Opinie o Hart Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hart Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hart Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hart Sp. z o.o. w Opole

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Hart Sp. z o.o.?

nick

Umowa o pracę, pierwsza na okres próbny, później na czas nieokreslony.

@nick

Pierwszy okres próbny później ma 3 lata i okres nieokreślony... Biegac musisz caky czas żeby wydajność nie spadała... Dramat

Magazyn

Preferowana praca społeczna. Ku chwale kierownika!!

kasia
@nick

nieprawda, pierwszy okres próbny, po okresie próbnym dostajesz umowe na 3 lata a dopiero później może otrzymasz na okres nieokreślony

Iwona
@kasia

to okres próbny na zleceniówce, tak?

LiL

Opole - oferta pracy w e-commerce, czy jest tu osoba ktora pracowala/pracuje i podzieli sie opinia? Jak warunki pracy? Zarobki? Na co mozna liczyc przy wynagrodzeniu (premie) Jak obecnie wyglada zespol i atmosfera? Jak duzo jest pracy? (Praca na akord czy wiekszosc dni jednak wyrabia sie czlowiek z praca?) Duze cisnienie czy spokoje dzialanie?

Zapytanie

Na czym w rzeczywistości polega praca pracownika działu handlowego / zakupów? Pytam jak się ma ogłoszenie do faktycznego wykonywania pracy?

Student

Pracowałem w Harcie na umowie zlecenie, jako student. Bardzo dobra praca, kierownicy super, bez zarzutów. Jeśli jesteś studentem i chcesz dorobić, polecam gorąco!

@Student

Ble ble ble. Tyle w temacie.

Sprzedawca

Rozmowa dwu etapowa. 1 etap rozmowa wraz z tematami branzowymi 2 etap pisemny test branzowy

Odczytywanie producenta z numeru seryjnego produktu. Dopasowanie marek do modeli pojazdow.

Hart Częstochowa magazyn

Nie polecam. Ale też nie odradzam- cóż najlepiej samemu się przekonać co nie gra, wszelkie za i przeciw są bez sensu bo ktoś mi zarzuci że sie mylę itd itp. Radze jedynie dobrze się wypytać o pensje o godziny pracy jak są wypłacane nadgodziny ile sobót jaka norma itp. może ktoś podrzuci jeszcze jakiś temat który może być pomocny na rozmowie o pracę na magazynie.

X
@Hart Częstochowa magazyn

Szkoda czasu.

Hart Częstochowa były prac.

Omijać szerokim łukiem! Treść ogłoszenia o pracę to oczywiście bzdura, nic nie okazuje się prawda a kwota tam podawana jest tylko pobożnym życzeniem. I tyle w temacie. Aha a pracować najlepiej po 12 godzin bez płatnych dodatkowych godzin.

X
@Hart Częstochowa były prac.

W Czewie mają opinie najgorszej mordowni jeśli chodzi o pracę na magazynie- o kierowcach nie wiem, pewnie taki sam (usunięte przez administratora)

Byly

Hart Katowice odradzam każdemu. Przyjąłem się i w pierwszy dzień i po rozpoznaniu terenu oraz norm panujących na przerwie śniadaniowej mówię po zjedzonym posiłku że idę zapalić papierosa. Kierowniczka Pani K. Słysząc to podbiegła i powiedziała że pan sobie chyba kpi... Tutaj się nie pali.. to nie miejsce dla palących!!! Czy to już dyskryminacja palących czy tylko całe szczęście poznanie osoby Pani K. Powiedziałem zatem że wyjdę w miejsce odpowiednie bo dla klientów przed sklepem była popielniczka oraz miejsce do tego przeznaczone na co Pani K. dalej idąc w zaparte powtarza ... Przeciez coś panu powiedziałam! Zakaz palenia dla pracowników. Czyta kpina i odradzam ogólna atmosferę która musi tam panować na innym szczeblu dostosowania się do norm.

były pracuś
@Byly

hahahha no w harcie tak jest, w Opolu to samo , takie zasady ,bo szefuncio sobie nie życzy palenia. W tej firmie to dalej żyja tym co było kiedyś, oni myślą że jak 20 lat temu było 10 osób na jedno stanowisko pracy, to jest tak do dziś, dlatego też ciągle ogłaszają się, że szukają nowych do pracy, bo ludzie przychodzą i odchodzą.

