Opinie o KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o. w Katowice

Zmieńcie prezesa

Rozmowa z tym pseudo prezesem to jakaś porażka. Zero konkretów tylko same zakazy co u niego można a czego nie. Grozi jaki to on surowy jest, facet ma jakiś kompleks Boga czy co? Już nawet nie wspominając że ciągle tylko opowiada o sobie lub o swoim wnuku jak by to mnie cokolwiek obchodziło. Najdziwniejsza rozmowa o pracę jaką w życiu miałem. Osobiście drugi raz bym tam nie poszedł.

To najniższą krajową się tutaj zarabia, że nazywasz pensję "ochłapami"? Nie było w tej firmie żadnych pozytywnych aspektów, które mogłyby zachęcić do dłuższego pozostania?

Pluszowy miś

Witam slyszalem że jest wolne stanowisko na kierownika produkcji Ciekawe co stało się z poprzednim , słyszałem że nie wytrzymala presji ???? Proszę o ocene

Fizol
@Pluszowy miś

Jak znam życie to poprzedni kierownik produkcji jeśli miał silna psyche to się zwolnił bez żalu a jeśli nie to uciekł w popłochu (delikatnie mówiąc ) a to za sprawą opasłego wieprzka na szczycie dowodzenia tym niegdyś fajnym miejscem pracy

Praktycznie rok temu pytali się tu o prace na magazynie, nie widzę na necie aktualnych ofert i zaczynam się zastanawiać czy to rotacja tam w nim jest taka jakaś niska? Opiszecie go bardziej szczegółowo? Chce się przenieść w inne miejsce, mam rzecz jasna doświadczenie

Pluszowy miś

Fizol Nowy wpis
@Pluszowy miś

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Pablo

Hej,czy są aktualnie jakieś przyjęcia do pracy?jestem zainteresowany produkcją Pozdrawiam

@Pablo

Ja kiedyś ofertę widziałem na takim portalu lecz teraz cos pusto na nim jest, nie wiem czemu? z tym ze za magazynem się oglądałem wtedy. Warunki myślicie, że są porównywalne? Kasa i tak dalej? tylko ze tam w ofercie było napisane ze można przyjść o 7 rano albo o 6. Z produkcja chyba tak ciężko by było?

Pankracy

Teraz to tam zwalniają raczej a nie przyjmują

Informacja na temat redukcji etatów jest już w pewnym sensie podkreślona, a uzasadnienie? Wyjaśnicie bieżące przyczyny? jaki będzie dalszy plan? Będą potem się jeszcze rozwijać?

Aplikowałeś do firmy KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Ktoś

Ja kto jest, że ktoś zasugerował teraz niedawno, że chyba tu redukują etaty zamiast przyjmować, a widzę, że normalnie do księgowości kogoś teraz szukają? Oferta już z drugi tydzień będzie wisieć już. Czy udał się może już ktoś z was na rozmowę i mógłby ją opisać? Co jest na niej sprawdzane? I jaka w ogóle występuje atmosfera w samym biurze?

Zmieńcie prezesa

@Zmieńcie prezesa

Nie wiem czy najdziwniejsza czy też nie, bo w zasadzie nie odpisałeś żadnego konkretu, a przynajmniej nie dałeś takiej informacji, która mogłaby się przydać potencjalnemu kandydatowi. Jest więc na to szansa? O jakich zakazach tak właściwie mowa? Jakich konkretnych obowiązków to mogło dotyczyć, jakie ewentualne konsekwencje jeśli już?

Czy KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

@Alessandra

Trochę szkoda no ale cóż :( A jak to ze szkoleniami tu wygląda? Jakie są na początek oferowane?

@Michał

Na początek żadne szkolenia i przez kolejne lata też żadne Przez 15 lat nie miałam ani jednego W firmie nie ma pieniędzy na przysłowiowy papier toaletowy a co dopiero na szkolenia Ale za to 2 wnuków prezesa jest na etacie

@Aga

Nie ma tylu wnucząt, by zastąpić wszystkie braki kadrowe :)

@Michał

Nic. Zapomnij.

