Opinie o aftermarket.pl - AfterMarket.pl Limited

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w Sosnowiec Plac Pod Lipami 5

Bolo

Ciekawe ile zwiazki wywalcza? kiedy następne rozmowy?

gumolit

Jak tam zadowoleni z tej "fantastycznej" wypłaty świątecznej? Wszystko drożeje a w Magneti pensje coraż mniejsze.Żenada trzeba uciekać z tego (usunięte przez administratora), bo jeszcze pare miesięcy (usunięte przez administratora)

@gumolit

O jakiej kwocie mówisz że jest fantastyczna ?

Lolek
@gumolit

Niestety wypłaty i dodatek świąteczny to żenada. Będziemy w przyszłym roku pracować za miskę ryżu, bo nie ma co liczyć na podwyżki pensji.

@gumolit

Podziękuj związkom zawodowym za podwyżkę. Coś za coś.

gientarka4
@Robol

Trzeba podziękować temu zakładowi i iśc do innej pracy w której będą szanować pracownika. Magneti zeszło na psy

@gientarka4

Ile wynosiła premia świąteczna ?

sokół
@Adam

Pracujesz w tej firmie i nie wiesz ile wynosiła premia świąteczna?

lolek

Jeśli już to inne zakłady nic nie dostają a nie "nie dostawają" tłumoku chyba Ty jesteś po podstawówce i widać że byle ochłapy co Ci dadzą to będziesz się cieszył. Kolejny nieudacznik co nic nie potrafi i cieszy się jak dostanie 80groszy podwyżki.(usunięte przez administratora)

@Adam

1500 brutto za cały rok

Milka

Witam jestem ciekawa jak na tą chwilę wygląda sytuacja czy wrto się zatrudnić teraz czy przeczekać do nowego roku?

md

niemam

Monter

rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze wiec nie mogę narzeka, pytania o doświadczenie zawodowe i żadnych pytań podchwytliwych

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jogi

Czy sa bony za pomysly? Dziekuje

Jonek
@Jogi

Bonów już nie ma Ale możesz sobie zapunktowac i awansować za potpierdzielabie kolegów tak jak wszyscy liderzy na tym zakładzie a żeby się utrzymac na stanowisku musisz sprzedawać jak np Jacek co zawadza w mistrzówce

Krzysztof

Szukam info o tej firmie jaki tryb pracy ile zmian i najwazniejsze kasa

@Krzysztof

Szukaj innej pracy, magneti omijaj szerokim łukiem

Bolo

Nie porównuj byłego dyrektora do tego. Obecny dyrektor już zrobi porządek z tymi co nie robią i powinien obcinac premie oraz karać dla przykładu. Ludzie by szybko się nuauczyli pracować a nie, każdy patrzy na każdego a nie co drugi gra na komórce. Tylko wypatrujom czy dyrektor idzie.

bobo
@Bolo

A ty wypatruj słownika, bukowy łbie ????

Jonh brawo

Jak może braknąć materiału? W innej firmie to by głowy poleciały.Bałagan jest aż miło.

Tyfus
@Jonh brawo

Tutaj to jest na porządku dziennym.

julian

Pracuje w tej firmie już ponad 3 lata i z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Olbrzymia rotacja pracowników w biurze jak i na produkcji. Brak organizacji. Jak to jest możliwe że przychodzisz do pracy jest pilna produkcja i co się okazuje, nie ma materiału i nie ma z czego produkować śmiech na sali. Nowi technolodzy którzy odpowiadają za nowe uruchomienia to jest jakaś parodia bo nie mają o niczym zielonego pojęcia. Kiedy wreszcie dyrektor otworzy oczy i zobaczy że sporo osób z biur się nie nadaje. Trzeba ich zwolnić a pierwszego karierowicza kierownika utrzymania ruchu. Ludzie z ur się cieszą że mają za kierownika takiego głąba bo robią go w konia. Na koniec kiedy skończy się ten bałagan brak organizacji i kiedy ludzie z biur zaczną ponosić konsekwencję za swoje błędy?