Piko
@Byly

To nie plac budowy, że większość czasu na fajce niż w pracy. Najlepiej faja, smartfon, słuchawki w uszach i kawa w łapie, to może wtedy byłaby pozytywna ocena pracodawcy.

BOLO
@Piko

Najlepiej spędzać czas na śniadonioobiedzie , potem lufka, kawka i pogaduchy z kolesiami. A praca ? Nie ucieknie przecież...

@BOLO

Nawet nie o to chodzi- moja przerwa więc (usunięte przez administratora).ich obchodzi że chce zapalić. Kij im w oko, nie dmucham im dymem a przerwa przysługuje każdemu. I bez tekstów że się nie chce robić i srertytety. Od tego jest kierownik żeby pilnował jak się pracuje ale PRZERWA to mój odpoczynek i wara Ci od niej.

Magazyn

Zauważyłem.zal wam (usunięte przez administratora) ściska że pracownik może domagać się swojej przerwy. To najgorsze miejsce pracy a kierownicy to największe glupole z jakimi zdarzyło mi się pracować.

Magazyn

Nie przepraszam wróć- większymi bezmozgami są plecy kierownika. To dopiero jest szczyt mądrości i wiedzy!!

Jak w Hart Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

prqacownik

to już zależy od tego, jak pracujesz, jak wykonujesz swoje obowiązki i ile możesz z siebie dać. Jak masz parcie na ciśnięcie nadgodzin to awans mile widziany :)

@prqacownik

A bez nadgodzin nie ma opcji na awanse w tej firmie? :(

@Adrian

Jak spędzisz w pracy 250 godzin to pogadamy.

Iza
@Hart Częstochowa magazyn

A czemu niby tyle miałby ktoś spędzić? Nadgodziny nie są obowiązkowe nie trzeba ich brać tak prawo chyba mówi nie? ;)

@Iza

Prawo pracy w HARCIE nie obowiązuje, zostajesz po godzinach albo wylatujesz.

@Iza

Ale jesteś zabawna... Chyba niewiele w życiu przepracowałas. Tu jest tak- masz najniższa podstawę plus nadgodziny jakie robisz - choć nie zawsze są wypłacane bo dziwnym trafem księgowa źle oblicza, czasem do odbioru ale tak najlepiej by było jakbyś nie chciał za nie pieniędzy i ich nie odbierał dniem wolnym. Pani Iza niech sobie dalej siedzi w budżetowie bo chyba u prywatnego pracodawcy w życiu nie pracowała więc nie wie jak sprawy wyglądają. Ale napisać swoje przemyślenia musi, jak na Rusi...

Hart Częstochowa magazyn

Dokładnie. To nie wybor- chcesz pracować MUSISZ zostać. Gdyby jeszcze za te nadgodziny wszystkie płacili byłoby jeszcze w miarę.

Magazynier

Bardzo dobra praca, w miarę dobre zarobki jeśli dodać nadgodziny wychodzi świetnie. Polecam.

Mgr
@Magazynier

Jestem w harcie od 4lat, pracuje na magazynie w fili zarabiam 3200-3500 na łape zależy od miesiąca i jest ok. Ostatnio nawet podeyzki dali Szefie przydałby się ekspres do kawy dla pracowników xD

@Mgr

gdzie były te podwyżki, bo my nie dostaliśmy ?

@Mgr

Oj klamczuszek, klamczuszek. Napisz ile godzin przepracowałeś żeby wyjść na taką kwotę. Jeśli masz podstawę najniższa to tyrales wszystkie soboty i jeszcze codziennie po 10-12 godzin. No i wtedy wypowiedź miałaby sens. Dziękuję.

