Opinie o ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o. w Czarna Woda

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o. w Czarna Woda

Zofia

Ja dołączam się do negatywnej opinii o Alfa.W ubiegłym roku przegrali przetarg w zachodniopomorskim ale udawali, że wygrali nawet grafiki zrobili na przyszły miesiąc żeby ludzi oszukać. Przedłużyli nam umowy po to żebyśmy nie przeszli do nowej firmy. Pan J.L koordynator kity nam wciskał że i tak wygrają. Zostaliśmy z niczym nowa firma chciała nas przejąć ale my byliśmy zatrudnieni w Alfa.Obiecali inne obiekty ale nic nie zaproponowali. Zostaliśmy z ręką w nocniku. A i ekwiwalentu nie chcieli wypłacić. Okazało się że nie zależy im na ludziach i na tym żeby mieli pracę ale na tym żeby odegrać się na innych firmach ochroniarskich. Ta osoba ze Stargardu co tak dobrze o firmie pisze to dobry znajomy.

MM

Jest takie powiedzenie ,,złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy''. Uważam że w myśl tej zasady pisana była część niepochlebnych opinii na temat firmy Alfa Guard Security. Faktycznie pracy w firmie nie polecałbym sfrustrowanym malkontentom, tylko ludziom odrobinę zaangażowanym w wykonywanie swoich obowiązków. Sam pracuję w firmie już ponad pięć lat i w tym czasie ani razu nie zdarzyło się by wypłata opóźniła się bodaj o jedną godzinę. Ostatnio otrzymałem nagrodę jubileuszową a wcześniej dwukrotnie po kilkaset złotych premii. Jestem w stanie przytoczyć liczne przypadki kiedy szeregowi pracownicy firmy otrzymywali 100% dofinansowania z ZFRON na zakup np. kabin czy wanien z hydromasażem, oraz innego sprzętu. Ktoś wspominał o paczkach świątecznych - potwierdzam otrzymujemy takowe corocznie. W pracy panuje dobra atmosfera, jestem także dobrze traktowany przez przełożonych. W kontekście tego co przedstawiłem moja ocena firmy Alfa Guard Security to 5/5

Alfus
@MM

Dziwne ja tez sporo czasu pracuje w tej firmie a paczke dostalem tylko raz to co znimi sie stalo kierownik zjadl.I moim kolega terz.

Cabal
@MM

To.jestes baletnica i P.O szkoda mi Ciebie

cieć

parę słów do tych co oczerniają alfe gdybyście podchodzili do pracy solidnie i nie na zasadzie pojde posiedze pośpie a dniówka się należy to nikt by was z pracy nie wywalał Dziwi mnie tylko że piszą te bzdóry nie ci co pracóją tylko ci którzy dostali kilka szans a nie umieli tego docenić Jako ,,rozumni ,,ludzie czytaliście umowę zapoznaliście się z warunkami pracy nikt was nie zmószał mogliście nadal stać pod sklepem zbierać puszki i być dla siebie szefem nikt by od was nic nie wymał A tak zły koordynator stresóje was jak przyjedzie na kontrol niezapowiedziany a jeszcze wymaga żeby być trzeżwym chodzić na obchód NIE jest to wazelina ale przypomnę Umowa o pracę prawdziwa umundurowanie pieniązki na koncie na czas paczki na święta koordynator się nie czepia czgo chcieć więcej Oprócz tego dostałem list że wygrałem 500zł w konursie dla tych co nie siedzą na zwolnieniach lekarskich super pomysł tylko pracować sobie spokjnie z odrobiną pozytywnego zaangażowania w powierzone obowiązki

MariusLeiwandowski
@cieć

zgadzam się ale śpi większość w ochronie, wylatuje albo przenoszony jest ten kto ma pecha, bo jakieś nocny marek udający, że patroluje i podlizuje się kontrahentom i kablują aż miło.!pytanie co teraz,przy nowych stawkach wszyscy się próbują odnaleźć,dziś mieliśmy nowego na przeszkolenie ciekawe za kogo albo czy powiększają obsadę ochrony.?ostatnio złapali jakiegoś roma na kradzieży książeczki dla dzieci,skuteczna ta ochrona.

@cieć

. Człowieku. Firma nśća Tobie zarabia 5000 ZL (blisko koło) Ile Tobie daje to odejmij zobaczysz ile ma na czysto (z tego część dostaje z państwowej kasy czyli Twoich podatków) rąbie Cię podwójnie z przodu i ztyłu

ISENGRIM FAOTARIANA
@cieć

Nie dodałeś jeszcze że paczki dla dorosłych i dla dzieci.A pismo że wygrałeś te 500 dostales fakt obiecanki cacanki a głupiemu radość.

Jolasia

Pracuję w zachodniopomorskim już 4 rok i nie narzekam,wypłata na czas ,urlopy,godziny nocne jak komuś nie pasuje to w każdej chwili może sobie znaleść super żetelną i popłatną pracę.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o..
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

bast

Pracowałem w tej firmie żadnych premii gratisów nic tylko wymagania.Oferty były tylko trzeba dobrze poszukać w necie.Nawet wody latem nie dostaniesz-obiekt Hubert Suhner-filia w Tczewie za Mrówką.(obecnie nie funkcjonuje). Ten typ co kontroluje to jakiś wiochmen-cham bez szkoły nie piszę o tym nowym tylko o A kamera cały czas wycelowana w ciebie nieustanna kontrola ,co robisz.W żadnej firmie nie było takiej wiochy.Nie oszukuj siebie jakie premie jakie paczki jeden idiota pisze nawet dla dorosłych.Sprawa dofinansowania przykład z życia - sto tysięcy papierków do wypełnienia dofinansowanie za miesiąc albo wcale.Jak z tak małą pulą są problemy to jakiej premii od podstawy wymagasz ta firma to tylko nędzny utrzymanek PFRON na tym się dorabia czyli na cudzym nieszczęściu i krzywdzie.

