Opinie o F.H.P.MAIK-POL w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie F.H.P.MAIK-POL. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w F.H.P.MAIK-POL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.P.MAIK-POL w Dąbrowa Górnicza

K

Sklep fajny, towaru dużo i praca dobra. Jak się komuś pracować nie chce to niech idzie gdzie indziej, teraz szeroki wybor. Pracowałam i nie narzekam. Wynagrodzenie zawsze na czas, bez nadgodzin, wymagania normalne- tylko przyjść do pracy i zrobić swoje. Żadna magia. Nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy chyba z zazdrości ze ktoś pracuje i ma poważanie u szefostwa. Polecam.

@K

Pracowałam...czas przeszły. To czemu już nie pracujesz skoro tak było dobrze?

K2
@Zainteresowany

Znalazłam lepsza prace.

Tak?
@K2

Tak? Naprawdę? Pochwal się gdzie i na jak długo :)

Aldona

Znam tą firme. Będą nowe przyjecia w tym roku? Mozna skladac papiery ?

@Aldona

Czy interesuje Ciebie praca na konkretnym stanowisku? Jeżeli tak, to napisz proszę, na jakim konkretnie i podziel się również z użytkownikami swoją wiedzą na temat F.H.P.MAIK-POL w związku z tym, że ją znasz. Każdy merytoryczny wpis jest na forum bardzo cenny. Czy firma oferuje swoim nowym pracownikom już od pierwszych dni pracy stabilną umowę o pracę?

Jacek
@Aldona

Tego nikt nie wie. A przynajmniej ja nie.

Monika Z.

Od wielu lat znam to miejsce i Panie które tam pracują, Ja też od dawna pracuje w handlu i widzę się w tej hurtowni ale póki co nie ma przyjęć :( Przyjazna atmosfera i dobre godziny pracy, wolne niedziele, a jak wpadnie sobota to tylko do 13.00 więc weekendy wolne. Złożyłam CV i czekam cierpliwie.

A.D.

Obserwuje od strony klienta, zmiany na plus. Po rozbudowie to bardzo ładna hurtownia i przyjazny personel. Szkoda, że nie ma przyjęć. Mimo to aplikacje złożyłam...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie F.H.P.MAIK-POL? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
abel balbo

jak tam premia swiateczna?w tym roku wienksza (usunięte przez administratora)

Klient

Pozdrawiam uśmiechnięte Panie z hurtowni. Fajny towar, dobre ceny i sympatyczna obsługa. Oby tak dalej, polecam. Tym którzy jeszcze tam nie byli proponuje poczytać prawdziwe Opinie na Googlach: (usunięte przez administratora)

Janusz Tracz
@Klient

Tu się zamieszcza opinie o pracodawcach, nie o pięknych uśmiechach pań z obsługi. Księdzu się zupełnie parafie pomyliły.

słowo na niedzielę

Ludzie ludziom zgotowali ten los

Byly

(usunięte przez administratora)dadzą albo nie, średnia zatrudnienia 35 lat bo nikt młody nie będzie robił za marne grosze.

Dada

Kiedy ?? Z 10 lat temu??

@Dada

To napisz ile bo nic z tego forum nie wynika. Piszesz ze dużo- konkrety?! Przyjmuje się ile mam podstawy?

Toja

Dwa osiemset albo osiem dwieście. TK jakoś

Ależ

Jest tylko jedna prawda, gów.no. Prawda

K.W.
@Byly

Człowieku, co ty możesz wiedzieć. Trzymaj zwieracze mocno ścisnięte

Widać ktoś mu powiedział bo hakera zatrudnil. Hahaha

Bzdura

Bredzisz

Pracowałem kiedyś w tej firmie, co prawda było to już dość dawno i dobrze to wspominam, nie było tragedii

kot behemot

Jak tam, misie? Sezon w zniczach się zaczyna! Cieszycie się na orkę?

INFORMATYK

Po starej znajomości, Ustaliłem IP oraz lokalizację komputerów i numery tel. smartfonów z których piszecie te "opinie" i wysłałem mailem do waszego szefa. Kiedyś mi pomógł więc ma to gratis...

Szczęśliwy wreszcie.
@INFORMATYK

To super że pomagasz! A wiesz co to Rodo?

Ludomir
@INFORMATYK

Po starej znajomości, omówiłem Twój przypadek z moim przyjacielem, lekarzem-psychiatrą. Spróbujemy Ci pomóc. O ile zmiany w psychice nie zaszły za daleko.

Patrycja

@Dada jesteś pracownikiem F.H.P.MAIK-POL? Możesz powiedzieć jak obecnie kształtuje się sytuacja przedsiębiorstwa? Jakie są relację między współpracownikami? Jak w Twoim odczuciu kształtują się zarobki? Czy pozostają na niezmiennym poziomie od lat, czy może można liczyć na premie lub/ i dodatki?

Wojtek

Słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Może potrzebni są pracownicy?

