Opinie o InPost S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy InPost S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost S.A. w Kraków

dzisiaj mamy 26.04 a wypłaty jak nie było tak niema .Kornik stwierdził że do piątku będzie na kontach ,na moje oko i nos firma się zawija i za jakiś czas ogłoszą upadłość za dużo kombinacji Prezes zakazał podpisywania dalszych umów o prace to mówi wszystko

DDFFDF

i tez tak mysle ze pracownicy beda splacac.

Qrek

InPostowi sądówki odpadły, jakieś tam kary ma zapłacić z tego co wyczytałem ... no nie wiem jak to opisać. Na dzisiaj kończę miłe pisanie. Dobranoc i do jutra :)

DDFFDF

JA TEZ WIEM ZE to jest od dawna. ale ja juz ponad 2 lata pracuje i wczesniej nie podpisalam weksla. albo ktos przeoczyl ale nie zwrocili na to uwagi.moze wczesniej nie kladli na to nacisku.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Qrek

PraceRz ale tutaj nikt nie mówi że to wynalazek nowy, tylko że osoby które nie chcą go podpisać(weksel) zostają na bruku bo w zamian są szukane inne osoby :)

PraceRz

Bo weksel w Inposcie to nie wynalazek dnia dzisiejszego. Od początku istnienia doręczyciele podpisywali. Ot co. Kraków tak wymyślił i tak będzie. Juz nie jeden roboty nie zaczął w oddziale bo nie chciał podpisaćwiczenia. Mnie też się to nie podoba ale nie mamy na to wpływu. A odnośnie uczenia ludzi rejonów to szkoda słów, bo np. Ja mam gminę 35 wsi i drugą 24 wsie i powiem, że z tej pierwszej to prawie wszystkich znam a z reszty terenu pojedyncze osoby. A szkoda bo jak było PGE i orange i sądy to miałem na ówczesny rejon 24 wsie po 300-400 listów i było co wozić, a teraz pustki w skrzynkach tylko wiatr po polu chula. Osobiście to mam złe przeczucia co do dalszej przyszłości inpostu. Trzymta się ludziska.

DDFFDF

jestesmy na miescie rozpoznawani. lubiani. chwala nasza prace i osoby prywatne jak i z urzedow czy adowkaci. nie ma na nas skarg. staramy sie jak najlepiej wykonywac swoja prace. jak widac dlanich nie ma to zadnego znaczenia . tylko WEKSEL I WEKSEL.

Qrek

Ja swego czasu tylko dostawałem od ludzi opier... że późno (bo jak się ludziom dziwić skoro listy z 10 stycznia w marcu nosiłem). Aż się chciało jednemu drugiemu zaje... więc w sumie nie miało się poczucia że wykonuje się pracę potrzebną itp. (Listy z stycznia to tak jakbyś śmieci dostarczał).

DDFFDF

my jestesmy na miescie 25 tys we 2 ma przyjsc 1 osoba. codzennie polecone na cale miasto. 8 rejonow ktorzy sami podzielilismy z kolega. u mnie na giminie odszedl chlopak po 1 marca. na gminie co chwile ktos nowy. z banku non stop skargi bo ludzie wyciagow nie dostaja. i to samo bedzie na miescie. bardzo lubie ta prace- i mam mega dola ze przez to nie bede pracowac.

Qrek

Jak masz rejon (duży) to nie nauczysz kogoś za dwa, taka prawda. Ale skoro InPostowi to pasuje to spoko...jedyny plus w Miastach to to że bloki mają skrzynki pocztowe itp. W Dużych wsiach to niestety pomiędzy jednym domem a drugim jest nieraz 6km samej jazdy ...

DDFFDF

bardzo nie fair. ale kierwoniczka mowila ze tak kadry w krakowie wymagaja. podpisanie weksla. pracuje do piatku i od srody mam juz uczyc kogos nowego.

Qrek

Weksel nie jest niczym poparty ze strony InPostu. Jedynie coś typu (nieoficjalnie) podpisz pracujesz nie podpiszesz żegnaj) Swoją drogą jeśli ktoś długo u nich pracuje i pewne zaufanie zostało zawiązane to tym bardziej "rządanie" podpisania Wekslu(wekselu - nie wiem jak to się odmienia) jest b.nie w porządku.

DDFFDF

warto podpisac weksle???????????????????????? on jest pusty.moga go sprzedaz kazdemu i wpisac dowolna kwote.i do konca zycia splacac. nikt majacy wiedze i zdrowy umysl nie podpisze weksla.

PraceRz

To sama sobie odpowiedz czy warto podpisać i mieć arbeit czy nie podpisać i szukac roboty.

DDFFDF

ja nie chce nic podpisywac ZADNEGO WEKSLA ale u mnie na odziale na 25 czy 30 osob tylko 2 nie podpisaly weksla. czyli ja i kolega.

xxx

niestety listy są kulą u nogi inposta który nie wie jak się tego biznesu bezpiecznie wycofać. Przewalają wszystko i wszystkich na spółkę z Radzymina aby potem ogłosić jej upadłość a inpost ma mieć czyste konto. Nie podpisujcie z firmą bezpiecznelisty weksla bo potem wasze weksle zostaną sprzedane firmie windykacyjnej która was będzie ścigała. Historia pamięta taki wałek z firmą kurierską. proszę poszukać programu 5-6 lat wstecz Jaworowicz na temat weksli sprzedanych.

PraceRz

No właśnie, a ja dwa razy już podpisywalem, na początku jak zacząłem prace dwa lata temu i po zmianie ajentami. Powiem Ci, że jak robota ci pasuje i pieniądz się zgadza to podpisuj weksel. Jeszcze nie słyszałem żeby je wykorzystali przeciwko pracownikowi.

DDFFDF

pracuje tu juz od lutego 2014 roku. i nie podpisywalam zadnego weksla. bezpieczny list to podwykonawca inpostu z radzymina. w zeszlym miesiacu bylo ok 8000 zwyklych. a teraz dostaje 70-raz w tyg. ze 100szt.zwyklych.

PraceRz

A nie podpisywaleś weksla jak zaczynales robotę w inposcie? Bo u mnie w oddziale dalej jesteśmy pod ajentem, ale zostanie 1/3 załogi bo listów mało. Stawki jak na razie be zmian. O co wogóle chodzi z tym Bezpiecznym Listem?

west

A dostaliscie zwrot za paliwo? bo ja cały marzec jeździłem za swoje i dostałem tylko 22 kwietnia 1300pln a za paliwo czekam... jak jest u was?

Zostaw merytoryczną opinię o InPost S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w InPost S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy InPost S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost S.A.?

Kandydaci do pracy w InPost S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost S.A.