Opinie o ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o. w Czarna Woda

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o. w Czarna Woda

wlodi

alfa.to.zolodzieje

@wlodi

znów jakiś oszczędnie myślący pisze (usunięte przez administratora) co za wóde ciebie wywalili czy po prostu chciałeś sobie pospać w pracy a zły koordynator przyjechał nie zapowiedziany lub sie limit zwolnień wyczerpał ogarnij się lub idz do takiej firmy gdzie będziesz toitoja pilnował wpolu i nikt nie będzie ci głowy zawracał

faotaliana

Premie i podwyżki pomyliłeś chyba Firmę dofinansowanie do leków 50 zł i musisz wypisać sto tysięcy papierków i nie wiadomo czy dostaniesz.

cieć

ciekaw jestem czy inne firmy wywiązują się z podwyrzki ja dostałem pensje za styczeń jest 100 więcej praca w alfie sprawia przyjemnosć koordynator się nie czepia bo nie ma o co jeśli podchodzi się do pracy powarznie na święta były paczki morzna liczyć na premie jeśli się nie kombinuje ze zwolnieniami warunki pracy są czytelne jest umowa o prace .Czyli kombinatorzy bumelanci omijajcie naszą firme dużym łukiem multiservice na was czeka

Łapy precz od Alfy . Warunki na rynku pracy są takie jakie są więc trzeba pracować a nie biadolić i uskarżać się . Osobiście na szefa Alfy nie dam powiedzieć ani jednego złego słowa . Tak zaangażowanego i naprawdę zapracowanego pracodawcy trzeba naprawdę szanować . Jestem zwykłym szeregowym pracownikiem i możecie mi wierzyć mam w Alfie to czego oczekuję , czyli wypłata na czas , premia , paczki na święta , dotacje z Pefronu , zwroty za leki . Oto jaki jest prawdziwy obraz naszej firmy ALFA GUARD SECURITY , inne opinie są kłamliwe i obrażają mnie osobiście jak i całą firmę . Dlatego łapy precz od naszej FIRMY . Bardzo dobrze że niektóre chwasty zostały wyrwane , dzięki temu praca jest spokojniejsza . Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o..
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Pracuję w Alfie ponad 5 lat i to już o czymś świadczy , nie miałem do tej pory ( i myślę że nigdy )żadnych przykrych doświadczeń . Wypłaty na czas , fundusz pefron jasny i czytelny ( co roku dostaję dotacje ), za pracę dostaję wypłatę a za zaangażowanie premię i czego chcieć więcej . Przychodzisz do pracy nie biadolić tylko świadczyć pracę a jak pracujesz tak jesteś doceniony . Takie wpisy negatywne to tylko piszą nieudacznicy i tyle . Pozdrowienia dla szefostwa ,

Pracuje tam

Pracuje w alfie juz 4 lata, smiesza mnie opinie ludzi zawistnych lun tych co wylecieli za picie. nigdy mnie nie oszukali, co roku dostaje paczkę na swieta a nawet na dzieci paczke dają. finansuja mi lekarstwa i turnusy rehabilitacyjne a nawet kupili mi kabinę przysznicową. wiec nie rozumiem z kad te negatywne opinie. Szef nawet w tym roku przesłał mi życzenia świateczne z kalendarzem. jak sie chce pracować to i firma doceni!

ciec

Zgadzam się z tobą płacą na czas koordynator się nie czepia to tylko pracować sobie spokojnie fajny gest na święta paczka to chyba nie jest wcale tak źle jak co niektórzy próbują nasciemniac także polecam jest ok

ochroniarz

praca w firmie ALFA na czas okreslony wypłata na czas płacą za nadgodziny nawet ku zdziwieniu dziś dostali wszyscy z obiektów zachodniopomorskie paczki świąteczne koszt takiej ok.100 zł , pracuje w ochronie kilkanaście lat i nigdy nie dostałem paczki POLECAM TĄ FIRMĘ POZDRAWIAM .

BAST

Oszczędnie myślący to jesteś właśnie ty.Niepełnosprawni odeszli z firmy bo jak powiedział koordynator:"Nie ma dla was godzin",bo kilku osobom zachciało się większej ilości.Menadżer czepia się i to bardzo o byle co zależy o którym piszesz o nowym czy o A ludzie zwalniani są z dnia na dzień bez podania powodu-konkretnej przyczyny.Stawka jak pisano wyżej czyli bardzo niska jak na branżę.Obecnie pracuje w firmie w Tczewie i to była moja najgorsza praca w branży od 12 lat.

cieć

pisanie o firmie że płaci 3 zł to próba oczerniania firmy przez ludzi niepełnosprytnych którym nie chce się pracować lub zostali wyrzuceni na własne życzenie ogarnijcie się w zachodniopomorskiem na orzeczeniu na ręke dostaje1300 płacą mniej tym tylko którzy zatrudniają się jako skoczkowie na umowe zlecenie i zgadzają się z warunkami im zaproponowanymi przeważnie mają rety i emerytury i to nie małe jeśli wam mało to do łopaty tam zarobicie dużo więcej ja pracuje od marca mam umowę o prace na czas określony na czas do kiedy obiekt ma umowę wypłata na czas menadżer sie nie czepia Jak wam sie nie podoba szukajcie w firmach nie wymagających orzeczenia lub w multiservisie oni potrzebują ludzi oszczędnie myślących

PRACOWNIK....

