Opinie o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EMIX sp.j. Torbus. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EMIX sp.j. Torbus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

yyy

Kto pisze te bzdury o tym zwalnianiu pracowników i zastępowaniu maszynami? Jak narazie żadnego pracownika nie zwolnili..a fakt jest taki , że dyrektor powinien bardziej przyglądac się pracy ludzi, ale nie tylko tych na "górze" ale również tych na dole..bo te podzialy prac i ról są już nienormalne. Wciąż ci sami tyrają i wciąz ci sami nic nie robią. dostją jeden automat i caly dzien z nudów przyklejają sie do (usunięte przez administratora) majstrowi...

@yyy

dyrektor przyglądasie tym na "górze" - jakiś żart. Zapraszam na produkcję a potem możesz pisać takie brednie

sprawiedliwy
@yyy

zarabiasz lepiej to i lepiej musisz pracować, za coś przecież płacą ci dobra kasę, bo po wpisie ty to ten na górze. Lepsza płaca to i bardziej musisz się wykazać bo za darmo kasy się nie dostaje.

nnnn
@yyy

co ty piszesz, spójrz kto pracował na produkcji przed świętami i zorientujesz ilu brakuje. no ale wg ciebie brak kilku osób to nie zwolnienia. Wy na górze poza czubkiem własnego nosa nic nie widzicie. Pewnie z ciebie jakiś z tych na górze i nie masz pojęcia co robimy a jak masz z tym problem to dla jasności robimy co wy nam robić każecie a że nie macie o tym pojęcia to potem uważasz, że nic nie robimy. A prace i role podzielono w zależności od zarabianej kasy, ty zarabiasz to pracuj bo jakbyś dostawał tyle co my to też miałbyś odpowiednie podejście, więc nie dziw się że Dyrektor was pilnuje bo pakuje w was dużą kasę

@nnnn

a pisałem wcześniej o nowym inżynierku no to teraz widzicie. Już on wprowadzi u nas co trzeba a efekty szybko zobaczymy

bezrobotny

i stało się. Po postoju część z nas usłyszała, że nie ma już po co wracać. Wizja nowego. ZWOLNIONO NAS. Nasz nowy niby inżynieek pan Andrzejek wykazał się i straciliśmy pracę. Ktoś dobrze o nim pisał, całą prawdę jaki to .... Dla wszystkich jeszcze pracujących w Emixie mała przestroga, by uważali na niego i nic do niego nie mówili bo ci co zaczęli przekazywać mu wiedzę właśnie starcili prace. Widać stwierdził, że wiedzę przekazana użyje tylko dla własnych celów i zastapi nas. Pnie sie chłopak i widać, że nie przebiera w srodkach. Cóż gdyby nie on teraz pracowałoby się a tak trzeba zgłosić sie do pośredniaka. Dużo wytrwałości życzę wszystkim, którzy jeszcze tam zostali i bedą użerać się z takimi jak ten nowy, a on jak widac nie przebiera w środkach. Do zobaczyszka

@bezrobotny

Co za głąb? Jaki postój? Jakie zwolnienia? Chyba nie pracujesz w tym Emixie w Tychach. Z tego co słuchać to reorganizują produkcję pod nowe projekty - patrz Tampo i Hala 3. Nowe maszyny to nie zastąpią ludzi tylko trzeba jeszcze będzie zatrudnić nowych do obsługi głąbie.

@.

pracowałam w Emix w Tychach i moge potwierdzić, że i ja nie pracuję. Przyszłam po przestoju (pracowałam na produkcji) i powiedziano mi już tu nie pracujesz i kilka dziewczyn też to usłyszało. Może ty z tych co w biurze siedzą i was nic nie rusza bo nawet jak inni mięli postój wy sobie pracowaliście i wymyslaliście pewnie kogo wywalić i zastapić maszyną. Sa równi i równiejsi jak widać. A prawda jest taka, że te maszyny to bedzi obsługiwać garstka i bedą biegać od jednej do drugiej. Reorganizacja - kpina

ona
@.

w wielu zakładach zwiekszenie ilości maszyn nie wiąże się ze zwiekszeniem zatrudnienia. Inwestuje się w maszyny by zmniejszyć zatrudnienie, by właśnie te maszyny robiły więcej same. Dlatego na produkcji zawsze zmniejsza się zatrudnienie a jedynie zatrudnia się tych co będą ustawiać te maszyny tak by jak najwiecej z nich wycisnąć. Pracodawca zrobi wszystko by jeden pracownik obsłużył jak największą ilość maszyn i tak jest juz teraz, bo biegamy jak idioci. I tak właśnie wygląda inwestowanie w maszyny. Więc nie ma co się łudzić że bedzie inaczej. Dlatego też zatrudnia sie u nas inżynierów by tak ustawili maszyny aby zminimalizować koszty zatrudnienia. A część ludzi miała postój (jedni brali urlopy a inni nie), no chyba że ty pracowałeś to nie wiesz, bo ja po świętach nie pracowałam, chociaż wolałam przyjść do pracy.