Byly

Dokładnie to w 2012 roku. Nie miałem wtedy jeszcze prawa jazdy ani matury ani papierów na wózek widłowy.

Gregor

Słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca!!

Wolny...
@Gregor

Pracowałem tam i nie było kolor. Poczytaj komentarze i wyciągnij wnioski jaki to pracodawca. Zwalniają się ludzie którzy pracowali długo, praca wcale nie lekka, soboty w pracy, jak masz jedną wolną to się ciesz. Socjalu żadnego nie mówiąc już o szacunku...

@Gregor

Witam serdecznie a ja chcialabym pracować tu bo mam bardzo blisko.z obserwacji Panie bardzo miłe, często robie zakupy i uśmiech do klienta to podstawa.Obsługa lepsza niż gdziekolwiek.Nie mam doświadczenia w handlu ale szybko się uczę.Tym bardziej że pracowałam z klientami 19 lat.nie wiem czy mam szansę.Jestem dyspozycyjna.Bede wdzieczna za info.pozdrawiam

@Wolny...

Pracowałeś i ile zarobiłeś jako mężczyzna?

Ok

Jest ok

Ssssss
@Gregor

Pieniądze zawsze wypłacane na czas, soboty dobrowolne, praca fizyczna ale do wytrzymania. Polecam.

S.C.

Robię u Was zakupy od wielu lat, sama też prowadzę handel i mam pracowników. Dam Wam dziewczyny dobrą radę, szanujcie co macie i spróbujcie to docenić, zanim będzie za późno.

do s.c
@S.C.

to przytyk dla pracodawcy czy może pracowników?

@S.C.

Żeby coś lub kogoś szanować najpierw trzeba być szanowanym. A pracy jest dużo i to za lepszą kasę...wystarczy poszukać.

Ważne
@S.C.

Kasiorka na koncie Zawsze przed czasem, to miło. A praca jak w handlu ale napewno lżejsza niż w spożywczych sieciówkach i lepsze godziny.

X.x.x
@Ważne

Za wykonana prace należy się kasa jak psu buda. To żaden atut pracy to obowiązek pracodawcy. Czasy minęły ze pracodawca robi co chce. Teraz liczy się człowiek i trzeba umieć go docenić i godnie zapłacić. Tego zycze pracodawcom Maik Pol. Może w innych firmach właściciel płaci lepiej ale jak zrobiłem wywiad to wszędzie to samo. Wymagania i ciągły strach ze zwolnią. A pracy przybywa za te same pieniądze - najniższa krajowa. Żale się bo pracowałam i na prawdę było ciężko i żadnej wdzięczności. A do tego pracownicy najgorszej kategorii, ciagle obgadywanie, zazdrość o byle co i udawanie koleżeńskości. Typowa hurtownia jak ktoś nie ma innych perspektyw to siedzi i cieszy się ze ma to co dają czyli ochłapy.

y.y.y
@X.x.x

A gdzie ty pracowałaś? Jeśli szukasz wdzięczności to przyjmij się do jakiejś fundacji i pracyj harytatywnie a zapłatą będzie wdzięczność

Ejże

Kto ty jesteś i jaki masz interes wypisywać takie głupoty. (usunięte przez administratora)

Beata
@S.C.

Ładna, duża hurtownia, bardzo bogata oferta kwiatów sztucznych i zniczy i wkładów i wielu innych potrzebnych produktów. Wysoka jakość i nie drogo.

Patrycjia
@Beata

Zgadzam się w 100 % - piękne znicze i kwiaty w konkurencyjnych cenach.

Patrycja

Pytam bo pracuje dla GoWorku, chętnie bym zmieniła pracę i przyszła do Was, ale mam za daleko:)

Patrycja

@Ważne jesteś pracownikiem F.H.P.MAIK-POL? Możesz napisać jakie są godziny pracy w tej firmie i czy grafik jest dopasowany pod ewentualne prośby pracowników? Jesteś zatrudniony na umowę o pracę? Czy dostajecie jakieś dodatkowe wynagrodzenie, np. w postaci premii za sprzedaż?

Patrycja

@Odpowiadający, czy możesz napisać coś więcej na temat tego co przedstawiłeś w swoim komentarzu? Jeżeli posiadasz jakieś informacje na ten temat to podziel się nimi na forum opinii o pracy w firmie F.H.P.MAIK-POL. @Do Patrycji Forum służy do wyrażania opinii na temat warunków pracy w firmie F.H.P.MAIK-POL. Każdy były bądź obecny pracownik może wypowiedzieć się na temat pracy w tej firmie oraz wyrazić swoje zdanie na temat różnych aspektów pracy w tym miejscu.

Szkoda
@Patrycja

Szkoda tylko że anonimowo. Takie newsy ANONIMY to gorsze niż spam w mailu.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.P.MAIK-POL - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w F.H.P.MAIK-POL?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.P.MAIK-POL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

F.H.P.MAIK-POL
4.2/5 Na podstawie 83 ocen.
  • ul. Wojska Polskiego 61
    41-300 Dąbrowa Górnicza