Opinie o ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o. w Czarna Woda

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o. w Czarna Woda

Gośka Wrocław

Uważajcie na tą firmę. Ja zrobiłam badania wstępne za własne pieniądze bo mieli mi oddać. Nikt mi nie oddał ani grosza i nie odbierają telefonu. Pan menager bardzo arogancki. Nie polecam.

Balada
@Gośka Wrocław

Nigdy ale to nigdy firma nie każe robić badań na własną rękę więc nie kłam

Czy to prawda że dodatkowy urlop 10 dni przepapada jeśli się go nie wykorzysta do końca roku

Bodygard

Z tego co wiem to urlop rehabilitacyjny 10 dni przechodzi na następny rok zmienia się w urlop wypoczynkowy a firma powinna go udzielić do września a roszczenia do tegorz urlopu przedawniają się dopiero po 3 latach n

Pracuś

Nie przepada. Ten mi o "przepadaniu" urlopu rehabilitacyjnego, rozpowszechniony wśród osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności powoduje histeryczne wykorzystywanie w/w urlopu do końca "starego roku" kalendarzowego. Absurdalnie niepotrzebnie.

Dora

W alfie wszystko przepada. Na początku roku trzeba zaczynać wybierać najpierw urlop rehabilitacyjny. Koniecznie zaznaczać rubrykę iksem. W przypadku braku oznaczenia jaki to urlop sami wpisują najpierw wypoczynkowy. Pracownik na koniec roku robi wielkie oczy, że nie ma nic urlopu.(usunięte przez administratora)

Balada

Tak on przypada tyko na rok ale firma dba aby pracownik zawsze co wykorzystał

stg

jak się chce pracować to nie ma na co narzekać - opinie Pana z Tczewa - śmieszne może wymagają ale płaca na czas i rzetelnie bez żadnej ściemy . od nowego roku tez będą podwyżki wiec ok

Bathory
@stg

Jak byś popracowal tam dobę to by ci nie było do śmiechu.Kamera wycelowana w pracownika 24 na dobę.Polmrok w tym (usunięte przez administratora) non stop.Jak na 15 lat pracy w ochronie najgorsza firma.

Pracuś

Plusy pracodawcy: Wynagrodzenie wypłacane w terminie. Zgodnie z treścią umowy o pracę. Minusy pracodawcy: Brak wynagrodzenia za godziny nadliczbowe; Brak ekwiwalentu w formie dni wolnych za godziny nadliczbowe; Praktycznie zerowy kontakt telefoniczny z centralą firmy w Czarnej Wodzie/Starogard Gdański.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o..
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ALFA GUARD SECURITY DANIEL JĘDRZEJEWSKI?

Gorzej niż zle

Pawel

Pracuje na obiekcie W Gdyni Grabowek Osada kolejowa brak warunkow wody z umywalnia oraz cieknie woda z dachu kierownik

Anaroz

pracuję w alfie kilka lat i nie narzekam. Nigdy nie spóźnili się z wypłatą, można się dogadać z kierownikiem, bywają nawet paczki na święta. na naszym obiekcie też byli "niezadowoleni", ale z tego co wiem nic nie zdziałali. Moim zdaniem jak na firmę działającą w tej branży są w porządku.

Kibic
@Anaroz

A niby dlaczego mieli by się spuzniać z wypłatą- ich obowiązkiem jest płacić w terminie a jeśli tak nie jest to do sadu pracy ! To nauczyło by ich i inne firmy do płacenia w terminie.Tak sąd pracy jedynie wam pomoże.

Agata
@Kibic

Masz rację, płacenie na czas to obowiązek firmy. Szkoda, że sam nic nie napisałeś o tym, jak się pracuje w ALFA. Trzeba mieć jakieś doświadczenie, żeby się tam zatrudnić do pracy?

@Kibic

I dlatego nie powinieneś pracować w alfie ktoś pisze o sowich wrażeniach z pracy wylicza jakie warunki firma dotrzymuje A Ty od razu wyjeżdżasz z trybem roszczeniowym że myszą że do sądu poczytaj wcześniejsze opinie o firmie od zadowolonych A ze swoim nastawieniem poszukaj pracy w inspekcji pracy tam będziesz mógł sądzić karać do woli

Mirek

Jestem bardzo zadowolony z podjęcia pracy w firmie "ALFA GUARD SECURITY" . Sympatyczna , rzetelna bardzo miła obsługa i zainteresowanie pracownikami w biurze w/w Firmy skłania do wykonywania pracy bezstresowej w miłej atmosferze co jest bardzo wazną formą wspólpracy z Biurem Firmy i Kadrami oraz Szefem " Alfa Guard Security". Przesympatyczna obsługa i zainteresowanie sprawami pracowniczymi w Dziale Kadr oraz całym Biurze zasługuje na szacunek i na pelne poważanie kadry Kierowniczej...... Życze daleszej owocnej i pełnej sukcesów pracy całemu personelowi kierowniczemu. Z wyrazami szacunku i poważania ... Miroslaw . S.