@Nadzieja

Braki kadrowe to już jest koniec został jeden automatyki który jest wiecznie chory ale boi się zostawić kierownika samego na placu boju Szkoda że naraża całą resztę ale ma na to przyzwolenie szefa Jest dwóch dziadków z warsztatu którzy są ostatnia nadzieja tej firmy Nędza i tylko nędza

@Aga

Dlaczego nikt z tym nic nie robi?

@Nadzieja

Bo najważniejszy jest brak problemów dla kierownika a nie dobro i zdrowie pracowników A wszystko za minimalna pensję -przerazajace

@Aga

Dziadków? Tam wszyscy są starzy.

@Aga

Ja jestem ciekawy za co wywalili panią kierownik po ponad 20latach pracy bo doszły mnie słuchy od mechanika że już nie pracuje i że wyleciała z dnia na dzień.

Agata

jeśli faktycznie ktoś zatrudniał się przez ok 20 lat to czemu nie przyjmujesz perspektywy, że sam z siebie mógł odejść? W firmie może wystąpić coś w rodzaju wypalenia zawodowego? Chyba, że uważasz że stale można liczyć na rozwój?

@Agata

Właśnie że nie wypalenie zawodowe tylko poszła ta osoba z zwolnieniem dyscyplinarnym

Marcela
@Agata

Wiadomo coś czy są jakieś przyjęcia do pracy? Ile zmian jest? I czy można coś więcej zarobić niż najniższa krajowa?

@Marcela

A o jakie stanowisko pytasz? Widziałam, że jest dostępna praca na magazyniera i w widełkach podali do 3 600 pln, więc w teorii przebija najniższą? Co tak w sumie się przy kompie robi, że wymagają jego obsługi w opisie?

Marcel

Czy ktoś coś wie o przyjęciach na produkcję? Ile zmian ? Wiadomo jak wszędzie najniższa krajowa czy premia też jest?

Witam Czy można się zatrudnić w tej firmie i jakie są zarobki Czy da się zarobić na jakimś stanowisku 3000 netto.

Karol
@Nowy

Też bym chciał wiedzieć ale z komentarzy widać ze najniższa krajowa więc dwa tysiące z hakiem na rękę. O ile się coś nie zmieniło.

Mechanik
@Karol

Byłem na rozmowie bardzo oderwany od rzeczywistości facet proponuje najniższą. Nie warto tracić czasu.

@Nowy

Najniższa krajowa to max

Katarzyna
@Pluszowy Miś

Nawet po okresie próbnym nie można liczyć na więcej? A premie chociaż do tego jakieś są?

@Katarzyna

Obecnie na większości stanowisk jest najniższa krajowa. Premii już raczej nie będzie. Chcesz więcej zarabiać to przyjdź pracować fizycznie w sobotę

@Pluszowy Miś

"Raczej jak wszędzie" czyli ile obecnie ta cała premia wyniesie? Soboty jak teraz są płatne i czy każda faktycznie jest dostępna? Ile partner wyciągnie tu od tego roku w miesiąc na pełnych obrotach?

Czy zdarzają się nadgodziny w KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o.?

Nie. Praca jest 6-14 lub 7-15

Karol

Czyli w miarę stałe godziny pracy. A powiesz na jakim poziomie są zarobki? Przydałoby mi się info jakie są widełki żebym mniej więcej wiedział na co się pisze. Bo wiadomo że nie chciałbym zaczynać od najniższej krajowej.

@Karol

Najniższa krajowa przez dziesięć miesięcy. Dwa razy w roku symboliczna premia

Katarzyna

Ale na jakim stanowisku taka mała stawka? Czy może na każdym tak jest? :D

@Katarzyna

Prawie na każdym stanowisku. Kierownicy i utrzymanie ruchu ma jedynie większą stawkę.

Symboliczna czyli jaka? 100 zł/ 200 zł czy więcej?

@Anna

100 - 400 zł

Czy KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Aga

Właśnie się dowiedziałam że drugi i ostatni już mechanik z naszej firmy złożył wypowiedzenie, powiedzenie że szczury uciekają z tonącego okrętu stało się bardzo odpowiednie Czyli nadzieję już stracili ,koniec firmy się zbliża jeżeli pracownicy z 20 letnim stażem i najlepiej zarabiający odchodzą Panie prezesie czas zacząć działać, wnuczek nas nie uratuje Życzę wam wszystkim szczęśliwego Nowego Roku ale nie w tej firmie

@Aga

Jaki pan taki kram. Jak tam paczki na święta drodzy ludkowie ????????????Żal mi was. Do siego roku Wam życzę ????????????