Oczko
@Mgr

Też tyle zarabiałem, robiłem w Hart 2latq. Teraz poszedlem na ciężarówkę, jeżdżę sobie na Holandię i mam 6k ma miesiac :) pozdr

@Magazyn

dwie soboty ale za soboty odbiór godzin. Pracuje w duzej filii, przerzucamy dużo towaru a jak wiadomo płacą nam od przerzuconej pozycji. Te 3400 było właśnie z nadgodzinami, dla mnie nie jest problem żeby zostać 1-2h dłużej, szybciej spłace kredo :P

@magazynier

Skoro odbiór godzin to jakie nadgodziny? Coś zalewasz. Poza tym nadgodziny 50 %od najniższej stawki to pozal się boze pieniądze. Jak za darmo. W sumie życzę powodzenia. Jeśli lubisz zap...za darmoche i jeszcze się tym szczycisz. Współczuję.

reno

W ramach nowego ładu nie dostałem wypłaty, jak zwykle (usunięte przez administratora) dał poPIS

ad Reno
@reno

do mnie wpłyneła 11.01, ale 2 kumpom 10.01 więc chyba od banku zależało kiedy księgował przelewy przychodzące.

@ad Reno

A po nowym roku zmieniła ci się wysokość pensji? Masz mniej, więcej?

stary

mniej o 116 zł

@stary

Wyrównają wam to jakoś w przyszłym miesiącu? Wiadomo czy planują?

ja mam +90, polski ład.

żegnam

Wszystko zależy gdzie pracujesz w tej firmie. W jakiej filii itd. Ale wszędzie wypłaty są na czas a urlopy dobrze wyliczone. Jednak na umowie jest kwota dużo niższa niż ta umówiona więc pod różnym pretekstem zdarzają się obniżki pensji. Pracując w biurze w centrali wiem, że pracownik jest na ostatnim miejscu. Ważniejsze jest kupno Jaguara firmowego niż wypłacenie ustalonej pensji pracownikom. Benefity pozapłacowe niby jakieś są, ale unikają jak tylko się da by ich nie przyznać a ci którzy je jakoś uzyskali mieli błędnie naliczane opłaty za nie. Struktura i decyzyjność w tej firmie to jakaś komedia, niech świadczy o tym fakt, że ucieka tam co chwila kierownik działu kadr a na pozostałych stanowiskach w tym np. marketing, produkt manager są bardzo duże rotacje i poła stanowisk nieobsadzonych. Zwolnienia z dnia na dzień to norma w biurze. Nawet rzeczy które przyjęły się standardem i jest wyśmiewane ich opisywanie w ofertach pracy tutaj ich brak. Kawa swoja z domu i jedzenie przy biurku, bo bufet sprzedaje swoje rzeczy w strasznych cenach. Po 15zł porcja jak dla dziecka na plastikowym talrzyku gdy szef obok je na zwykłym. Za herbatę 6zł! A pizza tak spieczona, że łamie zęby (dodam, że prowadzą też pizzerię Hart Tenis Zawada).

Obecny Pracownik
@żegnam

Widzę, że kolega obeznany w temacie firmy, niczym odbiorca Wiadomości w TVP. Jaguar to było auto zastępcze i było krótko (zapewne jak Twoja kariera w firmie). Co do kawy i herbaty... hmm ????, kojarzę branżę remontowo - budowlaną, w której możesz oczekiwać obiadu, browara i fajek w cenie wykonywanej usługi. Zawsze mogłeś wziąć zrobione przez siebie kanapki i je zjeść we wspomnianym bufecie (nikt tego nie zakazuje). Szef je obiad na zwykłym talerzu, w końcu Szef, co Cię to dziwi? Ja z bufetu nie korzystam, mam swoje jedzenie i swoją kawę, nie widzę w tym problembu. Jeżeli uważasz, że Twoje kompetencje są mocno uzasadnione, to życzę Tobie pracodawcy, który to doceni i będzie oferował darmową kawę oraz tani bufet. Być może pracowałeś w marketingu i Twoje wizje nie spełniły oczekiwań... no cóż, takie ryzyko profesji. Co do zwolnień z dnia na dzień, to nie jest tak jak piszesz. Jeżeli ktoś nie ma predyspozycji w danej dziedzinie to po co się z nim męczyć, blokować etat i jeszcze mu za to płacić. Jeżeli robisz coś dobrze, zgodnie z założeniami polityki firmy, to nikt się Ciebie nie pozbędzie. Obecna sytuacja rynku pracy pokazuje, że młodzi pracownicy, bez doświadczenia oczekują świadczeń finansowych równych lub lepszych od obecnych fachowców. To takie nieuzasadnione poczucie własnej wartości. Pokaż kim jesteś, na co Cię stać i wtedy stawiaj warunki.. Skoro się żegnasz, to może i dobrze dla firmy i innych pracowników. Nie potępiam, ale sugeruję obiektywizm.

