Opinie o KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o. w Katowice

jan lll sobieski

Znam te firme troche bo w niej pracowalem. Tylko tragedia zmusza ludzi dp racy w takich warunkach Ten zaklad to jedno wielkie nieporozumienie .

@jan lll sobieski

Witam jan lll sobieski i wszystkich czytający . To nie zakład a kierownictwo to nieporozumienie . Nad grobem starego i reszty poganiaczy pies z kulawą nogą nie stanie chyba żeby się na nie wysikać. Pamiętajcie zła karma wraca a dla mości pana z kielecką słomą w butach może przyjść ze zdwojoną siłą. Zakład wyremontowany od piwnic po dach za nasze wypracowane pieniądze . Chwała prezesowi za to że tak pokierował prywatyzacją tylko czemu ten zakład nie daje pracy i satysfakcji z pracy i godnego życia ludziom którzy wypruwali sobie żyły i nadal to robią ??? Bo komuś si (usunięte przez administratora) tak rozrosła ze mu skóra na głowie resztki mózgu sprasowała i zapragną zrobić sobie z ludzi niewolników. Szkoda że nie ma takiego prawa żeby za prace dziennie miskę ryżu mógł dać. Nigdy nikomu źle nie życzyłem ale mam nadzieje że tacy ludzie się kiedyś we własnym gu..ie wytaplają . Wiecie co mnie jedynie cieszy ??? Jak ten cały pseudo prezes będzie wiedział że odchodzi z tego świata to mu te skamieniałe serce pęknie jak pomyśli ze musi to wszystko zostawić .

@FIZOL

Moja rada uciekac z tej firmy . Szukac czego innego .Teraz sa rozne mozliwosci .Ostatecznie zawsze mozna wyjechac z Polski .Wiele ludzi tak zrobilo i dzis nie zaluja . Zyja godnie za godziwe pieniadze. Moim zdaniem poki bedzie kogo wykorzystywac to tacy pracodawcy bede tak robic .

@rusalka

Dokładnie tak tylko nie każdemu wystarczy odwagi na jakiś ruch . No cóż żal mi tych którzy to znoszą . Może w końcu coś się tam odmieni

@FIZOL

Byc moze sie zmieni jak umrze ten stary despota . Pozdrawiam :)

Kogut

Witam. Wlasnie w sobote byl pogrzeb naszego wieloletniego pracownika nasz prezes nawet nie raczył sie pofatygowac i byc obecnym nawet kierownik utrzymania ruchu nie przybył widocznie szef zabronił czarnemu baronowi . Jest to straszne ze tak traktujecie pracownikow... Najwazniejsze ze prezes ma znowu NOWE AUTO za nasze wypłaty ciekawe kiedy je zas rozwali... Pozdrawiam wszystkich ludzi z opini czeba wkoncu zrobić pozadek w tym zakladzie i opisac to w gazecie lub wezwac PIP .

@Kogut

Zmarl wieloletni pracownik firmy i ani prezes ani kierownik sie nie pojawili ??!! Owszem to jest chamskie i przykre jednoczesnie . Jednak nalezalo sie tego spodziewac po biznessmenie z kieleckiego ale ze kierownik nie pojawil sie to tego bym sie nie spodziewala !!! Pomimo wszystko szanowalam czlowieka i mialam za jednego z nielicznych porzadnych w tej firmie .No coz czasami mozna sie pomylic. Kazdy porzadny zaklad w takim przypadku funduje wieniec i posyla na pogrzeb delegacje !!! Fakt ,ze byla sobota ale pomimo wszystko powinno byc cos zorganizowane a jesli nie to kierownik mogl pojsc prywatnie .W koncu to byla sobota czas wolny od pracy i prezes nie ma nic do tego !!! A tak z innej beczki to ilu wspolpracownikow tzw. kolegow bylo na pogrzebie ???