@Aga

Najlepiej zarabiający mechanik, a to dobre ????????????????

Cześć 2 tematy Prezes wystraszony jest inspekcji pracy , daje do podpisanie broszurki na temat walki z (usunięte przez administratora) w firmie a sam przez całą swoją karierę zastrasza wszystkich -ciekawe Druga sprawa 3 mechaników chodzi po zakładzie prawdopodobnie chorych na (usunięte przez administratora) a ich kierownik jak zwykle odwraca głowę i zostawia sprawe jakby nic sie nie dzialo niech się wszyscy zaraża, ważne że robia (usunięte przez administratora) na swojego Pana Cala Pollena

Czy w KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nie

Czy w firmie KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Nie.

Julia

Pycha prezesa kroczy przed upadkiem firmy ,koniec kierownika sprzedaży z najwyższej półki, a z okien 2 piętra widac urzad pracy i cmentarz jakie to symboliczne

Czy w KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Ola

Tak była paczka na Boże Narodzenie a w niej ryba ale nie karp a łosoś wędzony za 40 zł

Robert

Odpowiadają wam stawki jakie oferuje firma ?

@Robert

Lucjan
@Robert

Tak

Wirus
@Lucjan

Kolejny miesiąc najniższa krajowa ,jedno wielkie dno

Aga

Witam robi się dramat , ludzi którzy chorowali pozwalniał, emerytki które przez całe życie na niego robiły też już nie są potrzebne tak wyciąga firmę z kryzysu W grudniu dzwignal ceny wyrobów to była sprzedaż teraz dramat bo nikt nie kupuje -wspaniały strateg i biznesmen Nadaje się na śmietnik historii a nie na prezesa ale niektórzy dalej w niego wierzą ,Pan Adam jest wspaniały Dobrze ze moj mąż normalnie zarabia ,a mi na waciki wystarczy 2000 zl musze dostac a prezesa krew zalewa ze musi tyle płacić-nieudacznik No i ten nieszczęsny dyrektor sprzedaży ten ma fuche samochód firmowy powyżej 10 tysi na miesiąc i nic nie robi - żenada

Adelajda

Witam chciałabym życzyć wszystkim pracownikom naszej firmy Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku chociaz w tej firmie to jest niemożliwe żeby było dobrze lub lepiej Merytorycznie - Głodowe pensje od kilku miesięcy, śmieciowa paczka świąteczną-dosłownie kawałek łososia w worku na śmieci nie stać firmy na reklamówke świąteczną ,tak jesteśmy docenieni przez Lucjana Życzę wam wszystkim moje biednie kolezanki i koledzy żeby Prezes nie zatrudniał więcej dyrektorów do spraw sprzedaży za duże pieniadze bo i tak nie sprzedajemy no i najwazniejsze żeby kochany prezes poszedł już na emeryturę ,wtedy jest szansa na większe pieniądze niż 1900 zł netto wypłaty Pozdrawiam

Szczęśliwego Nowego Roku
@Adelajda

Lucek dostał pieniążki za covid więc poco mamy cokolwiek produkować i sprzedawać. Teraz się przebranżawiamy na firmę odśnieżającą. Szkolenia już ruszyły.

Joanna
@Szczęśliwego Nowego Roku

Czy płace w Pollenie-Savona zostały z nowym rokiem podniesione wraz z podwyżką najniższej krajowej? Zastanawia mnie też to, co piszesz o przebranżowieniu firmy. Żartujesz, czy rzeczywiście ma dojść do zmian w profilu działalności? Daj, proszę, znać.

Adelajda
@Joanna

Chodzą słuchy że styczeń najgorszy miesiąc w historii firmy tak podobno twierdzi nasz kochany prezes, trochę to dziwne przecież od ładnych kilku miesięcy mamy menadżera sprzedaży z najwyższej półki, w Pollena " nędza"Savona nic się nie zmieni ,jeden przepraszam dwóch kasuje tysiące a reszta ochlapy że stołu czyli najniższa krajowa a 600 tyś od państwa dostał

Zostaw merytoryczną opinię o KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o.?

KZCHG "Pollena-Savona" Sp. z o.o.