KZCHG "Pollena-Savona" Spółka z o.o.

Katowice

Opinie o KZCHG "Pollena-Savona" Spółka z o.o.

admin 2015-07-31 07:59
Czekamy na Twoją opinię na temat firmy KZCHG "Pollena-Savona" Spółka z o.o.. Twój głos ma znaczenie.
mahidevran7 2017-02-19 17:27
W tej chwili z firmy tej pozostaly zgliszcza .Pollena -Savona w latach 90 - byla przedsiebiorstwem kwitnacym !! Jednak z kazdym rokiem bylo coraz gorzej ......... w tej chwili to praktycznie nie ma czego zbierac . Wylaczna wine za ten stan rzeczy ponosi Jego Wysokosc Prezes Lucjan Musial, ktory to rowno i miarowo zazynal te firme . Czlowiek ten nie ma pojecia o prowadzeniu tego intrresu . Szkoda tylko resztek zalogi , ktorzy sa skazani na te firme gdyz sa w takim wieku ,ze nie maja mozliwosci zmiany pracy .
Jaguś 2017-02-20 12:24
Zgadzam się z opinią mahidevran 7 kiedyś tam pracowałam, w tej firmie jest jeden król, który resztę pracowników, łącznie z kierownikami traktuję jak niewolników
Nie liczy się z nikim i niczym, pieniądze zarabia tylko on a reszta zbiera okruchy z jego stołu
Omijajcie tą firmę wielkim łukiem
kris 2017-03-01 22:03
Dwa tygodnie temu byłem na rozmowie o pracę w tej firmie, miałem "przyjemność "rozmawiać z prezesem i rzeczywiście odniosłem takie wrażenie jakbym rozmawiał z "panem i władcą mórz i oceanów" :)), byłem zdziwiony że proponował mi stawkę 12 zł brutto za godzine, a przecież minimalna stawka godzinowa od stycznia tego roku wynosi 13 zł ....
Zostaw swoją opinię o KZCHG "Pollena-Savona" Spółka z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KZCHG "Pollena-Savona" Spółka z o.o.