FIZOL

Witam ponownie . Tak jak pisze rusalka same się nie szanujecie , plotkujecie jedna na drugą, gdzieś coś usłyszycie jakąś bzdurę , rozpętujecie między sobą wojny nie wiadomo o co a wszystko dociera na sam szczyt a pasożyty się cieszą i was depczą. Nie mówię ze wszystkie tak robicie ale wiem jak było gdy tam pracowałem. Zjednoczcie się a potem nie proście tylko żądajcie szacunku. Pamiętam jak mówiłem że w tej firmy to ja mogę spokojnie do emerytury pracować ale szybko dostrzegłem że byłem w błędzie i coś z tym zrobiłem :)

@FIZOL

Prezesowi ,kierownictwu i majstrom taka atmosfera na produkcji pasuje !! Nad skonfliktowanymi ludzmi latwo zapanowac i miec pelna kontrole nad tym co sie dzieje . Druga sprawa to ta chora rywalizacja .Wyscigi bez sensu jedna zrobi tyle to ja musze zrobic wiecej chocby kilka kartonow ,zeby pokazac a jakze ....... Przodownice pracy z bozej laski za minimalna place ...... A potem sie uzala jedna z druga ,ze nie ma sily zapieprzac na prezeza . Powtarzam wiec kazdego traktuja tak na ile sobie pozwoli . Ta garstka desperatow bez perspektyw na pozytywna zmiane ( niektorzy sa za starzy a niektorzy sie boja ) powinni przewartosciowac swoje postepowanie . Ta firma w tej chwili juz nie rokuje .Wszystko sie rozpada ......... Jedynie prezes sie bogaci i byc moze tylko o to w tym wszystkim chodzi . Przeciez prawo do emerytury juz ma wiec co tam jeszcze robi ??? Ano nikt nie opusci kury co znosi zlote jajka !!! Ten czlowiek umrze w tej firmie a nie odpusci . Duzo mozna by mowic ........ ale ja powiem jedno ,szczesliwi ci ktorzy juz tam nie pracuja . Pozdrawiam :)

trybik1
@rusalka

Masz racje rusalka . '' Gora '' jest zawsze zadowolona z tego jak na produkcji jest rozlam i konflikty . Kierownictwo potrafi takie rzeczy obrocic na swoja korzysc . Niekiedy nawet sami mieszaja miedzy ludzmi . W Pollenie pracuje sladowa ilosc ludzi na produkcji ale wiekszosc stanowia kobiety i to glownie z ich inicjatywy sa te wszystkie konflikty . Tak wiec myslcie ludzie co , gdzie , kiedy i komu mowicie i co robicie .

Oddana do końca

Cześć a jednak stało się mamy w firmie nowy nabytek, najpierw myślałam że to stara bryka od Pana Prezesa bo taka brudna i z góry biurowca nie widać, chyba że celowo specjalnie ja pobrudzil i celowo nie myje, ciemna załoga się nie pozna Panie Prezesie niech Pan umyje nowe Audi za ponad 200 tyś zł w końcu reprezentuje nas Pan wszystkich Pozdrawiam

@Oddana do końca

Od mycia ,odkurzania ,woskowania to Pan prezez ma swoich pacholkow !! Swoja droga wstyd ....!! Przeciez stac go na to aby skorzystal z myjni profesjonalnej .

Aplikowałeś do firmy KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
FIZOL

Witam wszystkich. W Pollenie pracowałem 14 l i pamiętam że atmosfera zawsze była zagęszczona ale teraz z tego co czytam, to co się tam wyprawia to jest jak w (usunięte przez administratora) pod pałą gestapowca. Prezes zawsze jak przechadzał się po włościach to miał taką minę jak (usunięte przez administratora) kot na pustyni , jakby go za kare posadzili na tym stanowisku, no chyba że oprowadzał gości to nawet zwykłemu pracownikowi DZIEŃ DOBRY powiedział . Jeśli chodzi o PIP to nikt z załogi na niego złego słowa nie powie bo tak jak już było pisane wyżej, pracują tam osoby w takim wieku ze już wtopiły się w tło tego zakładu. A że rynek pracy jaki jest, wszyscy wiedzą to i każdy o prace i te nędzne grosze będzie się bał że je straci, a szczególnie kobiety. Ten facet nigdy do nikogo nie miał szacunku. Tam jedynie zmiana kierownictwa może odmienić sytuacje, ale na to nie ma co szybko liczyć. Mówili że Fidel Castro miał swojego sobowtóra. Kto wie czy stary nie ma swojego . Stać go . Pozdro dla wszystkich.