@bast

Prawda !!!!

Jacek

Ta firma jest porządną firmą mało płacili wam wszystkim z tego powodu że gdy ma się wolne to się nie płaci za leżenie w w łóżku tylko za uczciwą pracę. Na umowie mam wynagrodzenie 1300,-. A ile wy byście chcieli mieć płacone? Ja jestem bardzo zadowolony z tej pracy w tej firmie Alfa Guard Security. Pracuje w Starym Lesie i nie narzekam jest dobrze...

@Jacek

Jak się ma do tego ze 3 tysie renty to pewnie ja też bym nie narzekał

ciekawy

Słyszałem różne opinie o firmie od osób które pracują w Starogardzie Gdańskim . Ciekawe czy prawda jest to że pracują też osoby karane ?

@ciekawy

Prawda Dodam że z grupą inwalidzką na chorobę psychiczną też.

Miki

Firma solidna i słowna. Pracuje już 2 lata i nie miałem nigdy żadnych problemów a wprost przeciwnie gdy potrzebowałem pomocy to ją otrzymałem od osób z zarządu.

Robert

Pracuję w firmie już prawie 3 lata, pilnując jednego z obiektów w zachodniopomorskim. Dzieląc się opinią muszę napisać, że firma rzetelna, nie ma najmniejszych problemów z wypłatą co jest jednym z najważniejszych punktów. Dodatkowo wynagrodzenia powiększane o godziny nocne zgodnie z umową. Bardzo elastyczny grafik, praca w spokoju. Szef ochrony, P. Jarosław bardzo pomocny i przyjazny pracownikom. Warto tu pracować - wymagane orzeczenie o niepełnosprawności ponieważ firma jest zakładem pracy chronionej.

Maja

@pracownik tej firmy w Wrocławiu a możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Na jakie warunki pracy i zatrudnienia można liczyć u tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV.

WiochmenAndrzej

Pracuję w alfie już 200 lat super firma paczki dla dorosłych i dzieci. Spekulaci-i zaplute karły reakcji którzy chcą zaszkodzić firmie nie piszcie bzdur. Ta świetna premia za wypełnienie 100 papierków aż 50 zł za leki-tak ogromna kasa.Nie łoczerniajcie tej firmy podchodzcie solidnie do pracy, a garb sam wam urośnie.

Maja

A na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy firmy? Czy pracodawca zapewnia dodatkowe benefity?

Ochroniarz

Jedna z lepszych firm w branży ochroniarskiej dla ludzi. Zatrudnia na umowy o pracę. Płaci na czas do 10 każdego miesiąca. Ja pracuje już tu 3 lata i muszę powiedzieć, że szanują tu ludzi

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat Alfa Guard Security pensja na koncie na czas kontakt z menedżerem na telefon szybki urlopy pełne na święta paczki i czego więcej chcieć w Braniewie nie mamy problemu z tą firmą.

akka

czy w tym roku w Czarnej Wodzie będą jeszcze jakieś rekrutacje do ochroy gdzie jako kobieta mogłabym spróbować?

Ben

Firma spoko może nie płacą najwięcej, ale płacą na czas. Urlopy licza normalnie. Inne świadczenia dla niepełnosprawnych też dają. Ja pracuję już trzeci rok i ie narzekam

pracownik tej firmy w Wrocławiu
@Ben

nigdy nikt nie dostał tu żadnego świadczenia,Pan menadżer twierdzi że nic takiego w tej firmie nie ma,a my mamy kontakt tylko z nim.Co do picia alkoholu na obiektach to fakt piją i faceci i kobiety a kiedy wpadną to przenosi się ich na inny obiekt.Tak jest w Wrocławiu nie wypowiadam się na temat innych miejscowości.

men

Pracuję w tej firmie od ponad roku wypłaty na czas. Na szefa nie ma co narzekać bo można mieć gorszego. Wypłaty na czas. Rzetelnie rozliczane. Urlopy normalne

azrael

Byłych i obecnych pracowników zachęcam do lektury na stronie "Praca w alfie kpina"jak się pracuje w firmie Grudziądz i okolice cała prawda.Maksymalny czas pracy dwa trzy miesiące.

z tego co wiem ogłaszają się na OLX

azrael

Tak pracują i bzdury oraz zmuszał-poprawna pisownia człowieczku nie ośmieszaj się nie pisz bzdur dokształć się z ortografii zaglądaj do słownika.Potem pisz opinie i oceniaj.Ludzie w pomorskim bo wiele komentarzy dotyczy Tczewa i okolic osoby wkurzone na firmę ludzie pracowali uczciwie i było o.k po trzech miesiącach zwolnieni przez firmę na siłę dajcie człowieka powód się znajdzie znam trzy osoby oprócz mnie zwolnione na siłę przez Pana A bo....zupa była za słona.I na koniec miesiąca słyszy się tekst nie ma dla was godzin.I do widzenia .

Zostaw merytoryczną opinię o ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o. - Czarna Woda

• Jak się pracuje w ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o.?

ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Mickiewicza 10
    83-262 Czarna Woda

ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o.