Opinie o Media Star Sp. z o.o. S.K. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Media Star Sp. z o.o. S.K.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Media Star Sp. z o.o. S.K. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Star Sp. z o.o. S.K. w Szczecin

składki zus

a sprawdzie sobie konta zusowskie ile składek się odprowadza ja dostałam z zusu. nie polecam

tik-tak
@składki zus

Od 2016 dużo się zmieni.Wszystkie umowy zlecenia będą ozusowane. Ciekawe co Szef wymyśli nowego, żeby zgnoić pracowników.

Rafał Skobalski

Witam wszystkich, Bardzo proszę P. Marikę o podanie konkretnych przykładów na zwolnienie kogokolwiek z "dnia na dzień" jak to Pani ujęła, ponieważ nie przypominam sobie, żeby na przestrzeni ostatniego roku (a tyle pracuję w tej firmie), ktokolwiek opuścił firmę w ten sposób (poza dwoma niechlubnymi wyjątkami). Piszę w imieniu sklepów monopolowych "Kamrat". Pozdrawiam

Jeden

Witam Sklepy Kamrat i Media Star to takie same (usunięte przez administratora) Bo czego się spodziewać jak jeden i ten sam człowiek jest właścicielem. Wybiera osoby, które będą tak samo podłe jak on i nie będą miały żadnych wyrzutów. Osoby, które wykazują odrobinę człowieczeństwa wont. Tak to funkcjonuje. Jedynie tacy co dadzą sobą pomiatać i manipulować pobędą przez jakiś czas, zostaną wykorzystani i pożegnani kopem za drzwi. Dziwi mnie że ludzie znoszą to bez słowa...

Gotia

Bo to czysty wyzysk. Wydusić z ludzi ile się da i kopa.

Luśka

Potwierdzam wszystko. Ta firma nie jest warta żadnej uwagi. Szkoda czasu na pracę w takim miejscu!!! Nie szanują nikogo!!!

zzz
@Luśka

to nawet nie zlecenie ,pracujesz w jednej firmie a umowa na inną firmę chyba krzak co to ma być

Sprzedawca

Z dnia na dzień dostałem telefon, poszedłem na spotkanie i ono wypadło według mojej oceny negatywnie. Szefowa interesu opryskliwa, więc nie wiedziałem czy chce mi dać tę prace czy zniechęcić do niej, ale koniec końców dostałem tam pracę, ale nie przyjęłam.

Pytanie padały mniej więcej takie: 1. czy jest pan dyspozycyjny od już ? 2, czy posiada Pan rodzinę bądź jakieś zobowiązania ? 3, uczy się pan? 4. czy może Pan zgłosić się jutro o godz. 6.30?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Marika

Podpisuje się zlecenie lub samozatrudnienie. Na nic innego liczyć nie można. I trzeba mieć świadomość że pracę traci się z dnia na dzień. Nie ważne czy jesteś dobrym pracownikiem czy też nie.

oooo

ta firma to patologia

Kont

Popieram Ci ludzie nie liczą się z nikim. Myślą że są pepmkiem świata ale kiedyś się bardzo zdziwią bo zło wraca.

Jack

Ta firma to ściema. Nie polecał ani pracy ani zakupów...

Maja

Media Star bardzo często rekrutuje do pracy w centrali. Wygląda na to że ta niby wspaniała atmosfera i warunki pracy nie służą pracownikom.

Emila

Uważam że bardzo nie porządku jest sprzedawać stałej klientce jedno razowego elektronicznego papierosa nie informując jej o tym i dołożyć jeszcze grzałkę na wymianę to śmieszne i chamskie ze strony pani Moniki z Ornety.

klient

MNIEJ NIŻ ZERO !! ZWŁASZCZA TE W GDAŃSKU (DOMNIEMANE KIEROWNICZKI KTÓRE MAJĄ PO 20 LAT..) ŻENADA !! JEŚLI TEN KIOSK MA DALEJ PROSPEROWAĆ TO NIECH GŁÓWNY KIEROWNIK POMYŚLI O ZMIANIE KIEROWNICTWA NA STRASZE I MĄDRZEJSZE ! ;/

SKANDAL!! ta firma to jakaś porażka, klientów nie szanują, traktują jak śmieci, ale zapominają że przez nas mają co do gara włożyć! . Ponownie, w netto w tym kiosku spotkałem się z sytuacją że pani sprzedająca, nie może mi sprzedać papierosów bo idzie na przerwę, ostatnio zamykała 20.30 też nie mogła, to kiedy można do tego kiosku na kalinowej zgłosić się po papierosy? czy wg można? wole wejść na netto i kupić niż się użerać z kobietą która pracuje tam od kiedy pamiętam a jest coraz gorzej w tym kiosku! niech oni się zastanowią komu powierzają kioski, bo przy takim tępie to klientów szybko potracą. nigdy więcej,..