@FIZOL

Witam Wszystkich . Zgadzam sie z Toba FIZOL . Moje odczucia sa takie same . Atmosfera gesta , kliki , intrygi , plotki , kopanie dolkow jeden pod drugim itp. Potem prezes zaczal zwalniac ludzi jednego po drugim nie zwazajac na to ,ze ktos pracowal tam ''od zawsze '' i jest juz w wieku takim ,ze nigdzie juz sie byc moze nie zalapie .Dzialanie chamskie i bez skrupolow . Teraz pracuje tam garstka ludzi ,ktora chce dotwac do konca nie wiklajac sie w zadne afery. Jednak dziwie sie ,ze nawet ludzie ktorzy dostaja po tylku od pana i wladcy dalej nie potrafia jakos ze soba zyc i wspolpracowac . Czytajac opinie powyzej to az wlos na glowie sie jezy !!! Na prawde poziom ''gimbusow '' . A ten pije .... ten spi ..... kto inny jeszcze cos tam ..... ach wstydzcie sie ludzie przeciez na jednym wozku jedziecie . Chcecie szacunku od prezesa ,kierownika itp . jak sami wzajemnie sie poszanowac nie potraficie ?? Zasada jest taka ,ze jak miedzy wami szacunku nie bedzie to i kierownictwo i prezes tez Was nie poszanuje .Niestety tak to dziala . Pozdrawiam Wszystkich bylych i obecnych pracownikow Polleny ..... i tych pijacych i spiacych i Bog wie co tam jeszcze robiacych .

rusalka

Pollenowska rzeczywistosc przestawia sie nastepujaco ; - Puk .... puk !! - Kto tam ?? - - Wyplata !!! - To zapraszam ! Prosze sie rozgoscic !! - Nie .... nie dziekuje .Ja tylko na chwileczke !!! Smieszne co ???

asceta

Czytam tak tutaj te opinie i zastanawiam sie po co piszecie to wszystko po proznicy ?? Zamiast tracic czas i energie na pisanie zastanowcie sie jeden z drugim co zrobic aby bylo w firmie lepiej.Wylewacie kubly pomyj pomiedzy siebie .Krytykujecie kierownikow ,prezesa i wysokosc wynagrodzenia itp. A dlaczego nie pojdziecie do prezesa i nie powiecie mu tego wszystkiego co Was boli ?? Ano dlatego ,ze jestescie wystrachani . Wiekszosc przez lata wychwalala pana i wladce pod niebiosa !! Jaki to dobry tatus z niego !! Jak nie potraficie zrobic niczego aby byt swoj w tej firmie polepszyc to siedzcie cicho bo prezes i tak tego nie czyta i ma te Wasze wypociny gleboko w d**** !!!

Cześć Właśnie wczoraj wpłynęła ta wyczekiwana wypłata po podwyżce stawek niecałe 1600 zł Po 20 latać pracy w tej firmie właśnie tak docenia nas nasz pracodawca Panie Prezesie jak przeżyć za takie pieniądze ale skąd Pan może wiedzieć, kilka domów, auto firmowe kilkadziesiąt tysięcy złotych co miesiąc i miliony na koncie Ale tak jak Pan kiedyś powiedział "najważniejsze jest zdrowie" Tylko że my tego zdrowia żeby Na Pana zapieprzac to już nie mamy

@Ewa

Gratuluje wynagrodzenia .Mezowi takze gratulowalam .

kris

Z tym PIP-em to nie jest zły pomysł...., myślę że w Pollenie przydałoby się jakieś silne "trzęsienie ziemi" w postaci niezapowiedzianej kontroli inspektorów PIP-u

@kris

Z pewnoscia tylko kto sie odawazy zgloscic jak tam wszyscy wystrachani ??

@ksiezulo

No właśnie nie wiem jak z tymi skargami do PIP-u jest, czy oni jadą na kontrole jak jest skarga imienna czy jak jest anonimowa to też.... Inna sprawa to taka czy te kontrole są zapowiedziane wcześniej czy niespodziewane? Bo jeśli są zapowiedziane to bez sensu...., na kilka dni uporządkują wszystko w papierach, ludzi postraszą żeby się nie wychylali przy inspektorze z PIP-u i nic to nie da , będzie jak było....

