Opinie o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EMIX sp.j. Torbus. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EMIX sp.j. Torbus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

pracownik_

to same klamstwa na start masz od 11 do 12 brutto plus 20% premii !!!!! 18zl na godzine to maja nieliczni na plcach ich mozna policzyc pracownik z dlugim stazem pracy ma 14 zl brutto

xxxx
@pracownik_

A co ty bys chcial?

kto tu pisze takie bzdury?? 18zl i 50% premii..

@pracownik

18zl to chyba na wyzszym stanowisku maja. Na produkcji na dzien dobry na okresie probnym 12zl +20%premii daja. Pozniej jest 13, 14 i tak co roku podwyzka.

mala

Atmosfera pożal sie ludzie sa wredni tam majster na zmianie b wybiera se ludzi ino po wygladzie jak sienie spodobasz mu to wypad Aneta z jakosci wredna jak pies ino ma wiecznie jakies ale jak mozna byc tak wrednym do ludzi nie polecam nikomu czysty wyzysk jak jest robota to jest ok a jak nie ma to wypad pracujesz na 3:maszynach na raz i latasz jak pies spocony ale i tak cie nie docenia

mala

Atmosfera pożal sie ludzie sa wredni tam majster na zmianie b wybiera se ludzi ino po wygladzie jak sienie spodobasz mu to wypad Aneta z jakosci wredna jak pies ino ma wiecznie jakies ale p

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Niemcy
HR Navigator
xxx

Nie ma już przyjec.

Możecie już aplikować są miejsca nawet wolne stawka 18 zł za godz plus 50 % premii ale jest jeden warunek trzeba nie tylko pracować ale także na swoich kolegów kablować tak jak pani Walter Anna.

12 zl/h + premia 20%

lysy

a czy sa nadal przyjęcia jestem bezrobotna

UST

Jaką stawkę ma ustawiacz na początek?

zakladowy duren

co do zarobków miesięcznych. niestety durniów również zatrudniają. chyba to nie problem wziąć kalkulator do ręki i pomnożyć 14zł/h+20% razy ilość godzin w miesiącu! dodatkowo można uwzględnić nadgodziny płatne 200% i wstępnie oszacować. swoją drogą bez umiejętności liczenia nie macie czego szukać, chociaż...

.........

co za hooy sie podemnie podszywa

luk

Czy w firmie są wtryskarki z robotami wittaman itp.?

xxx
@luk

Tak

Damian

a wie ktoś jaki autobus dojeżdża pod zakład ?

jasneŻeToJa
@Damian

na nogach trzeba (usunięte przez administratora)

mt

dobra a ktoś mi powie ile na miesiąc? Chodzi mi o ludzi z malym stażem w tej firmie

pracownik szeregowy

LUDZIE SA PRZYJECIA !!!

tass

a rozmowa to z dyrektorem czy z kim? No i na rękę miesięcznie to ile się wychodzi?

tosemjo

zależy od rozmowy jak pójdzie. płace od 14 do 17 zł/h plus 20%, rzadko się ją traci. konkret! możliwość szybkiego awansu jak się człek wykaże.

tass

no ale jak z zarobkami na starcie?

Leks
@tass

Ale wazelina taki kit wciskać to wstyd lepiej powiedz prawdę gdyż jest całkiem inna.

ss

Dyrektor to człowiek na poziomie. Bardzo wyrozumiały i sprawiedliwy zawsze docenia swoich pracowników. Bardzo opanowany nigdy nie krzyczy i nie wyzywa swoich podwładnych. Współpraca z nim to sama przyjemność. POLECAM!

pracownik szeregowy

No to masz juz odpowiedz wyzej. Ja dostalem na poczatek 13 zl na godzine , ale to bylo dwa lata temu. Teraz juz na wstepnie na operatora daja 14 zl. Premia jest, nadgodziny sa, soboty tez. Robie sie na paru maszynach jednoczesnie ale to taka robota ze daje rade. Podwyzki sa co roku.

tasss

hej wypowie sie ktoś z pracujących na powyższe pytania?

tasss

Panowie, jakie zarobki na start? Widziałem ogłoszenie na stronie PUP, niby 14zl/h, czy do tego dochodzi jakas premia?? I jakie są szanse na przedłużenie umowy po 3 miesiącach próbnej?

Zostaw merytoryczną opinię o EMIX sp.j. Torbus - Tychy

• Jak się pracuje w EMIX sp.j. Torbus?

Zobacz opinie na temat firmy EMIX sp.j. Torbus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMIX sp.j. Torbus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EMIX sp.j. Torbus?

Kandydaci do pracy w EMIX sp.j. Torbus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EMIX sp.j. Torbus
3.3/5 Na podstawie 436 ocen.
  • Składowa 1
    43-100 Tychy