reniam14
@Paweł

Właśnie wczoraj spotkał mnie niemiły incydent ze strony sprzedajacej w saloniku prasowym na Morenie Gdańsk (w Netto)Chciałam kupić kartkę z życzeniami.Żadnych cen nie podano (a każdy towar powinien mieć cenę)Poprosiłam żeby do mnie podeszła dosłownie dwa kroki),zignorowała moją prośbę.Obsłużyła klienta który pózniej podszedł gdy znowu zniecierpliwona powiedziałam ale bardziej podniesionym głosem żeby podeszła zaczęła się pyskówka z jej strony.Poprosiłam o nazwisko bo chciałam podać w skardze ,to w taki chamski sposób odpowiedziała że dziwię się że taka kobieta tam pracuje ,sprawia wrażenie jakby za karę ją tam postawiono.Oczywiście nie podeszła stała i sie awanturowała .Ja odeszłam z niczym

Konten
@reniam14

Każdy musi zarabiać a praca w tej firmie to kara. Współpracując z takimi ludźmi trudno jest się uśmiechać. Każdy siedzi do momentu aż trafi się coś lepszego i ucieka. To jak się obsłuży klientów nie ma znaczenia bo i tak nikt tego w żaden sposób nie docenia. Jedyne co jest widoczne to błędy. Pracownik w tej firmie ma być dyspozycyjny, tani i ma zgadzać się na wszystkie warunki umowy śmieciowej. Jest ważny przez pierwszy miesiąc pracy a później pokazuje mu się że jest nikim i ma tyrać.

kilimandzaro
@Konten

bo przyszlas i myslisz ze jestes pania swiata ?? gwarantuje ci ze ta osoba miala wiecej do roboty niz tobie sie wydaje... myslisz ze co ?? pempkiem swiata jestes?? tak trudno zabrac kartke podejsc do kasy i poprosic o sprawdzenie ceny ? w markecie tez krzyczysz przez caly sklep "pani po ile to bo ceny nie ma " ? parodia

P.Magdalena

W jednym z tych kiosków spotkał mnie przykry incydent (w Gdańsku w netto, chyba ul. kalinowa). Poprosiłam Panią która sprzedaje tam od kilku lat i twierdzi iż jest szefową, o odłożenie mi gazety,po którą przyszłabym kolejnego dnia, za tem ona mi bezczelnie odpowiedziała, że kiosk to nie przesyłki kurierskie, i nie odłoży mi tej gazety, znam inne osoby którym się taki incydent tam również zdarzył. Wiem jedno po tej przygodzie, napewno nie będę tam więcej nic kupować, wole jechać do pobliskiego Auchanu do kiosku "IN MEDIO" gdzie sprzedawczynie są nauczone kultury i stosunku do klienta. Nawet jeżeli ta pani miała gorszy dzień, to nie musiała odrazu naskakiwać, sprzedają tam przeterminowane batony, uwagi nie zwróciłam na cały sklep tylko powiedziałam po ciuchu,więc należała mi się odrobina szacunku. NIE POLECAM!!!

gość

Przeczytałam wszystkie wpisy, widać cenzurę i też uważam że niektóre wpisy pochodzą od współwłaścicieli lub ich pracowników ponieważ wypowiedź jest ewidentna na obronę Media Star.Mam nadzieję że osoby szukające pracy zaglądają na takie fora i będą omijać Media Star.Jeżeli mogę was pocieszyć to w życiu prywatnym i sąsiedzkim współwłaściciele państwo M.S.i A.P.także nic sobie z ludzi nie robią traktują ich jak swoich pracowników.

Janosik

Jeżeli dobrze zauważyłem to negatywnych opinii na firmę Media Star nie brakuje od dawna.Czy będziecie wymawiać że każdy kto wystawił negatywa tej firmie jest zły a wy jesteście dobrzy! Coś najwyraźniej nie gra w Media Star!

Ona

Dziękuję za opinie, po prostu widać co dzieję się w Media Star.. Chyba ktoś z kierowników ciśnienia nie wytrzymał i odpowiadając sam się skompromitował. Ludzi traktujecie jak kupę gó..a? Przesada naprawdę! Gołym okiem "widać" ,że ludzi nie szanujecie na salonikach ,ale również w cenrali. Życzę powodzenia- szok,ze takie rzeczy dzieją się w biurach!

D

Miałam iść tam na rozmowę o pracę ale po przeczytaniu tych wszystkim opinii stwierdziłam, że nie ma sensu. Dziękuję tym, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami:)

ktośtampisze
@D

No właśnie, kluczowe słowo...były pracownik. Zniknęły z biura dwie osoby i zaraz pojawiły się wpisy. Czemu, jeżeli było tak źle wpisów wcześniej nie było? I oczywiście, nikt się nie mści... I oczywiście, to wszystko szczera prawda... I oczywiście, to Was traktują źle, bez szacunku. A Wy innych traktujecie...jak?

