Opinie o TOYOTA w Jelcz-Laskowice Japońska 6

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TOYOTA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TOYOTA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TOYOTA w Jelcz-Laskowice Japońska 6

Nataniel

Jak bym był prezesem to bym się wstydził za te opinie.

Maximus Decimus Meridius

Zakład do zutylizowana.

Anonymous

Toyota zrobi z Ciebie robota. ps: jesteśmy głosem wszystkich a wszyscy są naszym głosem.

Czy praca ta jest skimplikowana

pomocnik batmana
@Kandydat

Zależy jaki dział, montaż odradzam bo (usunięte przez administratora) i kupa mułu.

Tragedia, testy zdane powyzej przecietnej, jezeli chodzi o wynagrodzenie zaproponowalem 8500zl na rękę wstępnie sie zgodzili jednak przyjecie mialo by nastapic w 2042roku .Pozostaje mi zyc na rencie po mojej zonie. Jutro mam lot na teneryfe moze cos tam znajde jak nie no to i tak nie wracam.

Dlaczego chce pan tak dużo? Odp. A pani ile zarabia?

logo firmy Grafik / Graficzka
Jelcz-Laskowice
ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.
logo firmy Technik ds. napraw / Szlifierz / Polernik
Jelcz-Laskowice
Elica Group Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik lady mięsnej
Golden Serwis Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler jakości
Jelcz-Laskowice
Instytut Mechaniki Sp. z o.o.
Batman

Jak tam toytoskie parobki?

Mikolaj

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na montażu, warunki, atmosfera itd? Bo z tego co słyszałem od kolegów i koleżanek to firma bardzo dobrze prosperuje dba o pracowników bardzo. Różne benefoty, przy każdym stanowisku dystrybutor z wodą, dofinansowanie do posiłków, wycieczki integrację... ps: ja tylko żartowałem. Wiem że zapiepszaciee jak beduiny.

Ktoś

Idzie tam schudnąć

Ktoś
@Ktoś

Tak na marginesie to jest pytanie

Stary wyjadacz

Firma nastawiona czysto na zysk jak inne korpo, zwykły pracownik jest jedynie swoim numerem ID. Reżim i nic pozatym.

Ściana

Czy do Toyoty koniecznie trzeba mieć wykształcenie średnie jak w ogłoszeniu czy może raczej biorą bylekogo

Ściana
@Ściana

Jak to jest z tym ogłoszeniami w Toyocie bo tych ogłoszeń jest w ciul i na jedynch pisze że trzeba mieć średnie na drugich że średnie techniczne a nie dawno było że przez randstad zawodówe i jak to jest tam trzeba mieć to średnie czy biorą może byle kogo bo ja już nie wiem

Świerzak

Witam, W piątek idę na rozmowę o pracę na produkcje. Może się ktoś wypowiedzieć o obecnie panujących tam warunkach pracy? Praca ciężka fizycznie? Pzdr

Zdzichu majster
@Świerzak

Uciekaj póki możesz z tamtad

Mike

Praca na montażu to porażka. Yebac PIS yebac Toyode i yebać każda korporacje i strukturę.

Mistrz

Witam. Ciekaw jestem, gdyby tak ludzie mieli pieniądze to czy nadal by przychodzili do pracy...Taka refleksja

John wick

No jak tam Polaczki? Jak pracka? Dziwne czasy nastały co, z jednej strony fikcyjna pandemia, ludzie czują się zmęczeni, sfrustrowani tym wszystkim, maseczki, obostrzenia, ciężka praca zacisniajaca coraz bardziej pietno, bieda, stres zmęczenie. Ile tak jeszcze wytrzymacie?

Captain Ryan

Jak tam, zapiepszajet do oporju ? baterjet naladownet?

lolek

Nie polecam, robione wszystko najniższym kosztem.

Wyszczekany

Zapytam w prost fajna robota czy nie

tony montana
@Wyszczekany

Jak chcesz zachować zdrowie i stan psychiczny w dobrym stanie to lepiej nie.

Spostrzegawczy

Syf, smród i ubóstwo

Glos prawdy

Obiady powinny być za darmo dla pracowników w końcu pracują na czyjeś marzenia tak na prawdę.

Klimek

A mam jeszcze jedno pytanie czy faktycznie trzeba mieć średnie na produkcji bo na olx pisze że przez randstad to zawodówa a jak przez toyotę to średnie i tera nie wiem

Zbynio

NIE Polecam pracy w firmie Toyota ze względu na brak rotacji na stanowiskach i brak szacunku do ludzi. Za wysokie normy , placa za taką pracę powinna byc wieksza. Tu liczy się każda sekunda, więc jak masz kilka w zanadrzu zawsze z miłą chęcią Ci coś dołożą ale pieniędzy Ci nie dołożą. Ja wychodzę z takiego założenia że jeżeli pracownik robi na danym stanowisku przez pół roku,rok i zostają mu dorzucone czynności i więcej pracy to powinien za to otrzymać większe wynagrodzenie, jeśli tak się nie dzieje to ewidentnie ktoś u szuka jeleni

Zostaw merytoryczną opinię o TOYOTA - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w TOYOTA?

Zobacz opinie na temat firmy TOYOTA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TOYOTA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 16 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TOYOTA?

Kandydaci do pracy w TOYOTA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TOYOTA