ciekawy

Ciekawe czy Dyrektor czyta te wpisy? a przydało by się by dowiedział się jakie głąby ma w najbliższym otoczeniu

ZŁA

NAJGORSZE JEST JEDNAK TO, ŻE MY CI NAJMNIEJ ZARABIAJĄCY MAMY PRZESTOJE, JUŻ TRZECI TYDZIEŃ I NIC NIE ZAROBIMY A TE PAJACE W BIURZE, CI INŻYNIERKOWIE I TECHNOLODZY PRZYCHODZĄ SOBIE DO PRACY BO PRZECIEŻ ZARABIAJĄ WIĘCEJ TO I WIĘCEJ MUSZĄ MIEĆ. ONI TO PRZESTOJÓW NIE DOŚWIADCZAJĄ. TO TA NASZA SPRAWIEDLIWOŚĆ W EMIXIE I RÓWNE TRAKTOWANIE.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Komisjoner bez języka
Niemcy
HR Navigator
wielkanoc

przestoje przestojami,teraz nawet pasował bo przed świętami ale wiecie bedzie ich coraz więcej a podobno na poczatku marca kupili maszyny i z ludźmi bedzie tylko gorzej. Przewiduja więcej maszyn a mniej ludzi. I w tym nastroju życzę wszystkim wesołych świąt. Może ostatnie w Emixie

matka

cóż, ro już początek naszego końca. Jeszcze kilku inżynierków a my zbedni bedziemy. Z czego tu żyć jak postój za postojem a teraz jeszcze widmo nowych maszyn nad nami.

uciekajmy

teraz to spodziewajmy się więcej przestojów, a za chwile maszyny całkowicie zajmą nasze miejsca. Docenia się tu tylko tych nierobów a o nas na produkcji juz dawno się zapomniano. Szkoda, że dyrektor nie widzi tego co się blisko niego dzieje, bo tam to naprawdę tylko udają a tak naprawdę udają, że robia gdy dyrektor na nich patrzy. Cóż ludziska czas szukać innego zajęcia i uciekać stąd. Gdy odejdziemy to dyrektor zobaczy kto tu był potrzebny.

Jshe

Ja mam pomysł zabrac premie i podwyżki tym niby technologom i dac to przedewszystkim brygadzistom i ustawiaczom to ONI najwiecej sie angażują to oni pilnuja produkcji zeby bylo ok to do nich ludzie przychodza z problemem i oni te problemy rozwiązują a nie te glaby z rekami w kieszeni.....wpisal bym to na ta biala karteczke ale bedzie wiadomo kto

zły
@Jshe

racja, wynagradzać tych co pracują a nie tych co to tylko wykształcenie mają. Ten nowy AS już pewnie premię sobie wybiegał. Wie chłopek jak się ustawić i do kogo się uśmiechać. Nasz szpiclowata sekretarka już go doceniła jak widać. Proponuję tak jak Ty Jshe wynagrodzić brygadzistów i ustawiaczy a takim jak AS pokazać ich miejsce w szeregu. Też bym wpisał to na karteczkę ale wiadomo.... A ten nowy to kolejny głąb, który nazywa się inżynierkiem tylko co sobą reprezentuje - porażka. Skąd się to u naz wzięło. Wie ktoś może????

smutna

wiecie wszyscy nasi inżynierzy przyczyniają się do naszej klęski. Oni są najlepsi - tak uważają. Technologom tez można wiele zarzucić. I fakt każdy nowy coraz bardziej się wychyla a tym samym krzywdzi nas. Z nami nikt sie nie liczy. Te przestoje to dla nas "głód" w domach a dla nich lepsze profity. I najgorsze, że nasz dyrektor widzi właśnie ich a nie nas. Szkoda. Powinno się również zainwestować w nas, ludzi na produkcji a nie ciągle zatrudniać nowych na stołki. Dlaczego dyrektor nie awansuje tych którzy już trochę tu pracuja i bardziej nadaja się. Czytam te komentarze i naprawde to co piszecie to prawda. Tak właśnie u nas jest

On

A ile wtryskarek posiada emix?

xxx
@On

Wtryskarek mamy 19 szt.