@kris

Z tego co wiem to mozna zglaszac anonimowo i takie zgloszenie bedzie traktowane jak najbardziej powaznie . Tylko nikt w tej firmie sie nie odwazy a poza tym prezes jest silny i sie wywinie .

@ksiezulo

Też tak myślę.....i z tego co tutaj piszą byli i obecni pracownicy to faktycznie prezes jest "nietykalny"..... no ale byli pracownicy spokojnie by mogli go podkablować do PIP-u. Ja tylko byłem na rozmowie o pracę i tak się ostatnio zastanawiałem czy aby nie zgłosić PIP-owi że prezes firmy proponuje nowym pracownikom 12 zł brutto i że dyskryminuje osoby palące (takie wrażenie odniosłem bo mnie na wstępie zapytał czy biore narkotyki,czy pije alkohol i czy pale papierosy, a potem głośnym tonem powiedział,że "w jego firmie nikt nie pali i nie będzie palić" ), no ale pomyślałem sobie ,że w razie czego to temu wszystkiemu może zaprzeczyć i tyle.

@kris

Z tych co tam pracuja to nikt nigdzie nic nie zglosi . Wiekszosc z nich to tutaj bedzie zlozeczyc i uzalac sie jednak na tym koniec . Do tego trzeba miec troche charakteru i odwagi a tym ludziom ( poza malymi wyjatkami ) tego brakuje . Jak widza pana i wladce to siedza cicho jak myszy pod miotla . Niewazne czy kobiety czy mezczyzni . Do takich rzeczy to ludzie musza byc zgodni i zgrani a tam tego nie ma .

ksiezulo

Stawka godzinowa wynosi 13 zl . na godzine a w Pollenie ludzie tyle nie maja . Kazdy dzien urlopu planowany szczegolowo i najlepsze ,ze nie wolno tzw '' gruszy '' planowac w poszczegolnych miesiacach np. w grudniu . Ta firma powinna zajac sie PIP .

Cześć Teraz to zakład pracuje na pół zmiany, kilka linii i to nie codziennie, gdyby nie magic do biedronki to byłoby pozamiatane Dział marketingu to fikcja, jak o wszystkim decyduje prezes, o upustach i marży że wszystkim trzeba się zwracać do niego A wracając do związków zawodowych, kiedyś były, ale po zmniejszeniu ilości pracowników, ostatnim związkowcem i zarazem dobrodziejem został on -wiadomo kto Prezes jedyny sprawiedliwy i nieomylny W tym zakładzie jest rada nadzorcza, jest przedstawiciel załogi ale to wszystko fikcja, figuranci - pełna dyktatura niestety

@Ewa

Biedronka ratuje wiele podpadajacych firm. Wiem bo sama pracowalam w takiej . Co dp Polleny to powiem tak dziwie sie ludziom a w szczegolnosci mezczyznom ,ze tam pracuja .Przeciez zarobki sa smiesznie niskie i nie sposob jest utrzymac rodzine .

KokoShanel

Witam serdecznie. Zacznę może od tego, że zakład uczy przetrwania. Najgorsze było to, że zamiast trzymać się razem i walczyć z biurowcem to na produkcji, kopali dołki pod sobą. Jak były urlopy to było widać, kto najwięcej miesza bo najczęściej był wtedy spokój. Nie można powiedzieć samych złych rzeczy na temat tego zakładu, ponieważ czasem było wesoło i szło się pośmiać. Ludzi traktują jak śmiecie a i tak znajdą się lizodupy. Pomimo, że otaczały nas lizodupy to szło czasem pogadać z normalnymi ludźmi :) Nie można obrażać tych, którzy tam do teraz pracują ponieważ to jest czasem ich jedyna możliwość pracy niedaleko domu. Większość współczesnych firm produkcyjnych jest oddalona od centrów miast. Bez dobrej komunikacji nie mają szans zmienić dotychczasowej pracy lub ze względu na małe zarobki nie stać ich nawet kupić sobie grata by dojeżdżać gdzieś dalej. Sam nie wiem jak ten zakład jeszcze istnieje jak w biurowcu jest więcej ludzi niż na produkcji. Pozdrawiam ludzi tam pracujących i byłych pracowników z którymi miałem przyjemność pracować :)

@KokoShanel

rzeczywiście z tego co widziałem, słyszałem i przeczytałem, to lokalizacja firmy jest chyba jedynym plusem....

