Opinie o Plastics Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Plastics Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Plastics Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastics Group Sp. z o.o. w Warszawa

giovanSo

Dla kogoś, kogo „jara” branża budowlana – firma okej. Stabilne zatrudnienie, narzędzia pracy, pieniądze na czas. Nie ma pracy idealnej i pracodawcy idealnego, ale moim zdaniem firma jest uczciwa i godna uwagi.

Julita

@BartO80 czy uważasz, że Plastics Group to dobre miejsce dla młodych osób, aby rozpocząć karierę zawodową? Jak oceniasz atmosferę tam panującą i relacje między pracownikami, a przełożonymi? Wiele młodych osób, które zastanawiają się nad podjęciem pierwszej pracy, z pewnością będzie zainteresowanych takimi informacjami.

BartO80

W jednym z oddziałów pracowałem na magazynie jako operator wózka. Jako że była to moja pierwsza praca po uzyskaniu uprawnień to nie miałem jakiś specjalnych wymagań. Zależało mi, aby popracować, nabrać doświadczenia i się rozwinąć trochę. Firma duża, nie narzekałem na swoją pracę, ani wynagrodzenie. Do pracy miałem zapewnione wszystko to, co potrzeba.

Julita

@Gregos @Jeremi25 @Henrix a jak wygląda w Plastics Group kwestia rozwoju zawodowego? Czy jest wyznaczona ścieżka kariery i możliwość otrzymania awansu? Pracodawca organizuje szkolenia, które zapewniają podnoszenie kwalifikacji? Te aspekty są istotne dla wielu użytkowników forum poszukujących pracy.

Specjalista Ds. Zakupów

Rozmowa składała się z dwóch etapów- 1. zadanie na czas - rozplanowanie działań przyjęcia towaru w magazynie 2. rozmowa z rekrutem i sprawdzenie umiejętności

1) MS Office, Excel - rozwiązanie zadania i sprawdzenie umiejętności oraz tworzenia formuł (zaawansowanych, ale nie było np. tabeli przestawnych) 2) język - wywiad po angielsku , bardzo szczegółowo opowiedzieć o sobie i doświadczeniu zawodowym oraz ,nietypowo, ( np. wymienić pięć nazw gatunków drzew, ryb, ptaków)

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
Gregos

Firma ma swoje plusy i minusy. Nie ma firm idealnych. Ja akurat trafiłem na bardzo fajnych przełożonych. Wymagających, ale fajnych. Firma jest duża i ma stabilną pozycję. Na to też warto zwracać uwagę.

Jeremi25

Pracowałem jako handlowiec w regionie łódzkim. Nie narzekam. Praca handlowca w żadnej firmie nie jest łatwa i chcąc ten zawód wykonywać trzeba to wiedzieć. Dla mnie firma dobra, zapewniają narzędzia pracy, umowę o pracę albo B2B jak ktoś woli. Same produkty są dobre, więc prościej przekonywać klientów do ich zakupów.

PIS

Ja tam mam wężyk kupiłem na Allegro i spuszczam rozsądnie 20-25 L inni też tak robią i nikt ci nie udowodni nawet GPS a teraz na Allegro kupiłem zagłuszyć GPS super sprawa teraz to w plastik się się żyje jadę do klienta np włączam zagłuszyć i jadę do dziewczyny na kawkę a te warszawiacy widzą ze jestem u klienta

Darek875
@PIS

Płacą gównianie pieniądze to mają gównianych pracowników... A sensownej firmie PH ma 4 podstawy to nie kradnie 20l paliwa bo jezdzi bez opłat z km prywatny...Ale to w rozsądnej firmie PG to polskie podejście do pracownika min za max.... Dlatego siędzą tam zagłuszacze i PH spuszczający 20l paliwa...

piotr

powiedzenie że ktoś skoczyłby po 1zł do szamba ma widać tutaj realne przełożenie- okradanie własnej firmy i robienie z siebie złodzieja dla 100zł, pytanie jak nazwać takiego "ludzia" ?

jolly

Jakie są średnie zarobki w firmie - mam na mysli podstawę ?

James
@jolly

Pytasz o zarobki ale na jakim stanowisku , kierownik , dyrektor , sprzątaczka , przedstawiciel handlowy , logistyk , magazynier , prezes firmy , handlowiec , już się zmęczyłem wymienianiem - firma zatrudnia 200 osób kim chcesz być w tej firmie ? Czy naprawdę tak trudno przeczytać więcej niż dwa zdania ? Takie trudne? Przecież tu na forum napisali już setki razy , ale ok przecież nie każdy umie czytać.

jolly

A jakie są obecnie średnie zarobki w firmie- mam na myśli podstawę ?

Aleksij

Duża firma, stabilne zatrudnienie, normalne warunki. W dzisiejszych czasach to moim zdaniem bardzo duże plusy. Ocena pozytywna.

Jerro

Jak ktoś chce pracować jako handlowiec – firma daje możliwość. Praca handlowca w żadnej firmie nie jest prosta i trzeba o tym wiedzieć. Tu jest możliwość rozwoju i naprawdę pracy często z dużymi klientami (produkty budowlane). Warunki – jak dla mnie satysfakcjonujące, zapewniają wszystko co potrzebne do komofrtowej pracy.