rurarze
@julian

poprzedni dyrektor dbał o pracownika, latał i załatwiał nowe projekty i zakład szedł do przodu, a ten teraz to jedna wielka katastrofa. słabe jak cholera kumoterstwo z Tychów. może chociaż ruda Monisia pokaże pazurki i zacznie coś robić dla pracownika

Gugugo
@rurarze

Haha poprzedni dyrektor. Chyba byłeś jego człowiekiem, że takie pierdoły wypisujesz.

julian
@rurarze

Masz rację,za poprzedniego dyrektora była robota. A teraz co jest? Ludzi zwalniają, niektórzy sami uciekają bo jest coraz gorzej. Pod względem organizacyjnym i finansowym

olo
@Gugugo

głupi jesteś że takie rzeczy piszesz. jak by nie poprzedni dyrektor i jego projekty, to byś dzisiaj pod pośredniakiem stał i błagał o robotę

długi
@Gugugo

(usunięte przez administratora) poprzedni dyrektor wprowadził nas w 21 wiek i wyrwał z tego srajdołka jaki był przez ponad 20 lat. Pracuję tutaj jeszcze od Gilardini i tylu nowych inwestycji i nowych projektów i dodatków nie było ani przed nim ani po nim. Jak ci się nie podoba, to zamiast pyskować i narzekać, wynoś się z tej firmy i zatruwaj innym życie.

Tadeusz
@julian

Tal to jest jak na stanowiska umysłowe (technologa ,mistrza kierownika) zatrudnia się się ludzi po studiach bez żadnego doświadczenia kiedyś to było nie do pomyślenia Co taki po studiach świeżo upieczony absolwent może wiedzieć Więcej od niego wie pracownik który pracuje w zakładzie kilka lat niż on

Jonh brawo

W Adeco jest ogłoszenie. Potrzeba ludzi (60 osób )do pracy na produkcji od stycznia na mikołajczyka. Adeco w Sosnowcu "na patelni".

Lila
@Jonh brawo

Po tym jak ostatnio potraktowali ludzi, gdzie najpierw przyjęli a za chwilę zwolnili to wątpię aby tyłu chętnych znaleźli. Ja tam napewno nie wrócę i odradzam pracę w tym zakładzie.

Nowa

Są u was przyjęcia na produkcje?

misio
@Nowa

Na chwilę obecną przyjęć nie ma

@Nowa

Potrzeba 40 pracowników na już.

spawacz

Do czego te 40 osób potrzebnych? Do wycierania kurzu z maszyn które stoją ii nic nie produkują?

Jonh brawo

Czywiecie że w Bielsku Białej chcą zamknąć zakład? Ciekawe kiedy w Sosnowcu wezmą się za zwalnianie ludzi z Magneti

Skąd takie info?

@Jonh brawo

Nie, nie wiemy. Skąd takie rewelacje, i o którym zakładzie mowa?

Pewny4

Ciekawe ile zwiazki wywalcza z ich obiecanek na papierze. Pieknie wyglada na papierze...do roboty zwiazkowcy

marek
@Pewny4

Nic nie wywalczą bo kupa jest kupe wywalczą. joł ziomale i ziomalki bendzie kupa a nie podwyszki

Jonh brawo

Ale zarobki stanęły w miejscu więcej w śmieciach zarobisz

Jonh brawo

W biedronce zarobisz więcej niż u nas. Ludzie sami uciekają bo kasa stanęła w miejscu.

korek
@Jonh brawo

Zarobki stoją w miejscu już wiele lat, a atmosfera też jest słaba bo sporo ludzi patrzy jak zapunktować i iść do majstra powiedzieć coś złego na "kolegę" z którym pracuję. Sporo fałszywych ludzi tam pracuję

Kj
@korek

Ty w ogóle tam pracujesz? Bo z tego co wiem, to w zeszłym roku były podwyżki. (usunięte przez administratora)

@Kj

Jaka stawke oferuja na start dla nowego pracownika?