@kris

Plusem jest jeszcze praca na jedna zmiane i wolne weekendy .

@barbara orzechowska przekupien

no przeoczyłem ten fakt... rzeczywiście.... zgadzam się...., podobno kiedyś w Pollenie pracowało się na dwie zmiany, a teraz na jedną....., wynika to pewnie z braku większych zamówień na wyroby firmy, no ale tak sobie myślę,że w takiej sytuacji co robi dział marketingu i handlowy? chyba w tej firmie takowe są ?:) A tak z innej beczki...., czy w firmie działa jakiś związek zawodowy pracowników?

@kris

Kiedys zaklad pracowal nawet na 3 zmiany i nawet w soboty ale to bylo dawno ... dawno temu . Marketing w tej firmie to fikcja . Co do zwiazkow zawodowych to kiedys cos takiego bylo a teraz to nie .

Jaguś

Czy na tym portalu jest moderator, niektórzy zapominają że to jest portal z opiniami na temat danej firmy, piszcie o firmie a nie o wzajemnych iwektywach i animozjach Piszmy co się dzieje w pollenie teraz a nie 10 lub więcej lat temu bo to teraz dzieje się źle wszyscy pracownicy o tym wiedzą

@Jaguś

W kazdej przyzwoitej firmie ludzie dostaja tzw . premie swiateczna .Sa to rozne kwoty niekiedy nawet i tysiac zl. W Pollenie pracownicy dostali paczki z niejadalna wedlina ktorej nawet koty nie chcialy jesc !!! Podobno koszt tej paczki wynosil dwiescie zl. Moim zdanie to duzo mniej !!! Tak czy siak prezes sie nie popisal.

@barbara orzechowska przekupien

przecież ty jesteś na emeryturze czyli nie dostajesz paczek. a no tak goguś dostał może powinien sam powiedzieć prezesowi że były h..owe szkoda mi cię stary znowu cię wkopała

@troll

Ngdy nie twierdzilam ,ze jetem emerytka .Jestem za mloda . Radze popracowac nad ortografia .

barbara orzechowska przekupien

Jakie slowa masz na mysli ??

barbara orzechowska przekupien

Moi Drodzy !! Ustalcie wspolna wesje i sie okreslcie albo '' gogus '' albo '' pijak '' bo to sie wzajemnie wyklucza .

troll

mahidevran7 =Barbara wymięka ujawnienie danych osobowych i szkalowanie w sieci pozwala ścigać taka osobe z kodeksu karnego śmieszy mnie hipokryzja napisałaś że pracują w pollenie tylko starcy i nieudacznicy a przecież tam pracuje twój goguś

@troll

Skoro ktos ma zyczenie to niech mnie sciga z Kodeksu Karnego wcale sie nie boje !! Druga sprawa to taka ,ze ja nie musze sie pod pseudonimami chowac bo mam odwage pisac pod wlanym nazwiskiem a nie tak jak np. Ty !! Widac poniosla Cie fantazja . Po prostu dowiedzialam sie od '' gogusia '' ,ze sa komentarze na forum i zajrzalam w niedzielne popoludnie . Moja rada dla Ciebie '' troll '' zanim nastepnym razem sformulujesz jakas mysl to sprawdz czy masz jezyk do mozgu podlaczony . Dobranoc .

barbara orzechowska przekupien

Z kzadym komentarzem dostarczasz nam coraz wiekszego entertainmentu . Powtarzam ja nie musze i nie pisze pod pseudonimami bo nie mam takiej potrzeby w odroznieniu od Ciebie !! Byc moze nigdy mnie na oczy nie widziales a wiesz wiecej o mnie niz ja sama . Gratuluje .