Oporny
@Obecny Pracownik

Uderz w stół.... jak widać kolega @żegnam trafił w czuły punkt i chyba zabolało, że aż taka riposta została wystosowana.

Obecny Pracownik
@Oporny

Hmmm... ???? wg mnie przekoloryzował, stąd mój komentarz. Są rzeczy, które też mi się nie podobają, no ale nigdzie nie ma sielanki. Większość komentarzy jest subiektywnym opisem negatywnych doświadczeń, co zawsze będzie motorem do takich dyskusji. Każdy ma prawo do własnej oceny, tylko warto by opierać się na faktach.

Poinformowany
@żegnam

Szanowny Panie, Jaguar był autem zastępczym po tym jak samochód służbowy miał kolizję :) To tak informacyjnie dla osób które czytają te pierdoły od osób "dobrze" poinformowanych :) Pozdrawiam

jo
@Poinformowany

czyli wychodzi na to, że cała reszta jest prawdą a Jaguar niewiadomą :)

Nie podam
@Poinformowany

To tylko tyle ze zastepcze auto. ale klientowi wejdą do czterech liter a pracownika maja za nikogo. Pakiet socjalny kiedykolwiek widziałeś w tej firmie? Nie bo go nigdy nie było

@Obecny Pracownik

(usunięte przez administratora) Pensja tragedia, oczekiwania robienia darmowych nadgodzin, atmosfera do bani, jedynie normalni pracownicy spoko. Choć(usunięte przez administratora)więc średnio się pracuje. A w sumie już się na szczęście nie pracuje. ODRADZAM każdemu zastanawiającemu się nad pracą na magazynie na filiach. Lepiej żreć suchy chleb niż tyrać za grosze po kilkanaście godzin po 6 dni za najniższa krajowa plus jakaś premia pseudo której często nie ma.

Magazyn

Firma w porządku. Warto dopytać się wszystkiego na rozmowie rekrutacyjnej jednak - tzn zarobki i czas pracy. Żeby później nie było niedomówień .

Rabota

Dobre pracy. Nie narzekajem. Nu, placu też dobru.

Rabota

Hm a czemu nie rabotac? Dobra praca dobra płaca. Jest ok.

Firma (usunięte przez administratora) już nawet starzy pracownicy z niej uciekają , biurokracja, chore wymagania w stosunku do pracownika , klienci (usunięte przez administratora)i na każdym kroku , zero zachęty do zakupów , ceny w stosunku do konkurencji dramat brak uprawnień do podjęcia choćby wyrównania się poziomem cenowym z konkurencja.

Boro

W Opolu, czy w oddziale uciekają?

A i zapomniałem dodać. Te ich zadania handlowe , przepraszam ja od przyszłego miesiąca nie biorę udziału w tych bzdurach,. I liczcie jak chcecie te swoje wypłaty. Pamiętajcie jednak ze konkurencja płaci podobnie bez takiego pośmiewiska. Jak to jeden z was nazwał ocena pracownika. Już nawet porównujecie oddział do oddziału …Rynek do rynku.. Chore pracownika do pracownika… Zaczęliście zwalniać ludzi i teraz jest lament bo ludzie zaczęli się zwalniać sami…. W dziale reklamacji jest ktoś jeszcze ? A PM to ilu zostało ? Jakaś Kadrowa czy ta ostatnią żeście unieszkodliwili bo za pracownikami się wstawiła? Dział HR jeszcze jest bo znowu ktoś uciekł ! Zaraz PH nie będzie…. Wasze rządy. Ale analizy wykresy słupki musza być.

@Boro

Opole oddziały kwestia czasu.