Korek
@Kj

Te parę groszy nazywasz podyzką? Chyba nie masz pojęcia jak drogie jest życie. Więc nie wypowiadaj się bo masz zerowe pojęcie

@Korek

Ile tej podwyzki bylo? Jaka stawka jest teraz na start ?

@Polak

17.29 brutto, dodatkowo 21% premii od przepracowanych godzin. Ale przyjęć raczej nie ma .

rysiek

Oferując taką stawkę to wątpie aby mieli chętnych do pracy.

@rysiek

Spawacz rzecz jasna ma wyższą, ale dla operatorów pół mózgów zupełnie wystarczy. Po roku stawka wzrasta o cały 1 zł, i dochodzi chyba 100 zł dodatku do produkcji.

rysiek

Po roku może i wzrasta ale jak jesteś po agencją, Ty jesteś spawacz? Co tam masz za spawaczy? Tam wszystko spawają automaty i roboty. Ręcznego spawania praktycznie nie ma

@rysiek

Bez soboty zarobi sie chociaz te 3 tysiace ?

NIEEE

2500 bez soboty jeśli miesiąc ma 168 h

czytttt
@Polak

Wyżej gościu ci podał stawkę 17.29 brutto + 21 premii, więc możesz sobie obliczyć. Chyba że jesteś poniżej 26 roku życia i nie płacisz dochodowego, a złożysz deklaracje, że chcesz co miesiąc dostawać to, a nie przy rozliczeniu wtedy dostaniesz 200-300 zl więcej co miesiąc.

Jonh brawo

Witam zarobki stanęły w miejscu marna kasa to fakt. Były dyrektor coś robił że robota była. A nowy nic w tym kierunku nie robi jak tak dalej będzie to puści firmę z torbami. Nawet zebrania nie zrobił i nie powiedział jak wygląda sytułacja obecne

ogarnięty
@Jonh brawo

Może nie chce powiedzieć jak wygląda sytuacja bo by ludzie uciekli z tego zakładu. Albo poprostu (usunięte przez administratora) pracowników produkcyjnych

Kors

Czy ktoś może napisać jakie zarobki są na produkcji. ?

Ludwik
@Kors

Jeśli chodzi o zarobki to szału nie ma jałmóżna taka,że porobisz opłaty i żyjesz przez reszte miesiąca jak żebrak.Zarobki zatrzymały się tu dobrych kilka lat temu. O podwyżkach nie ma co marzyć bo dla ludzi z produkcji nie ma i pewnie prędko nie będzie

Kors
@Ludwik

Dzięki Ludwik Pozdro

Olek
@Kors

Jaka stawka na start dla nowego pracownika? Jaki stosunek maja Mistrzowie zmiany do pracownikow ?

Jerzy

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje w ogóle nowych pracowników?

pS

To wszystko poszło za daleko fakt jest faktem macie rację gdyby Sikora nie chciał to by nie poszedł ,myślę że zrobił dobrze w takich sytuacjach człowiek nie myśli racjonalnie zwłaszcza że w tym wszystkim są dzieci ale to nie miejsce na takie komentarze jeszcze przepraszam za swoje niedojrzałe zachowanie ,chęć zemsty niestety była silniejsza

@pS

Idź i przeproś osobiście a nie tu robisz cyrk i jeszcze piszesz czyjeś dane. Kolejny bezmózg któremu się chyba nudzi i szuka taniej sensaci wypisując tu na portalu

@pyton

To o tobie mówią że masz małego ????????????

@Ps

Mały to Ty masz móżdżek :)

Kris
@pyton

Nie o tobie się pisze to po co się udzielasz????????????????

Natka
@pyton

Czy ty wiesz co to są dane ?