Pracuje w ALFIE już 3 lata w SZCZECINIE i nie zgadzam się z opinią negatywną o firnie . Tu się rozgrywa czy jest wypłacalna czy nie ....Oto co mogę powiedzieć ,JEST W 100% wypłacalna nigdy nie zdarzyło się żeby chociaż z jeden miesiąc było opóźnienie w wypłatą,wszyscy pracują na podstawie umowy o pracy ,a z dyrekcją tzn. właścicielem firmy nigdy nie było zgrzytów są wypłacane wszystkie świadczenia

Faotaliana

Średnia czasu pracy w tej firmie dwa miesiące (dot.pomorskie)uważajcie zatrudnią umowa na miesiąc potem na kolejny.Przed trzecim miesiącem dowiadujesz się że nie ma dla ciebie godzin i do widzenia.Jest bardzo wielu pokrzywdzonych dobrze by było złożyć pozew zbirowy.

brednie
@Faotaliana

piszesz brednie o tej firmie - pracuje i jestem bardzo zadowolony

baa3
@brednie

Widocznie pracujesz w biurze firmy albo okulary masz brudne.

jędrzej
@baa3

ta opinia jest sprzed ponad roku, naprawdę myślisz że ktoś to czyta?? sam załóż okulary bo odpowiadając na tego posta chyba nawety nie miałeś ich na nosie, nie wspominając nawet o brudzie...

karamba
@jędrzej

Widać że siedzisz w tej firmie przy biurku śmieszą cię opinie albo masz bardzo króciutki staż pracy w branży.Śmieszą cię opinie to ci powiem pracuję w firmie XYZ wodę latem dostaję nie muszę prosić menad żera z firmy widziałem tylko raz częściej gburo-chama kontrolera.Ta firma to wiocha utrzymanek PFRONU.

karamba
@jędrzej

|Chyba ludzie jednak czytają ,aby nie wdepnąć w (usunięte przez administratora) jakim jest ten twór szumnie zwany firmą.Jak nie masz wanny w domu to twój problem wracaj do swej nory z ochłapami ,które dostajesz i się ciesz. Przynajmniej wiesz ,co to okulary albo już do czego służą to nie.Czego tu wymagać pracujesz w Alfie za biurkiem karzą pisać dobre opinie to piszesz.Zastanów się ,co piszesz komu służysz opiniami.Szkoda mi tylko ludzi którzy ładują się w to (usunięte przez administratora) stąd opinie.

ola

Firma "ŻAL" nie wiem, że jeszcze US się jej do tyłka nie dobrał wraz z PIP. Zatrudnia ludzi tak j/w płacąc 3,00 zł... właściciela firmy to ja na oczy nie widziałam. Wysyła jakiś swoich gajerkowców. Ludzie pracujący na ochronie pozostawieni sami sobie. Banna wyśle grafik to przynajmniej wiedzą kiedy do pracy..W ogóle nie liczą się z ludźmi i gdzie tu rzetelność ma się do rzeczywistości.Jeżeli pracownik im się znudził to dają mu przeniesienie na drugi koniec Polski, co w rzeczy samej nie jest realne dla pracownika..więc ciach i mają go z głowy.

ochroniarz

ta firma to jakieś nieporozumienie wygraŁa przetarg w WTBS KWATERA proponują pracownikom OCHRONY stawkę 3.30 zł /godz.szukają frajerów niech sami siedzą , to jest zakład pracy chronionej dostają dotacje z PFRON.za stopnie niepełnosprawności.

jozef gdansk
@ochroniarz

Prawda,aby omijać tą f-me.Wgrała przetarg-za namową kierownika Pana Banny Wiesława przeszedłem do tej firmy z zapewnieniem dalszej pracy,po 50 dniach zostałem zwolniony,jako powód zbyt służbowe wykonywanie obowiązków.Dotychczas na tym obiekcie pracowałem przez 12m-cy w firmie [EKOTRADE], bez uwag.Potrzebny był etat dla syna w/w.W tym czasie na prośbę w/w wręczyłem kopie pisma o niesprawności znacznej.miałem czkać-mija rok. Nadmieniam,że nie otrzymałem całej wypłaty po4zł.na godzine.Mija rok!

do ochroniarz
@jozef gdansk

Wszystko musisz mieć na piśmie tj. wszelkie pisma do nich wysyłasz - później oddajesz sprawę do Sądu Pracy inaczej i tak będą mieli Cię gdzieś

@ochroniarz

równiez dostałem paczki i nawet dla dzieci

ergf

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem dają umowę na niecały miesiąc żeby zapchać dziurę-osoba na urlopie.Potem zwalniają wynajdując na siłę powód.

jan

ja im w kieszeni nie siedze ale jeżeli biorą kase z PEFRON.to mają tylko oszukóją inie płacą

jan

kto takie głupoty pisze że to żetelna firma chyba że w oszustwach do tego mają zdolności ,umiejętnie werbóją ludzi otumaniają ,ale umów nie dają na czas i co tu mówić o utczciwości,bardzo brzytko postępują.

wawa
@jan

nie wiem z kad Pan takie brednie bierze ? jeszcze nigdy mnie nie szukali

jan

pan właściciel jak jest na podpisie powinien zainteresować się co się dzieje z ludzmi na obiekćie w sulejuwku [pow. miński-mazowieckie]na umowy dla osób niepełnosprawnych z umiarkowanym powinno się pracować 40godz w tygodniu to w miesiącu 160 a menadżer i wice dyrektor na tą samą umowe nie zmieniając ilości godzin każą pracować po 240 godzin .o tym fakcie powiadomiłem właściciela firmy to mi nie pżedłużono umowy i nie wypłacono wszystkich należności.ten fakt mószę zgłosic do PIP i PEFRON.jeżeli ktoś ma podobny przypadek niech to zgłosi

Zostaw merytoryczną opinię o ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o. - Czarna Woda

• Jak się pracuje w ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o.?

ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Mickiewicza 10
    83-262 Czarna Woda

ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o.