xxxxxxxxxxxx
@xxx

zaraz to te wszystkie maszyny nas zastąpią. Wprowadza parametry i my już tu nie potrzebni

płacz

maszyny kupili- niestety, teraz nowy się wykaże. Dowiedziałem się, że to on miał na to wpływ. Zresztą czy to nie dziwne, że dopiero przyjęty a już jeździ i wybiera maszyny, musi mieć wtyki gdzie trzeba. Już nawet chłopaki z nim pracujący mówią o tym i przyglądają mu się uważnie. Trza na niego uważać. Niby taki porządny ale widać, że to jakiś kabel. Czy wie ktoś może kto to taki i skąd nagle się u nas nagle pojawił, bo widać, że do "ludzkich" to nie bedzie należeć. A teraz ludziska trzeba mu podziękować, że wielu z nas nie będzie mialo co do garnka złożyć i trzeba pracy szukać. Dziekujemy panie S. Ty pewnie zarobisz a my dzięki tobie nie.

zły
@płacz

faktycznie pan AS wykazał się. Masz rację, na takiego trzeba mieć uważanie. Dzięki niemu my więcej przestojów mieć bedziemy a on pewnie premię większą zgarnie. Czy wie ktoś z was skąd się tu pojawił i czyim pupilkiem jest skoro tak wysoko mierzy. Chłopaki z biura mówią, że jakiś dziwny i wtyki ma. No a my dzięki takim jak on pracy szukać musimy bo za marne grosze wyżyć się nie da a widać, że dla nas bedzie już tylko gorzej

Abcd

Racja z tymi maszynami kupili i soboty juz nie potrzebne ludzie juz szukaja pracy bo bez sobót tam zarabiaja psie pieniądze niech jeszcze premie zabiorą to dostaną po 1800 zl albo i mniej ktos kto ma dzieci i kredyt a to pewnie co drugi to bedzie chyba ten plastik tam jadł...

aaaaaaaaa
@Abcd

no to wykazał się nasz nowy "inżynierek". Ledwo się zatrudnił a już dzięki niemu ludzie stracą szansę na zarobienie kasy. Ciekawe skąd się wziął, ale już widać, że to jakiś p.....

kolo

A to jakie prace za utrzymanie? Ile jest wgl ustawiaczy i utrzymania ruchu na zmianie? Kto odpowiada za stan form?

M.k.

A ja tam pracuje i widze fakt chlopaki lataja od maszyny do maszyny i prawda dyrektor sobie ich wyszkoli a oni spier...la bo za taka prace na poczatek w glupim frompolu niedaleko dostana po 20zl na godzine na start nie mowiac o premii ktora beda mieli stala a nie ze mu zabiora bo papierek na ziemi bo nie pozamiatane bo cos krzywo stoi...

kicia
@M.k.

bo u nas to płaci się tylko technologom i inżynierkom z bożej łaski. Im to dyrektor płaci i klepie po ramieniu a to my jesteśmy do roboty i robimy na tych nierobów a tych u nas coraz więcej. Kiedy Dyrektor otworzy oczy i zobaczy co tak naprawdę oni robią

Abc

Kiesdys tam pracowalem i nie dziwie sie ze szukaja bo przy takich zarobkach ponizej 2tys.smiech na sali gdyby nie premia to zarabiaja tam psie pieniadze a obowiazkow i roboty sporo bo trzeba robic niekiedy i za utrzymanie i za technologow

prawda
@Abc

to prawda, robimy za technologów, inzynierków i tym podobnych. Tym to się płaci za nic, siedzą, udają że pracują gdy Dyrektor patrzy a jak tylko się odwróci to nie robią nic. Ale biegać po podwyżki to potrafią. Przyjęli niedawno takiego kolejnego nieroba, który głupio się uśmiecha a już widać że zrobi wszystko byle tylko kasy więcej dostać.

zxzxzx
@Abc

i po co zatrudniać tych technologów i do utrzymania ruchu jak i tak mu tyramy na nich. A tu niestety co chwila przyjmuje się tych technologów i inżynierków a jak widać to doświadczenia w naszej branży nie mają, choć w rekrutacji coś tam się pisze na ten temat. No chyba, że sekretarce wpadnie w oko taki to jest zatrudniony i staweczkę tez dostanie niczego sobie. No ale to trzeba komu trzeba się przychlebić i jesteś zatrudniony na stołek.

Szarak

wiecie jak tak czytam te komentarze to jest jak wszędzie. Największych nierobów się docenia bo ma wyższe i może powie kilka słów po angielski.Tylko, że często to wyższe wykształcenie nie ma pokrycia w posiadanej wiedzy. Wiec póki tak jest i zamiast awansować doświadczonych Pracowników przyjmuje sie nowych nieudaczników to nic się nie zmieni. A my szaraki bedziemy tyrać na nich w pocie czoła.I to cała prawda o naszej firmie - niestety

kolo

Pytam tylko o ile by szukali jak to wygląda od "kuchni"

olo
@kolo

Nie, to ja jestem tez zainteresowany jak by szukali. Dlatego się zdziwiłem.

zzzzzzzz
@kolo

od kuchni, to nieciekawie. Ludzie na dole spoko, ale ci od rzadzenia to masakra. Najważniejsi, najmądrzejsi ale tylko gdy dyrektor patrzy. Tak to większe gamonie od nas. Atmosfera do kitu. Jak nie musisz to szukaj gdzie indziej bo czasem kasa nie warta jest nerwów jakie tu stracisz. Do rządzenia wielu a do roboty garstka

Kolo

A jak wygląda praca na stanowisku ustawiacza? Ilość obowiązków?

olo
@Kolo

A co szukają ustawiaczy?

