś kojarzy czy można tutaj wysłać do nich po prostu swoje cv? jak do tego podchodzą?

elen

a co o pracy tutaj mozesz powiedziec, jak atmosfera na przyklad?

elektro
@elen

sa gorsze i lepsze dni ale raczej bym zlego slowa nie powiedzial

Miguel

czyli nigdzie teraz nie ma nowych ofert?

Miguel

bo z tego co czytam to fajna robota i coś dla mnie, także jakby ktoś dał znać czy kogoś szukacie...

Bruk
@elektro

a do was może przez jakąs agencje pracy zatrudniają? bo rzeczywiście ogłoszen nie ma , może firma na takie rozwiązanie sie przerzuciła?

Maria

Dla każdego marne grosze mogą znaczyć coś innego, napiszesz może widełki? Płacą, chociaż kilka stówek więcej niż minimalna krajowa? Mąż chce aplikować do obsługi techniczno serwisowej, ktoś tu wspominał, że to praca głównie na wyjazdach. To chyba wynagrodzenie nie może być złe?

curious

Hej, bo widzę ofertę na pracuj do El Cabu i jest podpisana jako "Amphenol" to jakaś spółka, czy o co chodzi?

gorge
@curious

widziałem coś o tym na ich stronie

@gorge

Okej, to poczytam tam, chyba, że ktoś coś wie więcej

tt1
@curious

El Cab został częścią Amphenol Technologies w styczniu zeszłego roku.

@tt1

aa dobra

@tt1

dzięki

bajobajo

Firma jest El-Cab Sp. z o.o. Ale jest częścią grupy Amphenol

kuchta
@bajobajo

to jak wpiszę amphenol to wyskoczą mi tutaj oferty pracy tak??

wow
@kuchta

patrzyłem teraz na ten amphenol i zabardzo tam form pracy nie ma w sensie to jest jakas spólka chyba z wieksza iloscia podfirm czy cos i zadnych konkretow wiec raczej przez nazwe pierwotna szukaj... a szkoda myslalem ze cos znajdzie sie nowego

keisk
@wow

a jak się wyszuka po tych podfirmach to coś się znajdzie czy nie?

siema

jakie uprawnienia moga pomoc w zdobyciu pracy w firmie?

kasztan
@siema

np na wózki widłowe bo na każdym magazynie takie osoby się przydają

Caryc
@siema

Patrz sobie po umowach czego wymagaja. Koniec konców tylo to się liczy czego od ciebie oczekują

Zuzanna
@Caryc

No to, czego oczekują w firmie, oprócz takich podstaw jak uprawienie na wózek? Nie wiem, jak to odebrać, a chłopak chce podejść i zapytać o pracę właśnie na magazyn. Te oczekiwania trochę negatywnie zabrzmiały, trzeba się napracować ponad siły czy co miałeś na myśli?:)

robota
@Zuzanna

Ja wcale nie uwazam ze trzeba sie napracowac ponad sily, robota jak robota, ale ja pracuje na produkcji :P a co do oczekiwan to chyba warto przejrzec co jest napisane w tych ofertach.. praca wedlug mnie jest bardzo ok, wystarczy potrafic w takie rzeczy

talar
@robota

hej, a gdzie pracujesz? w sensie na jakim stanowisku i czy można to stanowisko komuś nowemu polecić?

talar
@robota

i jeszcze od razu dopytam czy dają tutaj uopy na nieokreślony czas? bo mnie by interesowało coś stabilnego najlepiej praca na lata, żeby cop roku nie trzeba było zmieniać

roberson
@talar

ja uważam że tu stabilnie jest i ludzie tu robia po dluzszy czas

exer
@roberson

a są jakieś podwyżki zależne od stażu albo mozliwosc awansu?

Estera
@robota

A na produkcję firma kobiety tez przyjmuje? Macie premie/podwyżki za wyrobienie normy? Oferują jakieś ciekawe benefity dla pracownika? Czytam o umowie o pracę, i że w miarę stabilnie jest, to zawsze jakiś plus :) Stawka ci pasuje? Adekwatna do pracy? Kierownictwo jak? :D

Mary

Hej, dają umowy o pracę, czy raczej zleceniówki?

Mokos

uop głównie

Mokos
@Mary

ale jak chcesz inaczej to pewnie da się dogadać, musisz spróbować

Mary
@Mokos

Nie, właśnie na uop mi zależy. Dzięki

ppco
@Mokos

na okres próbny najpierw?

dudu
@ppco

tak chyba w większości firm jest na początku

koko

potwierdzam, umowa o pracke

Jalo
@Mary

Zdecydowanie umowy o pracę.

Darek
@Jalo

Mam swoją działalność to jest opcja na B2B?

Krzys
@Darek

Raczej już indywidualnie musisz się pytać czy jest B2B, ja miałem umowe o prace jak pracowałem tutaj.

sam
@Krzys

na nieokreślony można liczyć?

Eden
@sam

Jak się sprawdzisz to dostaniesz :) ale z tego co pamiętam nie ma podanego odpowiedniego czasu po którym przejdziesz na nieokreślony, no chyba że przez ten rok z hakiem coś się zmieniło

Zostaw merytoryczną opinię o El-Cab - Bolechowo

• Jak się pracuje w El-Cab?

Zobacz opinie na temat firmy El-Cab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Cab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy El-Cab?

Kandydaci do pracy w El-Cab napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

El-Cab