Opinie o Media Star Sp. z o.o. S.K. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Media Star Sp. z o.o. S.K.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Media Star Sp. z o.o. S.K. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Star Sp. z o.o. S.K. w Szczecin

ffasada

A ktoś w Poznaniu (albo Kórniku) pracował w Media Star ? Jakie opinie ?

miska pa

naprawdę tam jest tak zle? ja papiery złożyłam ;/

abbi

wiesz, no jednak pisząc o atmosferze to musisz podać lokalizację, bo firma takowych ma kilka obecnie.

Pawulon

A jaka jest atmosfera?

Sprzedawca

Z dnia na dzień dostałem telefon, poszedłem na spotkanie i ono wypadło według mojej oceny negatywnie. Szefowa interesu opryskliwa, więc nie wiedziałem czy chce mi dać tę prace czy zniechęcić do niej, ale koniec końców dostałem tam pracę, ale nie przyjęłam.

Pytanie padały mniej więcej takie: 1. czy jest pan dyspozycyjny od już ? 2, czy posiada Pan rodzinę bądź jakieś zobowiązania ? 3, uczy się pan? 4. czy może Pan zgłosić się jutro o godz. 6.30?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
pracownica

Umowa zlecenie z zarobki- porażka. Ogólnie praca w tych salonach to jedna wielka porażka... Pracowałam tam 4 lata- i wciąż na zleceniu. Marnotrawstwo lat i czasu za marne grosze. A do tego śmieszne płacenie za braki i zdrapki- jakby to była nasza wina że słodycze są poukładane na wyciagniecie ręki (usunięte przez administratora) bo ciężko jakąś ladę wstawić czy coś....NIE POLECAM

buba

O ajentach itp już się nasłuchałam, a czy ktoś wie jak traktowane są sprzedawczynie w ich salonikach prasowych?

hhd

znam dwa języki obce w stopniu komuniaktywnym i chętnie aplikuje na stanowisko Senior Java Developer @Jax :) widze tez ze to praca zagranicą w Bratisławie?

Jax

Jesli znacie jakieś języki obce, to warto zwrócić uwagę na to, że Senior Java Developer Bratislava czeka na takich jak Wy

gn

Jestem ajentem od roku i powiem wam że po odliczeniu wszystkiego czyli pracownika zusów i podatków mam tyle samo na rękę jak byłam kierownikiem na umowie zlecenie.Musiałam założyć firmę, bo podejrzewam, że jeśli bym się nie zgodziła to by mnie zwolnili. Zarabiam mniej wiecej 1800 zł i mam do tego na karku zus i US. Czy jest fajnie? No nie wiem. Może pociągnę jeszcze trochę dopóki mam mały zus ale jak natrafi mi sie jakaś okazja to bede z tej wspolpracy rezygnowac...

@gn

No i bardzo dobrze. Życzę powodzenia w poszukiwaniu lepszej pracy bo współpraca z Media Star nikomu na dobre nie wychodzi. Prędzej czy później każdy dostanie podziękowanie za dobrą pracę kopem w tyłek. Niestety tacy ludzie rządzą ale wszystko ma swój kres a zło wraca.

tik-tak

Właśnie odeszła z firmy jedna z najnormalniejszych osób. Firma powoli schodzi na psy. Kto będzie następny?

Mejek

No ta oferta na przedstawiciela handlowego w produkcji telewizyjnej rzeczywiście wygląda fajnie. Dają niezbędne narzędzia pracy, czyli laptop, telefon służbowy i samochód.

zlecenie

Kochani a jak tam wasze nowe umowy. Zmieniło się coś czy dalej zlecenia za "psie stawki"?

Wulgarna
@zlecenie

(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) . Teraz dali stawkę za godzinę 9.20 (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Jax

Wiadomo, przedstawiciel handlowy i to współpracujący z telewizją to nie jest głupia praca, zwłaszcza że chociażby kontakty robią się same, oferta wisi, branża super, kasa też nie gorsza, perspektywicznie jest

Beta
@Jax

Nie opłaca się, marnie się na tym wychodzi ale trzeba spróbować żeby się przekonać. Żeby firma podchodziła uczciwie do takich osób to może by coś z tego było. Jednak jeżeli mówimy o uczciwości to nie w Media Star.

Zarobki są marne i kroją ile się da

Renia

Nie radzę pchać się w Ajencje, to czysty wyzysk. Tylko patrzą jak uciąć więcej pieniędzy Ajentowi. Audyty, raki itp to norma w tej firmie.

tik - tak

Nie radzę pchać się w ajencje.

Logo

To masz szczęście że nie zdążyłeś tych miłych osób poznać naprawdę. Uchronił Cię los.

Znam bardzo dużo osób, które opuściły firmę z dnia na dzień, zostały wykopane za dobrą pracę. Co tu prowadzić dyskusję z ludźmi z firmy którzy mają swoje cele broniąc oszustów. Na Was kiedyś też przyjdzie kolej i wówczas poczujecie na własnej skórze jak to jest jak ktoś w ten sposób doceni że byliście zawsze aktywni i lojalni. Cudzą krzywdę trudno dostrzec.

Mira

Jak to co wymyśli- działalność gospodarczą.

składki zus

a sprawdzie sobie konta zusowskie ile składek się odprowadza ja dostałam z zusu. nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Media Star Sp. z o.o. S.K. - Szczecin

• Jak się pracuje w Media Star Sp. z o.o. S.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Media Star Sp. z o.o. S.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media Star Sp. z o.o. S.K.?

Kandydaci do pracy w Media Star Sp. z o.o. S.K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media Star Sp. z o.o. S.K.