barbara orzechowska przekupien

Zazwyczaj nie komentuje takich rzeczy i nie wdaje sie w internetowe przepychanki slowne ale dowiedzialam sie niedawno ,ze tutaj trwa goraca dyskusja . Postanowilam takze zabrac glos poniewaz przepracowalam w tej firmie wiele lat i co nieco wiem. Wreszcie ktos mial odwage powiedziec prawde o Bogusi I Beacie . Odkad pamietam wchodzily w tylki przelozonym .Szeptaly do ucha , manipulowaly , intrygowaly ....... Wielu ludziom wyrzadzaly przy tym krzywde . Dziwi mnie wiec oburzenie ''zabki '' bo tak cos mi sie wydaje ,ze to ktoras z nich . Zamiast sie oburzac moze nalezaloby zastanowic sie czy to aby nie jest prawda. Zgadzam sie nikt nie jest anonimowy w internecie i kazdego mozna namierzyc. Ja jednak nie mam zwyczaju pozostawac anonimowa .Takie pisanie pod pseudonimem mija sie z celem i mnie nie satyswakcjonuje .Tak wiec sluze swoja skromna osoba .

bolebor9

Czytam tak te Wasze opinie i zgadzam sie w 100 % . Chcialbym jednak dodac cos od siebie . Niby zla placa a kobiety na produkcji szaleja jeda przed druga zeby wiecej zrobic .Intrygi ,kolesiostwo nawet donosicielstwo . Pytam sie po co ?? W imie czego ?? Kobiety opanujcie sie !! Zacznijcie sie szanowac bo jak Wy tego nie bedziecie robic to prezes tez Was nie poszanuje .

żabka

tak brawo mahidevran7 ujawnianie danych osobowych i szkalowanie w internecie naprawde brawo na szczęście nikt teraz nie jest anonimowy i zapewniam że poniesiesz tego konsekwencje

mahidevran7
@żabka

To nie jest szkalowanie tylko prawda .Co do konsekwencji to sie nie boje poniewaz prawda zawsze sie obroni , tymbardziej ,ze w pewnym sensie bylam ofiara tych osob. Mysle,ze takich jak ja bylo wiecej tylko boja sie ruszac ten temat poniewaz tam jescze pracuja . Ja jestem szczesliwa emerytka cieszaca sie zyciem co za tym idzie nie musze sie juz niczego ani nikogo bac . Tak swoja droga to uderz w stol a nozyce sie odezwa Pozdrawiam.

@mahidevran7

mahidevran - nie przejmuj się tym co napisała @żabka, z jej wypowiedzi wynika że była lub jest takim samym kapusiem jak te dwie osoby wspomniane w powyższych komentarzach, a wiadomo że swój zawsze swojego będzie bronić.... a tak nawiasem mówiąc, to jak czytam te wszystkie nowe komentarze o tej firmie i klimacie tam panującym, to włos mi się na głowie jeży i nie żałuję ,że zrezygnowałem z pracy w tej firmie po rozmowie rekrutacyjnej.... aaaaaa, przypomniało mi się,że jak byłem na rozmowie to jednym z pierwszych pytań prezesa było ,czy biore narkotyki, czy pije alkohol i czy palę , no odpowiedziałem że nic z tych rzeczy, a on po chwili dodał podniesionym głosem ,że w mojej firmie nikt nie pali i się nie pije alkoholu...., ech szkoda gadać.....

mahidevran7
@kris

Nie przejmuje sie tym co napisala 'zabka '' .Mysle ,ze pod tym nickiem kryje sie ktoras z opisanych przeze mnie kobiet . Sadzac po reakcji jednak chyba czuje sie winna . Z reszta to jej problem bowiem ja napisalam prawde . Widac u niektorych osob pracujacych w tej firmie obowiazuje tzw . podwojna moralnosc !! Prezesa mozna opisywac , kierownikow takze ale '' ksiezniczek '' nie wolno ruszac !! Bo co ?? .Bo czuja sie tak pewnie ?? !! Otoz nie ma nic pewnego w zyciu a w tej firmie to juz szczegolnie . Mysle ,ze dobrze zrobiles kris rezygnujac z pracy w tej firmie .Szkoda czasu i zdrowia . Jak sadze jestes mlodym czlowiekiem i wszystko co najlepsze jeszcze przed Toba !! Pozdrawiam i zycze powodzenia :)

@mahidevran7

no dzięki dzięki serdeczne :), a Tobie życzę dużo spokoju tak sobie pomyślałem, czy nie zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy tego,że w Pollenie-Savona proponuje się przyszłym potencjalnym pracownikom stawkę niższą niż przewiduje kodeks pracy, tylko czy to coś da?