@Natka

Tobie by było miło gdyby Cię tu opisywali i podawali Twoje imię i nazwisko? Tu mają być opinie na temat pracodawcy, a nie tego kto z kim śpi. Widocznie wasze życie jest nudne i jesteście nieudacznikami którzy próbują się dowartościować pisząc i obrażając innych.Nie pozdrawiam

@pyton

A czy tobie by było miło gdyby cię ktoś zdradzał za plecami zostawił z dnia na dzień ciebie i twoje dzieci zostawił cię z problemami powiedz wszystko przed tobą

@pyton

Myślę że powinieneś się zająć czymś bardziej interesującym niż komentowaniem tego co tu się pisze nie znasz sytuacji chyba że jesteś J albo P a obrażając kogoś zastanów się bo tu też możesz kiedyś znaleźć się w takiej sytuacji jak już nie jesteś i ktoś ci robi kuku za plecami weszłam tu zeby przeprosić za swoje beznadziejne zachowanie to pisane w nerwach jeśli ktoś tego nie rozumie to znaczy że nigdy nie był w takiej sytuacji dzięki pozdrawiam Paulina s

@Ps

Takie sprawy załatwia się w cztery oczy na zywo a nie na tego typu portalach. Kompromitujesz się wypisując tu i się użalasz jak to Ci źle bo Cię zostawił facet. Nie rozumiesz jednej prostej rzeczy. To jest portal o firmię Magneti Marellia a nie o Waszym życiu i problemach prywatnych. Takimi wpisami to tylko się się poniżasz, chyba liczysz na to że po tych wpisach on do Ciebie wróci ale żenada. Dno i wodorosty.

Paula
@pyton

Człowieczku maly pisz co chcesz i jak chcesz napisałam to bo przeprosiny należą się nie tylko Jk ale też pracownikom ludziom z którymi nie mam nic wspólnego dlatego to jest napisane tutaj jeśli tego nie rozumiesz to twoja sprawa myślę ze ci ktorych to dotyczy zrozumieją pozdrawiam ????

@Paula

Wypadałoby przeprosić osobiście a nie zachowywać się jak tchórz!!!! Nie dziwię się że facet uciekł od Ciebie. Po tym jak się tu na portalu ponizasz i kompromitujesz to nawet bym Ci ręki nie podał.Żenada

Paulina Sikora

Ok ????

Kamil
@pyton

Człowieku kur ....o czym ty piszesz przeprosić to powinien ten chlystek który porzucił dzieci co ty piszesz uciekł bo jest k...... I tyle to jest tchórz który nie potrafi wychowywać swoich dzieci o których zapomniał puknij się w łeb dziewczyna ma odwagę przeprosić za takie coś nie jeden by postąpił inaczej kim ty jesteś

@Kamil

Wiesz czemu odszedł od żony tak bardzo znasz ich życie prywatne? Ja nie twierdze że zrobił dobrze, ale nie interesuje mnie ich życie i na tym portalu nie powinno się pisac o takich sprawach. Przeprosić na go worku łał cóż za odwaga hahaha jaki ty głupiutki jesteś

Paulina Sikora
@pyton

Masz rację człowieku zgadzam się z tobą to jest ich sprawa co zrobili ale nie wolno nikogo obrażać na profilu zakładu pracy i wogole skoro nie znam tej osoby zachowałam się jak głupia idiotka i powinnam się z tym liczyć sory za wszystko

@Paulina Sikora

Paulinka spotkajmy się na kawę ja Cie pociesze :)

Paulinka
@pyton

Już myślałam że nie zaproponujesz Ustaw się w kolejce ???? zapisze cię hahaha

@Paulinka

Dziękuję skarbie za dzisiejsze spotkanie było cudownie. Buziaczki

Kamil

Dobrze zrobił że odszedł bo jest nieudacznikiem życiowym mnie też to nie obchodzi ale nie mogę czytać to co piszesz ludzie którzy wyrządzili taką krzywdę nie sobie tylko dzieciom i ty każesz jej przepraszać gdyby ciebie laska puściła w kant to podejrzewam co byś zrobił to pomysł i jeszcze stan oko w oko z kochanka męża i przepraszaj to on powinien przeprosić dzieci

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 490 ocen.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.