Hshs

Powiem wam tak.. pracuje tam ładnych pare lat i zarobki male jak na taka firme i produkcje dlaczego ludzie sie zwalniaja bo malo zarabiaja bo rodzine TRZA utrzymac a sobót niema i nie bedzie lepiej kupic maszyny niz ludziom dac godnie żyć....dla pana dyr.info.pracy jest w brud początkujący pracownik ma 15zl na godzine nie mowiac o stanowiskach wyżej typu brygadzista czy ustawiacz za granica lub nie daleko w innej firmie zarabiają tyle samo ale w euro BEDA LUDZIE Z TAMTAD UCIEKAĆ z tego co wiem to juz kilka osob szuka innej pracy...ta firma padnie bo sie nie docenia ludzi

@Hshs

trza uważac, bo właśnie pojechali chyba maszyny nowe wybierać, które pewnie będą za nas wszystko robić. Tylko zdziwią się jak nasi "inżynierkowie" poustawiaja to wszystko, wprowadzą parametry i firma stanie bo oni to się znają na .... No cóż, inwestuje się w tych na stołkach to my musimy uciekać. Ciekawe jakby sobie dali radę gdybyśmy tak wszyscy sie pozwalniali i nasze gwiazdy musiałyby zabrac sie do roboty :)

niezadowolony
@Hshs

fakt, to prawda. Docenia się tylko tych nierobów technologów, inżynierków bo ładnie gadają, głupio uśmiechają i na tym ta ich wiedza się kończy. Pan dyrektor zatrudnia ciągle tych nowych na stołki a oni pracują, a raczej udają gdy patrzy im na ręce. Ciekawe co ten nowy nam pokaże, ale już widać że to jakiś znajomek bo ledwo się przyjął a już na "wycieczkę" pojechał i pewnie wybierze maszynę dzięki której zwolnią kilku z nas. Kolejny darmozjad, który wydepta sobie awansik i lepszą kasę. Że też jeszcze dyrektor nie poznał się na nich, może gdyby chodził za nimi i patrzył co tak naprawdę robią to połowa okazałaby się niepotrzebna. No ale ocenia się tylko nas a oni to święte krowy nie do ruszenia.

Aaa

Nikt tam nie jest traktowany jak powinien niektorzy sie staraja a inni wala w ch...i zarabiaja tyle zamo co wszyscy nie umie nie daje rady ZWOLNIC i tyle...to widac komu sie chce a komu nie np.po pracownikach produkcji jak i brygadzistach i ustawiaczach niech sie nowy Dyrektor przyjrzy i wezmie za ta firme

@Aaa

nowy Dyrektor powinien w pierwszej kolejności przyjżeć się pracy tym, którzy siędzą obok Niego, brygadzistom, technologom. My pracownicy produkcji robimy co nam góra karze robić. Stary Dyrektor przynajmniej krótko ich trzymał i gdy patrzył im na ręce to chociaż wtedy czymś się wykazywali. Nowy Dyrektor niestety nie ma takiego przebicia i ci inżynierkowie, technolodzy, brygadziści jedynie udaja przy Nim a gdy sie odwróci lecą w .... zamiast zatrudniać kolejnych takich nierobów niech nam na dole zapłaci i pokażemy co potrafimy zamiast marnować pensje dla nowych niec nie wiedzących niby technologów. Udają wszechwiedzących a tak naprawdę każdy z nich mówi co innego a to potem nam na dole sie obrywa. Tylko Dyrektor mógłby coś tu zmienić ale On niestety nie wie wszystkiego, niestety. Bo góra potrafi mu się dobrze sprzedać

Zostaw merytoryczną opinię o EMIX sp.j. Torbus - Tychy

• Jak się pracuje w EMIX sp.j. Torbus?

Zobacz opinie na temat firmy EMIX sp.j. Torbus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMIX sp.j. Torbus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EMIX sp.j. Torbus?

Kandydaci do pracy w EMIX sp.j. Torbus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EMIX sp.j. Torbus
3.3/5 Na podstawie 436 ocen.
  • Składowa 1
    43-100 Tychy