ktośtampisze

Obrażać innych, każdy może. Zwłaszcza, jeśli jest się anonimowym. Wylewać własne frustracje, żale i niepowodzenia. Pisze się wszystko. Rzadko to, co prawdziwe, częściej to, co chciałoby się, aby było prawdziwe. Jak tak wylejesz całą gorycz, obrzucisz kogoś błotem to czy poczujesz się lepiej? Tak, ale tylko na chwilę. A potem co? Patrzysz w lustro i widzisz kupę gó..a. Wytykasz innym błędy. A czy Ty sam jesteś idealny? Zarzucasz brak profesjonalizmu. A jakim Ty jesteś profesjonalistą? Co potrafisz? Chyba nie za dużo, skoro nikt Cię nie chce. Ale napisać można wszystko, przecież jesteś anonimowy. Mądry człowiek nie ogląda się za siebie. Zamyka jeden rozdział życia i cieszy się, że rozpoczyna drugi. Każda praca coś wnosi, każda czegoś uczy. Ale tylko bystry człowiek to zauważy i doceni. Głupi będzie narzekać. A Ty jaki jesteś? Chyba nie za mądry, skoro czytasz te wywody, żale i jad płynący z każdej wypowiedzi. Chcesz coś dołożyć od siebie, kogoś kopnąć? Możesz, przecież jesteś anonimowy.............................................

florysta34
@ktośtampisze

Widzę że ktoś za dużo pije w nocy bo to chyba nie dzień trzeźwości? Nauczyłam się czegoś: że istnieją ludzie tak zakłamani i fałszywi że trudno w to uwierzyć!i że istnieją firmy w ktòrych nie liczy się profesjonalizm. Z tego co Widzę to wywody są czytane przez ktostampisze. Wiem że prawda zabolała:) Nie piszę żeby komuś dokopać tylko żeby ostrzec ludzi przed pracą w tej firmie bo doświadczyłam tego. Z tego co Widzę to ktostampisze ròwnież jest anonimowy a anonimowe wiadomości wiadomo kto lubi wysyłać w Media Star- prawda? Wystarczy że ludzie przeczytają że były pracownik jest nazywany kupą gò.... i widać poziom firmy Media Star. I przed tym właśnie ostrzegam ludzi!!! Co do ideałòw anonimie to nikt nie jest idealny.Trzeba szanować ludzi a Twój mail wyraźnie udowodnił czytelnikom tego forum jak szanujecie ludzi i jacy jesteście profesjonalni!!!

Obywatel

Czytam te wszystkie opinie i zgadzam się w 100%, nie jestem i nie byłem pracownikiem w tejże ponoć firmie na poziomie, ale z powodu braku profesjonalizmu ze strony "Pani Kierownik"z cenrali biura w Szczecinie- tak się przedstawila przez telefon, straciłem pieniądze, a jej brak wiedzy co do reklamacji towaru i braku wiedzy o ogolnych sprawach firmy(otrzymując informacje,które nie miały pokrycia) ,w której ponoć jest kierownikiem wprowadził mnie w błąd. Jeżeli w centrali dzieją się takie rzeczy, to tylko świadczy o poziomie i inteligencji ludzi sprawujących stanowiska kierownicze lub wyżej. Zdecydowanie nie polecam!

szeregowy
@Obywatel

Obywatel, chyba musisz powtórzyć edukację, najlepiej z zakresu szkoły podstawowej. Twoja wypowiedź, najdelikatniej mówiąc, jest niepoprawna stylistycznie. Jeśli chcesz zarzucać innym brak profesjonalizmu, najpierw wykaż się nim Ty sam. Idąc na rozmowę kwalifikacyjna, należy operować poprawną polszczyzną. Inaczej długo będziesz bezrobotnym. Już współczuję Twojemu przyszłemu pracodawcy.

A

Byłam na rozmowie w Media Star do pracy w Centrali firmy. Nie wspomniano nic w rozmowie o wekslach ale jeżeli chodzi o przebieg rozmowy to faktycznie całkowity brak profesjonalizmu!!! Pani Kierownik- przynajmniej tak do niej mówiono, chyba nie ma pojęcia jak odbywa się praca w tej firmie, zakręcona całkowicie, przez moment zastanawiałam się czy jest trzeźwa? Przeskakiwała z tematu na temat jakby miała coś do ukrycia. Faktycznie nie ma szans w tej firmie na normalną umowę a Kierowniczka sprawia wrażenie fałszywej osoby z ironicznym uśmieszkiem, sepleni jakby jej coś utknęło. Zależy mi na pracy ale będę dalej poszukiwać bo obawiam się pracy z kimś takim. Czasami wystarczy 15 minut rozmowy żeby poznać człowieka i jego intencje. Fakt, że jestem osobą młodą i nie mam zbyt dużego doświadczenia na rynku pracy ale to co zobaczyłam i usłyszałam zaskoczyło mnie i zniechęciło do podjęcia pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Star Sp. z o.o. S.K. - Szczecin

• Jak się pracuje w Media Star Sp. z o.o. S.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Media Star Sp. z o.o. S.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Media Star Sp. z o.o. S.K.?

Kandydaci do pracy w Media Star Sp. z o.o. S.K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Media Star Sp. z o.o. S.K.