Norbert

Podpowiedzcie czy potrzebują teraz kogoś do pracy?

zainteresowany
@Norbert

Tak , potrzebuja na obiekcie w Gdyni ale praca od 1. IX 2019. Zebranie ma byc 15.08. godzine jeszcze maja podac.

Klijent

Ta firma jest fajna bardzo mili ludzie są na cepenie w Starogardzie gdańskim(orlen) super Pan mi pomugł a nazywał się Zbigniew

Klient
@Klijent

Klient

Naprawdę super firma :) :)

Jarek.w.

Ja pracuje w tej firmie prawie 4 lata. W dzisiejszych czasach jedna w ważniejszych spraw jest uczciwość pracodawcy.....a tu to jest... Nigdy nie musiałem się prosić lub czekać na kasę. ...zawsze na czas a to ważne.podejście przełożonych pozytywne,zawsze pomogą w potrzebie i można liczyć na wsparcie w każdym aspekcie.pozdrawiam całą firmę i proszę trzymać tak dalej.

MM
@Jarek.w.

U mnie tak nie jest, u moich kolegów też.(usunięte przez administratora) Nie ma co sobie nimi zawracać głowy.

Marysia

Co powinniście zmienić to przedewszystkim swoje Podejście,Szanować i Równo traktować pracowników. "Bo Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie"

Aleksandra
@Marysia

Zastanawia mnie, dlaczego właściwie wypowiadasz się w ten sposób o firmie, w której nie pracujesz i nie pracowałaś. Zawsze warto opierać się na własnych doświadczeniach, a nie tych zasłyszanych od kogoś. Chyba, że źle zrozumiałam Twoją wypowiedź i jednak jesteś w jakiś sposób związana z tym pracodawcą?

Jasiek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach. Czy są dodatki do pensji?

Maja

Chciałabym Was prosić o nieobrażanie siebie nawzajem. Do niczego to nie prowadzi, a wprowadza jedynie negatywną atmosferę i niepotrzebny chaos. Będę wdzięczna, jeśli zaprzestaniecie. Pamiętajcie, że jest to wbrew regulaminowi i wypowiedzi, które obrażają innych, mogą zostać usunięte. Zamiast tego zachęcam Was serdecznie do pisania merytorycznych opinii na temat pracy w firmie ALFA GUARD SECURITY. Napiszcie, co Waszym zdaniem jest godnego polecenia, a co mogłoby się zmienić w tej firmie. Zachęcam do wypowiedzi.

cięć

Widzę że czytanie i rozumienie nie bardzo Ci idą no to jeszcze raz jako osoba niepełnosprawna mam ponad 7 zł na godzinę od 2016 będzie więcej a ty piszesz że niepełnosprawni odchodzą i że zgadzasz się z kimś kto belkocze że płacą 5 zł dlatego jeśli tym razem przeczytasz i przede wszystkim zrozumiesz to właśnie opuściłes klub oszczednie myślących

Ghost
@cięć

Kupa pieniedzy 7 zł na galeriach mają 14 za godzinę Solid.Chyba oszczędnie żyjesz jeśli to można nazwać życiem taka kupa pieniędzy.W każdej normalnej firmie minimum 12 zł.

@cięć

Słuchaj no ghost jeśli jesteś człowiekiem rozumnym to powinieneś zwrócić uwagę że ja pisałem o zarobkach jakie miałem w 2016 być może nie zauważyłeś że mamy 2018 dlatego nadal jesteś w klubie oszczędnie myślących na stanowisku niepelnosprytny dlatego w Alfie trudno by było znaleźć miejsca dla takiego talentu ciekaw jestem czy ty sam się domyśliłeś czy z podobnym tobie umysłem że teraz płacą między 12 a 14 zł powinieneś iść raczej na śledczego skoro wykryłeś taką nowości

ghost

Nowość to może dla Ciebie lesny dziadku wracaj do norki bo zawału że stresu dostaniesz.Mamy rok 2018 ale i tak zarabiasz grosze.Niepelnosprytny to jesteś pisząc te żałosne wypociny czego się spodziewać po pracowniku alfy.