HanldowieC

Firma może nie jest idealna (idealnych nie ma i nie ma co się oszukiwać), ale dla mnie, jak początkującego handlowca dała podstawy: social, fajną pensję, możliwość nabrania doświadczenia i przetarcia się we współpracy z klientami. Jednym zdaniem – firma daje możliwość udoskonalenia warsztatu.

byłem widziałem
@HanldowieC

firma faktycznie dobra na start zaraz po szkole dla młodego handlowca, ale góra 2 lata i stajesz w rozwoju, że o nędznych finansach nawet nie wspomnę, dla młodych zdobycie doświadczenia, dla starszych przechowalnia do czasu znalezienia czegoś lepszego, a dla jeszcze starszych nawet do samej emerytury, tyle, że wyjątkowo nędznej przy zarobkach typowo plasticsowych

Jaś fasola
@HanldowieC

Handlowiec na słuchawce nie musi za dużo umieć na starcie dlatego każda praca na dzień dobry będzie dobra , ciekawe tylko gdzie ty widziałeś social w Plastiku . Po co pisać bzdury o czymś czego nie ma. Masz szansę nabrać doświadczenia - to prawda Piszesz tylko że firma daje możliwość udoskonalenia warsztatu - znowu się nie zgadza bo ten warsztat dopiero tworzysz więc siłą rzeczy nie możesz udoskonalać tego czego jeszcze nie posiadasz - dlatego jesteś handlowcem na słuchawce i się uczysz zawodu - podszkolisz się to może wskoczysz level wyżej. Wy młodzi macie tendencję do upiększania rzeczywistości

ciekawski

ile obecnie zarabia KAM w Plastiku?

Romczy

Praca przedstawiciela handlowego w żadnej branży nie jest prosta. Trzeba się z tym pogodzić. Trzeba mieć zacięcie, poznać dobrze ofertę no i umieć sprzedawać. Jak ktoś poczuje blusa to sobie poradzi. W Plastics można zarobić, ale trzeba dać coś od siebie. Nie ma firm idealnych, ale ta daje narzędzia i możliwości.

samo sedno
@Romczy

praca prosta nie jest to fakt, ale dobry handlowiec ciężką pracą musi dobrze zarobić ot co, a w tej firmie nie ma dobrych zarobków nawet przy ciężkiej pracy i sukcesach rynkowych

Alex
@samo sedno

Mozesz cos wiecej powiedziec

pabloalmodovar

czy ktoś może jasno napisać jaka jest podstawa dla PH?

Super

jakoś nie chce mi się wierzyć, że przy obecnym rynku, we Wrocławiu ktoś mógłby być handlowcem za stawkę poniżej 3- 4 tyś. netto

jurny wasyl
@Super

w plastiku płacą dwójkę i tyle, dlatego rotacja handlowców jest tam jak na karuzeli, stąd te ciągłe ogłoszenia na handlowców stacjonarnych i przedstawicieli handlowych, (usunięte przez administratora)jeszcze nie skumali, że we wrocławiu nikt już nie pracuje jako handlowiec za dwójkę i dlatego mają permanentną rekrutację na pokładzie plastiku haha trójkę to tam chyba kierownik zakładu zarabia

Tomy
@jurny wasyl

Służbówki jakie mają?

józek z warsztatu
@Tomy

pehowcy mają segment B, benzynowe z klimą ręczną

Klimx

Firma duża i stabilna, wiec praca też jest stabilna. Moim zdaniem to bajka, że w dzisiejszych czasach można wybierać w ofertach pracy - zwłaszcza jak ktoś mieszka nie w Warszawie, a w mniejszej miejscowości. Na początek może nie ma jakiś kokosów, ale ta praca (w moim przypadku magazyn) daje po prostu podstawę do tego, aby zarobić i zapewnić sobie normalne funkcjonowanie.

Julita

@emil skoro wcześniej je widziałeś i teraz ich nie ma to znaczy, że złamały w jakiś sposób regulamin forum: https://www.gowork.pl/regulamin i zostały usunięte. @Darek875, @Rafał jesteście lub byliście przedstawicielami handlowymi w firmie Plastics Group? Macie jakąś wiedzę o firmie, dlatego może chcecie wypowiedzieć się jak Wasza praca wyglądała.

DeDeusz

Praca uczy organizacji oraz zdecydowanie poprawia samodyscyplinę. To się przydaje tez potem w życiu prywatnym

zadziwiony

to ten niedochodowy bajzel jeszcze istnieje?

Praco11

Od zawsze się interesowałem budowlanką i pokrewnymi tematami. Fajna jest też praca jako kierownik oddziału. Jak ktoś nie lubi monotonii w pracy to będzie zadowolony bo praktycznie nie ma takich samych dni przy tych obowiązkach. Jest zdrowa atmosfera w firmie i mimo czasami nawału pracy można sobie poradzić.

Zostaw merytoryczną opinię o Plastics Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Plastics Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastics Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastics Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Plastics Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Plastics Group Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Plastics Group Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 465 ocen.

Plastics Group Sp. z o.o.