To co kolega napisał jest szczerą prawdą, przez lata mojej pracy widziałem jak firma pozbywała się bardzo dobrych pracowników, którzy wkładali ogrom swojej pracy i zdrowia w rozwój tej firmy. Jeśli jesteś dobrym pracownikiem to szukaj pracy w konkurencji bo ta firma Cię nie doceni i na końcu zwolni.

xnick

jakie zarobki? magazynier? srednio chociaz?

mega
@xnick

średnie na jeża. najniższa krajowa i dopracownie nadgodzinami i sobotami płatnymi "(usunięte przez administratora)" niejako bo to twój "dodatek" a nie nadgodziny wiec płatne jako podstawa. Słabiutko.

magazynier

Firma Hart - magazyn Komorniki , zdecydowanie nie polecam . Na rozmowie wszystko bardzo ładnie umowa o pracę , perspektywa stałej pracy itp . ale było to zbyt piękne . Już po 3-4 dniach kierownik magazynu zaczął informować że za mało wydajnie pracuje , chciał żeby po miej więcej tygodniu wyrabiać taką samą normę jak pracownicy , którzy pracują kilka lat ( absurd ) ale najśmieszniejsze było to że takie sygnały przekazywane są przez osoby trzecie za pomocą komunikatora portalu społecznościowego , gdy zacząłem podważać te wiadomości nazwijmy je internetowe , kierownik raczył po pracy wrócić na magazyn żeby ze mną rozmawiać to była żenada . Wymagają żeby biegać po magazynie , który składa się z trzech poziomów także chodziło również o bieganie po metalowych schodach o BHP chyba tam nikt nie słyszał .ODRADZAM PRACĘ W HARCIE to zagraża zdrowiu pracowałem na kilku magazynach ale na żadnym nie trzeba było biegać .

Stary klient

Fachowe dobieranie części, przez (usunięte przez administratora) z firmy hart zatarł bym silnik w moim Fordzie Mondeo. Potrzebny był zbiorniczek wyrównawczy i nowy korek . Starszy (usunięte przez administratora) - doradca od doboru części dał mi kilka propozycji zbiorników i kilka propozycji korków, oczywiście patrząc jednocześnie w katalog tak przynajmniej mówił. Poprosilem o warianty najlepsze czyli najdroższe bo to jest do mojego samochodu. Po zamontowaniu zbiorniczka pojechałem w trasę. Układ chłodzenia zaczął tracić płyn, dolewałem aby tylko zjechać z autostrady. Okazało soę że Hartowski (usunięte przez administratora) sprzedał mi korek zbiorniczka nadmiaru o innych parametrach niż miał być. Niespodziewana sytuacja utraty chłodzenia, konieczność stawania na pasie awaryjnym na autostradzie, Stres , nerwy ,wylany płyn, obawa przed zniszczeniem silnika. Jednym słowem zbieranina amatorów na kluczowym stanowisku-- fachowego doboru części. Panie SIŁKA Pana pracownicy nie pierwszy raz zachowali się jak amatorzy i narażają klientów na problemy, stresy, i nieprzewidziane sytuacje. A ceny u Szanownego Pana są równe detalicznym na allegro, olx i kilku innych potrtalach.

Ciekawy klient
@Stary klient

Czy "Stary Klient" nie potrafi sam sobie dobrać części? Najlepiej iść na łatwiznę, zadzwonić i zrzucić odpowiedzialność. Człowiek z branży powinien sobie z tym poradzić.

Tadek
@Stary klient

Drogi kolego nie potrafisz dobrać sobie korka zbiorniczka wyrównawczego ? Mamy 2021 rok, to ty odpowiadasz za to co montujesz a nie sprzedawca ! Jak by Ci kazał skoczyć z okna to też byś skoczył ? Masz przecież program do zamówień, samochód na warsztacie i cześć na wzór której potrzebujesz. Ogarnij się … tylko proszę Cię nie tłumacz się ze nie masz czasu itd… więcej czasu tracisz na telefon niż jedno kliknięcie w koszyk ps.

Czy w pracy na magazynie premia zależy id wydajności kto ile zrobił pozycji??????

R
@Nowy

Tak

Klient

Więcej młodych dziewczyn, A nie zatrudniacie stare baby.

Nie polecam pracy. Do sklepu trzeba przyjeżdżać wcześniej by wyrobić się na czas z wszystkim na spokojnie. Bardzo duży ruch A jednak brakuje rąk do pracy, A kierowniczka nie jest skora do zatrudnienia kogoś, ale przynajmniej obsługa bardzo miła, dziewczyny miłe, szybkie, służą pomocą, szkoda, że są niedoceniane.

Zostaw merytoryczną opinię o Hart Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Hart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hart Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hart Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hart Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hart Sp. z o.o.