@ghost

Do. Ghost ty hyba pracujesz w ochronie u ministra co zna Córkę leśniczego skoro piszesz o lesie ,norkach ja wiem że myślenie stwarza ci ogromny ból dlatego nie potrafisz podać żadnych konkretów do porównania w jakiej firmie pracujesz ale sądząc po twojej wypowiedzi pracujesz w BOR skoro większość co napisałeś dotyczy lasu nie martw się też z takim intelektem nadal jesteś w klubie oszczędnie myślących czyli dasz BOR

Ghost

Ból to chyba twojej matki panieńskie a ten las i nie o ktorym piszesz to wasze mieszkanie.A ta córka leśniczego to twoja żona oszczednie myślący deklu z wodoglowiem.

@Ghost

Wcale mnie nie dziwi że nie nie chcesz napisać jaka firma zatrudnia tak potężny umysł i jakie warunki tobie zapewnia po to jest stworzona tą strona gdyż jesteś antyreklamą dla swojej firmy jeśli szczytem twoich możliwość jest obrażanie bliskich mi osób Ja w przeciwieństwie do ciebie pozdrawiam twoją żonę i szanuje twoją mamę i na przyszłość jak chcesz mnie wkurzyć napisz coś konkretnego jaka firma ciebie ile płaci i jeszcze raz szacunek dla twojej żony i mamy

Cięć
@Ghost

Ale z ciebie kozak za jednym razem udało ci się obrazić aż 2 kobiety tym wpisem pewno szefowie twojej firmy dadzą ci podwyżkę a ty pewnie pekasz z dumy że swojego wyczynu tak jak osobą która próbowałeś obrazić również pozdrawiam twoją mamę i żonę i oświeć nas w jakiej wspaniałej firmie pracujesz ile zarabia taki macho bo pewnie za takiego się uważasz

Jola

Świetna firma,. Każdy ma prawo do swojej oceny ! Moja jest wyjątkowo dobra na ich temat. Współpracuje z nimi od jakiegoś czasu i mam pieniądze na czas, ludzie bardzo przyjaźni, w pracownikach widzą LUDZI. Życzę wszystkim, poza tymi wiecznie narzekającymi, żeby na drodze zawodowej mieli podobnego pracodawcę. Rzadko spotykane, żeby odchodzący z pracy po chwili wracali, a pracodawca chciał im dać szansę na nowe otwarcie. W Alfie to jest możliwe. Z góry dodam, że komentarzy do mojej wypowiedzi nie czytam, zatem informuję osoby niemające zdolności dyskusji na właściwym poziomie, że mogą darować sobie trud klepania w klawiaturę, lepiej niech spożytkują energię w PRACY

Samotny Wilk

Sporo lat pracuję w tej firmie i nie narzekam bo nie ma na co. Są tacy którzy odeszli ale wrócili.Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie.Pozdrawiam wszystkich ,także tych którzy czekają aż spadnie im gwiazdka z nieba.

Tomaszfil

Wszyscy którzy negatywnie wypowiadają się o tej firmie to poprostu spekulanci którzy pracują dla konkurencji i chcą zaszkodzić owej firmie. Jeżeli pracownik po pierwszym dniu pracy idzie na zwolnienie lekarskie to chyba świadczy o pracowniku a nie o pracodawcy !. Jeżeli ktoś pracuje w ochronie i chce zarabiać 20 zł na godzinę to niech idzie do BORU !. Znam szefa daje firmy i znam pracowników , szczerze mówiąc niektórzy powinni się cieszyć że pracują w tak renomowanej firmie ! .

isengrim
@Tomaszfil

Sam idź do boru pospacerować.Napisales że znasz szefa i co znaczy daje firmy to jakiś skrót myślowy i renomowana firma skąd się oni Cię wytrzasneli chyba tu UKRAINY przyjechałaś.

Maja

@m.m.w swoim wpisie wspominasz o możliwościach awansu. Mógłbyś powiedzieć o tym coś więcej? Kto ma szansę na awans? Często takie sytuacje się zdarzają? Czy na wyższe stanowiska firma prowadzi najpierw rekrutację wewnętrzną? Jak to wygląda?

Cabal
@Maja

Duzy awans z bramy 1 na brame 2 rozwijej skrzydla i szybko lec bo jak sie spoznisz to Andrzej cie wyrzuci.

Zostaw merytoryczną opinię o ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o. - Czarna Woda

• Jak się pracuje w ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o.?

ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Mickiewicza 10
    83-262 Czarna Woda

ALFA GUARD SECURITY sp. z o.o.