@kris

Ustawowa kwota to 12 zł za godzinę, jednak kwota ta będzie co roku waloryzowana w zależności od wzrostu minimalnego wynagrodzenia za pracę zatrudnionych na umowie o pracę .baranie sprawdż zanim napiszesz coś barani cycu

@troll

wprowadzona z dniem 1 stycznia 2017 roku minimalna kwota 13 zł brutto za godzine to co to jest ???? rząd polski sobie tak dla jaj wprowadził taka kwotę??? a barani cyc to ty jesteś tępy deklu i nie wiem skad wziąłeś te 12 zeta, chyba z syfitu

@kris

powiedz jaki sprytny trzeba mieć umysł żeby pomyśleć że jakakolwiek średnia lub duża firma oszukiwała by biednego krisa na kase ? 13 zł cycu jest na umowe zlecenie a umowa o prace to 12 zł czyli 2000 dzielimy przez 168 h i wychodzi no cycu ile ? to jest naprawde proste nie wiem dlaczego jesteś taki oporny na wiedze mama ma z ciebie pocieche

@kris

Proponuje nie wdawac sie w zadne dyskusje z trollem poniewaz to droga do nikad !! Pollenowski guru z monopolem na wiedze i jasnowidz w jednym !!

Ma Pani racje Pani Barbaro

Oddana do końca

Planowanie urlopu to jest mistrzostwo świata W praktyce pracownik decyduje o 1 dniu swojego urlopu o reszcie decyduje prezes no i najlepsze są prośby o przesunięcie tego urlopu O wszystko trzeba pisać prośby do prezesa i liczyć na jego dobry humor ( dyktator pełna gębą) Należy też wspomnieć o zwolnienie lekarskim ,ludzie chodzą masowo chorzy do pracy i zagrażają innych gdyż jeden dzień l4 wiąże się ze stratą całej premi lub sławnego funduszu prezesa no i oczywiście na koniec roku po raz drugi każe za l4 odbierając określoną kwotę za ilość dni na l4 Taki to jest sprawiedliwy i kochający " tata" Zachęcam ludzi obecnych i byłych pracowników o pisaniu o tej firmie i wybrykach Pana Prezesa

rumeysa3
@Oddana do końca

' Tata '' tak byl nazywany prezes wiele lat temu przez grono wiernych wielbicielek i wielbicieli .Konkretnie mam na mysli '' udzialowcow '' .Banda naiwnych kretynow liczaca na zlote runo. Czas pokazal ,ze ich nadzieje okazaly sie plonne . Niektorzy przeszli juz dawno na emeryture , niektorych '' tata '' pozwalnial a niektorzy leza juz w czarnej ziemi . Pytanie kto cos zyskal ?? Tylko jedna osoba czyli prezes .Reszta zostala wykrecona jak przyslowiowy chlop w sadzie . Wartoscoiwi i zdolni ludzie sa tlamszeni w tej firmie .Nie ma sie co ludzi tam sie juz nigdy nic nie zmieni ......no chyba ,ze na gorsze !!!

rumeysa3

Za to co prezes wyprawia z ta firma i z ludzmi tam pracujacymi powinno byc karalne !!! Kto to widzial zeby prezes dysponowal urlopem pracownikow !!! Kazdy dzien musi byc zaplanowany !!! To jest w pewnym sensie ingerencja w zycie prywatne . Wszyscy tancza tak jak dyktator zagra .Dlaczego ??? A dlatego ,ze pracuja tam ludzie w wieku 40 + i starsi i nie bardzo maja gdzie odejsc . W sumie szkoda poniewaz niektorzy sa naprawde pracowici i kreatywni i znaja sie na robocie ale coz wysoki pesel uniemozliwia wyrwanie sie z tej matni .

Zostaw merytoryczną opinię o KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o.?

KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o.