Opinie o 4cars.pl - Grupa 4cars Sp. z o.o. sp. k. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 4Cars. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie 4Cars o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4Cars w Łódź Walerego Wróblewskiego 90/92

laik

Szkoda gadać, teraz to nawet tylne wycieraczki do Xedosa 6 się tam pojawiły w ofercie i podnośniki szyb sterowane nogą.

weteran

Ale tu gwarno Od czasów mr.Marmalade wszystko się zmieniło...ale ponieśli i wilka :))

tragedia

hehe chyba sam jesteś po podstawówce spokojna twoja potargana o moje wykształcenie bo możesz się zdziwić jak się okaże że mam lepsze od Ciebie i pensję teraz też :P Każdy kto zwiał z tej firmy nie ważne czy z magazynu czy ze sprzedaży teraz zarabia lepiej i ma spokojniejszą głowę, przynajmniej nie dostaje zj... od klientów za to że jest (usunięte przez administratora) w firmie. Z tego co wiem to ze sprzedaży ci co ostatnio uciekli w ostatnim czasie nikt nie miał poniżej technika.

AF

Trudno żebyś ty i szef jadł gołąbki. Takie czasy to przed 1989 jeśli wiesz o czym mówię. Ja sobie chwalę prace. Pracowałem w kilku miejscach. Tutaj pracuje najdłużej. Płaca na czas a to najważniejsze. Skończ jakąkolwiek szkołę i znajdź sobie lepszą pracę gdzie wymagana jest jakakolwiek wiedza. Płace na magazynie w wielu firmach są niższe (wiem bo pracowałem). A jak po podstawówce chcesz zarabiać 2000zl na magazynie to jedz do UK w Polsce będzie ciężko, rozczaruje cie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie 4Cars.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
tragedia

Jak co jest w firmie ODRADZAM szkoda czasu i nerwów jeżeli liczysz na jakieś normalne pieniądze i normalne traktowanie a nie jak murzyna (pozdrawiam) na polu bawełny to sobie odpuść. Na początku wszystko pięknie fajnie obiecują a potem co wypłata słaby miesiąc i słaby miesiąc a szefowstwo w słaby miesiąc dwa razy na wczasy i kupiony nowy Durnago. (usunięte przez administratora) By żyło się lepiej.

[usunięte przez admina] tam dobre czasy poszły bezpowrotnie a teraz znów rotacja 4ech czy 5ciu kierowców na L4 buhahaha no prosze Was sprzedaż tez uciekła co chwila ogłoszenia na kierowce lub magazyn śmiech na sali jak te auta..... nawet kłamią w ogłoszeniu na allegro z Pandą po wypadku ze rzeczoznawca kazał wyjąć silnik hahahahha no to mnie rozłożyło totalnie ......wymontowali bo był dobry a podrzucili jakich zatarty z poprzednich złomów no ale ......kazdy kombinuje ......mało tego kierowcy muszą prowadzić księgowosc co gdzie i ile byli odnośnie transportu hahaahhaaaaa......poprostu brak słów ......najlepszy był wieczór firmowy gdzie tomus musiał sie ewakuować bo mogło to sie zle skonczyć tak bardzo go lubią hahahhaa nie chce mi sie więcej o tym miejscu pisać szkoda myśli.....

tragedia

2000 napewno nie zobaczysz na magazynie sprzedaż cały czas słyszy że słaby miesiąc był itd.... magazyn jakieś 1300 zł na rękę z tego co wiem podobnie jak kierowca.

tragedia

buehehe teraz to nawet na sprzedaży wszyscy uciekli btw. dlaczego ktoś usuwa wszystkie złe-prawdziwe opinie o tej firmie. Ja tam nie wrócę nawet za 2000 na rękę

tonny

Pracuje na magazynie i sobie bardzo chwałę. Od kiedy jest nowy kierownik tomek poprawiło się znacznie.

dkdjdj

Przyjęcia są?

kierowca/magazynier

człowieku sam zejdz na ziemie ,powiedz ilu kierowców starych zostało????a reszta swierzaki to samo magazyn....to samo sprzedaz więc o czym my tu mówimy teraz kolejni odeszli ze sprzedaży.....i co Ty piszesz ogarnij emocje....

kolega
@kierowca/magazynier

a czy dostałeś kiedyś pieniądze za jakąs przepracowaną za "darmo" sobote ?? hhahah Pozdrawiam

driver

A co ma sie dziać? Nie wiem czemu ludzie piszą że jest ciągła rotacja i mała kasa. Na sprzedawcy Ci sami ludzie od wielu lat. Na magazynie częściej się zmienia, a kierowcy to zazwyczaj 18-20 kilku latkowie to nie ma sie co dziwić że rotacja duża. Nie każdy się nadaje na kiedowcę. Jak ktoś dostał dopiero co prawko to mu sie wydaje że jazda autem to przyjemność, a to cieżka praca jak każda inna nie każdy się nadaje. Ja pracuje jako kierowca od ponad 2-ch lat i nie narzekam, wcześniej pracowałem w 3-ch różnych firmach w magazynie i jako kiedowca i nie narzekam na pracę w 4cars. Jest powyżej średniej. A jak któś właśnie odebrał dowód osobisty i myśli z ledwo zdobytym średnim wykształceniem będzie zarabiał nie wiadomo ile to niech zejdzie na ziemię. Takie są realia. I narzekanie na tą czy inną firmę nic nie da. Popracujesz parę lat to zobaczysz jak jest w innych firmach, kiedy nie płacą na czas lub w ogóle. w 4cars nigdy nie dostałem pensji po czasie, zawsze była na czas. A to jest dla mnie najważniejsze po wcześniejszych doświadczeniach w innych firmach.

dżem

Powie mi ktoś Co się dzieje z 4Cars ?

kierowca/magazynier

nie zawracaj sobie(usunięte przez administratora)dla desperatów kasa mini a wymagania wielkie i te auta poskładane które mają grubo ponad 500-600tys i kupowany przegląd zobacz jaki tam jest przemiał ludzi pozdro

:)))

Cukierek dzięki za pozdro.A ty majki nie licz na dużo.TO JEST WYZYSK CZŁOWIEKA PRZEZ CZŁOWIEKA.

cukierek

Lata świetności tej firmy już minęły bezpowrotnie..., Pozdro dla starej gwardii i Powodzenia dla świeżaków

Ajjj

A jak wyglada praca na dziale sprzedaży?

... dla mnie jest ok. Pensja na czas...

Moze Ci co [usunięte przez administratora] obrabiali juz odeszli. Dla mnie jest om. Pensja na czad, na czarno nie pracuje tylko mam umowe o prace dla mnie to sie liczy. Jak mi sie przestanie podobac to zmienie prace i tyle. Na razie w planach nie mam.

:)))

Panowie MAŁO wiecie o tej firmie:)))

Zostaw merytoryczną opinię o 4Cars - Łódź

• Jak się pracuje w 4Cars?

Zobacz opinie na temat firmy 4Cars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

4Cars
2.4/5 Na podstawie 101 ocen.

4Cars